Ιδέες για πάρτυ

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Προτάσεις για σχολικά πάρτι.Ρίχτε.

Στο χώρο του σχολείου,πάμε 2α λυκείου και θέλουμε να κατεβάσουμε την τιμή της εκδρομής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στο σχολείο θα γίνει το πάρτι ή εκτός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.

εεεεε.. πάρτυ με τίτλο " Let's put a smile on that face" ή " Why So Serious" κι όλοι να έρθουν με φατσα σαν κι αυτη του Τζοκερ στο The Dark Knight. ή μπορειτε να χριστιουγεννιατικο παρτυ.. ο dj θα παιζει χριστουγεννιατικα τραγουδια, θα βάλετε και σκουφάκια του αη βασίλη, ίσως λίγο τεχνητο χιονι. βαλτε και μερικα ξωτικα. Και εννοειται τα κοκτειλ π θα πινετε θα περιεχουν Κοκα Κολα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoName

Νεοφερμένος

Ο NoName αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια..Την αλλη βδομαδα εχω γενεθλια και θελω πολυ να κανω ενα παρτυ αλλα δυστυχως δεν θα μπορει να γινει σπιτι μου..Σκεφτομουν λοιπον καπου εξω και θα ηθελα να μου προτεινεται κατι πρωτοτυπο..Θελω να περασουμε ολοι καλα,να τα πιουμε και γενικα να μεινουν ολοι ευχαριστημενοι..Απλα επειδη θα ειμαστε γυρω στα 15 ατομα δεν μπορεσα να σκεφτω ενα μερος εξω που να τα συνδυαζει ολα..Αν υπαρχει λοιπον πειτε μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Κανόνας νούμερο 1 για πάρτυ:
ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΕ Ο ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΗΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Κανόνας νούμερο 1 για πάρτυ:
ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΕ Ο ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΗΣ!
ακομη και αν πεις στους αλλους να φερουν τα ποτα;(καπως το ονομαζουν με ξενη ορολογια αυτο,αλλα δεν το θυμαμαι).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ακομη και αν πεις στους αλλους να φερουν τα ποτα;(καπως το ονομαζουν με ξενη ορολογια αυτο,αλλα δεν το θυμαμαι).:P

το θεμα ειναι οτι θα σου διαλυσουν το σπιτι, οχι οτι πρεπει να αγορασεις ποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helion

Νεοφερμένος

Η tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ακομη και αν πεις στους αλλους να φερουν τα ποτα;(καπως το ονομαζουν με ξενη ορολογια αυτο,αλλα δεν το θυμαμαι).:P

ρεφενέ πάρτυ το ξέρω εγώ αυτό... :)

Καλησπερα παιδια..Την αλλη βδομαδα εχω γενεθλια και θελω πολυ να κανω ενα παρτυ αλλα δυστυχως δεν θα μπορει να γινει σπιτι μου..Σκεφτομουν λοιπον καπου εξω και θα ηθελα να μου προτεινετεκατι πρωτοτυπο..Θελω να περασουμε ολοι καλα,να τα πιουμε και γενικα να μεινουν ολοι ευχαριστημενοι..Απλα επειδη θα ειμαστε γυρω στα 15 ατομα δεν μπορεσα να σκεφτω ενα μερος εξω που να τα συνδυαζει ολα..Αν υπαρχει λοιπον πειτε μου :P


Αναπόφευκτο ΄΄κέφι΄΄ κάνεις στα πάρτι όπου η κατανάλωση ποτού γίνεται υποχρεωτική κάθε φορά που κάποιος λέει μια συγκεκριμένη λέξη την οποία έχετε ήδη διαλέξει, είτε αυτό συμβαίνει μέσα στην κουβέντα της παρέας, είτε επειδή ο/η ερμηνευτής της εκάστοτε μουσικής τη χρησιμοποιεί...
Ένα σφηνάκι ανά λέξη είναι καλή αναλογία :whistle:

Για όσους έχουν πρόχειρο ένα τραπεζάκι table tennis (και όχι μόνο), πλάκα έχει και το beer pong.

Δες αν μπορείτε να κάνετε το πάρτι σε κάποια άδεια παιδική χαρά ή ανοικτό γήπεδο. Να έχετε μαζί κάποια (μουσική) πηγή ευφορίας όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κανόνας νούμερο 1 για πάρτυ:
ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΕ Ο ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΗΣ!

Κανόνας νούμερο 2: το party να είναι open.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Παιδια αξιζει ενα παρτυ να γινει ''ανοιχτο'';

Αν δηλαδη εχω σκοπο πχ να καλεσω 70 ατομα θα μου κοστισει ο κουκος αηδονι να νοικιασω ενα μαγαζι;

Σκεφτομαι καιρο τωρα να κανω ενα παρτυ καθως πλησιαζει η γιορτη μου και θα ναι το τελευταιο ιβεντ πριν μπουμε σε τροχια εξεταστικης.
Εχει κανει κανεις κατι παρομοιο να δωσει καμια συμβουλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Παιδια αξιζει ενα παρτυ να γινει ''ανοιχτο'';

Αν δηλαδη εχω σκοπο πχ να καλεσω 70 ατομα θα μου κοστισει ο κουκος αηδονι να νοικιασω ενα μαγαζι;

Σκεφτομαι καιρο τωρα να κανω ενα παρτυ καθως πλησιαζει η γιορτη μου και θα ναι το τελευταιο ιβεντ πριν μπουμε σε τροχια εξεταστικης.
Εχει κανει κανεις κατι παρομοιο να δωσει καμια συμβουλη;

μπορεις να ζητησεις να αντι για δωρα να κρατανε τπτ φαγωσιμο και ποτο για να μην σου βγει ο κουκος αηδονι^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
μπορεις να ζητησεις να αντι για δωρα να κρατανε τπτ φαγωσιμο και ποτο για να μην σου βγει ο κουκος αηδονι^^

Χμ,αυτο το ειχα ηδη κατα νου.Οταν καλεις πιστευω 70 ατομα το να πεις ανα 3 φερτε μπιρες/μπουκαλι δεν παει πολυ.Δηλαδη στο φερνουν αντι δωρου.


Απλα σκεφτομουν οι χωροι που νοικιαζονται (για θεσσαλονικη κοιταζω εγω) ειναι extremely ακριβοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Χμ,αυτο το ειχα ηδη κατα νου.Οταν καλεις πιστευω 70 ατομα το να πεις ανα 3 φερτε μπιρες/μπουκαλι δεν παει πολυ.Δηλαδη στο φερνουν αντι δωρου.


Απλα σκεφτομουν οι χωροι που νοικιαζονται (για θεσσαλονικη κοιταζω εγω) ειναι extremely ακριβοι;

Απο Θεσσαλονικη δεν ξερω...αναλογα το μερος προφανως μπορεις να πας να ρωτησεις! Αλλιως βρες κανεναν με μεγαλο σπιτι ή καποιο χωρο σαν αποθηκη που μπορει να ενοικιαστει ή χρησιμοποιηθει^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Χμ,αυτο το ειχα ηδη κατα νου.Οταν καλεις πιστευω 70 ατομα το να πεις ανα 3 φερτε μπιρες/μπουκαλι δεν παει πολυ.Δηλαδη στο φερνουν αντι δωρου.


Απλα σκεφτομουν οι χωροι που νοικιαζονται (για θεσσαλονικη κοιταζω εγω) ειναι extremely ακριβοι;

Κάν'το στην ταράτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
W8 a sec.

Εννοεις την ταρατσα της πολυκατοικιας μου ή την Ταρατσα,το μαγαζι στη Βαλαωριτου;

Οσον αφορα το 1ο ενδεχομενο εκανα περσι εκει παρτυ,και μου εκαναν αγωγη για διαταραξη κοινης ησυχιας :P Οοοοχι,δεν κανω πλακα :P
Επιπλεον,σε μπαλκονι κλπ πρεπει να τεραστιο για να χωρεσουν αρκετα ατομα.

Τωρα για να το κανω σε μαγαζι,ξερεις τιποτα;Εχεις κανει τιποτα αναλογο ή ξερεις απο γνωστους;Ρωταω μιας και εισαι και ντοποια,στανταρ θα ξες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Χμ,αυτο το ειχα ηδη κατα νου.Οταν καλεις πιστευω 70 ατομα το να πεις ανα 3 φερτε μπιρες/μπουκαλι δεν παει πολυ.Δηλαδη στο φερνουν αντι δωρου.


Απλα σκεφτομουν οι χωροι που νοικιαζονται (για θεσσαλονικη κοιταζω εγω) ειναι extremely ακριβοι;

Γενικά πες σε όλους να φέρουν ποτά,γιατί έτσι κι αλλιώς δεν θα το κάνουν και θα σου σκάνε 5-6 άτομα με ένα.Και απαγόρευσε τα κρασιά,όλοι οι γελοίοι κρασιά φέρνουνε.

Για χώρο,κάντο μέσα στο ΑΠΘ,ξεκάθαρα.Θα νοικιάσεις ηχεία,και θα χρειαστείς και 1-2 πάγκους (θα βρεις εκεί) και είσαι τζετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδια αξιζει ενα παρτυ να γινει ''ανοιχτο'';

Αν δηλαδη εχω σκοπο πχ να καλεσω 70 ατομα θα μου κοστισει ο κουκος αηδονι να νοικιασω ενα μαγαζι;

Σκεφτομαι καιρο τωρα να κανω ενα παρτυ καθως πλησιαζει η γιορτη μου και θα ναι το τελευταιο ιβεντ πριν μπουμε σε τροχια εξεταστικης.
Εχει κανει κανεις κατι παρομοιο να δωσει καμια συμβουλη;
70 άτομα; ΛΟΛ
Τα πιο πετυχημένα πάρτυ γίνονται με λίγα άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
W8 a sec.

Εννοεις την ταρατσα της πολυκατοικιας μου ή την Ταρατσα,το μαγαζι στη Βαλαωριτου;

Οσον αφορα το 1ο ενδεχομενο εκανα περσι εκει παρτυ,και μου εκαναν αγωγη για διαταραξη κοινης ησυχιας :P Οοοοχι,δεν κανω πλακα :P
Επιπλεον,σε μπαλκονι κλπ πρεπει να τεραστιο για να χωρεσουν αρκετα ατομα.

Τωρα για να το κανω σε μαγαζι,ξερεις τιποτα;Εχεις κανει τιποτα αναλογο ή ξερεις απο γνωστους;Ρωταω μιας και εισαι και ντοποια,στανταρ θα ξες :P
Πωω τι είπες τώρα. Έχω να πάω σ'αυτό το μαγαζί πολύ καιρό. Κάτσε να ανοίξει ο καιρός να ξαμοληθώ πάλι.

Έλεγα την ταράτσα του σπιτιού, αλλά αφού είχες ιστορίες πέρυσι άστο.
Σε μαγαζί 70 άτομα δύσκολο να μπείτε, πολύ δύσκολο. Και δεν νομίζω να το κλείνουν και για τόσα άτομα. :worry:

Πάντως, προτείνω να ψάξεις κανένα μαγαζί τύπου La Rosa Negra ή κάπου για καραόκε. Πάρε τηλέφωνα και ρώτα. Όσο πιο καμμένο και σάπιο το μαγαζί τόσο το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
70 άτομα; ΛΟΛ
Τα πιο πετυχημένα πάρτυ γίνονται με λίγα άτομα.
Θα συμφωνήσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top