Ιδέες για πάρτυ

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Γενικά πες σε όλους να φέρουν ποτά,γιατί έτσι κι αλλιώς δεν θα το κάνουν και θα σου σκάνε 5-6 άτομα με ένα.Και απαγόρευσε τα κρασιά,όλοι οι γελοίοι κρασιά φέρνουνε.

Για χώρο,κάντο μέσα στο ΑΠΘ,ξεκάθαρα.Θα νοικιάσεις ηχεία,και θα χρειαστείς και 1-2 πάγκους (θα βρεις εκεί) και είσαι τζετ.

Aυτο για τα κρασια ισχυει.Αλλα,οσο να πεις,μια στολι ανα 3 ατομα απο το σουπερμαρκετ δεν κοστιζει.

Οσον αφορα στα πανεπιστημια,το γεγονος οτι το παρτυ θα γινει σ/κ και την ιδια μερα ετσι και αλλιως γινεται παρτυ με ανησυχει.Εχω και παει και σε αναλογα παρτυ που σκανε μυτη 300+ τζαπατζηδες :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Κλείσε στα Μαμούνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Κλείσε στα Μαμούνια

Ρε μλκ ειπαμε :P

Τα 70 ατομα μπορει ειναι φιλοι κοντινοι αλλα θα ανηκουν στον ευρυτερο κυκλο των γνωστων.:P

Σε παρτυ που πηγα παντως προσφατα ηταν γαματα.Με τους κολλητους σου μπορεις να κανεις παρτυ χωρις να ναι special occasion και να το φχαριστηθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Οσον αφορα στα πανεπιστημια,το γεγονος οτι το παρτυ θα γινει σ/κ και την ιδια μερα ετσι και αλλιως γινεται παρτυ με ανησυχει.Εχω και παει και σε αναλογα παρτυ που σκανε μυτη 300+ τζαπατζηδες :Ρ

Καλή φάση στα Πανεπιστήμια. Σκέψου το σοβαρά. Στο Βιολογικό εκεί που έκανε η ΣΣΠ πριν κανά 2μηνο πάρτυ είναι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Καλή φάση στα Πανεπιστήμια. Σκέψου το σοβαρά. Στο Βιολογικό εκεί που έκανε η ΣΣΠ πριν κανά 2μηνο πάρτυ είναι καλά.

La rosa και γυρω περιοχη βαλαωριτου,μου χαν πει 200 ευρω κοστιζει :Ρ
Αλλα μιλαμε για απολυτο υπογειο.

Ξερω γω τωρα που φτιαχνει ο καιρος πιο καλα λεει,καπου πιο ανοιχτα.

Λετε να το σκεφτω ξανα για ΑΠΘ μεσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Aυτο για τα κρασια ισχυει.Αλλα,οσο να πεις,μια στολι ανα 3 ατομα απο το σουπερμαρκετ δεν κοστιζει.

Οσον αφορα στα πανεπιστημια,το γεγονος οτι το παρτυ θα γινει σ/κ και την ιδια μερα ετσι και αλλιως γινεται παρτυ με ανησυχει.Εχω και παει και σε αναλογα παρτυ που σκανε μυτη 300+ τζαπατζηδες :Ρ

Κυλικείο Πολυτεχνείου είναι ό,τι καλύτερο,και συχνά τα Σάββατα δεν έχει πάρτυ (αντίθετα με το Βιολογικό).Πάντως χώροι στο ΑΠΘ υπάρχουν άπειροι,γρασίδια κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Λετε να το σκεφτω ξανα για ΑΠΘ μεσα;

Aχα.
Επίσης σε κανένα κλειστό γυμναστήριο;
Εχθές ήμουν σε ένα rave/trance πάρτυ που έγινε μέσα σε ένα παλιό κολυμβητήριο. Όλος ο κόσμος ήταν μέσα στην πισίνα (εννοείται άδεια) και στο πιο "βαθύ" σημείο ήταν ο dj για να φαίνεται. Θεϊλα. Και σαπίλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Κυλικείο Πολυτεχνείου είναι ό,τι καλύτερο,και συχνά τα Σάββατα δεν έχει πάρτυ (αντίθετα με το Βιολογικό).Πάντως χώροι στο ΑΠΘ υπάρχουν άπειροι,γρασίδια κλπ.

Ναι,στο Πολυτεχνειο γινεται τις Παρασκευες,και γω ενδιαφερομαι για Παρασκευη πριν τις διακοπες καθως ολη την βδομαδα εχουμε κλινικες και μαθημα απο τις 8 οποτε μας κουτουλαμε και το Σαββατο οι περισσοτεροι θα χουνε φυγει για Πασχα.

Αλλη επιλογη ειναι με αρκετα λιγοτερα ατομα για φαγητο εξω σε μαγαζι στυλ ρεμπεταδικου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Aχα.
Επίσης σε κανένα κλειστό γυμναστήριο;
Εχθές ήμουν σε ένα rave/trance πάρτυ που έγινε μέσα σε ένα παλιό κολυμβητήριο. Όλος ο κόσμος ήταν μέσα στην πισίνα (εννοείται άδεια) και στο πιο "βαθύ" σημείο ήταν ο dj για να φαίνεται. Θεϊλα. Και σαπίλα.

Πω,και 'χω και καιρό να πάω σε τέτοιο,έχω πάθει στέρηση



Ναι,στο Πολυτεχνειο γινεται τις Παρασκευες,και γω ενδιαφερομαι για Παρασκευη πριν τις διακοπες καθως ολη την βδομαδα εχουμε κλινικες και μαθημα απο τις 8 οποτε μας κουτουλαμε και το Σαββατο οι περισσοτεροι θα χουνε φυγει για Πασχα.

Αλλη επιλογη ειναι με αρκετα λιγοτερα ατομα για φαγητο εξω σε μαγαζι στυλ ρεμπεταδικου.:P

Α,ναι,είσαι και ντοτόρι εσύ.Ε ρε μαλάκα είναι απλά τα πράγματα,κάντο στα γρασίδια μπροστά απ'την Ιατρική,και γαμώ είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Φωλιά του κόκκορα ή στην τούμπα(μέσα στα γρασίδια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Πω,και 'χω και καιρό να πάω σε τέτοιο,έχω πάθει στέρηση





Α,ναι,είσαι και ντοτόρι εσύ.Ε ρε μαλάκα είναι απλά τα πράγματα,κάντο στα γρασίδια μπροστά απ'την Ιατρική,και γαμώ είναι.

Τη στιγμη που μιλαμε εχουν φτασει σε υψος 2m:P

Πλεον δεν ασχολειται κανενας ρε και ειναι γεματα σκουπιδια και αγριοχορτα ζουγκλας.Μαλλον κοπηκαν και αυτα τα κονδυλια στο απθ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Τη στιγμη που μιλαμε εχουν φτασει σε υψος 2m:P

Πλεον δεν ασχολειται κανενας ρε και ειναι γεματα σκουπιδια και αγριοχορτα ζουγκλας.Μαλλον κοπηκαν και αυτα τα κονδυλια στο απθ.

Θα απέλυσαν τους κηπουρούς :P

Εγώ πάντως τα θυμάμαι περιποιημένα (οκ,αν εξαιρέσεις τα σκυλοσκατά).Γέρασα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Χεχε :P

Στο τελος θα παμε σε κανα Ταξίδι,αν και τελευταια εχει χαλασει πολυ και αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
δειτε project x na parete kamoia idea
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ταινιάρα, αλλά στην Ελλάδα τετοια ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ
δυστυχώς έχεις δίκιο.τουλάχιστον εσυ στη σχολη σου κανεις κανα παρτι πάτε σε κανα ωραίο κλαμπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
το πάρτι μου θα γίνει την παρασκευή. καμια ιδέα για μπαλκόνι ή ταράτσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
κανείς;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ρωτα κανα φοιτητη που τα ξερει καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ILIANA1999

Νεοφερμένος

Η ILIANA1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
στης 15 Ιουνίου έχω γενέθλια και δεν ξέρω τι να κάνω ! Πέρυσι είχα καλέσει τις κολλητές μου και άλλους φίλους και πήγαμε σε ένα μαγαζί και τους κέρασα αλλά ήταν τόσο βαρετά!! Φέτος θα είμαι μόνο με τις κολλητές μου γιατί δεν έχω τόσα λεφτά για να κεράσω τόσους επίσης. :( Σκέφτηκα να τα κάνω στο σπίτι αλλά έχω μικρο αδερφό και δεν γίνεται να τους "διώξω" τι να κάνω για να περάσουμε καλά με τις κολλητές μ???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top