Ιατρική: Πρωτοετείς

antonia91

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι και εγώ εκεί έχω περάσει. Στις 29 θα ανέβω στα Ιωάννινα διότι είμαι από Κύπρο και αγχώθηκα μήπως τα μαθήματα ξεκινήσουν πιο γρήγορα. Ευτυχώς την εγγραφή μου την έκανε ήδη ένας γνωστός μου φοιτητής. Καλά πότε θα μας ενημερώσουν να ξέρουμε και εμείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Πραγματικά στην Πατρα δεν ξέρουμε την τύφλα μας...
Εδω προχθες τσακωνομασταν αν θα ανοιγαν στις 28 ή στις 6. Οι μισοι ελεγαν το ενα και οι αλλοι μισοι το αλλο. Αν και μια φιλη μου επεμενε οτι σιγουρα ξέρει οτι θα ξεκινήσουμε στις 28.(το λογικοτερο οντως)

Αλλα και στις 28 να αρχισουμε, εργαστηρια να περιμενεις μετα απο 1-2 εβδομαδες, αρα και να κανεις καμια απουσια τις πρωτες μερες δεν θα έχεις και σοβαρες συνεπειες.
Τhanks!!! Εγώ θα έρθω στις 27 για εγγραφή. Μήπως είναι αργά, να έρθω νωρίτερα; Αλλά και στις 28 να αρχίσουν προλαβαίνω. Το λέω απλά επειδή εδώ μαθαίνω πως στην Αθήνα αρχίζουν στις 22...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Τhanks!!! Εγώ θα έρθω στις 27 για εγγραφή. Μήπως είναι αργά, να έρθω νωρίτερα; Αλλά και στις 28 να αρχίσουν προλαβαίνω. Το λέω απλά επειδή εδώ μαθαίνω πως στην Αθήνα αρχίζουν στις 22...

27 είναι κυριακή. :P
Αν θες έλα, αλλα στη γραμματεία θα μπορεί να σε εξυπηρετησει μονο η φανταστική-γραμματέας. Και απ'ότι εχω ακούσει δεν ειναι και πολύ αποτελεσματική.(αν καταφερεις να κάνεις διάρηξη πρώτα στο κλειδωμένο κτίριο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ουτε π ξερω!!! εγω μαλλον θα ανεβω στις 5 οκτωβριου! αν μαθω κατι θ σ αφησω μνμ εδω! ξερεις κναν αλλο συμφοιτητη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonia91

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν ξέρω κανέναν. Μια φίλη μου πέρασε και εκείνη ιατρική στα Ιωάννινα αλλά θα μείνει Κύπρο. Ευχαριστώ πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μαλιστα! τιποτα ρε! τα λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ετσι νομιζω....στην γραμματεία μου το είπαν χτες που έκανα την εγγραφή....

Vivaki,και εγώ Παρασκευή είχα πάει για εγγραφή!Αρα παίζει και να σε είδα!Ρώτησα πάντως τις παρατάξεις και μου είπαν οτι το μάθημα θα γίνει στο ΝΑΒΟ και όχι στο αιγινήτειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wra

Νεοφερμένος

Η wra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ρωταω εκ μερους μιας φιλης μου!Στην γραμματεια της ειπανε οτι τα μαθηματα στην Ιατρικη Αθηνας ξεκινουν αυτη την Τριτη!Ξερετε κατι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris K

Νεοφερμένος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Vivaki,και εγώ Παρασκευή είχα πάει για εγγραφή!Αρα παίζει και να σε είδα!Ρώτησα πάντως τις παρατάξεις και μου είπαν οτι το μάθημα θα γίνει στο ΝΑΒΟ και όχι στο αιγινήτειο...

Κι εγώ την Παρασκευή πήγα για εγγραφή!!!Λογικά θα σας είδα...Κι εγώ για το ΝΑΒΟ άκουσα στις 13:00 με 14:00 ψυχολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ρωταω εκ μερους μιας φιλης μου!Στην γραμματεια της ειπανε οτι τα μαθηματα στην Ιατρικη Αθηνας ξεκινουν αυτη την Τριτη!Ξερετε κατι???

Ναι,ξεκινούν την Τρίτη στις 1 το μεσημέρι στο ΝΑΒΟ,με ψυχολογία...τουλάχιστον αυτό βλέπω στα sites των παρατάξεων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivaki

Νεοφερμένος

Η vivaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τι να σας πω βρε παιδια, εμένα μου το ειπε αυτή στην γραμματεία λογικα επειδή εκεί ειναι η εδρα της ψυχολογίας... κ σε αλλους που ρωτήσανε μετά το ιδιο είπε...who knows? θα πάρω κ αυριο ενα τηλ...εσείς θα πατε την τρίτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caius

Νεοφερμένος

Η ilektra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και εγω στν ιατρικη αθηνας θα ειμαιιιι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivaki

Νεοφερμένος

Η vivaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
λοιπόν οσοι είμαστε για Αθήνα τελικα το αυριανο μαθημα σίγουρα στο ΝΑΒΟ πήρα τώρα τηλ την γραμματεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
καλά ξεκινάτε κιόλας? Στο απθ πότε ξεκινάμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caius

Νεοφερμένος

Η ilektra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οσοι ειναι αθηνα 8α πατε αυριο στην ψυχολογια? Γιατι εγω ειμαι εκτος αθηνας και δεν βρισκω εισιτηρια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wra

Νεοφερμένος

Η wra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ναι,ξεκινούν την Τρίτη στις 1 το μεσημέρι στο ΝΑΒΟ,με ψυχολογία...τουλάχιστον αυτό βλέπω στα sites των παρατάξεων :P
Ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris K

Νεοφερμένος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
οσοι ειναι αθηνα 8α πατε αυριο στην ψυχολογια? Γιατι εγω ειμαι εκτος αθηνας και δεν βρισκω εισιτηρια...:(
Κι έγω ήρθα βιαστικά στην Αθήνα...Λογικά άυριο θα πάω...Αλλά και να μην έρθεις δεν νομίζω να χάσεις κάτι σημαντικό...Απ' όσο ξέρω η ψυχολογία είναι εύκολο μάθημα και βασίζεται στο βιβλίο...:)
-----------------------------------------
Τι να σας πω βρε παιδια, εμένα μου το ειπε αυτή στην γραμματεία λογικα επειδή εκεί ειναι η εδρα της ψυχολογίας... κ σε αλλους που ρωτήσανε μετά το ιδιο είπε...who knows? θα πάρω κ αυριο ενα τηλ...εσείς θα πατε την τρίτη?
Νομίζω πως στο ΝΑΒΟ γίνονται όλα τα μαθήματα για το πρώτο έτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Κι έγω ήρθα βιαστικά στην Αθήνα...Λογικά άυριο θα πάω...Αλλά και να μην έρθεις δεν νομίζω να χάσεις κάτι σημαντικό...Απ' όσο ξέρω η ψυχολογία είναι εύκολο μάθημα και βασίζεται στο βιβλίο...:)
-----------------------------------------

Ναι το ιδιο ακριβώς και εγώ...ανεβαίνω σε λιγο αθήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liz92rocker

Νεοφερμένος

Η Liz92rocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κι εγώ Αλεξανδρούπολη! Στις 6 ή στις 7 ξεκινάμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso39801

Νεοφερμένος

Η kalypso39801 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι ώρες γίνονται οι εγγραφές στην Ιατρική Θεσσαλονίκης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top