Ιατρική: Πρωτοετείς

Ευαγγελία36503

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία36503 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες.Μηπως γνωριζεις τιποτα για το μαθημα υπολογιστες στην ιατρικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabecsdr

Νεοφερμένος

Ο wannabecsdr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια εχω αγχωθει πολυ! λετε η βαση 19.006 για ιατρικη θρακης λετε να ανεβει κιαλλο?! ή λετε να κατεβει??? και αν ναι ποσα μορια?! φοβαμαι πολυ την εκθεση...........ενω ειμαι καλος φοβαμαι μην δω κανα 12-13.........κ με 12 13 εκθεση σιγα μην περασω!:( εσεις εκθεση πως τα πηγατε? το 16-17 ειναι πολυ δυσκολο?! μπουφφφ

Το αιώνιο απαίσιο μάθημα!!!¨Εδωσα το 2008 πανελλήνιες βγάζοντας 19026 μόρια και αυτό το μάθημα (μου έβαλαν 12,9) με πέταξε από την Αθήνα στη Λάρισα (δεν έχω πρόβλημα με την πόλη, αλλά όπως και να το κάνουμε είναι ειρωνεία για 2,1 βαθμούς ακριβώς σε ένα μάθημα σαν κι αυτό και πάνε τσάμπα και οι βαθμοί στα υπόλοιπα 5 μαθήματα(με 15 Έκθεση πέρναγα Ιατρική Αθήνας) να αλλάζεις ολόκληρη πόλη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caius

Νεοφερμένος

Η ilektra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Επισης το φαρμακα\ιατρικος,κοινωνικος και πολιτικος ρολος μ εχουν πει να παρω στο β εξαμηνο...Αν και εχει υποχρεωτικες παρουσιες,δεν εξεταζεται και απλα κανεις καποιες ευκολες εργασιες ανα ομαδες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Camouflage

Νεοφερμένος

Ο Camouflage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδια εχω ακουσει οτι η ιατρικη ειναι παρα πολυ δυσκολη σχολη με παρα πολυ διαβασμα και καθολου φοιτιτικη ζωη. Ισχυει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Το αιώνιο απαίσιο μάθημα!!!¨Εδωσα το 2008 πανελλήνιες βγάζοντας 19026 μόρια και αυτό το μάθημα (μου έβαλαν 12,9) με πέταξε από την Αθήνα στη Λάρισα (δεν έχω πρόβλημα με την πόλη, αλλά όπως και να το κάνουμε είναι ειρωνεία για 2,1 βαθμούς ακριβώς σε ένα μάθημα σαν κι αυτό και πάνε τσάμπα και οι βαθμοί στα υπόλοιπα 5 μαθήματα(με 15 Έκθεση πέρναγα Ιατρική Αθήνας) να αλλάζεις ολόκληρη πόλη)


το16-17 δεν ειναι καθολου δυσκολο,η εκθεση θελει κατανοηση οπως τα μαθηματικα.
πολλοι λενε οτι ειναι ισως το μαθημα που ποτε δεν ξερεις πως θα τα πας ,αλλα εαν δουλεψεις μεθοδικα ολη την χρονια με σωστο τροπο ,μακρια απο παπαγαλιες και φορμαλισμους τοτε εισαι σε πολυ καλο δρομο.
αλλωστε δεν εχει συντελεστη βαρυτητας οποτε τα μορια ειναι λιγα που χανετε με ενα 12,απο την αλλη αμα ενδιαφερεστε για πολυ υψηλες σχολες ,προσπαθεισετ και αλλο το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι δυσκολο να γραψεις καποιος ενα 17(θα εχει ετσι πλεονεκτημα εναντι πολλων αλλων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Camouflage

Νεοφερμένος

Ο Camouflage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδια εχω ακουσει οτι η ιατρικη ειναι παρα πολυ δυσκολη σχολη με παρα πολυ διαβασμα και καθολου φοιτιτικη ζωη. Ισχυει ;
απαντηση κανεις;;; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
απαντηση κανεις;;; :eek:

αυτό το θέμα δεν νομίζω πως απευθύνεται σε πρωτοετείς φοιτητές...κι εξαρτάται τι εννοείς "φοιτητική ζωή"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Camouflage

Νεοφερμένος

Ο Camouflage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
αυτό το θέμα δεν νομίζω πως απευθύνεται σε πρωτοετείς φοιτητές...κι εξαρτάται τι εννοείς "φοιτητική ζωή"..
να το θεσω αλλιως ειναι το διαβασμα που πρεπει να κανει ενας φοιτητης ιατρικης πανω απο 5 ωρες την μερα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
να το θεσω αλλιως ειναι το διαβασμα που πρεπει να κανει ενας φοιτητης ιατρικης πανω απο 5 ωρες την μερα ;

δεν ξέρω γιατί ακόμη δεν έχω δώσει εξετάσεις έτσι ώστε να κάνω αναλογία του διαβάσματος και του βαθμού...πάντως αν είναι, την έχω πατήσει (για να μην πω τίποτα άλλο)...:P
μέσα στην εξεταστική λογικά θα χρειαστεί να διαβάσω τόσο...πάντως προς το παρόν 5 ώρες την εβδομάδα...αλλά σκέφτομαι να ανεβάσω ρυθμούς από Δευτέρα...(όλοι έτσι λέμε :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Camouflage

Νεοφερμένος

Ο Camouflage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
δεν ξέρω γιατί ακόμη δεν έχω δώσει εξετάσεις έτσι ώστε να κάνω αναλογία του διαβάσματος και του βαθμού...πάντως αν είναι, την έχω πατήσει (για να μην πω τίποτα άλλο)...:P
μέσα στην εξεταστική λογικά θα χρειαστεί να διαβάσω τόσο...πάντως προς το παρόν 5 ώρες την εβδομάδα...αλλά σκέφτομαι να ανεβάσω ρυθμούς από Δευτέρα...(όλοι έτσι λέμε :whistle:)
Χαχαχα απο δευτερα.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Παιδια εχω ακουσει οτι η ιατρικη ειναι παρα πολυ δυσκολη σχολη με παρα πολυ διαβασμα και καθολου φοιτιτικη ζωη. Ισχυει ;

να το θεσω αλλιως ειναι το διαβασμα που πρεπει να κανει ενας φοιτητης ιατρικης πανω απο 5 ωρες την μερα ;

Μέσα στο εξάμηνο δεν χρειάζεται να διαβάζεις καθημερινά 5 ώρες, αλλά μέσα στην εξεταστική θα χρειάζεται να διαβάζεις ΠΟΛΥ περισσότερο. Γενικά υπάρχει ελεύθερος χρόνος, δεν είναι τραγικά τα πράγματα! Βέβαια οι απαιτήσεις της σχολής είναι αυξημένες σε σχέση με άλλες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Άτσα! Συγχαρητήρια focko!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Φόκοοο, πέρασες????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έδωσες κατατακτήριες?:)

:lol: (ναι)
οριακά :D (:) ) για αυτό χαίρομαι διπλά

Φόκοοο, πέρασες????????

:clapup: (η αλήθεια είναι ότι δε το πιστεύω ακόμα).... αλλά ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

:lol: (ναι)
οριακά :D (:) ) για αυτό χαίρομαι διπλά
Συγχαρητήρια!:)Αν και δε μ'αρέσει εμένα, είναι πολύ καλή σχολή!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
'Ελααααααααααααααααα, ρε ΘΗΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!
Πω πω πωωωωωω!!!!
μπράβοοοοο!!!

Σαν να πέρασα εγώ χαίρομαι!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Moυ βγήκε όση ένταση είχα μέσα μου τον τελευταίο χρόνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top