Ιατρική: Πρωτοετείς

adri

Νεοφερμένος

Η adri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια εχω αγχωθει πολυ! λετε η βαση 19.006 για ιατρικη θρακης λετε να ανεβει κιαλλο?! ή λετε να κατεβει??? και αν ναι ποσα μορια?! φοβαμαι πολυ την εκθεση...........ενω ειμαι καλος φοβαμαι μην δω κανα 12-13.........κ με 12 13 εκθεση σιγα μην περασω!:( εσεις εκθεση πως τα πηγατε? το 16-17 ειναι πολυ δυσκολο?! μπουφφφ

Μην αγχώνεσαι για τις βάσεις. Είναι το τελευταίο που πρέπει τώρα να σ΄απασχολεί. Κανεις δε μπορεί να γνωρίζει αυτή τη στιγμή αν οι βάσεις θα ανέβουν ή όχι. Εδώ φέτος μέχρι να βγουν τα πρώτα αποτελέσματα (αυτά των βαθμών μας) όλοι μιλούσαν για πτώση των βάσεων στις Ιατρικές σχολές. Εγώ , δόξα τω Θεώ, έγραψα πολύ καλά στην έκθεση, 18,5. Αλλά για το βαθμό της έκθεσης ποτέ δε μπορείς να είσαι σίγουρος, παίζουν τεράστιο ρόλο και οι βαθμολογητές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
παιδια εχω αγχωθει πολυ! λετε η βαση 19.006 για ιατρικη θρακης λετε να ανεβει κιαλλο?! ή λετε να κατεβει??? και αν ναι ποσα μορια?! φοβαμαι πολυ την εκθεση...........ενω ειμαι καλος φοβαμαι μην δω κανα 12-13.........κ με 12 13 εκθεση σιγα μην περασω!:( εσεις εκθεση πως τα πηγατε? το 16-17 ειναι πολυ δυσκολο?! μπουφφφ

Κοίτα..Η Έκθεση είναι εντελώς υποκειμενική// Εγώ περίμενα παραπάνω,αλλά τελικά έγραψα 16,7..Αν γράψεις όμως καλά στα υπόλοιπα μαθήματα, που είναι πιο standar(με εξαίρεση βέβαια τα Μαθηματικά που ο βαθμός εξαρτάται πολύ από τα συγκεκριμένα θέματα) και Έκθεση από 14 και πάνω, είσαι οκ πιστεύω..
Όσο για τις βάσεις,θα κριθούν από τις επιδόσεις και τις προτιμήσεις σας!!Είναι λοιπόν αδύνατον να ξέρουμε από τώρα//
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
παιδεςςς! συγχαρητηρια σε ολους καταρχην! το ονειρο μ ειναι η ιατρικη! εσεις το περιμενατε οτι θα περασετε ιατρικη??! θελω ν πω...το ειχατε στοχο αλλα το πιστευατε 100% οτι θα τα καταφερετε?! μολις μαθατε τα μορια π βγαλατε πως κανατε?! κολοτουμπες στον αερα κτλ?!:P θελω κ γωωωωω

Ιατρική στόχευα από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου. Η χαρά δεν ήταν και τόσο μεγάλη ωστόσο :P, μιας και ήξερα πως κατά ένα 99% θα περνούσα. Γενικώς μεγάλη χαρά νιώθω όταν επιτυγχάνω κάτι χωρίς πολλούς κόπους και θυσίες. Όταν διαβάζεις με τις ώρες σε όλο το Λύκειο, απλά περιμένεις στο τέλος να δικαιωθείς.

Ευχαριστούμε! :) Κοίτα, εγώ έβγαλα 19078... Στην αρχή ήμουν σίγουρος ότι θα περνούσα, αλλά μετά οι εκτιμήσεις με καταάγχωσαν... Αρχικά στη Β ήθελα Οδοντιατρική επειδή φοβόμουν τα χρόνια της Ιατρικής, αλλά μετά κατάλαβα ότι αν θέλεις κάτι πολύ αξίζουν οι θυσίες...:D Όατν βγήκαν τα μόρια κόντευα να κλάψω από χαρά. Βέβαια μετά οι "βασεολόγοι" φρόντισαν να περάσω ένα "αξέχαστο" καλοκαίρι άγχους πιστεύοντας ότι δε θα περάσω...:mad: Την ημέρα που έβγαιναν οι βάσεις, τις έβγαλαν πιο νωρίς. Εγώ τις είδα και είδα ότι περνούσα αλλά ήθελα να το πουν και στην τηλεόραση και να δω και το όνομα για να είμαι σίγουρος. Αλλά και όταν το σιγούρεψα ακόμη δεν μπορούσα να το συνειδητοποιήσω, το μόνο που είπα ήταν ένα απλό "πέρασα"-ξεψυχιμένο. Η θεία μου και η μαμά μου κυρίως έκαναν το σαματά :P Τώρα πλέον όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ θέλω να αρχίσουμε! Ειδικά από σήμερα που γραφτηκα και στα εργαστήρια :jumpy:
Όσο για την έκθεση, έγραψα 16,5. Δεν ήταν ουάου βαθμός, αλλά ευτυχώς η έκθεση ούτε με ανέβασε ούτε με κατέβασε. Τα μαθήματα που με έσωσαν ήταν τα βαρύτητας Χημεία-Βιολογία (20 κ 19,7 αντίστοιχα)
Σου εύχομαι και σένα να το πετύχεις:bye:

Δώσε καμιά πληροφορία για το ΑΠΘ σχετικά με τους μετεγγραφόμενους. Γράφτηκα στα Γιάννενα αλλά από το ΑΠΘ θα περάσω αυτήν την παρασκευή λογικά.:no1: Πρέπει να συνεννοηθείς με τους καθηγητές για να παρακολουθήσεις τα εργαστήρια; Βιβλία παίρνουμε ή μόνο όταν πραγματοποιηθεί η μετεγγραφή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Δώσε καμιά πληροφορία για το ΑΠΘ σχετικά με τους μετεγγραφόμενους. Γράφτηκα στα Γιάννενα αλλά από το ΑΠΘ θα περάσω αυτήν την παρασκευή λογικά.:no1: Πρέπει να συνεννοηθείς με τους καθηγητές για να παρακολουθήσεις τα εργαστήρια; Βιβλία παίρνουμε ή μόνο όταν πραγματοποιηθεί η μετεγγραφή;

Μπορεί κι εγώ να είμαι-πιθανόν να συναντηθούμε :jumpy::jumpy::jumpy:
Γράφεσαι κανονικά χωρίς πρόβλημα στη Βιολογία και Βιοχημεία (αν θυμάμαι καλά στη Βιολογία σου ζητάν και 2 φωτό!!!!). Στη στατιστική γραφόμαστε όλοι μαζί και στην Πληροφορική αργότερα μέσω ιντερνετ αλλά δεν το έχω ψάξει και πάαααρα πολύ. Μόνο στη Φυσική ο καθηγητής δε μας δέχεται στα εργαστήρια και γι' αυτό θα το πάρουμε το εργαστήριο στο Β' εξάμηνο (μαζί με του οδοντιάτρους)
Βιβλία, ναι, μετά την μεταγραφή. Ε, εντάξει, αν πας στις παρατάξεις θα σε βοηθήσουν;)
Αυτά, ελπίζω να σε κάλυψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Μπορεί κι εγώ να είμαι-πιθανόν να συναντηθούμε :jumpy::jumpy::jumpy:
Γράφεσαι κανονικά χωρίς πρόβλημα στη Βιολογία και Βιοχημεία (αν θυμάμαι καλά στη Βιολογία σου ζητάν και 2 φωτό!!!!). Στη στατιστική γραφόμαστε όλοι μαζί και στην Πληροφορική αργότερα μέσω ιντερνετ αλλά δεν το έχω ψάξει και πάαααρα πολύ. Μόνο στη Φυσική ο καθηγητής δε μας δέχεται στα εργαστήρια και γι' αυτό θα το πάρουμε το εργαστήριο στο Β' εξάμηνο (μαζί με του οδοντιάτρους)
Βιβλία, ναι, μετά την μεταγραφή. Ε, εντάξει, αν πας στις παρατάξεις θα σε βοηθήσουν;)
Αυτά, ελπίζω να σε κάλυψα

Οκ, θενκς. :P Απορώ γιατί είναι στραβόξυλο και δεν μας δέχεται αυτός της Φυσικής, αφού δεν θα μας γλυτώσει στο τέλος...:mad:

Βιβλία θα επιδιώξω να μου δώσουν τα ξαδέρφια μου που τέλειωσαν πέρσυ, αν είναι τα ίδια :P.

Οπωσδήποτε πρέπει να συναντηθούμε. Εμείς οι μετεγγραφόμενοι πρέπει να είμαστε ενωμένοι!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
έτσι κι αλλιώς νομίζω ότι στη Βιοχημεία θα μας βάλλουν τους μεταγραφόμενους μαζί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m..

Νεοφερμένος

Η m.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
φιλε σωσε με εχεισ παει ν γραφτεις?κ αν ναι ποτε γραφομαστε στα εγαστηρια?
-----------------------------------------
ιατρικη ιωαννινων:(
φιλε σωσε μ εχεις παει ν γραφτεις? και α ναι ποτε γραφομαστε στα εργαστηρια?????
-----------------------------------------
Και εγω ιατρικη ιωαννινων ! κανενας αλλος που ν εχει περασει γιαννενα?
ποτε γραφομαστε στ εργαστηρια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saim_giazitzi

Νεοφερμένος

Ο saim_giazitzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
φιλε σωσε με εχεισ παει ν γραφτεις?κ αν ναι ποτε γραφομαστε στα εγαστηρια?
-----------------------------------------

φιλε σωσε μ εχεις παει ν γραφτεις? και α ναι ποτε γραφομαστε στα εργαστηρια?????
-----------------------------------------

ποτε γραφομαστε στ εργαστηρια????


ναι γραφτηκα...φιλε μου δεν εχω ιδεα για τα εργαστηρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adri

Νεοφερμένος

Η adri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά, για εμάς που είμαστε Αλεξανδρούπολη έμαθα πως ξεκινάμε με Βιοχημεία την Τετάρτη στις 12 το μεσημέρι. Καλή αρχή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους μας!!!!!
εγω περασα στην ιατρικη λαρισας!κανενας αλλος??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους μας!!!!!
εγω περασα στην ιατρικη λαρισας!κανενας αλλος??? :)


συγχραρητήρια!!! μια χαρα θα περάσεις στην πόλη μου!!!! αστα.....εσείς 60 άτομα θα κανετε μαθημα στη λάρισα, σα φροντιστήριο!!! κ φανταζομαι πολύ πιο οργανωμένα........ εμείς στη θεσσαλονίκη ειδικα στα 2 πρώτα εξάμηνα παίζει σε μερικά αμφιθέατρα να είμαστε κ 500!!!! (κανει κ η οδοντιατρική μαζί καποια μαθηματα + ΣΣΑΣ+ μεταγγραφές + 180 εμείς χαχαχαχα!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
σ'ευχαριστω πολυυυ!!!συγχαρητηρια κ σε σενα!!:D:no1:
κ εσυ θα περασεις μια χαρα στη δικη μου πολη!!!!lol
εισαι πολυ τυχερος εχει παρα πολυ φοιτητοκοσμο κ οσο γι'αυτα που λες για το ΑΠΘ κ εγω τα εχω ακουσει αλλα δν εχουν κ πολλη σημασια!ορεξη να'χεις μονο κ τα καταφερνεις παντου!;)
btw κ εγω εμαθα οτι οντως θ ειμαστε πολυ λιγοι!!!μαλλον γι'αυτο δ βρισκω κ κανενα συμφοιτητη στο forum:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
σ'ευχαριστω πολυυυ!!!συγχαρητηρια κ σε σενα!!:D:no1:
κ εσυ θα περασεις μια χαρα στη δικη μου πολη!!!!lol
εισαι πολυ τυχερος εχει παρα πολυ φοιτητοκοσμο κ οσο γι'αυτα που λες για το ΑΠΘ κ εγω τα εχω ακουσει αλλα δν εχουν κ πολλη σημασια!ορεξη να'χεις μονο κ τα καταφερνεις παντου!;)
btw κ εγω εμαθα οτι οντως θ ειμαστε πολυ λιγοι!!!μαλλον γι'αυτο δ βρισκω κ κανενα συμφοιτητη στο forum:xixi:


έλα ρε!!!!! ανταλλάξαμε κ πόλεις ε??? χαχαχα!! ε την εχεις ζήσει τη σαλονίκη δν εχεις παραπονο!!! ας τη ζησουμε λίγο κ εμείς για η πόλη τα σπάει απο κάθε άποψη!!!! αλλά κ η λάρισα καλή ειναι, θα δείς , έχει κ ωραία μέρη για έξω.....
να σου πώ.......εχουν κ τα πολλά ατομα το χαβαλέ τους!!! :P
βασικά.... κοίτα εμείς ειμαστε ιατρική σαλονίκης περιπου 300, λογικό ηταν να βρεθούμε κ απο ιντερνετ ενώ τώρα 60 άτομα.... :P
μη φοβασαι παντως θα πας εκεί πρώτη μέρα κ θα τους γνωρίσεις όλους με τη μία!!! σας βλέπω να βγαίνετε για καφέ ταχυδρομείου (φημισμένη πλατεία) και οι 60 !!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
έλα ρε!!!!! ανταλλάξαμε κ πόλεις ε???

εντελως ομως...την πλατεια ταχυδρομειου που λες την ειδα κ απο κοντα οταν πηγα για σπιτι!!μ'αρεσε ειναι μεσ'τις καφετεριες κ φανταζομαι ειναι ενα απο τα στεκια των φοιτητων:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εντελως ομως...την πλατεια ταχυδρομειου που λες την ειδα κ απο κοντα οταν πηγα για σπιτι!!μ'αρεσε ειναι μεσ'τις καφετεριες κ φανταζομαι ειναι ενα απο τα στεκια των φοιτητων:xixi:


βασικά δεν είναι στέκι φοιτητών είναι στέκι ΟΛΗΣ της λάρισας!!!! γενικά για βράδυ αν πας κατα τις 8-9 δε βρίσκεις ποτε να κατσεις, αν θελετε να κατσετε μεγαλη παρέα ταχυδρομείου πάτε να πιάσετε τραπέζι κατα τισ 6-7!!!

βασικά εγώ πήγα πολύ πρόσφατα σε ενα φοιτητοστέκι, aztek λέγεται, είναι rock clubακι κ μαμάει !!!!:jumpy: να πας οπωσδηποτε!!! ρώτα για αυτό, είναι στο κέντρο.

επίσης απο club θα πας οπωσηποτε (αν κ ειναι σιγουρο οτι θα ειναι απο τα πρώτα μερη που θα πας) στο lost avenue

αν παλι εισαι του λαικού ρεπερτορίου, εχει πολλά μπουζουκζίδικα με κυριότερο το θρυλικό buzios

για στιγμές χαλάρωσης θα πάς οπωσδήποτε στο αλκαζαρ, το οποιο είναι κατι σαν τεράστιο δάσος στο κέντρο της πόλης κ βόλτα κάτω στον πηνειό ( ο οποίος ειναι όσο πράσινος όσο τα δέντρα αλλά μη μασας, το μέρος θα σ αρεσει πάρα πολύ!!!)

χαχα μ αρεσει να ξεναγώ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
το lost avenue κ το aztek θ τα επισκεφτω σιγουρα...τωρα για τα μπουζουκζιδικα κ εγω εχω ακουσει αλλα δν ακουω καθολου.μπορει να παω ετσι απο περιεργεια καμια φορα:P
ειχα παει κ προς το φρουρειο κ μ'αρεσε πολυ η ολη περιοχη!στο αλαζαρ δν εχω παει ακομη αλλα εχω ακουσει πολλα.
ευχαριστω παντως πολυ για τις πληροφοριες!!!:thanks:

τωρα θ σου δωσω κ εγω μερικες αν κ ειμαι σιγουρη οτι εχεις ακουσει ηδη πολλα!!:P
στη θεσσαλονικη τα περισσοτερα φοιτητικα στεκια(μπλε καφε,διαχρονικο,πτυχειο κτλ) βρισκονται γυρω απ'την καμαρα η οποια ειναι διπλα στα πανεπιστημια!!!εκει πινεις φραπεδες,παιζεις ταβλακι κτλ.επισης στν πλατεια ναυρινου εχει ορισμενα συμπαθητηκα μαγαζακια με επιτραπεζια.για πιο κυριλε φαση μπορεις να πας στν παραλια της θεσσαλονικης.εκει ολα ειναι στη σειρα κ διαλεγεις οποιο σ'αρεσει:P
τωρα απο club υπαρχουν κ εξω απ'την πολη αλλα τα καλυτερα ειναι ορισμενα μεσα στα "λαδαδικα",κοντα στο λιμανι.εκει εχει κ μαγαζια με live μουσικη:xixi:
δν ξεχωριζω καποιο μερος,να τα επισκεφτεις ολα!!
ελπιζω να σε βοηθησα καπως κ εγω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Οκ, θενκς. :P Απορώ γιατί είναι στραβόξυλο και δεν μας δέχεται αυτός της Φυσικής, αφού δεν θα μας γλυτώσει στο τέλος...:mad:

Βιβλία θα επιδιώξω να μου δώσουν τα ξαδέρφια μου που τέλειωσαν πέρσυ, αν είναι τα ίδια :P.

Οπωσδήποτε πρέπει να συναντηθούμε. Εμείς οι μετεγγραφόμενοι πρέπει να είμαστε ενωμένοι!:no1:

κι εγω παιδια μετεγγραφομενη!! εξ Αλεξ/πολης..τελικα ειμαστε πολλοι...
δωστε κι αλλες πληροφοριες,,οποιος γνωριζει.
ρωτανε αν εισαι με μετεγγραφη η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ρωτάνε στα εργαστήρια μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευαγγελία36503

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία36503 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια μηπως ξερει κανεις πια μαθηματα επιλογης ειναι καλυτερα για πρωτο και δευτερο εξαμηνο στην ιατρικη Αθηνας και γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Για το παραπάνω

Α εξάμηνο : Φυσική Ανθρωπολογία Ι(άρχισε και σήμερα),περιγράφει την εξέλιξη κλπ,εύκολο μάθημα

Β εξάμηνο : Πρώτες Βοήθειες (βασική γνώση) και
Ιατρική και Νους ...σαν την Ψυχολογία πρέπει να είναι...με ομαδική εργασία παίρνουν όλοι 9 και 10 :P ...ή Φυσ.Ανθρ. ΙΙ,αν και έχει μεγαλύτερη ύλη απ'την Ι.

Btw,αυτά έχω βρει από τους οδηγούς ,δεν έχω first-hand εμπειρία... :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top