Ιατρική: Πρωτοετείς

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Α οκ ευχαριστω πολυ Alexia91..! Παντως πριν τις 23 δε νομιζω να ξεκινανε οποτε ολα οκ. Το λεω γιατι εγω 23 θα ανεβω Θεσσαλονικη.

Ελπιζω να μην εχω προβλημα με την εγγραφη. Απο οτι ακουω οι υπάλληλοι στις γραμματείες δεν ειναι (κατα κανονα) και πολυ εξυπηρετικοί ουτε κ πολυ γρηγοροι στις διαδικασιες.......


ναι αυτο ακούω κ εγώ δυστυχως............πχ ο γραμματεας της κτηνιατρικής απο οτι μου ειπε μια φίλη μου μιλαέι ολη την ώρα στο μσν!!!!

ρε παιδια εμενα ο valantis αλλα μου είπε!!! οτι η ακτινογραφια δε χρεαιζεται για την εγγραφή, κ οτι θα μας στείλει το πανεπιστήμιο μετα εναν εναν στο αχεπα...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
ναι αυτο ακούω κ εγώ δυστυχως............πχ ο γραμματεας της κτηνιατρικής απο οτι μου ειπε μια φίλη μου μιλαέι ολη την ώρα στο μσν!!!!

ρε παιδια εμενα ο valantis αλλα μου είπε!!! οτι η ακτινογραφια δε χρεαιζεται για την εγγραφή, κ οτι θα μας στείλει το πανεπιστήμιο μετα εναν εναν στο αχεπα...........
Μου ειπαν αν θελω να τη βγαλω στο ΑΧΕΠΑ απο τη στιγμη που ειμαι στην ιατρικη κ κατι τετοια.απλα εγω προτιμησα να τη βγαλω εδω να τελειωνω:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
για την ακτινογραφια εχει δικιο ο valantis...ετσι ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Δεν εχει καμια σημασια ομως που τη βγαζουμε?δεν πιστευω να χρειαστει να ξαναβγαλω?!πφφφφφ...μια φορα ηταν αρκετη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
για την ακτινογραφια εχει δικιο ο valantis...ετσι ειναι....


απλα να ξερουμε αν θα τη βγάλουμε πριν η μετά την εγγραφή........
παντως alexia απο τη στιγμη που την εβγαλες δε νομίζω να παει χαμένη.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Το ελπιζω...γιατι εμενα αυτο το''στασου εκει,βαλε τα χερια ετσι,παρε ανασα''με εκνευριζει αφανταστα.ειδικα απ'τη στιγμη που δεν εχω κ τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viktab

Νεοφερμένος

Η Βικτωρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κι εγω λεω να βγαλω απο πριν απο το νοσοκομειο της πολης μου (Μυτιληνη) ετσι ωστε να μην τρεχω τελευταια στιγμη σε νοσοκομεια π δεν εχω ξαναπαει κ ψαχνομαι κ περιμενω κ σε ουρες. Επισης απο οτι θυμαμαι ο τυπος στο ακτινολογικο ειναι... ενδιαφερων!! lol:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Βασικα δεν θα τους παρετε την ακτινογραφια , θα βγαλετε την ακτινογραφια και θα τους παρετε απλως μια γνωματευση που λεει οτι ειστε υγιεις και καλα.
και η γνωματευση αυτη δεν ειναι απαραιτητη για την εγγραφη, οποτε θελει την παραδιδει ο καθενας, απλως θα ηταν καλυτερο να τελειωνετε εγκαιρως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis

Νεοφερμένος

Ο valantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
για να μην βγει η βρωμα οτι λέω ανακρίβιες (χιχιχιχιχι) για δείτε εσείς του ΑΠΘ εδώ: https://press.auth.gr/news/wordpress/?p=11002
Δείτε την 2η παράγραφο μετά από το νούμερο 5

τα μαθήματα στην ιατρική του ΑΠΘ ξεκινάν στις 6 Οκτωβρίου όπως λογικά και όλων των άλλων τμημάτων διότι την προηγούμενη παρασκευή τελειώνει η εξεταστική (όχι μόνο στην ιατρική αλλά και στα παιδαγωγικά κτλ κτλ.....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ρε παιδια κανενας για Ηρακλειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
θα μπορουσε κανεις να μ πει ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στην αθηνα....?στις 6 οπως στη θεσσαλονικη η εχουν διαφορετικη ημερομηνια....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εγώ πήγα και γράφτηκα σήμερα :D
Για μαθήματα μας είπαν οτι αρχίζουμε 28 σεπτέμβρη Οο (αθήνα είμαι)
Ούτως ή άλλως όμως,για τρίπτυχο μας είπαν να ξαναπεράσουμε από την άλλη εβδομάδα,οπότε θα ξαναρωτήσω τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
μέχρι τώρα είμαστε 5 για την Ιατρική Αλεξανδρούπολης

alexandros451991
thanos06
chiona8
alex31
κι εγώ (adri)

γνωρίζετε καλά την πόλη?


Αρχίζουμε να μαζευόμαστε κ στην Ιατρική Αλεξανδρούπολης..
Δε τη γνωρίζω καλά (Μόνο 3 φορές πήγα)..Το κέντρο είναι εύκολο να το μάθεις.. Εσύ ξέρεις τπτ από Αλεξανδρούπολη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adri

Νεοφερμένος

Η adri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αρχίζουμε να μαζευόμαστε κ στην Ιατρική Αλεξανδρούπολης..
Δε τη γνωρίζω καλά (Μόνο 3 φορές πήγα)..Το κέντρο είναι εύκολο να το μάθεις.. Εσύ ξέρεις τπτ από Αλεξανδρούπολη;;

Μπα, όχι, τίποτα. Μια φορά έχω πάει μόνο... Δεν πειράζει, έχουμε καιρό να την μάθουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivaki

Νεοφερμένος

Η vivaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ πήγα και γράφτηκα σήμερα :D
Για μαθήματα μας είπαν οτι αρχίζουμε 28 σεπτέμβρη Οο (αθήνα είμαι)
Ούτως ή άλλως όμως,για τρίπτυχο μας είπαν να ξαναπεράσουμε από την άλλη εβδομάδα,οπότε θα ξαναρωτήσω τότε.
αααααα για πες τιποτα, γραφομαι μεθαυριο!πώς ηταν το κλίμα? σας ρωτήσαν για τα μαθήματα επιλογής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Α, μιας και το είπες, πόσα μαθήματα επιλέγουμε (απθ)? Είδα ότι υπάρχουν μόνο 2, άρα επιλέγουμε 1? Πότε σε ρωτάνε γι' αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ πήγα και γράφτηκα σήμερα :D
Για μαθήματα μας είπαν οτι αρχίζουμε 28 σεπτέμβρη Οο (αθήνα είμαι)
Ούτως ή άλλως όμως,για τρίπτυχο μας είπαν να ξαναπεράσουμε από την άλλη εβδομάδα,οπότε θα ξαναρωτήσω τότε.


ααα ευχαριστω...αν μαθεις τπτ νεωτερο πες...εγω γραφομαι την αλλη παρασκευη στις 25..και εγω αθηνα...κανε με add αν θες.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
τελικα οσοι ειμαστε για θεσσαλονικη κανονιζουμε για εγγραφη τριτη πρωι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
παιδια πήγα χθες στη γραμματεια της ιατρικης του ΑΠΘ να γραφτει η κολλητή μου και της είπαν οτι πρέπει να γραφτεί στο κάθε εργαστήριο χωριστά καθως και οτι η ημερομημιες εγγραφης στα εργαστηρια είναι συγκεκριμένες και τις έχει μονο ο πίνακας ανακοινώσεων...οπότε όταν πάτε ρίξτε μια ματιά γιατί απο τη γραμματεία δε σου λένε τίποτα απολύτως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
παιδια πήγα χθες στη γραμματεια της ιατρικης του ΑΠΘ να γραφτει η κολλητή μου και της είπαν οτι πρέπει να γραφτεί στο κάθε εργαστήριο χωριστά καθως και οτι η ημερομημιες εγγραφης στα εργαστηρια είναι συγκεκριμένες και τις έχει μονο ο πίνακας ανακοινώσεων...οπότε όταν πάτε ρίξτε μια ματιά γιατί απο τη γραμματεία δε σου λένε τίποτα απολύτως...

καλα εκανες κι ενημερωσες...το ειχα διαβασει βεβαια δε μια ανακοινωση κι εγω και ειχα ψιλοπαθει....αρεεε γραφειοκρατια...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top