Ιατρική: Πρωτοετείς

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εδώ θα γράψουμε όλοι οι πρωτοετείς φοιτητές της Ιατρικής! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Συγχαρητήρια σε όοοοοοοοοοοοοολους! (όχι μόνο στους της Ιατρικής.....)

(αν με τους περισσότερους γνωριζόμαστε....:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Πρωτοετής κι εγώ στην Αθήνα!Συγχαρητήρια σε όλους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Κ γω πρωτοετης στη Θεσσαλονικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με ποιους θα ειμαστε μαζι?Συγχαρητηρια σε ολους κ καλη φοιτητικη ζωη!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Κ γω πρωτοετης στη Θεσσαλονικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με ποιους θα ειμαστε μαζι?Συγχαρητηρια σε ολους κ καλη φοιτητικη ζωη!!!!!!!!!!!

συγχαρητηρια:no1:
και γω στη σχολη σου στοχευω
καλη σταδιοδρομια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
συγχαρητηρια:no1:
και γω στη σχολη σου στοχευω
καλη σταδιοδρομια
Αντε βρε,καλη δυναμη για φετος κ σε περιμενουμε κ σενα του χρονου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εφη

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Και γω πρωτοετης στην Πάτρα!!:)
Και καλή σταδιοδρομία σε όλους μας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Και εγώ στην Πάτρα!!!!Ιατρική!!!Καλή αρχή σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Και εγώ στην Πάτρα!!!!Ιατρική!!!Καλή αρχή σε όλους!

Και εγώ ιατρική στην ΣΣΑΣ με τα μαθηματα στο ΑΠΘ βέβαια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Αντε βρε,καλη δυναμη για φετος κ σε περιμενουμε κ σενα του χρονου!!!!

ευχαριστω!:D:D
καλη γιατρικη τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Και εγώ αθήνα!! Ποιοι αλλοι θα ειστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.

Holy

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Κι εγώ Ιατρική Πάτρας!Και δεν έχω ιδέα από Πάτρα...Αλλά δεν πειράζει θα τα βρούμε!Συγχαρητήρια παιδιά!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellastar

Νεοφερμένος

Η stellastar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγω γραφω απτο προφιλ της αδερφης μου γιατι (αυτο)μπανιαριστικα!
Ιατρική Αθήνας περασα με σειρα 101ος.
George_k214 βρήκες σπίτι; Αν ναι πού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Εγω γραφω απτο προφιλ της αδερφης μου γιατι (αυτο)μπανιαριστικα!
Ιατρική Αθήνας περασα με σειρα 101ος.
George_k214 βρήκες σπίτι; Αν ναι πού;

Βρήκα στο γουδί(ή γουδή;-το έχω δει γραμμένο και με τους 2 τρόπους-),πολύ κοντά στην Ιατρική,σε καινούργια πολυκατοικία!Είναι υπερπαραγωγή!:PΕσύ ψάχνεις ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
πρωτοετης φοιτητρια ιατρικης θεσσαλονικης....45η....:D ποιοι θα μαστε συμφοιτητες?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
πρωτοετης φοιτητρια ιατρικης θεσσαλονικης....45η....:D ποιοι θα μαστε συμφοιτητες?????


βρήκες έναν!!!
ιατρική σαλόνικα απο δω, είμαστε εγώ, η alexia, η annmary, o bill. 4 άτομα?? καλά πάμε!!!
πάντως είμαστε όλοι πολύ τυχεροί η σαλονικα μαμάει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gwgw 1891

Νεοφερμένος

Η gwgw 1891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Και εγώ από Σεπτέμβρη στην Ιατρική Αθήνας!!!!...
ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
βρήκες έναν!!!
ιατρική σαλόνικα απο δω, είμαστε εγώ, η alexia, η annmary, o bill. 4 άτομα?? καλά πάμε!!!
πάντως είμαστε όλοι πολύ τυχεροί η σαλονικα μαμάει:no1:

αντε ωραια ωραια!!! λες να μην το ξερω???αφου σαλονικια ειμαι!!! χαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
αντε ωραια ωραια!!! λες να μην το ξερω???αφου σαλονικια ειμαι!!! χαχα:P

χαχα αντε ρε τυχερό!!! δε πειράζει θα γίνουμε κ εμείς σαλονικιοί τώρα!!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
και εγώ πρωτοετής Ιατρικής! στην αλεξανδρουπολη βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top