Θρίλερ

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
κρυφτο
οι αλλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Ωραίο θρίλερ ειναι και "η λάμψη" με τον Τζακ Νίκολσον και σκηνοθέτης είναι ο Κιούμπρικ αν δεν κάνω λάθος...
Τέλεια ταινία!!!!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
πλακα πλακα μολις ειδα το θρεντ σκεφτηκα ... the shining . ουπς !:D
καλα παμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
H κατάρα.

Όχι το 2 όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ολα τα the ring
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ενα ειναι το κορυφαιο
paranormal activity δειτε το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Κανα ψυχολογικο ξερετε; Οχι με αιματα και κομμενα κεφαλια, αλλα να τρομαζεις με αλλους τροπους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εχουν γινει ανοιξει αρκετα θεμα που πραγματευονται τα θριλερ στο ischool ειχα γραψει εδω καποτε μια αρκετα λεπτομερης λιστα , μαλλον δυο τωρα που το ξαναβλεπω , μα ποσα θεματα θα να ανοιξουν για τα τριλερ τελος παντων.

Στο θεμα "Ποιο είναι το καλύτερο thriller που έχετε δει?" εγραψα :

Repulsion
Evil Dead 2
Jacob's ladder
the others
Rec
Inside
Night of the living dead (original)
Psycho (original)
Texas chainsaw massacre (original)
Halloween (original)
Carrie
The Dead zone
Fright night
Martin
Eraserhead
Rosemary's baby
The shining (original)
Alien
the thing
Touch of Evil
Don't Look Now
nosferatu (original)
Dracula (original)
Frankenstein (original)
The devil's backdone
Cronos
Rear window
The big sleep

Στο θεμα "Προβολη θριλερ" εγραψα :

Πολυ καλες ταινιες τρομου χωρις πολυ αιματοχυσια θεωρω : Psycho (1960) , night of the living dead (1968) , texas chainsaw massacre (1974) --> και ομως μην σε ξεγελαει το ονομα βασιζεται σε ατμοσφαιρα , halloween (1978) , the others (2001)

Αμα απ' την αλλη θες τις ταινιες τρομου λιγο πιο χρωματισμενες κοκκινα : Re-animator (1985) , the thing (1982) , Evil dead trilogy (1981 , 1987 ,1992) , alien (1979) , Aliens (1986) ,dead alive (1992)

Στην περιπτωση που βρισκεις δελεαστικη την ιδεα των κλασσικων ταινιων τρομου : the cabinet of Dr. Caligari (1920) , Nosferatu (1922) , Phantom of the opera (1925) , Dracula (1931) , Frankenstein (1931) , Cat people (1942)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Οοο.. Τζαμι. :D Μολις βρω χρονο θα τα παρω με τη σειρα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semfer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Semfer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 332 μηνύματα.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Βασικά ο Eraserhead, δεν νομίζω πως είναι ακριβώς θρίλερ λούζερ. Άσε που θα μείνουν σαν μ@λ@κες χωρίς να χουν καταλάβει τίποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Βασικά ο Eraserhead, δεν νομίζω πως είναι ακριβώς θρίλερ λούζερ. Άσε που θα μείνουν σαν μ@λ@κες χωρίς να χουν καταλάβει τίποτα:P
Χμ σουρεαλιστικο τρομο θα το χαρακτηριζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
το funny games :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Έχω αρκετά στο μυαλό μου αλλά το καλύτερο που έχω δει είναι το Λάθος Στροφή 1,2(Wrong Turn 1,2)!Φανταστική ταινία!!!:iagree:Αλλά και αρκετά τρομακτική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
"The others"... με τα χιλια:no1:
και το "Απολυτο σκοταδι"..

δε θυμαμαι με ποιο αλλο ειχα ενθουσιαστει τοσο πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Και εγώ προτείνω το ''The Others''. Ποιοτικό θρίλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Δε ξέρω αν το έχει προτείνει κάποιος...
The descent...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vslk_

Νεοφερμένος

Η dn gnwrizw dn apantw! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Εκάλη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
μου αρεσουν πολυ τα 8ριλερ αλλα δεν εχω καποιο συγκεκριμενο να προτεινω....με εχουν καλυψει τα παιδια πιο πανω....παντως επειδη εχει γινει πολυς ντορος για το paranormal activity αυτον τον καιρο εχω να πω οτι δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο και ποσο μαλλον το καλυτερο 8ριλερ οπως χαρακτηριστικα το πλασαρουν!!!απλα ειναι σχετικα πρωτοτυπο ως προς τη σκηνο8εσια..... προσωπικα καπου στη μεση η ταινια με κουρασε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Και εγώ προτείνω το ''The Others''. Ποιοτικό θρίλερ

Πολυ καλό!!!Και το seven...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top