Θρίλερ

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Αχ, μωλέ το γούτσου γούτσου φοβάται. Τι γλυκό:p
Λοιπόν....θρίλερ...για να σκεφτώ...Εμένα μου άρεσε πολύ το the legent (αν και δεν ήταν πολύ τρομακτικό)
Επίσης το βλέπω το θανατό σου, είχε πλάκα, είναι μόνο για μεγάλες παρέες, είναι ωραίο να προβλέπεις τι θα γίνει μετά:D
Το βλέπω το θάνατο σου, το saw κτλ, έχουν πλάκα να τα βλέπεις με πολλούς αλλά είπε ότι προτιμάει αυτά που δεν σε αηδιάζουν οπότε δεν νομίζω να είναι κατάλληλα...
Γιώργο, σοβαρά φοβάσαι τα θρίλερ? Δεν το είχα δει το ποστ σου...
Δεν σου πολυφαίνεται :P Νόμιζα ότι είσαι ατρόμητος! Βάλια, απο κοντά είναι ακόμα πιο γούτσου γούτσου στο εγγυώμαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Σου Προτείνω τα εξής :
=================

The Legend
Snakes Plane
The Next
Final Destination 1,2,3 κλπ


σωστός
-----------------------------------------
εγώ θα έλεγα και το the ring καθώς και το ο δρόμος με τις λεύκες. επίσης το οι αγγελειοφόροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fabulous:
Το βλέπω το θάνατο σου, το saw κτλ, έχουν πλάκα να τα βλέπεις με πολλούς αλλά είπε ότι προτιμάει αυτά που δεν σε αηδιάζουν οπότε δεν νομίζω να είναι κατάλληλα...
Γιώργο, σοβαρά φοβάσαι τα θρίλερ? Δεν το είχα δει το ποστ σου...
Δεν σου πολυφαίνεται :P Νόμιζα ότι είσαι ατρόμητος! Βάλια, απο κοντά είναι ακόμα πιο γούτσου γούτσου στο εγγυώμαι :D
Ε καλά δεν τον έχω δει και από κοντά. Αλλά σε μία φώτο που είχε βάλει παλιότερα ήταν σαν 6χρονο:D
Τέσπα ...δεν είδα ότι δεν θέλει αηδιαστικά. Άμα δεν θέλεις ΜΗΝ δεις το βλέπω το θάνατό σου...:D
Αλλά το ζωντανός θρύλος είναι πολύ καλό(το είδα στο σινεμά, χωρίς την θέλησή μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ε καλά δεν τον έχω δει και από κοντά. Αλλά σε μία φώτο που είχε βάλει παλιότερα ήταν σαν 6χρονο:D
Τέσπα ...δεν είδα ότι δεν θέλει αηδιαστικά. Άμα δεν θέλεις ΜΗΝ δεις το βλέπω το θάνατό σου...:D
Αλλά το ζωντανός θρύλος είναι πολύ καλό(το είδα στο σινεμά, χωρίς την θέλησή μου:P)
Εγώ δεν το έχω δει αυτό.
Το βλέπω το θάνατό σου το είχα δει μόνη μου στην τηλεόραση και μετά δυσκολευόμουν να κοιμηθώ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fabulous:
Εγώ δεν το έχω δει αυτό.
Το βλέπω το θάνατό σου το είχα δει μόνη μου στην τηλεόραση και μετά δυσκολευόμουν να κοιμηθώ. :(
Μπα δεν ήταν τίποτα...πιο πολύ αηδιαστικό ήταν το βλέπω τον θάνατό σου. Το είδα με 5 φίλους μου πριν από κάνα-δύο χρόνια. Πιο πολύ μου έχει μείνει ένα άλλο θρίλερ που είδα πρόσφατα, αλλά δυστυχώς δεν θυμάμαι πως λέγεται:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Μπα δεν ήταν τίποτα...πιο πολύ αηδιαστικό ήταν το βλέπω τον θάνατό σου. Το είδα με 5 φίλους μου πριν από κάνα-δύο χρόνια. Πιο πολύ μου έχει μείνει ένα άλλο θρίλερ που είδα πρόσφατα, αλλά δυστυχώς δεν θυμάμαι πως λέγεται:(
Μα για το βλέπω το θάνατό σου σου μιλάω...
Έχεις δει το 28 βδομάδες μετά? Εκεί να δεις πόσο θα αηδιάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Κάποια καλά είναι το Ηostel, to Saw όλα, και το Seven!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Νομίζω πως μπερδεύετε τα θρίλερ με τα horror movies (αυτά με τα αίματα κτλ)

Τα χόρρορ πάντως εμένα δεν με συγκρινούν καθόλου (scream, hostel, final destination κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Συμφωνώ με Eruyomo για "9η πύλη".

Επίσης προτείνω: "Οι ψίθυροι των πνευμάτων" και "Blair Witch Project" (το οποίο είναι πολύ πρωτότυπο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
πλάκα κάνω κορίτσια να 'ουμε ό,τι να ναι βλέπω...


Βάλια μπορεί και να σε περνάω μισό κεφάλι γι' αυτό μη μιλάς :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
πλάκα κάνω κορίτσια να 'ουμε ό,τι να ναι βλέπω...


Βάλια μπορεί και να σε περνάω μισό κεφάλι γι' αυτό μη μιλάς :xixi:
Ψέμματα λες θριλερ δεν βλέπεις...
Εμένα πάντως με περνάς αρκετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από halvas:
"Blair Witch Project"
Υπέροχη ταινία και πολύ πολύ πρωτότυπη. Όταν την βλέπεις δεν φοβάσαι, δεν δείχνει και τίποτα δηλαδή, αλλά η όλη ιστορία είναι που σε κάνει
γούτσου γούτσου αμφιβάλλω:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Το "Ορφανοτροφείο" του Γκιγιέλμο ντελ Τόρο είναι μια πολύ καλή επιλογή. Είναι ενα πολυ καλογυρισμένο και ατμοσφαιρικό θρίλερ, σε απορροφά πλήρως όταν το βλέπεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Το "Ορφανοτροφείο" του Γκιγιέλμο ντελ Τόρο είναι μια πολύ καλή επιλογή. Είναι ενα πολυ καλογυρισμένο και ατμοσφαιρικό θρίλερ, σε απορροφά πλήρως όταν το βλέπεις...
Tέλεια ιδέα δεν το είχα σκεφτεί!
Ένα άλλο καλό είναι και το " the others"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Tέλεια ιδέα δεν το είχα σκεφτεί!
Ένα άλλο καλό είναι και το " the others"...

Τέλεια ταινία!:no1:

Μόνο μη σου πει κανένας το τέλος γιατί αλλιώς χάνεις τη μαγεία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Τέλεια ταινία!:no1:

Μόνο μη σου πει κανένας το τέλος γιατί αλλιώς χάνεις τη μαγεία.:)
Σωστός! :no1:
Κουλό εντελώς έτσι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Αν εννοείς απρόσμενο. Ναι, εντελώς...:P
Καλύτερα όμως να μην πούμε παραπάνω, αν είναι να το επιλέξει.
Το σίγουρο είναι πως θα εκπλαγείς! :P Εγώ το είχα δει μαζί με 7 φίλους- φίλες μου και οι μισοί δεν κατάλαβαν τι είχε γίνει και αναγκάστηκα να τους το εξηγήσω και πάθαμε πλάκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εγώ αν και έχω σταματήσει να βλέπω thriller ταινίες (με την έννοια τρομακτικές), θυμάμαι ότι μου άρεσε πολύ το Saw 1, είχε μια καλή υπόθεση. (το 2 ήταν καλούτσικο απο ότι θυμάμαι, το 3 άθλιο, το 4 δεν το είδα).

9η Πύλη με τον Τζόννυ Ντεπ.

https://www.imdb.com/title/tt0142688/

Πολύ καλή
(Ντεπ είναι αυτός!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ αν και έχω σταματήσει να βλέπω thriller ταινίες (με την έννοια τρομακτικές), θυμάμαι ότι μου άρεσε πολύ το Saw 1, είχε μια καλή υπόθεση. (το 2 ήταν καλούτσικο απο ότι θυμάμαι, το 3 άθλιο, το 4 δεν το είδα).
Εγώ τα έχω δει όλα αλλά δεν θυμάμαι πιο ήταν εκείνο που έκαναν νεκροτομή στον γέρο... Σε εκείνη την σκηνή θυμάμαι πως μου ήρθε ξέρασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top