Θρίλερ

vaggos7

Νεοφερμένος

Ο vaggos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Λοιπόν μια πολύ καλή μου φίλη έχει γενέθλια σήμερα (είναι μέλος και του site!) και θα μαζευτούμε στο σπίτι της αυτό το Σάββατο περίπου 10-12 άτομα να της ευχυθούμε, να γελάσουμε και να δούμε καμιά ταινία... Λοιπόν θέλουμε να δούμε μόνο θρίλερ, γιατί η εορταζόμενη και γενικότερα η παρέα είναι fans των θρίλερ, οπότε θα ήθελα μέχρι αύριο να μου προτείνετε θρίλερ πολύ τρομαχτικά, με ενδιαφέρουσα υπόθεση, που να σε κρατάει σε αγωνία και κατά προτίμηση όχι προϊστορικά(δηλαδή όχι πάρα πολύ παλιά)...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Disturbia με τα χίλια.
Το καλύτερο θρίλερ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos7

Νεοφερμένος

Ο vaggos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Disturbia με τα χίλια.
Το καλύτερο θρίλερ......

Πολύ καλή ταινία όντως κρίμα που την έχουμε δει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Το Se7eN, χαλαρά.

Το θέμα είναι όμως μη τύχει καμιά στραβή και κάποιος έχει ήδη δεί την ταίνια που θα επιλέξετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neuton

Νεοφερμένος

Ο Neuton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σου Προτείνω τα εξής :
=================

The Legend
Snakes Plane
The Next
Final Destination 1,2,3 κλπ

Υπάρχουν και ενα σωρό αλλα δεν μου έρχοναι τώρα ελπίζω να σε βοηθίσουν
και οι άλλοι...........

Ευχήσου και απο εμένα χρόνια πολλά.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos7

Νεοφερμένος

Ο vaggos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Σου Προτείνω τα εξής :
=================

The Legend
Snakes Plane
The Next
Final Destination 1,2,3 κλπ

Υπάρχουν και ενα σωρό αλλα δεν μου έρχοναι τώρα ελπίζω να σε βοηθίσουν
και οι άλλοι...........

Ευχήσου και απο εμένα χρόνια πολλά.......

αμε και ευχαριστώ εκ μέρους της....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
λοιπον,2 κλασικα ειναι η εκτη αισθηση και το Gothika αλλα αν θελετε κατι κλασικο και γαματο ειναι "τα πουλια" του χιτσκοκ.θα το παρω αυριο να το δω αλλα μου ειπαν οτι ειναι απο τα καλυτερα θριλερ ever;)

to snakes plane το βρισκω χαζο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εγώ δεν μπορ΄να δω θριλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neuton

Νεοφερμένος

Ο Neuton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Συμφωνώ αλλα απλώς το πρότεινα, δέν ήξερα αν θέλει Θρίλερ με κάποιο νόημα ή μόνο τρομακτικές σκηνές χωρίς σκοπό.............
Καταλαβαίνεις τι θέλω να πώ ε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι καλαταλαβαινω.αλλα θεωρω καλα θριλερ αυτα που σε τρομαζουν και οχι αυτα που σε αηδιαζουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra91

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ενα πολύ καλο θρίλερ είναι το 1408
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
ενα πολύ καλο θρίλερ είναι το 1408
Nαι το 1408 τέλεια ιδέα!
Ένα άλλο καλό είναι και ο ήχος του θανάτου, αν δεν θέλεις απο αυτά που σε αηδιάζουν. Και οι 10 πληγές είναι καλό. Θα σου έλεγα και την προφητεία, αλλά είναι λίγο "κάπως"... Πάντως αν ήθελες splater, θα είχα να σου πω μπόλικα, αν κι εγώ τρελαίνομαι για τα ψυχολογικά θρίλερ παρόλο που εχω δει περισσότερα με αίμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Δες το ο Ηλίας διαβάζει Αρχαία.:P

Αλλιώς πάρε καμία αστυνομικήπχ Zodiac, ή Κιούμπρικ του οποίοου οι ταινίες αν και παλιές είναι από τις καλύτερες που έχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
to mirrors βγηκε σε dvd?:!:pρεπει να ειναι ωραιο,θελω να το δω!αφου 25/8 δνε εβγαινε στους κινηματογραφους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semfer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Semfer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 332 μηνύματα.
οχι δεν βγηκε σε dvd αλλα κυκλοφορει σε torrents...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
To silent hill...
Βεβαια δεν ειναι και τοσο τρομαχτικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2:
εγώ δεν μπορ΄να δω θριλερ
Αχ, μωλέ το γούτσου γούτσου φοβάται. Τι γλυκό:p
Λοιπόν....θρίλερ...για να σκεφτώ...Εμένα μου άρεσε πολύ το the legent (αν και δεν ήταν πολύ τρομακτικό)
Επίσης το βλέπω το θανατό σου, είχε πλάκα, είναι μόνο για μεγάλες παρέες, είναι ωραίο να προβλέπεις τι θα γίνει μετά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
"τα πουλια" του χιτσκοκ.θα το παρω αυριο να το δω αλλα μου ειπαν οτι ειναι απο τα καλυτερα θριλερ ever;)

Είναι τέλειο όντως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
9η Πύλη με τον Τζόννυ Ντεπ.

https://www.imdb.com/title/tt0142688/

Επίσης όλα τα παλιά "The Omen", τα "Cube", το Ring και το "the Eye" (γιαπωνέζικα τα δυο τελευταία, όχι τα αμερικάνικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Η 9η πύλη είναι παρα πολύ καλό! Και τα SAW είναι κορυφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top