Θα πειραματιζόσασταν ποτέ για να βρείτε τη σεξουαλική σας ταυτότητα;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • Ετεροφυλόφιλος

    Ψήφοι: 66 72.5%
  • Αμφιφυλόφιλος

    Ψήφοι: 7 7.7%
  • Ομοφυλόφιλος

    Ψήφοι: 13 14.3%
  • Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 5 5.5%

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Άντε, με το καλό και το κούκου. Καλό είναι..:P:P
Απέναντι σε φυσιολογικές κοπέλες δε σου κάνει;:(

Υπάρχουν και οι πετρελαϊκές μονάδες, τα αντιτορπιλικά, τα υποβρύχια, που απαρτίζονται κυρίως από ανδρικό προσωπικό. ;) Το χειρότερο όλων είναι η φυλακή: καταπιεσμένη σεξουαλικότητα μαζί με επιθετικότητα. (εκεί όλα μπορούν να συμβούν= Αδελφοί Κατσιμίχα, "Φάνης".)

Δεν πρόκειται να κάνω κάτι από αυτά που μου φέρνεις ως παραδείγματα...:) ούτε ένα στο 1 δις εκατομμύριο...

...και οι φυσιολογικές κοπέλες μπορούν να γίνουν άγρια θηλυκά με υπομονή και επιμονή...;) :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Δεν πρόκειται να κάνω κάτι από αυτά που μου φέρνεις ως παραδείγματα...:) ούτε ένα στο 1 δις εκατομμύριο...

...και οι φυσιολογικές κοπέλες μπορούν να γίνουν άγρια θηλυκά με υπομονή και επιμονή...;) :D :D


Τώρα το πετύχαμε.:P
Μα, με το τσιγκέλι να στα βγάζω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

Atzaki

Νεοφερμένος

Η Atzaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδια οκ.... Ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει... Εχει τις δικες του πεποιθησεις , τα δικα του πιστευω οπως και τις δικες του "ορεξεις".... Αλλουνου του αρεσει το τριο και αλλουνου το δυο (που λεει ο λογος)..... Αλλα εγω προσωπικα νιωθω σεξουαλικη ελξη για ατομα αντιθετου φιλου (πως τα λεω ... πως τα λεω).... Και δεν μπορω να καταλαβω πως το κανουν, τι κανουν αλλα και τι αισθανονται αυτοι που κανουν δοκιμες στην σεξουαλικη τους ζωη.... Ειναι ενα πραγμα ρε παιδια πολυ ακραιο πιστευω.....Εχει γινει "Jumbo-ελεος" η κατασταση....!!!!! Συμφωνει κανεις with me...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ή συμφωνείς μ' αυτό που είπες στην πρώτη πρόταση, 'Ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει... ' ή με αυτό, Ειναι ενα πραγμα ρε παιδια πολυ ακραιο πιστευω....., και τα δύο δε γίνεται.

Το τί πιστεύεις και τί αντιλαμβάνεσαι εσύ ως ακραίο δεν σχετίζεται απαραίτητα με τη γνώμη ενός άλλου, ε. Νομίζω φαίνεται εύκολα διαβάζοντας τις προηγούμενες σελίδες.

On topic, ναι, αν ένιωθα την ανάγκη. Πιθανότατα γιατί είναι πολύ πιο ανοιχτή η κοινωνία σε 'πειραματισμούς' του γυναικείου φύλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teh

Νεοφερμένος

Ο teh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Και τωρα στο θεμα μας, οχι δε θα δοκιμαζα με το ιδιο φυλο. Ειμαι αρκετα σιγουρος για τη σεξουαλικοτητα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Προφανώς αυτός που έχει αμφιβολίες για τη σεξουαλική ταυτότητα που του δόθηκε από τη στιγμή της γέννησης,γιατί περί αυτού μιλάμε,θα πειραματιστεί κάποια στιγμή,στην αρχή βέβαια θα υπάρχουν και επιφυλάξεις αλλά δε νομίζω ότι κάτι τέτοιο παραμένει κρυφό,σε τρώει peu a peu,σε καταπνίγει.Οπότε guys πειραματιστείτε όσο είναι καιρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Χωρίς να αναφέρομαι προσωπικά σε κανένα, πιστεύω ότι ο άνευ όρων αποκλεισμός κάποιων ενδεχομένων, γενικότερα, είναι τουλάχιστον αφέλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από meidei:
Χωρίς να αναφέρομαι προσωπικά σε κανένα, πιστεύω ότι ο άνευ όρων αποκλεισμός κάποιων ενδεχομένων, γενικότερα, είναι τουλάχιστον αφέλεια.
Κοίτα, ρωτάει και απαντάω όπως το σκέφτομαι τώρα. Δεν μπορώ να υποθέσω τι θα σκέφτομαι σε 10 χρόνια:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Μερικοί χρειάζεται να πειραματιστούν για να βρουν την ταυτότητά τους...σε ένα από αυτά τα τσατρουμς που όλοι ψάχνουν "αθήνα για τώρα?" που είμαι μέλος, πολλοί μπάι και γκέι συνειδητοποίησαν ότι είναι έτσι αφού έκαναν σεξ με άτομο του ίδιου φύλου (είτε μεθυσμένοι είτε μαστουρωμένοι, πάντως όχι νηφάλιοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
αν δεν δοκιμάσεις, δεν θα μάθεις.

τώρα όχι. σε 10 χρόνια όμως δεν ξέρω τι θα κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
τώρα όχι. σε 10 χρόνια όμως δεν ξέρω τι θα κάνω.

Είναι καλό που αφήνεις ανοιχτές πιθανότητες. Αν και αφού μέχρι τώρα δεν εχεις πρόβλημα με τη σεξουαλικότητα σου δεν νομίζω ότι θα έχεις σε 10 χρόνια....just saying:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
:)
Είναι καλό που αφήνεις ανοιχτές πιθανότητες. Αν και αφού μέχρι τώρα δεν εχεις πρόβλημα με τη σεξουαλικότητα σου δεν νομίζω ότι θα έχεις σε 10 χρόνια....just saying:)
δεν εχεις και αδικο. απλα δεν εμπιστευομαι το μελλον. δεν ξερω τι μπορει να συμβει. για αυτο, δεν θεωρω τιποτα απολυτως δεδομενο στη ζωη περα απο το οτι θα πεθανω. στο κατω κατω πες οτι μια φορα μεθυσα και μου την βαρεσε. δεν πινω πολυ, μονο 3 φορες εχω πιει, αλλα και παλι ποτε δεν ξερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
μάλιστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
προφανως αυτος που δοκιμαζει εχει ενα ενδιασμο για την σεξουαλικη του ταυτοτητα γτ αλλιως δεν νομιζω να δοκιμαζε κατι τετοιο πχ εγω και μονο στην ιδεα με αλλη γυναικα αηδιαζω οποτε δεν βρισκω το λογο να το κανω αυτο.Δεν το καταδικαζω, αλλα μιλαμε αποκλειστηκα για ανθρωπους που ειναι μπερδεμενοι,καθενας κανει οτι θελει το σωματο του αλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylvia19

Νεοφερμένος

Η sylvia19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
οπως λεει και ο μη ετεροφυλοφιλος κολλητος μου 'δε μπορεις να ισχυριζεσαι οτι ενα φαγητο δε σου αρεσει αν δεν το εχεις δοκιμασει ποτε σου'.

(με ενα φιλακι παντως ξερεις.δε χρειαζεται κι αλλο ψαξιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ειμαι σιγουρη για την σεξουαλικη μου ταυτοτητα και δεν χρειαζεται να πειραματιστω για να την βρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Τότε, όταν πεινάμε γιατί δεν ονειρευόμαστε τον απέναντι ψητό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sylvia19

Νεοφερμένος

Η sylvia19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Τότε, όταν πεινάμε γιατί δεν ονειρευόμαστε τον απέναντι ψητό;

μα ολοι οταν πειναμε ονειρευομαστε 'τον απεναντι',θαρρω.(ισως οχι ψητο αλλα δεξερω,μονο λιγο 'ψημενο' ισως)

{ο γατος σου παντως ειναι κυριος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top