Θα πειραματιζόσασταν ποτέ για να βρείτε τη σεξουαλική σας ταυτότητα;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • Ετεροφυλόφιλος

    Ψήφοι: 66 72.5%
  • Αμφιφυλόφιλος

    Ψήφοι: 7 7.7%
  • Ομοφυλόφιλος

    Ψήφοι: 13 14.3%
  • Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 5 5.5%

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Δεν είναι κ κάτι το ΤΟΟΣΟΟΟΟΟΟ τραγικό... Που ξέρεις... Αν το δοκιμάσεις μπορεί να βρείς κάτι καλύτερο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Κατηγοριματικα ΟΧΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Σιγά μην πεί κανένας 'οτι ειναι ομοφιλόφυλος στην έρευνα πάνω.
__________________

διαψεύτικα!



Δεν απαντώ
0 0%
ε άμα δεν απανταέι γιατί να απαντήσει?


Είναι αλήθεια ότι τα κορίτσια πειραματίζονται περισσότερο από εμάς? Από γνωστές μου έχω συμπαιράνει πως ναι κυρίως όταν είναι πρώτη δευτέρα γυμνασίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Πειραματισμος δεν χρειαζεται, ισως σε πολυ σπανιες περιπτωσεις πραγματικης αγνοιας και αδυναμίας κατανόησης για των σεξουαλικων προτιμησεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Φιλε Αντωνη (baki) οχι, δυστυχως η ευτυχως δεν εχω πειραματιστει. Βασικα, δεν με ενοιαζε ποτε ουσιαστικα το σεξ. Τωρα ομως που σιγα σιγα μεγαλωνω, θελω να δω και τη δικη σας αποψη πανω στο θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Εγώ είμαι ανοιχτή σε όλα,έχω απογοητευτεί ιδιαιτέρως από τον αντρικό πληθυσμό:P

Σοβαρά τώρα έχω απλά φιληθεί με κοπέλα γιατί έτσι μου την είχε βαρέσει,αλλά πέρα από κει μπορώ να πω ότι είμαι straight...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
ειναι πολυ λεπτο το θεμα για να πιραματιστει καπιος ελεος!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Γιατι να πειραματιστούμε αν την ξέρουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Το ερώτημα είναι εάν θα πειραματιζόσταν εαν ΔΕΝ την ξέρατε qwerty:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
εγω θα πειραματιζομουν μονο με την γειτονισα . Εχει τα απαραιτητα που χρειαζονται .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
αποψη μου.
μηπως δεν υπαρχει λογος να διακρινεις τους ανρθωπους σε κατηγοριες/ταμπελες ομο/ετερο/αμφι/φυλοφιλος; στην αρχαια ελλαδα δεν ηταν ομοφυλοφιλοι γιατι πολυ απλα δεν υπηρχαν τετοιες κατηγοριες. η σεξουαλικη ζωη ενος ανθρωπου μπορει να αλλαξει κατα τη διαρκεια της ζωης του ειτε κανει σεξ/ερωτα με ατομα του ιδιου ή ειτε με ατομα διαφορετικου φυλου.
εν ολιγοις χαρακτηρισμοι του τυπου "αυτος ειναι γκει αυτος στρειτ αυτος παει και με τους δυο ειναι ατοπος και ανουσιος"

δε θεωρω οτι εχει καποιο νοημα αυτο

γενικοτερα παντως, εξαιτιας της κοινωνιας και τον τροπο που εχει δομηθει, ειναι πιο ανεκτο μια κοπελα να φασωθει με μια αλλη κοπελα παρα ενα αγορι με ενα αλλο αγορι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όχι. Στην ερώτηση του τίτλου, και στην ερώτηση του πρώτου ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά όχι, γιατί εδώ και τόσα χρόνια μόνο άντρες με ενδιέφεραν. Οπότε δεν νομίζω να άλλαζε κάτι στις σεξουαλικές μου προτιμήσεις!

Το σίγουρο πάντως είναι πως δεν θα με ενοχλούσε ούτε και θα περιθωριοποιούσα κάποιον, αν μου έλεγε ότι είναι ομοφυλόφιλος. Δικαίωμα του καθενός να έχει όποια σεξουαλική προτίμηση θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ότι κάνει τον καθένα ευτυχισμένο. Ήξερα ένα παιδί που είχε τις απίστευτες γκόμενες κι όμως πάντα κάπου σκάλωνε. Τελικά δοκίμασε μια φορά με αγόρι στην 5ήμερη του νομίζω, και συνειδητοποίησε ότι είναι γκέι. Πάντως για όλους όσους είναι απόλυτα κατά έχω να πω ότι αν ο Χ, Ψ κολλητός/κολλητή σας ήταν ομοφυλοφιλος, κι εσείς τον απομακρύνατε για αυτό, τότε θα χάνατε έναν καλό φίλο, λόγω της στενοκεφαλιάς σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnsonb

Νεοφερμένος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ δεν θα έκανα τίποτα,δεν με νοιάζει και πολύ,με γυναίκες περνάω καλά -αυτός είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Το ερώτημα του topic δε στέκει.

Αν ένας άντρας δει δυο άντρες να συνευρίσκονται ερωτικά, θα τους πει ομοφυλόφιλους και θα απομακρυνθεί στη καλύτερη, θα αηδιάσει και θα τους κάψει ζωντανούς στη χειρότερη.

Αν ο ίδιος άντρας δει δυο γυναίκες να συνευρίσκονται ερωτικά, θα αυνανιστεί με αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
κοιτα... μην το λες... μερικοι εφηβοι δεν αισθανονται τπτ ειτε δουν δυο αντρες να συνευρισκονται ειτε δυο γυναικες.... σε αυτα τα ατομα αναφερομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Οκ απλά θέλω να πω ότι η πλειοψηφία των νέων αλλά και των μεγάλων ακόμα βλέπει την ομοφυλοφιλία όπως τους συμφέρει. Κλασσικό παράδειγμα αυτό των ανδρών που όταν βλέπουν λεσβιακά τους αρέσει ενώ αν δουν ομοφυλόφιλους άντρες θα αρχίσουν το κράξιμο. Υποκρισία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
εγω δεν νομιζω,γτ μια φορα ειδα στον υπνο μου οτι τα ειχα με μια κοπελα(δεν την ηξερα,πρωτη φορα εκει την ειδα=P) αλλα μετα ξυπνησα και δεν μ αρεσε καθολου η ιδεα..οποτε μαλλον αισθανομαι κατασταλλαγμενη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top