Θα πειραματιζόσασταν ποτέ για να βρείτε τη σεξουαλική σας ταυτότητα;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • Ετεροφυλόφιλος

    Ψήφοι: 66 72.5%
  • Αμφιφυλόφιλος

    Ψήφοι: 7 7.7%
  • Ομοφυλόφιλος

    Ψήφοι: 13 14.3%
  • Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 5 5.5%

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Κλασσική περίπτωση ονείρωξης. Ήταν τόσο καλό που προσπαθείς να το απαρνηθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ δεν νομίζω πως θα είχα πρόβλημα... Δεν είναι κ κάτι το τοοοοοοοοοοοοοοοοοσοοοο περίεργο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Δεν βρίσκω δύσκολο να καταλάβω αν "φτιάχνομαι" με κοπελίτσες ή με "αγοράκια", οπότε δεν σκοπεύω να πειραματιστώ

(Μπορώ να το πω και πιο χύμα για κάποιον που δεν κατάλαβε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Mπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DayDreamer20

Νεοφερμένος

Ο DayDreamer20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ έχω δοκιμάσει και με τα δύο φύλα...αλλά και πάλι όταν ξέρεις τι θέλεις ο πειραματισμός θα σε οδηγήσει στη αρχική σου βεβαίωση...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ωχ θεε μου, τι αποτελέσματα είναι αυτά;

Ετεροφυλοφιλος και δεν πρόκειται να πειραματιστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Αν σε κάποια στιγμη της ζωης μου αρχιζα να αμφιταλαντευομαι πιστευω πως θα δοκιμαζα, ίσως να ξεκαθαριζε να πράγματα, ισως και να τα μπερδευε περισσοτερο βέβαια.
Παντως στα καλα καθούμενα οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Δεν το νομίζω. Είναι αρκετά ξεκάθαρα μέσα μου τα πράγματα. Αν είχα την περιέργεια, γιατί όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ελεος ρε meidei, αηδίασα και μόνο στη σκέψη
-----------------------------------------
Εγώ έχω δοκιμάσει και με τα δύο φύλα...αλλά και πάλι όταν ξέρεις τι θέλεις ο πειραματισμός θα σε οδηγήσει στη αρχική σου βεβαίωση...!!!!

Ρε σιχαμερέ κι εσύ. Έλεος, δεν ντρέπεσαι καταρχήν να το κάνεις, και δεύτερον να το δηλώνεις; Ντροπή ρε παιδιά, τα έχουμε ισοπεδώσει όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Ελεος ρε meidei, αηδίασα και μόνο στη σκέψη
Ναι meidei, Παρ το αμεσως πίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν το νομίζω. Είναι αρκετά ξεκάθαρα μέσα μου τα πράγματα. Αν είχα την περιέργεια, γιατί όχι;


Μακάρι να σκεφτονταν όλοι έτσι...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ντροπη;Αν εσυ ντρεπεσαι μην πειραματιστεις, simple as hell.Για να απαντησω στην ερωτηση του topic, πιστευω πως δεν θα πειραματιζομουν.Ειμαι σιγουρος πως ειμαι straight οποτε δεν ενιωσα ποτε να ειμαι σε διλημμα σχετικα με τη σεξουαλικη μου ταυτοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Α, και ον τόπικ: αν είχα αμφιβολίες, γιατί όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Εγώ είμαι ετεροφυλόφιλη αλλά προσωπικά δεν θα πειραματιζόμουν....δεν ξέρω για το μέλλον αλλά προς το παρόν όχι...μπορεί και ποτέ βέβαια!

Όλα σεβαστά και ωραία.

Εσύ όμως γιατί όχι; :hmm: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
γιατί απλά με ικανοποιεί ακόμη ο αντρικός πλυθησμός...:P:D
εσύ θα το έκανες???:hmm:

όσο υπάρχουν και θα υπάρχουν γυναίκες-μανούλια όχι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
όσο υπάρχουν και θα υπάρχουν γυναίκες-μανούλια όχι...;)


Δηλαδή, αν διοριζόσουν ως καθηγητής σε ακριτική περιοχή ή αν εργαζόσουν, βρε παιδί μου, πχ ανθρακωρύχος στο Βέλγιο, σε ένα καθαρά αντρικό περιβάλλον, με ισχνή γυναικεία παρουσία, και με ασχημούλες γύρω-γύρω, θα το γύριζες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Δηλαδή, αν διοριζόσουν ως καθηγητής σε ακριτική περιοχή ή αν εργαζόσουν, βρε παιδί μου, πχ ανθρακωρύχος στο Βέλγιο, σε ένα καθαρά αντρικό περιβάλλον, με ισχνή γυναικεία παρουσία, και με ασχημούλες γύρω-γύρω, θα το γύριζες;

σε συνθήκες που έχουν μηδενική πιθανότητα να συμβούν (αδύνατα ενδεχόμενα) δεν μπορώ να φανταστώ τι θα έκανα...

απαντάω σε ενδεχόμενα πραγματικού χρόνου...:)

Δεν νομίζω Αλεξάνδρα, διότι δεν μου έκανε κούκου όταν έβλεπα αγόρια ή άντρες στα 5 και στα 15 (τρόπος του λέγειν). Θα μου κάνει τώρα; Μπα...τώρα κάνει κούκου μόνο σε άγρια θηλυκά...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ηδη με αρεσουν οι γυναικες(και πολυ μαλιστα) (σαλονικιοτικο ε?) ποιος ο λογος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
σε συνθήκες που έχουν μηδενική πιθανότητα να συμβούν (αδύνατα ενδεχόμενα) δεν μπορώ να φανταστώ τι θα έκανα...

απαντάω σε ενδεχόμενα πραγματικού χρόνου...:)

Δεν νομίζω Αλεξάνδρα, διότι δεν μου έκανε κούκου όταν έβλεπα αγόρια ή άντρες στα 5 και στα 15 (τρόπος του λέγειν). Θα μου κάνει τώρα; Μπα...τώρα κάνει κούκου μόνο σε άγρια θηλυκά...;)


Άντε, με το καλό και το κούκου. Καλό είναι..:P:P
Απέναντι σε φυσιολογικές κοπέλες δε σου κάνει;:(

Υπάρχουν και οι πετρελαϊκές μονάδες, τα αντιτορπιλικά, τα υποβρύχια, που απαρτίζονται κυρίως από ανδρικό προσωπικό. ;) Το χειρότερο όλων είναι η φυλακή: καταπιεσμένη σεξουαλικότητα μαζί με επιθετικότητα+εγκλεισμός. (εκεί όλα μπορούν να συμβούν= Αδελφοί Κατσιμίχα, "Φάνης".)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ηδη με αρεσουν οι γυναικες(και πολυ μαλιστα) (σαλονικιοτικο ε?) ποιος ο λογος?
αυτο λεω και γω..

ομως πρωτυτερα διαβασα μερικα ποστ που ηταν εξαιρετικα προσβλητικα.. ντροπη οταν δεν μπορουμε να ανεχομαστε τη διαφορετικη σεξουαλικοτητα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top