Η δική μου εμπειρία ως φοιτητής Ιατρικής ΕΚΠΑ

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,691 μηνύματα.
Στο μεταξυ μιλαει και απανταει στον εαυτο του σε χρονο dt:clapup:
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τΣΥΡΙΖΑ θα λέτε και θα κλαίτε.
hint: Οι πολιτικές απόψεις του forum συμβαδίζουν σχεδόν τέλεια με το σύνολο της κοινωνίας. Όπου φυσάει ο άνεμος, δηλαδή. Πριν τις εκλογές του '15 ο ΣΥΡΙΖΑ και ο απολιτίκ-δενασχολούμαι έσφηζε εδώ μέσα, το '19 άρχισε να ανεβαίνει το δεξιό μπλοκ. Στις επόμενες εκλογές θα ανοίξω δημοσκόπηση στο steki και ό,τι βγάλει θα πάω να το φορτώσω ένα χιλιάρικο στο στοίχημα, ακόμα και αν έχει απόδοση 50.

Εισαι εκτός θέματος. Οκ τις ξέρουμε τις απόψεις σου. Άσε να σχολιάσει κανένας νέος. Συμφωνούμε ότι διαφωνούμε σε όλα στην πολιτική , άρα δεν έχει νόημα να σχολιάζεις το ποστ μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στο μεταξυ μιλαει και απανταει στον εαυτο του σε χρονο dt:clapup:

Φιλε μου εγώ ποτέ δε θα κατηγορούσα την ιατρική. Η ιατρική είναι η ζωή μου. Αν νομίζεις ότι είναι έτσι, συνέχισε να το πιστεύεις είναι δικό σου θέμα
 

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Σου δίνουμε γλειφιτζούρι σε σχήμα καρδιάς. Μη θυμώνεις. Λίγη πλάκα κάναμε και το πήρες σοβαρά. Το φόρουμ έχει προϊστορία από το 2009 σε απίθανα τρολλ. Θυμάμαι κάτι ονόματα: Γίδας, Φοκίονας, Φώκιας, Βιάσονας. :laugh:
Δε θα είσαι για πολύ θα σε μπαναρουν σε λίγο. Καλό είναι να μην λες κανένας ηλιθιο. Απλα άφησε τους στον κόσμο τους

Χιούμορ είναι να γελάνε και οι δύο. Τρολάρισμα δεν ήταν αυτό. Στ'αληθεια πιστεύουν ότι τα έβγαλα από το μυαλό μου. Γιατί; Πως ξεκίνησε η όλη ιστορία; Γιατί κάποιος δεν είχε ακούσει ποτέ ότι υπάρχει κιαλλη γραφή του Ιάσονας. Ε και τι θα γίνει τώρα; Θα αλλάξει αυτός άποψη; Όχι φυσικά! Σαν επιστήμονας που είναι θα πεθάνει επιμένοντας ότι έχει δίκιο! Γιατί να κλονιστούν οι πεποιθήσεις του;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στο μεταξυ μιλαει και απανταει στον εαυτο του σε χρονο dt:clapup:
Καλά εσύ είσαι σε άλλον πλανήτη! :Ο
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γίδα, Φοκίονας, Φώκιας, Βιάσονας
Ποτε υπήρξαν αυτοί και δεν τους πρόλαβα;αχχαχαχ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χιούμορ είναι να γελάνε και οι δύο. Τρολάρισμα δεν ήταν αυτό. Στ'αληθεια πιστεύουν ότι τα έβγαλα από το μυαλό μου. Γιατί; Πως ξεκίνησε η όλη ιστορία; Γιατί κάποιος δεν είχε ακούσει ποτέ ότι υπάρχει κιαλλη γραφή του Ιάσονας. Ε και τι θα γίνει τώρα; Θα αλλάξει αυτός άποψη; Όχι φυσικά! Σαν επιστήμονας που είναι θα πεθάνει επιμένοντας ότι έχει δίκιο! Γιατί να κλονιστούν οι πεποιθήσεις του;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καλά εσύ είσαι σε άλλον πλανήτη! :Ο

Δεν βρίσκεις άκρη σου λέω, απλα βγες από το φόρουμ
Πάντως τοώντι υπάρχει Άγιος Με όνομα Ιάσωνας
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Εισαι εκτός θέματος. Οκ τις ξέρουμε τις απόψεις σου. Άσε να σχολιάσει κανένας νέος. Συμφωνούμε ότι διαφωνούμε σε όλα στην πολιτική , άρα δεν έχει νόημα να σχολιάζεις το ποστ μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Φιλε μου εγώ ποτέ δε θα κατηγορούσα την ιατρική. Η ιατρική είναι η ζωή μου. Αν νομίζεις ότι είναι έτσι, συνέχισε να το πιστεύεις είναι δικό σου θέμα
Οι άλλοι πάνω αναπολούν τα μεγάλα τρολλ του φορουμ και εσύ θυμήθηκες ότι βγήκα εκτός θέματος. Και, bonus, σου έδωσα και φοβερό επιχειρηματικό σχέδιο, χωρίς να ζητήσω ποσοστά. Μόνο ποσοστά από τα στοιχήματα που θα παίξω δεν σου έδωσα ακόμα. Για να δεις πόσο αριστερός είμαι κατά βάθος. :hehe:
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι άλλοι πάνω αναπολούν τα μεγάλα τρολλ του φορουμ και εσύ θυμήθηκες ότι βγήκα εκτός θέματος. Και, bonus, σου έδωσα και φοβερό επιχειρηματικό σχέδιο, χωρίς να ζητήσω ποσοστά. Μόνο ποσοστά από τα στοιχήματα που θα παίξω δεν σου έδωσα ακόμα. Για να δεις πόσο αριστερός είμαι κατά βάθος. :hehe:
Α καλά μια ζωή κολλημένος εσυ. Τι δεξιά και αριστερά λες; Στον 21ο αιώνα είμαστε
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ποτε υπήρξαν αυτοί και δεν τους πρόλαβα;αχχαχαχ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Δεν βρίσκεις άκρη σου λέω, απλα βγες από το φόρουμ
Πάντως τοώντι υπάρχει Άγιος Με όνομα Ιασωνας
Αυτό θα κάνω! Ο άλλος νομίζει ότι είμαστε το ίδιο άτομο, καλά είπες! Μου θυμίζει έναν ψυχασθενή που πήγαινε σε σχολείο δεύτερης ευκαιρίας και πέρασε Βιοϊατρικών επιστημών τώρα; Δεν θυμάμαι ακριβώς. Αλλά ψυχασθενής πραγματικά με υπογραφή γιατρου. Και φίλε, το παριστάνει γιατρός στο yt αν δεν κάνω λάθος, φοράει την ιατρικής άσπρη ποδιά και λέει ότι συνωμοσίες μπορείς να φανταστείς για τον κορωνοιο. Πράγματα που δεν έχουν καμία μα καμία λογική υπόσταση. Είναι τρελός ο άνθρωπος. Αλλά το τρομακτικό δεν είναι αυτό. Είναι ότι έχει χιλιάδες προβολές, τον βγάζουν μερικά μικρά κανάλια και άνθρωποι τον ακούνε και τον πιστεύουν! Κάπου είχα διαβάσει ότι οι άνθρωποι θέλουν γενικά τις συνωμοσίες αλλά δεν πίστευα ποτέ σε τέτοιο βαθμό. Να που επιβεβαιώνεται και στην δική μας περίπτωση. Σας χαιρετώ! Με συγχυσατε χωρίς λόγο.Παρόλαυτα καλό βράδυ και συνέλθετε λίγο! Δεν έχουν σκιές όλα τα πράγματα.. καλήνυχτα! Και πρίν πούμε κάτι το ψάχνουμε πρώτα ισχύει; Δεν ισχύει; Αυτά!
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι να πει και ο Παπαδημούλης... :laugh:
Μια χαρά είναι νοικοκυριαιος. Ο Βερβιτσιώτης πως απέκτησε 125 ακίνητα;

Αλλά δες επίπεδο φόρουμ. Ο άνθρωπος έκανε εγγραφή να παραθέσει την υποκειμενική του άποψη και εμπειρία και έπεσαν όλοι να τον φάνε . Απογοητευτικό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτό θα κάνω! Ο άλλος νομίζει ότι είμαστε το ίδιο άτομο, καλά είπες! Μου θυμίζει έναν ψυχασθενή που πήγαινε σε σχολείο δεύτερης ευκαιρίας και πέρασε Βιοϊατρικών επιστημών τώρα; Δεν θυμάμαι ακριβώς. Αλλά ψυχασθενής πραγματικά με υπογραφή γιατρου. Και φίλε, το παριστάνει γιατρός στο yt αν δεν κάνω λάθος, φοράει την ιατρικής άσπρη ποδιά και λέει ότι συνωμοσίες μπορείς να φανταστείς για τον κορωνοιο. Πράγματα που δεν έχουν καμία μα καμία λογική υπόσταση. Είναι τρελός ο άνθρωπος. Αλλά το τρομακτικό δεν είναι αυτό. Είναι ότι έχει χιλιάδες προβολές, τον βγάζουν μερικά μικρά κανάλια και άνθρωποι τον ακούνε και τον πιστεύουν! Κάπου είχα διαβάσει ότι οι άνθρωποι θέλουν γενικά τις συνωμοσίες αλλά δεν πίστευα ποτέ σε τέτοιο βαθμό. Να που επιβεβαιώνεται και στην δική μας περίπτωση. Σας χαιρετώ! Με συγχυσατε χωρίς λόγο.Παρόλαυτα καλό βράδυ και συνέλθετε λίγο! Δεν έχουν σκιές όλα τα πράγματα.. καλήνυχτα! Και πρίν πούμε κάτι το ψάχνουμε πρώτα ισχύει; Δεν ισχύει; Αυτά!

Ρε συ μήπως είναι ο άλλος που σχολίασα στο άλλο ποστ; Που ιατρικών εργαστηρίων; Στην Λάρισα ;
Το 85% του πληθυσμού είναι ψεκασμένοι. Πρέπει να ζήσουμε με αυτό. Πάντως η περίπτωση σου μου έκανε εντύπωση. Πως μπόρεσες να δώσεις πανελλήνιες μετά από 3 χρόνια και με μαθηματικά και να περάσεις και ΗΜΜΥ; Πραγματικα είναι πολύ δύσκολο αυτό και σου αξίζουν συγχαρητήρια. Αν και εγώ ποτέ δε θα άφηνα την ιατρική
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Τι ευαισθησία είναι αυτή! Ούτε χυλόπιτα να έφαγες Ιάσωνα μου
 

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μια χαρά είναι νοικοκυριαιος. Ο Βερβιτσιώτης πως απέκτησε 125 ακίνητα;

Αλλά δες επίπεδο φόρουμ. Ο άνθρωπος έκανε εγγραφή να παραθέσει την υποκειμενική του άποψη και εμπειρία και έπεσαν όλοι να τον φάνε . Απογοητευτικό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Ρε συ νηπως είναι ο άλλος που σχολίασα στο άλλο ποστ; Που ιατρικών εργαστηρίων; Στην Λάρισα ;
Φίλε κάνεις πλάκα! Έφτασε τόσο μακριά η φημη του; Αν μιλάμε για τον ίδιο είναι τρομακτικό. Ο άνθρωπος είναι τρελός, σταληθεια τρελός. Βασικά, παίζει να τον προωθούν άλλοι από πίσω. Δεν εξηγείται αλλιώς. Δεν είναι κάν γιατρός. Και μου κάνει τρομερή εντύπωση πως ενήλικες άνθρωποι τον πιστεύουν! Και ψηφίζουν κιόλας αυτοί ε;! Τρομακτικό να σκεφτείς ότι μπορεί τελικά να δοιικούμαστε από τρελούς και ψυχασθενείς. Αλλά ας αφησουν την φιλοσοφία για άλλη ώρα..
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φίλε κάνεις πλάκα! Έφτασε τόσο μακριά η φημη του; Αν μιλάμε για τον ίδιο είναι τρομακτικό. Ο άνθρωπος είναι τρελός, σταληθεια τρελός. Βασικά, παίζει να τον προωθούν άλλοι από πίσω. Δεν εξηγείται αλλιώς. Δεν είναι κάν γιατρός. Και μου κάνει τρομερή εντύπωση πως ενήλικες άνθρωποι τον πιστεύουν! Και ψηφίζουν κιόλας αυτοί ε;! Τρομακτικό να σκεφτείς ότι μπορεί τελικά να δοιικούμαστε από τρελούς και ψυχασθενείς. Αλλά ας αφησουν την φιλοσοφία για άλλη ώρα..

Αυτός είναι;
Καλά ότι τον πιστεύουν εννοείται. Εδώ η άλλη έλεγε ότι δουλεύει στην νασα και ότι έφτιαξε μέσω αναγεννητικής ιατρικής τεχνητή τραχεία. Και αυτή Λάρισα εργαστηρίων. Τι έχει αυτό το τμήμα;
Σε αυτή τη χώρα θέλεις να ανελιχθείς γρήγορα και εύκολα; Γίνε απατεώνας
 

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μια χαρά είναι νοικοκυριαιος. Ο Βερβιτσιώτης πως απέκτησε 125 ακίνητα;

Αλλά δες επίπεδο φόρουμ. Ο άνθρωπος έκανε εγγραφή να παραθέσει την υποκειμενική του άποψη και εμπειρία και έπεσαν όλοι να τον φάνε . Απογοητευτικό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Ρε συ μήπως είναι ο άλλος που σχολίασα στο άλλο ποστ; Που ιατρικών εργαστηρίων; Στην Λάρισα ;
Το 85% του πληθυσμού είναι ψεκασμένοι. Πρέπει να ζήσουμε με αυτό. Πάντως η περίπτωση σου μου έκανε εντύπωση. Πως μπόρεσες να δώσεις πανελλήνιες μετά από 3 χρόνια και με μαθηματικά και να περάσεις και ΗΜΜΥ; Πραγματικα είναι πολύ δύσκολο αυτό και σου αξίζουν συγχαρητήρια. Αν και δεν εγώ ποτέ δε θα άφηνα την ιατρική
Ρε συ τι δύσκολο; Είναι σαν 1ου λυκείου να διαβάζεις μαθήματα 1η γυμνασίου. Τα μαθήματα τα έχεις περάσει μια φορά και έχεις ανέβει σε λίγο πιο ψηλού επίπεδο. Κάποια σου φαίνονται γελοία.Στο πανεπιστήμιο διδάχτηκε κάποια
Στην ουσία έναν χρόνο 1 μάθημα διάβαζα από το 0, τα μαθηματικά. Που πάλι δεν ήταν από το μηδέν γιατι είχα γνώσεις.Ε αν έχεις και καλό καθηγητή δεν είναι δύσκολο. Δύσκολο είναι για τα παιδιά που τα μαθαίνουν πρώτη φορά. Σκέψου εσένα στην 1η δημοτικού όταν πρώτομαθαινες να διαβάζεις, τώρα σου φαίνονται γελοία. Και στην έκθεση πχ επειδή είχες περισσότερη εμπειρία κάποια πράγματα έβγαιναν πιο φυσικά. Άλλο να γράφεις σαν 17 χρόνος και άλλο σαν ενήλικας πλέον ωριμάζεις και δεν χρειάζεται κουκίδες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτός είναι;
Καλά ότι τον πιστεύουν εννοείται. Εδώ η άλλη έλεγε ότι δουλεύει στην νασα και ότι έφτιαξε μέσω αναγεννητικής ιατρικής τεχνητή τραχεία. Και αυτή Λάρισα εργαστηρίων. Τι έχει αυτό το τμήμα;
Σε αυτή τη χώρα θέλεις να ανελιχθείς γρήγορα και εύκολα; Γίνε απατεώνας

Φίλε ναι!! :Ο
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Σε αυτή τη χώρα θέλεις να ανελιχθείς γρήγορα και εύκολα; Γίνε απατεώνας

Ως απάντηση σε αυτόν που θέλει να σπουδάσει Νομική Αστυνομία με ειδίκευση στην Διπλωματία. ;)
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε συ τι δύσκολο; Είναι σαν 1ου λυκείου να διαβάζεις μαθήματα 1η γυμνασίου. Τα μαθήματα τα έχεις περάσει μια φορά και έχεις ανέβει σε λίγο πιο ψηλού επίπεδο. Κάποια σου φαίνονται γελοία.Στο πανεπιστήμιο διδάχτηκε κάποια
Στην ουσία έναν χρόνο 1 μάθημα διάβαζα από το 0, τα μαθηματικά. Που πάλι δεν ήταν από το μηδέν γιατι είχα γνώσεις.Ε αν έχεις και καλό καθηγητή δεν είναι δύσκολο. Δύσκολο είναι για τα παιδιά που τα μαθαίνουν πρώτη φορά. Σκέψου εσένα στην 1η δημοτικού όταν πρώτομαθαινες να διαβάζεις, τώρα σου φαίνονται γελοία. Και στην έκθεση πχ επειδή είχες περισσότερη εμπειρία κάποια πράγματα έβγαιναν πιο φυσικά. Άλλο να γράφεις σαν 17 χρόνος και άλλο σαν ενήλικας πλέον ωριμάζεις και δεν χρειάζεται κουκίδες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Φίλε ναι!! :Ο
Χαχαχαχα που το ήξερες αυτόν ; Για να συντάσσονται με αυτόν φαντάσου τι πρόβατα είναι.
Εγώ έδωσα 2 φορές πενελληνιες και με το ζόρι πέρασα, αλλά τώρα δε θυμάμαι και πολλά ακόμα και από φυσική που μου άρεσε πολύ και είχα γράψει δυο 20. Μου φαίνεται δύσκολο τι να πω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νόμιζα ότι φαινόταν και η ειρωνία μου αλλά τελικά μάλλον οχι. Την καταλάβαμε την τρολλιά μην αγχώνεστε

Μπράβο καλά κάνατε. Τον Σεπτέμβρη μην ξεχάσεις να ψηφίσεις, γιατί η πατρίδα ακόμα δεν έχει καταστραφεί, θέλει λίγο ώθηση ακόμα
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,499 μηνύματα.
Χιούμορ είναι να γελάνε και οι δύο. Τρολάρισμα δεν ήταν αυτό. Στ'αληθεια πιστεύουν ότι τα έβγαλα από το μυαλό μου. Γιατί; Πως ξεκίνησε η όλη ιστορία; Γιατί κάποιος δεν είχε ακούσει ποτέ ότι υπάρχει κιαλλη γραφή του Ιάσονας. Ε και τι θα γίνει τώρα; Θα αλλάξει αυτός άποψη; Όχι φυσικά! Σαν επιστήμονας που είναι θα πεθάνει επιμένοντας ότι έχει δίκιο! Γιατί να κλονιστούν οι πεποιθήσεις του;
Το όνομα ήταν το λιγότερο... και να μην το έλεγε δεν θα άλλαζε τίποτα. Αυτό που εννοούσα πριν με τον ρεαλισμό είναι ότι όπως τα γράφεις φαίνονται λες και είναι παραμύθι. Ο άριστος μαθητής, που του φάνηκε πολύ εύκολη η σχολή όμως δεν τον ικανοποιούσε (όπως και σχεδόν όλους τους γνωστούς του) μέχρι που πήρε την μεγάλη απόφαση και ακολούθησε το πραγματικό του όνειρο, το οποίο για να έχει και happy end πέτυχε ασφαλώς και μάλιστα στον μέγιστο βαθμό. Και αλήθεια να είναι, όταν μπαίνεις και βλέπεις έναν με ένα μοναδικό ποστ να γράφει "η δική μου εμπειρία ως φοιτητής της ιατρικής" ενώ υπάρχει προηγούμενο με ένα κάρο ποστ κραξίματος ή θεοποίησης της συγκεκριμένη σχολή αυτομάτως λες κάτι δεν πάει καλά. Δεν θα ήσουν ο πρώτος που κάνει troll acc ,γράφει 2 μπούρδες και δεν ξαναεπιστρέφει. Τα είδαμε και με τον άλλον τον "Αλβανό" και τον ρατσισμό πριν κανένα μήνα.
Συγγνώμη αν κάτι σε πείραξε, ανεξαρτήτως αν τρολλάρεις ή όχι, να είσαι σίγουρος ότι κανένας δεν το είχε σκοπό αλλά αυτά που έγραψες δεν φαίνονται και τόσο αληθινά ακόμα και αν όντως είναι (και αν είναι μπράβο σου).
 

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Χαχαχαχα που το ήξερες αυτόν ; Για να συντάσσονται με αυτόν φαντάσου τι πρόβατα είναι.
Εγώ έδωσα 2 φορές πενελληνιες και με το ζόρι πέρασα, αλλά τώρα δε θυμάμαι και πολλά ακόμα και από φυσική που μου άρεσε πολύ και είχα γράψει δυο 20. Μου φαίνεται δύσκολο τι να πω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Μπράβο καλά κάνατε. Τον Σεπτέμβρη μην ξεχάσεις να ψηφίσεις, γιατί η πατρίδα ακόμα δεν έχει καταστραφεί, θέλει λίγο ώθηση ακόμα
Καλά δεν ήμαστε και κολληταρια. Μαθητής του νονού μου ήταν. Τον πέτυχα αυτόν μια φορά στο διαδίκτυο που έλεγε βλακείες και το είπα πάνω στην συζήτηση και γυρνάει και μου λέει ο νονός μου Ποιός; Αυτός; Αυτός λέει τον είχαμε στο σχολείο μια μέρα τα είχε παίξει, μάλωσε τώρα με κάποιον δεν ξέρω, και απείλησε να κάνει κακό σε όλο το σχολείο. Είναι ειλικρινά άρρωστος ο άνθρωπος. Δεν το λέω για να το πω, έχει διαγωνιστεί με ψυχασθένεια τους έφερε και χαρτί μου είπε. Και πέρασε στην σχολή κλασσικά όπως περνάνε στα σχολεία δεύτερης ευκαιρίας με 1000 άντε το πολύ 2000 μόρια. Δηλαδή 2000 μόρια ακόμη και θα έφτανε σταληθεια την ιατρική χωρίς πλάκα! :Ρ τώρα μπορεί να έμπλεξε με τίποτα πολιτικά εκμεταλυονται την κατάσταση του και τον βάζουν μπροστά. Βέβαια μου είπε ο νονός μου πως αν τον παρακολουθήσεις ενώ λέει ασυναρτησίες έχει πολύ καλό λόγο, φοράει και την ποδιά που του δίνει κύρος ( μάλιστα μου είπε πως αν παρατηρήσεις έχει φτιάξει ένα χειροποίητο καρτελακι 😂) και είναι και όμορφος λένε. Τώρα αυτά οι γυναίκες τα ξέρουν καλύτερα. Τι να πω. Πάντως μέσα σε αυτούς που τον ακούνε δεν κρύβονται μόνο αμόρφωτοι. Σίγουρα έχει και μορφωμένους που πάνε τον σκεπτικισμό σε ακραία επίπεδα! Να δεις που θα μπει και στην βουλή αυτός! Ε ρε τρέλα που έχει ο κόσμος! Δεν σωζόμαστε με τίποτα!
 

Tommy_civil

Νεοφερμένος

Ο Tommy_civil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Στέφανε-Ιάσονα, επειδή ξεκίνησες κάτι πολύ όμορφο και σοβαρό (φαινομενικά έστω), το οποίο πήρε μια πολύ διαφορετική τροπή (δίκαια ή άδικα; δυστυχώς δε το ξέρουμε), γιατί δεν προσπαθείς να αποκαταστήσεις την αλήθεια και να κλείσεις στόματα;
Ξέρω πως δεν έχεις καμια υποχρέωση να το κάνεις, αλλα προσωπικά στη θέση σου θα παρέθετα εν συντομία το βιογραφικό μου υπο μορφή:
Γεννήθηκα τότε.
Έδωσα πανελλήνιες τότε.
Ξεκίνησα να διαβαζω για ΗΜΜΥ τότε.
Πέρασα τότε.
Ξεκίνησα εξ αποστάσεως δουλειά τότε.
Δεν χρωστάς εξηγήσεις σε κάνεναν, απλά μπορείς να το κάνεις για να σώσεις την υπόληψη της ιστορίας σου, η οποία ακούγεται πράγματι εντυπωσιακή.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,691 μηνύματα.
εγω επιμενω οτι τρολαρει αλλα εσεις τον πιστεψατε
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αν είχε πει όνομα διαγωνισμού και όνομα υποτροφίας στο αρχικό post θα τον υπερασπιζόμουν αλλά τώρα που πρόλαβε να πει άλλες 100 μπούρδες σε μια νύχτα είναι πολύ αργά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top