Η δική μου εμπειρία ως φοιτητής Ιατρικής ΕΚΠΑ

ksnuwanda

Νεοφερμένος

Η ksnuwanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Έχετε λυσσάξει.
Αφού είναι κουκλάκι! Εμείς φταίμε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν υπηρχαν συντελεστες τα καθαρα 19.000 δεν πιανονταν με καθαρα 19αρια
Φιλη μπες και υπολόγισε τα! Ξέρω για τι μιλάω. Μην επιμένεις χωρίς να τα έχεις κάνει με χαρτί και μολύβι
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η κατάργηση των συντελεστών βοηθάει τα πλουσιόπαιδα που πάνε ιδιαίτερο στη έκθεση. Κάτι σαν και μενα που δεν έκανα ούτε φροντιστήρια είναι οι χαμένοι
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
στο παλιο συστημα των 6 μαθηματων με 15 εκθεση ειχες ελπιδες για αθηνα απλα ηταν αναλογα και τη χρονια αλλα φυσικα να εχεις κοντα 20 στα αλλα.με το συστημα των 4 με 15 εκθεση δεν λεω 100% φυσικα γτ ουτε ο θεος δεν το ξερει αυτο αλλα εχεις αυξημενες πιθανοτητες να μην πιασει καμια ιατρικη.Δεν ειναι δα και τοσο δυσκολο να το ψαξετε.Καθιστε βαλτε τα μορια σε ενα προγραμμα με 3 εικοσαρια και ενα 15 να δειτε οτι βγαινει 18750 ακριβως.Υπηρξαν χρονιες που η βαση της ιατρικης ηταν πιο πανω απο αυτο το οριο.Φυσικα θες τεραστια ρεντα να πιασεις ακριβως 20 στα αλλα 3 ειδικα βιολογια για πλακα κατι μπορει να σου ξεφυγει και να πεσεις στο 19,5 ετσι κατευθειαν πας στο 18650 ξερω γω και μενεις αυτοματα εξω.Δεν ειναι κατι παρανοικο αυτο που λεω.Μπορειτε να το διαπιστωσετε και μονοι σας αν πειραματιστειτε
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Η κατάργηση των συντελεστών βοηθάει τα πλουσιόπαιδα που πάνε ιδιαίτερο στη έκθεση. Κάτι σαν και μενα που δεν έκανα ούτε φροντιστήρια είναι οι χαμένοι
Κακά τα ψέματα, στην έκθεση μπορεί να ξέρεις όλα τα θέματα απέξω και τις ασκήσεις να τις έχεις κάνει 100 φορές αλλά ο φιλόλογος που τα διορθώνει μπορεί να το δει αλλιώς, δες και τα στατιστικά αν δεν με πιστεύεις
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κακά τα ψέματα, στην έκθεση μπορεί να ξέρεις όλα τα θέματα απέξω και τις ασκήσεις να τις έχεις κάνει 100 φορές αλλά ο φιλόλογος που τα διορθώνει μπορεί να το δει αλλιώς, δες και τα στατιστικά αν δεν με πιστεύεις
Το ξέρω, αλλά τι να κάνουμε το πιο υποκειμενικό μάθημα. Κανονικά επρεπε αν είχε συντελεστή 0,1 αυτό.
 

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
Εγω οταν εδινα εκθεση ο ενας μου βαζει 16 ο αλλος 11.2 και ο τριτος 14.4.Καθιστε εσεις και μιληστε οτι ειναι θεμα διαβασματος η εκθεση.Ειναι θεμα καθαρα τυχης που θα πεσεις!Επισης παρατηρειται το φαινομενο μαθητες κυριολεκτικα της πλακας επειδη δεν διαβαζουν να γραφουν 2 μπουρδες και να παιρνουν μεγαλο βαθμο,φυσικα στα υπολοιπα να πατωνουν και μαθητες που εχουν να διαβασουν να προσπαθουν να γραψουν τυποποιημενα πραγματα και να την πατανε
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω οταν εδινα εκθεση ο ενας μου βαζει 16 ο αλλος 11.2 και ο τριτος 14.4.Καθιστε εσεις και μιληστε οτι ειναι θεμα διαβασματος η εκθεση.Ειναι θεμα καθαρα τυχης που θα πεσεις!Επισης παρατηρειται το φαινομενο μαθητες κυριολεκτικα της πλακας επειδη δεν διαβαζουν να γραφουν 2 μπουρδες και να παιρνουν μεγαλο βαθμο,φυσικα στα υπολοιπα να πατωνουν και μαθητες που εχουν να διαβασουν να προσπαθουν να γραψουν τυποποιημενα πραγματα και να την πατανε

Αυτό ο τίγρης παραπάνω το έγραψε επειδή πήρε ένα 17αρι κι νομίζει ότι το άξιζε. Του απάντησα, είναι καθαρά δείγμα τυχαίας δειγματολογικη σ διακύμανσης
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.

ksnuwanda

Νεοφερμένος

Η ksnuwanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αφού είναι κουκλάκι! Εμείς φταίμε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Φιλη μπες και υπολόγισε τα! Ξέρω για τι μιλάω. Μην επιμένεις χωρίς να τα έχεις κάνει με χαρτί και μολύβι
Παραδοξως εχεις δικιο. Τοτε ποιος ο λογος των συντελεστων τις προηγουμενες χρονιες;
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Τελικά, έχουμε καταλήξει εάν ήταν troll ή genuine το θέμα;
 

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Αυτό ο τίγρης παραπάνω το έγραψε επειδή πήρε ένα 17αρι κι νομίζει ότι το άξιζε. Του απάντησα, είναι καθαρά δείγμα τυχαίας δειγματολογικη σ διακύμανσης
εδιτ: καλο εινια να μην φλεξαρω βαθμους
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
Αυτό ο τίγρης παραπάνω το έγραψε επειδή πήρε ένα 17αρι κι νομίζει ότι το άξιζε. Του απάντησα, είναι καθαρά δείγμα τυχαίας δειγματολογικη σ διακύμανσης
Aυτο λεμε και νομιζω οτι ολοι το καταλαβαινουν!Δηλαδη πως ο ενας μου εβαλε 16 και ο αλλος 11.2?Μπορουσε να βρεθει ενας τριτος να μου βαλει 17 και παλι δε θα σημαινε τιποτα.Ειναι καθαρα θεμα διορθωτη
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εγω οταν εδινα εκθεση ο ενας μου βαζει 16 ο αλλος 11.2 και ο τριτος 14.4.Καθιστε εσεις και μιληστε οτι ειναι θεμα διαβασματος η εκθεση.Ειναι θεμα καθαρα τυχης που θα πεσεις!Επισης παρατηρειται το φαινομενο μαθητες κυριολεκτικα της πλακας επειδη δεν διαβαζουν να γραφουν 2 μπουρδες και να παιρνουν μεγαλο βαθμο,φυσικα στα υπολοιπα να πατωνουν και μαθητες που εχουν να διαβασουν να προσπαθουν να γραψουν τυποποιημενα πραγματα και να την πατανε
Αυτό για τα τυποποιημένα θέματα είμαι σίγουρος πως 50% των υποψήφιων γράφει τυποποιημένα το ελάχιστο, δεν πιστεύω πως οι περισσότεροι μπορούν να γράψουν μια έκθεση 600 λέξεων όπως ήταν πέρυσι με δικές τους απόψεις και πίεση χρόνου. Υπάρχει σύστημα στο εξωτερικό με ίδια απαίτηση σε μέγεθος λέξεων; Χρειαζόμαστε οπωσδήποτε ένα νέο θέμα στο forum για την Έκθεση, εδώ είμαστε πολύ εκτός.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
18,3 πηρα ...και βιολογια 18,8
Αυτό για τα τυποποιημένα θέματα είμαι σίγουρος πως 50% των υποψήφιων γράφει τυποποιημένα το ελάχιστο, δεν πιστεύω πως οι περισσότεροι μπορούν να γράψουν μια έκθεση 600 λέξεων όπως ήταν πέρυσι με δικές τους απόψεις και πίεση χρόνου. Υπάρχει σύστημα στο εξωτερικό με ίδια απαίτηση σε μέγεθος λέξεων; Χρειαζόμαστε οπωσδήποτε ένα νέο θέμα στο forum για την Έκθεση, εδώ είμαστε πολύ εκτός.
ε για αυτο την πατανε/παταμε ολοι.Δε θελουν τυποποιημενα,θελουν και καλα αποψεις δικες μας.Σε 3 ωρες παιζεται το μελλον του αλλου να σκεφτει.Και το καλο βεβαια ιεναι οτι τωρα η εκθεση πιανει 40/100 παλια σε εμας επιανε 50/100 οποτε ισως αυτο να ευνοει λιγο να αυξηθουν οι βαθμολογιες
 

ksnuwanda

Νεοφερμένος

Η ksnuwanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ε για αυτο την πατανε/παταμε ολοι.Δε θελουν τυποποιημενα,θελουν και καλα αποψεις δικες μας.Σε 3 ωρες παιζεται το μελλον του αλλου να σκεφτει.Και το καλο βεβαια ιεναι οτι τωρα η εκθεση πιανει 40/100 παλια σε εμας επιανε 50/100 οποτε ισως αυτο να ευνοει λιγο να αυξηθουν οι βαθμολογιες
Νομιζω φετος πιανει 30/100
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Μπήκε λογοτεχνία.Πολύ σωστό .Γιαυτό οι εν δυνάμει γιατροί πρέπει να διαβάζουν λογοτεχνικά από μικρή ηλικία.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top