Η Γεωγραφία είναι ενδιαφέρον μάθημα ή όχι;

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Η Γεωγραφία είναι ένα από τα πιο βαρετά μαθήματα που υπάρχουν........Πιστεύω πώς δεν είναι ενδιαφέρον μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jinjer

Νεοφερμένος

Η jinjer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
η γεωγραφια ειναι ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΤΟ μα8ημα ειδικα και με αυτη που μας εκανε...ολοι την ωρα του μα8ηματος βαραγαμε ενεση :down: και τωρα στις εξετασεις αστα.....ειναι απο τα χειροτερα μα8ηματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
μπα εμένα μου άρεσε πολύ και μου φάνηκε ιδιαίτερα χρήσιμη!Ειδικά όταν κάνω κανένα ταξιδάκι, ξέρω που είμαι ρε παιδί μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Είναι πολύ χρησιμη η γεωγραφία. Εμενα μ αρέσει πάρα πολύ. Μάλλον θα βγάλουν και καινουργιο βιβλίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πιστευω ειναι μεγαλη ντροπη να μην μπορει κανεις να συμμετασχει σε μια συζητηση μονο και μονο επειδη δε ξερει γεωγραφια...σκεφτειτε ποσες φορες εχουμε κοροιδεψει ηλιθιες ξανθιες οταν λενε οτι η αχαια βρισκεται στη μακεδονια και κατι αλλα τετοια κουφα.....σκεφτειτε να εισασταν εσεις σε αυτη τη θεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
+1 i agree
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Καλή είναι η γεωγραφία ειδικά η καθηγήτρια:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
καλά lover boy ζωγράφισες!!

p@g μαζί σου!να λένε κάτι κουλά του στυλ..."Από Αίγιο μας παίρνετε;Α νατο!Αίγιο πέλαγος!"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
η γεωγραφία γενικά θα μπορούσε είναι ωραίο μάθημα αλλά αμα ο καθηγητής σου λέεει μόνο κάτι κινέζικα π.χ σε ρωτάει πως λέγετε το πιο μικρό χωριό τις Αφρικής και ούτε που το γράφει στο βιβλίοπως να σου αρέσει με όλα αυτά τα ποτάμια,λίμνες,βουνά κ.τ.λ.
έλεος!

Στην 1η γυμνασιου γεωγραφια ειχα 19 και 20. Δεν ειχα διαβασει ποτε μου αλλα προσεχα στο μαθημα. Ηταν τρομερα ενδιαφερον!!!!Μας ελεγε και η καθηγητρια δικες τις εμπειριες απο ταξιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Η Γεωγραφία ως επιστήμη είναι απίστευτα ενδιαφέρουσα! Ως μάθημα δε θα έλεγα ότι ήταν και το καλύτερό μου γιατί μας έβαζαν να μαθαίνουμε σελιδάρες ολόκληρες απ' έξω...:mad:. Πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερο στο μάθημα της Γεωγραφίας να πηγαίναμε ταξίδια- το καλύτερο εποπτικό μέσο για αυτό το μάθημα, ε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diavasma!!!

Νεοφερμένος

Ο diavasma!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
συμφωνώ και εγώ ότι η γεωγραφία είναι ωραίο μάθημα άλλα όπως είπε και ο Nickname είναι μεγάλα μαθήματα και εμάς μας τα βάζουν όλα!χωρίς να τα χωρίοσυν σε 2 κομμάτια (δεν εννοώ όλα τα μαθήματα αλλά είναι κάποια τα οποία σε δυσκολεύουν πολύ!!)Μην αναφέρω και το ότι έχει κάποιες λέξεις που δεν μπορείς να τις καταλάβεις...έχω όμως ένα βοήθημα:D και μπορώ να το καταλαβαίνω καλύτερα το μάθημα!:iagree::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εμενα ηταν απο τα αγαπημενα μαθηματα.Στους περισσοτερους δεν αρεσει βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Στην 2α δεν μου αρεσε καθολου ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
η καθηγητριας μας εβαζε υπογραμμισμενα με κυρια αλλα σημερα γαμωτο επειδη μας αγαπου σε και δεν ηθελα να μας βαζει πολλα τσακωθηκε μετον αλλο καθηγητη που κανει γεωγραφια. what a shame (= τι κριμα {και οχι τι ντροπη}).

ειναι καλη κοπελα και επεσαν ευκολα θεματα σημερα.
τελος για τους λατρες και τους φαν του μαθηματος του χρονου τελιωνει το ταξιδι με αυτο το μαθημα.:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nana14

Νεοφερμένος

Η nana14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κοιτα ειναι αναλογα με τον καθηγητη!εμεις εχουμε ενα καθηγητη φρεσκο-φρεσκο απο τη σχολη και ειναι απειρος ακομα σαν νεος και δεν μπορειτε να καταλαβετε τι γινετε μεσα στην ταξη "το ελα να δεις!!!"(αν και ειμαστε απο τα καλυτερα τμηματα) βεβαια αυτος ειναι πολυ διαφορετικος απο τους αλλους καθηγητες και μας καταλαβαινει καλυτερα απο τον καθενα ενω το πως εξηγει το μαθημα δεν λεγεται! Τι σκιτσα κανει και καρικατουρες, τι αστεια μας λεει, τι μας μαθαινει χειροτεχνιες που δεν εχουν καμια σχεση με το μαθημα (και προσεξτε μιλαμε για γυμνασιο) ομως αυτο που κανει ειναι να σπαει τη μονοτονια και να κανει το μαθημα πολυ πολυ πολυ ευχαριστο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
μαλλον ειναι ...βασικα ναι ειναι πολλυ ωραιο μαθημα!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
ΟΧΙ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
κατα την γνωμη μου ειναι πολυ ενδιαφερον μαθαινεις πολλα πραγματα για τον κοσμο για την φυση και για αλλα πολλα φετος ηταν η τελευταια χρονια που κανω γεωγραφια και καταλαβα οτι μου αφησε πολυ ωραια πραγματα στην μνημη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ όταν κάναμε γεωγραφία ήμουν κάπως έτσι :sleep::mpam::sick::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
πολυ καλο αλλα γιατι δεν σου αρεσει?
-----------------------------------------
κανεις λαθος ειναι πολυ ενδιαφερον μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top