Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
καλησπερα παιδια... ευχαριστουμε τον Γιαννη για την δουλεια του... θα βοηθησει πολυ
απο δευτερα θα ημαστε μαζι....
εγω θα κατεβω απο το σαββατοκυριακο .. ... λετε να κανονισουμε μια συναντηση για κυριακη...ή να το αφησουμε για δευτερα μετα το μαθημα...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εγώ παιδιά θα κατέβω δευτέρα πρωί στον Βόλο γιατί φεύγω σάββατο πρωί από Σάμο...οπότε καλύτερα να τα πούμε από Δευτέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Και εγώ απο δευτέρα θα είμαι στο Βόλο οπότε +1 για τον Καρδιναλιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγω κυριακη αργα το βραδυ θα κατεβω βολο...Οτι θελετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OldBen

Νεοφερμένος

Ο OldBen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας παιδεια. Ειμαι σχετικα καινουργιος εδω και προκειται να παω στην ιδια σχολη, αλλα αυτο που προσεξα για την ημερομηνια εναρξης μαθηματων με τρομαξε λιγο. Ειναι συγουρα 21 σεπτεμβριου;; Αφου μεχρι τις 30 ειναι ακομα εγγραφες. Η ημερομηνια εναρξης ειναι ανεξαρτητη απο τις εγγραφες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ρε παιδιά...Σίγουρο είναι ότι ξεκινάνε 21??? Λίγο νωρίς δεν είναι?? Εμένα μου είπε ένας φίλος μου πως ρώτησαν οι γονείς του στη σχολή και τους είπαν μετά τις εκλογές.....! :o Για σίγουρα πώς θα ξέρουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τοσο εγω οσο και ο Rex αν θυμαμαι καλα εχουμε επικοινωνησει με την γραμματεια και μας ειπαν αυτο το πραγμα..Τωρα απο κει και περα αν δεν πιστευετε παρτε και σεις τηλεφωνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια εχω μιλησει με γνωστο μου που φοιτει στην σχολη μας σε μεγαλητερο ετος και μου ειπε πως καθε χρονο η σχολη αρχιζει νωρις τα μαθηαμτα οπως και φετος αλλα ισως καποιοι καθηγητες να μην εχουν ερθει ακομα ( και λογο εκλογων σιγουρα θα εχουμε αρκετα κενα στην αρχη)...ωστοσο εμεις θα πρεπει να ειμαστε εκει απ της 21...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SFK

Νεοφερμένος

Ο SFK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε πεδια εχω ακουσει απο πολλους οτι λενε πως ι σχολη ξεκιναει στις 21 σεπτεμβριου ειστε σίγουροι? οι εγραφες ειναι μεχρι τις 30 πως γινεται αυτο δηλαδη αν καπιος κανει εγγραφη στις 30 θα εχει χάσει μια βδομάδα?? ειναι λίγο κουλό μηπως αυτο είναι για τα αποτελεσματα της εξεταστικής? πχ. εγω θα παω με μεταγραφή από σαμο και θα παω να εγγραφώ στις 25 εκλισα αεροπλανο θα χασω μια βδομαδα μαθήματα επαναλαμβάνω ειστε σιγουροι ι γραμματεια μπορει να μπερδευτικε και στη σελιδα της σχολής στο βολο δεν εχει ανακοινωθει κάτι τετοιο.
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Βρε δεν αμφισβητώ κανέναν σας...Απλά μου φαίνεται περίεργο σε κάποιους να λένε έτσι και σε άλλους όχι..Μπορεί και η γραμματεία να τα έχει παίξει! Δεν ξέρω..! Αύριο θα πάρω κι εγώ αν είναι γιατί έχω μπερδευτεί και θα σας πω τι μου είπανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Πηρα σήμερα τηλέφωνο τη γραματεία και μου είπαν 21 και για τους πρωτοετείς.Αλλα όπως είπαν και τα άλλα παιδιά, δε νομίζω να υπάρξει πρόβλημα με όποιον δεν έρθει τις πρώτες μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Αχα...Κατάλαβα...Άρα αρχίζουμε 21...Όσοι είμαστε από μετεγγραφή βιβλία γιοκ ε?? :P
Και εργαστήρια αν μας αφήσουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
δεν υπαρχει θεμα για μπερδεμα στην γραμματια ή τυπογραφικο στο site της σχολης...
κανονικα 21 την δευτερα αρχιζουν τα μαθηματα... τωρα στην πραξη ισως να μην γινουν ολα τα μαθηματα λογο αποσιας καθηγητων ή λογο εκλογων ....
θα μαθουμε τι ακριβωσ θα παιξει απο βδομαδα στην σχολη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ πιστεύω πως το 21/9 που λέει η γραμματεία έχει στόχο την έγκαιρη προέλευση των φοιτητών για να μην το αφήσουν την τελευταία στιγμή και να μαζευτούν εκεί όλοι 29-30 του μήνα,μην ξεχνάτε που εμάς δε μας χώρισαν με επίθετα κλπ.
Αφήστε που εδώ στα σχολεία δεν γίνεται μάθημα τις πρώτες μέρες,θα γίνει σε πανεπιστήμιο...?...
ίσως να γίνουν κάποιες ώρες,αλλά σίγουρα όχι κάτι το ιδιαίτερο, και χαλαρώστε λίγο ρε παιδιά, δεν είναι σχολείο που λέτε όλοι 21 πρέπει να ήμαστε εκεί, δεν θέλω να το παίξω άνετος ούτε κάνω τον εξυπνάκια, αλλά το θέμα δεν είναι να είσαι εκεί στα πρώτα 2-3 μαθήματα το θέμα είναι να ασχοληθείς με τη σχολή σου και να μην κόψεις τις επισκέψεις σου μετά τις πρώτες βαρεμάρες :P όπως κάνουν αρκετοί...
Σίγουρα δεν έχετε να χάσετε κάτι αν πάτε 21, ίσα ίσα που θα κάνετε τις πρώτες γνωριμίες σας (μου) αλλά ας πάνε αυτοί που έχουν γραφτεί,νοικιάσει,βολευτεί κλπ κλπ
τώρα αν είναι να πάτε να μείνετε σε ξενοδοχεία και τέτοια, ή να πάτε να κοιμηθείτε στο πάτωμα γιατί ακόμα δεν έχετε κρεβάτι, καλύτερα να πάτε από τη δεύτερη εβδομάδα... ούτως ή άλλως όσο Ελλάδα και να είναι ο Βόλος μας, δε πιστεύω να μην προνοήσουν για τα παιδιά που για κάποιους λόγους θα εμφανιστούν πιο αργά...

- κάτι άσχετο, πήγε κανείς και γράφτηκε?
τί έχει να μας πεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Αφήστε που εδώ στα σχολεία δεν γίνεται μάθημα τις πρώτες μέρες,θα γίνει σε πανεπιστήμιο...?...
πραγματικα τραγικο... αλλα αληθης!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantin0s

Νεοφερμένος

Ο konstantin0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
- κάτι άσχετο, πήγε κανείς και γράφτηκε?
τί έχει να μας πεί...

Άσχετο, εγώ δεν πήγα να γραφτώ αλλά να πάρω το νέο πάσο από τη γραμματεία και είχε κόσμο που έκανε την εγγραφή.

Παίρνετε τα χαρτιά από τη γραμματεία, και πάτε σε ένα διπλανό δωμάτιο και τα συμπληρώνετε.

Παρένθεση:
Για όσους δεν ξέρουν να γράψουν το όνομα τους και δεν ξέρουν να διαβάζουν, υπάρχει η αγνή και χωρίς συμφέρον βοήθεια από κάποια καλά παιδιά φοιτητικών παρατάξεων (έλεος να ψαρέψουν πρωτοετείς για να τους ψηφίζουνε! άμα σας το προτείνει κανείς να σας βοηθήσει βρίστε τον ή πείτε του ότι ψηφίζετε το ακριβώς αντίθετο από την παράταξή του να δούμε πόσο πρόθυμος θα είναι μετά:P).
Για ότι απορία έχετε για αυτό υπάρχει η γραμματεία. Αυτοί που θέλουν να βοηθήσουν άσχετοι είναι.

Κατά τα άλλα, μανάδες να ρωτάνε επίμονα αν και πότε θα γινει η μετονομασία σε ηλεκτρολόγων, αν θα πιαστεί για το παιδί τους, πως θα ειδοποιηθούνε κλπ.

Χαμός!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektor

Νεοφερμένος

Ο ektor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Άσχετο, εγώ δεν πήγα να γραφτώ αλλά να πάρω το νέο πάσο από τη γραμματεία και είχε κόσμο που έκανε την εγγραφή.

Παίρνετε τα χαρτιά από τη γραμματεία, και πάτε σε ένα διπλανό δωμάτιο και τα συμπληρώνετε.

Παρένθεση:
Για όσους δεν ξέρουν να γράψουν το όνομα τους και δεν ξέρουν να διαβάζουν, υπάρχει η αγνή και χωρίς συμφέρον βοήθεια από κάποια καλά παιδιά φοιτητικών παρατάξεων (έλεος να ψαρέψουν πρωτοετείς για να τους ψηφίζουνε! άμα σας το προτείνει κανείς να σας βοηθήσει βρίστε τον ή πείτε του ότι ψηφίζετε το ακριβώς αντίθετο από την παράταξή του να δούμε πόσο πρόθυμος θα είναι μετά:P).
Για ότι απορία έχετε για αυτό υπάρχει η γραμματεία. Αυτοί που θέλουν να βοηθήσουν άσχετοι είναι.

Κατά τα άλλα, μανάδες να ρωτάνε επίμονα αν και πότε θα γινει η μετονομασία σε ηλεκτρολόγων, αν θα πιαστεί για το παιδί τους, πως θα ειδοποιηθούνε κλπ.

Χαμός!!!




ετσι ακριβως ειναι...εμενα με προπσεγγισαν κατι ΔΑΠιτες...εχει πολυ χαρτομανι τελικα η εγγραφη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ρε σεις Βολιότες:) τις γνωματεύσεις πόσο εύκολα μπορώ να τις πάρω άμα έρθω πρωί πρωί 21 ή 22 τ μήνα?
Εδώ στην Αθήνα μόνο κ μόνο για την ακτινογραφία μου είπαν ότι διαθέσιμη ημέρα είναι μόνο η τετάρτη 23... και καλού κακού έκλεισα ένα ραντεβού για 23.

Από όσο κατάλαβα όλα τα παιδιά που είναι στην επαρχία ούτε ραντεβού δεν κλείσανε...
τι λέτε εσείς που ξέρετε, σε μια μέρα γίνεται τπτ?


ετσι ακριβως ειναι...εμενα με προπσεγγισαν κατι ΔΑΠιτες...εχει πολυ χαρτομανι τελικα η εγγραφη....

Ρε φίλε,πόση ώρα έκανες με την εγγραφή? εννοώ παίρνει ώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
3-4 ΧΑΡΤΙΑ ΓΡΑΦΕΙΣ (ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΧΟΥΝ ΜΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ)..ΜΕΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ektor

Νεοφερμένος

Ο ektor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
κανει αρκετη ωρα αν δεν εχεισ βοηθεια.....εδω εμενα με βοηθεια μου πηρε ενα μισαωρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top