Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιδιά έμαθα και από φοιτητή που σπουδάζει ήδη στο τμήμα ότι η ονομασία έχει αλλάξει ήδη και ότι το πτυχίο που θα παίρνουν οι απόφοιτου του τμήματος θα ισχύει και σαν μάστερ στο εξωτερικό...

Καλά το μάστερ άσ' το γιατί είναι άλλου παπά ευαγγέλιο...
όσο για τη μετονομασία, μακάρι να ισχύει αυτό...
γιατί ως γνωστόν πολλοί είναι αυτοί που διαρρέουν ιστορίες για αρκούδες για την σχολή που σπουδάζουν, και πολλές φορές είναι και οι ίδιοι θύματα άλλων απατεώνων, που δημιουργούν φήμες για διάφορους λόγους...
χαρακτηριστικό παράδειγμα,είναι οι φοιτητές του αντίστοιχου μας τμήματος στην Κρήτη,που εδώ και χρόνια ζουν με του "αύριο θα γίνουμε ηλεκτρολόγοι" , φυσικά δεν έχω τπτ ούτε με το πολυτεχνείο αυτό ούτε και με κανέναν από δαύτους γιατί όπως είπα πολλοί απ' αυτούς είναι και οι ίδιοιθ θύματα...
για αυτό αν και όλα οδεύουν προς το να γίνουμε ηλεκτρολόγοι τελικά, εγώ πάντα είμαι επιφυλακτικός,ώσπου να το ακούσω από κάποιο επίσημο στόμα του πανεπιστημίου (και φυσικά θα το πιστέψω μόνο όταν βγεί και το ΦΕΚ)...
τι δύσπιστος άνθρωπος ε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Χτες γύρισα απο Βόλο.Πολύ ωραία πόλη και είναι σχετικά εύκολή να τη μάθεις...Όμως έχω μπερδευτεί κάπως με την τοποθεσία του πανεπιστημίου.Αν κατάλαβα καλά τα μαθήματα γίνονται σε ένα κτίριο κοντά στη παραλία ενώ τα εργαστήρια γίνονται σε ένα άλλο κτήριο λιγο πιο μέσα στη πόλη,σωστά?
Για αυτούς που ψάχνουν για σπίτι:αυτά που κοίταξα εγώ ήταν κάπως παλιά αλλά πολύ καλά διατηρημένα.Τα ενοίκια είναι αρκετά χαμηλά (τουλάχιστον αυτά που είδα) δηλαδή <300?.Γενικά υπάρχουν καλές ευκαιρίες για φοιτητές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantin0s

Νεοφερμένος

Ο konstantin0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σωστά.
Τα μαθήματα γίνονται για τα μικρότερα έτη στο κτίριο Παπαστράτου που είναι μπροστά στη θάλασσα, εκεί που τελειώνουν οι καφετέριες όπως προχωράς στην παραλία.
Τα εργαστήρια γίνονται στην οδό Γκλαβάνη, στο κτίριο Δεληγιώργη, πίσω από την εκκλησία του Αγίου Νικολάου.
Μεταξύ τους απέχουν 5 λεπτά περπάτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Δηλαδη εγινε ηλεκρτολογων η σχολη;Τοτε κ η βαση θα φτασει στο 18.000-19.000..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΒΟΛΟ ΠΕΡΑΣΑ...ΜΕ 18121..ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΛ Π ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ...ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ MEETING:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Rex σίγουρα μπορεί πίσω από τις φήμες να κρύβονται άλλα συμφέροντα..όμως πίστεψε με δεν κερδίζουμε τίποτα με το να είμαστε απαισιόδοξοι...τα πράγματα δεν αλλάζουν και εμείς είμαστε πλέον φοιτητές της σχολής αυτής...Ας ελπίσουμε να επιβεβαιωθούν και οι καθηγητές και οι φοιτητές και να βγει αυτό το ΦΕΚ και να σταματήσουμε να έχουμε αυτήν την αγωνία....

Παιδιά πολλοί συμφοιτητές έχουμε μαζευτεί εδώ μέσα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Rex σίγουρα μπορεί πίσω από τις φήμες να κρύβονται άλλα συμφέροντα..όμως πίστεψε με δεν κερδίζουμε τίποτα με το να είμαστε απαισιόδοξοι...τα πράγματα δεν αλλάζουν και εμείς είμαστε πλέον φοιτητές της σχολής αυτής...Ας ελπίσουμε να επιβεβαιωθούν και οι καθηγητές και οι φοιτητές και να βγει αυτό το ΦΕΚ και να σταματήσουμε να έχουμε αυτήν την αγωνία....

Παιδιά πολλοί συμφοιτητές έχουμε μαζευτεί εδώ μέσα.....

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φίλε μου σε όλα όσα είπες...
το ξέρω πως δείχνω κάπως απαισιόδοξος (εγώ θα λεγα επιφυλακτικός) και ο λόγος είναι οι πρόωρες εκλογές που παίζονται στο ζάρι...

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΒΟΛΟ ΠΕΡΑΣΑ...ΜΕ 18121..ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΛ Π ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ...ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ MEETING:)

Μιά απ' τα ίδια και γώ...
με 18103 (700μόρια πιο πάνω απ' τη βάση) μπήκα (πλέον δε λέω "βρέθηκα" για να δείξω αισιόδοξος) ;-) 22ος στο Βόλο,
δεν πειράζει "ουδέν κακό αμιγές καλού" λέγαν οι σοφοί...

Όσο για το meeting το βλέπω must!!!
ανυπομονώ να τα πούμε και από κοντά με όλους σας guys...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγω 19ος φιλε REX και απο το λιγο που πηγα για σπιτι μ'αρεσε αρκετα ο Βολος...Και γω μεσα για το meeting!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Καλά εγώ είχα πάει κατά 'κει πριν κανά 2 χρόνια και πραγματικά η πόλη λέει πάρα πολύ για φοιτητική ζωή,τώρα και με τη μετονομασία... δεν ξέρω τι να πω ίσως να μαι και τυχερός άνθρωπος τελικά (χαχαχα)...
Όσοι δεν έχετε πάει σίγουρα θα τον λατρέψετε...
εγώ από την πρώτη βόλτα με το αμάξι έκανα...(μήνας αύγουστος τότε)
είδα πολλά και όμορφα κορμάκια και γενικότερα πολλή νεολαία στις καφετέριες...
και η πόλη ως πόλη, μου έδωσε την εντύπωση μιας μεγάλης μακρόστενης συνοικίας (αυτή είναι η φράση που έχω ακούσει από κάποιους Λαρισαίους χεχε) κατά μήκος της παραλίας,
αλλά ήταν όλα πολύ ωραία...
με λίγα λόγια εμένα δε με χαλάει καθόλου, ίσα ίσα κιόλας που έχω και κάτι φιλαράκια εκεί!!! καλά θα περάσουμε...

Εγω 19ος φιλε REX και απο το λιγο που πηγα για σπιτι μ'αρεσε αρκετα ο Βολος...Και γω μεσα για το meeting!!!

άντε να βρούμε και τους άλλους 2 (τον 20 και 21ο)!!!
συγχαρητήρια φίλε μου και σε 'σένα και σ' όλους μας...

- παιδιά πόσοι από σας είναι από την Αθήνα (εννοώ όσοι περάσατε Βόλο),
(εγώ είμαι από το Χαιδάρι όπως βλέπετε).γράψτε και σείς να ξέρομε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alonso

Νεοφερμένος

Ο Alonso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και εγς περασα εκει αμα ειναι καντε p.m!!! παντως η πολη ειναι τρομερη.!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εγώ παιδιά πέρασα 36ος...πάντως ο Βόλος είναι φανταστική πόλη και πιστεύω πως θα περάσουμε 5(λεμε τώρα) πανέμορφα χρόνια...

Rex οι πρόωρες εκλογές στις 4 Οκτωβρίου σίγουρα θα πάνε πίσω το θέμα της έκδοσης του ΦΕΚ.Ωστόσο πιστεύω πως η νέα κυβέρνηση που έρχεται δεν θα θελήσει να αλλάξεθ αυτήν την απόφαση του ΣΑΠΕ γιατί πολύ απλά δεν θα έχει λόγο να το κάνει....Αλλά εκτός αυτού επειδή τα πράγματα είναι οριακά δεν μπορεί να ρισκάρει έτσι τουλάχιστον 700-800 ψήφους....δν το βρίσσκω λογικό...

Παιδιά έχουμε μαζευτεί πάρα πολλά άτομα...που να συννενοηθούμε με πμ??για πείτε καμία ιδέα για το ischool meeting...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ελπίζω ρε συ, αν και ο μαθηματικός ενός φίλου μου πρόσφατα από Βόλο (πήγε να τακτοποιήσει λέει τον γιό του που πέρασε εδώ) και είπε στο φίλο μου ότι η ονομασία έχει αλλάξει,απλά δεν έχει ανακοινωθεί! το ΦΕΚ είναι θέμα τυπικό και ζήτημα χρόνου... για να το λέει και αυτός καθηγητής άνθρωπος, πλέον φαντάζει απίθανο τελικά να μην αλλάξει όνομα η σχολή....

εγώ προτείνω να φορέσουμε ίδιο χρώμα T-shirt που να γράφει πάνω "μέλλων ΗΜΜΥ-της" (ιδέα κλεμμένη από μια φίλη) γιατί που να αναγνωρίσουμε ο ένας τον άλλον τόσα άτομα...χαχαχα
Ρε συ φαντάζεσαι να δώσουμε όλοι ραντεβού σε ένα σημείο και κατακλύσουμε καμιά πλατεία (το παράκανα ε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εμένα να φανταστείς μου το είπε ένας άνθρωπος που μου έδειχνε ένα σπίτι....δηλαδή είναι γνωστό στην κοινωνία του βόλου ότι η σχολή αλλάζει όνομα....μακάρι να αποδειχθούν όλα αυτά αληθινά και του χρόνου στα μηχανογραφικά η σχολή να λέγεται ΗΜΜΥ....ακόμα μέσα από την σχολή λέγεται ότι έχουν ήδη προστεθεί κάποια μαθήματα ακόμα και στο πρώτο εξάμηνο...

Ωραία η ιδέα με τις μπλούζες....θα πέσει πολύ γέλιο...μα τρελό γέλιο...καμιά 10ρια άτομα από τα 120 είμαστε από εδώ πάντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Χεχε τώρα που είπες οτι είναι γνωστό στη κοινωνία θυμήθηκα ένα περιστατικό:βραδάκι, με την οικογένεια κάνουμε μια βόλτα στο Βόλο.Μπαίνουμε σε ένα μαγαζί να πάρουμε ένα χάρτη και νερό.Κλασσικά η μάνα μου πιάνει κουβέντα με την πωλήτρια:
-Σε ποια σχολή πέρασε ο γιός σας?
-Μηχανικών Η/Υ τηλεπικοινωνιών και δικτύων
-Ωρε μανα μου...
-Τι?
-Ωρε μανα μου...Διάβασμα που έχει να πέσει!!!

Έμεινα μ@λ@κ@ς όταν το άκουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Και εγώ τα ίδια έπαθα φίλε μου....στην ρεσεψιόν του ξενοδοχείου που έμενα με ρώτησαν που πέρασα....όταν του απάντησα ξέρεις τι μου είπε...??καλό κουράγιο.....έχεις να φας καλά...έμεινα κάγκελο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ναι παιδιά όλα αυτά ισχύουν...
δεν μπορεί ούτε μέτριας δυσκολίας να θεωρηθεί μια σχολή, στην οποία υπάρχουν τόσοι αυστηροί περιορισμοί...
δεν ξέρω αν τα διαβάσατε αυτά στον οδηγό σπουδών πριν την δηλώσετε (χεχε) αλλά και τώρα δεν είναι αργά να ρίξετε μια ματιά...

εγώ θα πώ μόνο 2 σημεία που μου άρεσαν πολύ:)

κάθε εξάμηνο (εκτός από το 10ο) έχει 6 μαθήματα... 9χ6=54 και η διπλωματική στο 10ο εξ. και να το πτυυχίο, καλό ε?...
μόνο που υπάρχουν 2 μικροί περιορισμοί:

1) για να πας απ' το 6ο στο 7ο εξάμηνο θα πρέπει να έχεις περάσει 30 μαθήματα οπωσδήποτε, αλλιώς μένεις στο 6ο...
2) για να τελειώνεις με τα μαθήματα και να πας στη διπλωματική εργασία πρέπει στο διάστημα 7ο,8ο,9ο εξάμηνο να μην έχεις μείνει σε κανένα μάθημα δηλαδή πρέπει να περάσεις 3χ6=18 μαθήματα...

χοντρά χοντρά να το πούμε έχεις δικαίωμα να μην περάσεις κάθε εξάμηνο 1 μάθημα (δεδομένου του ότι το περνάς το Σεπτέμβρη) μέχρι και το 6ο χώρις κάποιο κόστος, μετά από 7ο μέχρι και 9ο τα περνάς όλα και κάνεις τη διπλωματική... και... ζήσαν αυτοί καλά και μεις καλύτερα...:lol:
Τώρα αν υπάρχουν άτομα που βγαίνουν σε 5 χρόνια να 'ρθουν να τους δώσω έναν εμφιαλωμένο λουκουμά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Τα μαθήματα πότε ξεκινάνε παιδιά; Ρώτησε κανείς τη γραμματεία; Εγώ με μετεγγραφή θα έρθω αλλά θα παρακολουθώ στο Βόλο μέχρι να γίνει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roupi$t@

Νεοφερμένος

Η Ρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγω παιδία μπήκα 15η στη σχολη... Την κυριακη θα ανέβω να δω για σπίτι.
Ωραία η ιδεά με τις μπλούζες!!!
:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ρε σεις, σιγα σιγα φτιαχνουμε και 11άδα... χαχαχα
θα βάλουμε και την σειρα εισαγωγής στις μπλούζες.. (εγώ θα είμαι το 22άρι λολ)
πλάκα πλάκα (όχι πυκνωτής) κρίμα δε θα ταν να μη συναντιόμασταν κάπου όλοι μας?

Τα μαθήματα πότε ξεκινάνε παιδιά; Ρώτησε κανείς τη γραμματεία; Εγώ με μετεγγραφή θα έρθω αλλά θα παρακολουθώ στο Βόλο μέχρι να γίνει...;)

Α, για σένα δεν έχει νούμερο θα είσαι αναπληρωματικός στον πάγκο... χεχε
πλακίζω έτσι...όλο και κάποιος πολύτεκνος θα μας φύγει με μεταγαφή...
και θα πάρεις το νούμερό του!

-όντως ρε παιδιά κάποιος να μας πει πότε ξεκινάνε και τα μαθήματα, όχι τπτ άλλο, με ρωτάνε εδώ φίλοι και γνωστοί και δεν ξέρω τι να τους πω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mandriva

Νεοφερμένος

Ο mandriva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
rex ειχα δει στο site 21-09 και φυσικα εμεινα καγκελο..πηρα σημερα στην γραμματεια και μου παν 21 κανονικα και μπορει να μην γινουν καποια μαθηματα μεχρι να μαζευτουμε ολοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top