ΗΜΜΥ ΔΠΘ (Ξάνθη)

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Το σχέδιο μπαίνει αυτόματα με ειδικούς αυτοματισμούς στα χρωστούμενα μαθήματα του Σεπτέμβρη με το που το επιλέξεις στο unistudent :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι εξαρτατε τι σχεδιο θα μπει πχ αυτο που εβαλε σε μας στην προοδο ο καθηγητης μας μονο 2-3 ηταν πανω απο 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Οκ , Νατάσα να το θυμάσαι αυτό , δε θα σου δείξω το στρουμφάκι ξανά...
Και σχετικά με το σχέδιο , δεν είναι ότι είναι δύσκολο , απλά γίνεται με λάθος τρόπο. Αν το έσπαγαν σε 3 εξάμηνα θα ήταν καλύτερα , γιατί πχ φέτος πρέπει να γράψουμε αυτοματισμούς με 2 μαθήματα , που δε παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
:eek:
Ρε παλιόπαιδο σήμερα δε μου 'δειξες το Στρουμφάκι και δεν ξέρω αν το πέρασα :eek: :(
Μην είσαι σκάρτος ρε.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Καλά να πάθεις ... ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 276 μηνύματα.
και πάλι για το σχέδιο υπερτιμημένα πράματα. μια συμβουλή. μην ακούτε τους μεγαλύτερους, στηριχθείτε στις δικές σας εντυπώσεις από τα μαθήματα. και προπάντων μην αφήνετε έτσι απλά μαθήματα να περάσουν γιατί σας είπαν οι τάδε ότι είναι δύσκολα και δεν αξίζει ΚΑΝ να το προσπαθήσεις. αν είσαι οκ με τις υποχρεώσεις σου και τις εργασίες, η επιτυχία δεν απέχει και πολύ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εγώ πάντως ξέρω ότι θα κοπώ κατά 90% , γιατί δεν έχω καλό χέρι για σχέδιο. Εκτός βέβαια και αν βοηθήσει κανένας από τη παρέα κ το περάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Πάει και το σχέδιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Νομίζω όλοι πολλοί θα μισήσουν την Alice ,τον Bob και την Eve
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Θα ηθελα αν γινεται καποιος απο τη συγκεκριμενη σχολη να μου απαντησει τα εξης ερωτηματα :Ποσα μαθηματα προγραμματισμου γινονται συνολικα στη σχολη? Τα εργαστηρια εξετάζονται ξεχωριστα απο την θεωρια? ή αν καποιος κοπει σε ενα συγκεκριμενο εργαστηριο αυτοματα δεν μπορει να δωσει και το αντιστοιχο μαθημα στην εξεταστικη? Τελος , αν εχετε καποια εμπειρια απο αλλα τμηματα ημμυ αξιζει κανεις να ερθει στο δπθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LosPoulos

Νεοφερμένος

Ο LosPoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θα ηθελα αν γινεται καποιος απο τη συγκεκριμενη σχολη να μου απαντησει τα εξης ερωτηματα :Ποσα μαθηματα προγραμματισμου γινονται συνολικα στη σχολη? Τα εργαστηρια εξετάζονται ξεχωριστα απο την θεωρια? ή αν καποιος κοπει σε ενα συγκεκριμενο εργαστηριο αυτοματα δεν μπορει να δωσει και το αντιστοιχο μαθημα στην εξεταστικη? Τελος , αν εχετε καποια εμπειρια απο αλλα τμηματα ημμυ αξιζει κανεις να ερθει στο δπθ?

εξαρτάται απο τα μαθήματα επιλογης που θα διαλεξεις , καθως κι την κατεύθυνση σε μεγαλύτερα εξαμηνα , θα σου εδειχνα το οδηγο σπουδων 2012-2013 αλλα τοσο αυτος οσο κι η πλειοψηφια των ανακοινώσεων εχουν διαγραφει απο τον ιστοτοπο της σχολης , χωρις να ξερω τον λογο ... Σχετικα με τα εργαστηρια , εξεταζονται ξεχωριστα απο την θεωρια , δηλαδη αμα εχεις κοπει στα εργαστηρια μπορεις να δωσεις το μαθημα η το αντιστροφο , πλην ελαχιστων περιπτωσεων . Σχετικα με την τελευταια ερωτηση δεν εχω καποια απαντηση , παντως αμα ψαχνεσαι για προγραμματιστης μην την προτιμήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εξαρτάται απο τα μαθήματα επιλογης που θα διαλεξεις , καθως κι την κατεύθυνση σε μεγαλύτερα εξαμηνα , θα σου εδειχνα το οδηγο σπουδων 2012-2013 αλλα τοσο αυτος οσο κι η πλειοψηφια των ανακοινώσεων εχουν διαγραφει απο τον ιστοτοπο της σχολης , χωρις να ξερω τον λογο ... Σχετικα με τα εργαστηρια , εξεταζονται ξεχωριστα απο την θεωρια , δηλαδη αμα εχεις κοπει στα εργαστηρια μπορεις να δωσεις το μαθημα η το αντιστροφο , πλην ελαχιστων περιπτωσεων . Σχετικα με την τελευταια ερωτηση δεν εχω καποια απαντηση , παντως αμα ψαχνεσαι για προγραμματιστης μην την προτιμήσεις

Ευχαριστω για την απαντηση σου.Οχι , δεν θελω να γινω προγραμματιστης το αντιθετο ο προγραμματισμος ειναι ιδιαιτερα βαρετος για μενα και η σχολη μου εχει αρκετα προγραμματιστικα μαθηματα για αυτο σκεφτομαι να αλλαξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LosPoulos

Νεοφερμένος

Ο LosPoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ευχαριστω για την απαντηση σου.Οχι , δεν θελω να γινω προγραμματιστης το αντιθετο ο προγραμματισμος ειναι ιδιαιτερα βαρετος για μενα και η σχολη μου εχει αρκετα προγραμματιστικα μαθηματα για αυτο σκεφτομαι να αλλαξω

εγω τωρα ειμαι στο 4ο εξαμηνο κι απο προγραμματισμο εχω κανει κατι ψηγματα java , c , c ++ κι matlab , δεν ξερω αν σου φαινονται πολλα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ένας ΗΜΜΥ να μου λύσει μια άσκηση στη basic υπάρχει; :P Είμαι παντελώς άσχετη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
30 ξεκινάμε?for real? :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Έτσι ακούγεται ,και μάλλον αυτό ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Εβδομαδιαίο πρόγραμμα

Αντε καλή αρχή....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Δεκέμβριος 2013):
https://www.adip.gr/eks/DUTH_HMMY_2013.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Γεια σας :D Γνωρίζει κάποιος αν για την εγγραφή πρέπει να πάω Κιμμέρια ή μέσα στην πόλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Γεια σας :D Γνωρίζει κάποιος αν για την εγγραφή πρέπει να πάω Κιμμέρια ή μέσα στην πόλη?
Στα Κιμμέρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top