ΗΜΜΥ ΔΠΘ (Ξάνθη)

Dimi97

Νεοφερμένος

Ο Dimi97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας!

Έδωσα φέτος πανελλήνιες,και ενδιαφέρομαι για αυτή τη σχολή.Απλά αναρωτιέμαι τι παίζει ακριβώς με τις φοιτητικές εστίες.Όσοι είχατε τα απαραίτητα δικαιολογητικά μπήκατε εύκολα ή γίνεται χαμός με τις αιτήσεις και οι περισσότεροι μένουν απ' έξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neti

Νεοφερμένος

Ο neti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Στο συγκεκριμένο τμήμα ποιά ροή έχει περισσότερο προγραμματισμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν έχουμε ροές και αν θες προγραμματισμό μην έρθεις εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neti

Νεοφερμένος

Ο neti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν έχουμε ροές και αν θες προγραμματισμό μην έρθεις εδώ.

Ποια σχολή θα μου πρότεινες απο ΗΜΜΥ η κάτι παρόμοιο που να έχει προγραμματισμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ποια σχολή θα μου πρότεινες απο ΗΜΜΥ η κάτι παρόμοιο που να έχει προγραμματισμό;

Η Αθήνα έχει περισσότερο προγραμματισμό. Οι άλλοι όχι τόσο, αλλά στο ΑΠΘ πχ έχουν πιο active ας πούμε προγραμματιστικά φοιτητές. Από μαθήματα δεν ξέρω.

Αλλιώς η προφανής απάντηση είναι πληροφορική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neti

Νεοφερμένος

Ο neti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Η Αθήνα έχει περισσότερο προγραμματισμό. Οι άλλοι όχι τόσο, αλλά στο ΑΠΘ πχ έχουν πιο active ας πούμε προγραμματιστικά φοιτητές. Από μαθήματα δεν ξέρω.

Αλλιώς η προφανής απάντηση είναι πληροφορική.

Βασικά η προφανής απάντηση είναι πραγματικά προφανής απλά με το νέο σύστημα δεν μπορούμε να τη δηλώσουμε γιατί είναι σε άλλο πεδίο και δεν μπορούμε να το ξεκλειδώσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Υπάρχουν κι άλλα τμήματα εκτός από ΗΜΜΥ και Πληροφορική. Ψαξ' το λίγο.
(Σίγουρα όχι ΗΜΜΥ αν θες φουλ προγραμματισμό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neti

Νεοφερμένος

Ο neti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Υπάρχουν κι άλλα τμήματα εκτός από ΗΜΜΥ και Πληροφορική. Ψαξ' το λίγο.
(Σίγουρα όχι ΗΜΜΥ αν θες φουλ προγραμματισμό).

Όχι και φουλ προγραμματισμό. Βασικά εμένα με ενδιαφέρουν κυρίως τα μαθηματικά και η πληροφορική για ατυο θεώρησα το ΗΜΜΥ καλή λύση. Αλλά πλέον σκέφτομαι και το Μαθηματικό για το παραπάνω λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βασικά η προφανής απάντηση είναι πραγματικά προφανής απλά με το νέο σύστημα δεν μπορούμε να τη δηλώσουμε γιατί είναι σε άλλο πεδίο και δεν μπορούμε να το ξεκλειδώσουμε.

γουατ δε φακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neti

Νεοφερμένος

Ο neti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κοίτα αν δεν έχεις πολλές επιλογές εκτός Ξάνθης, μπορείς να έρθεις αλλά δεν έχουμε αρκετό προγραμματισμό. Θα έχεις σκέψου ένα μάθημα το εξάμηνο, στο οποίο δεν θα δίνεται πολύ βαρύτητα, και άλλα 6 μαθήματα αρκετά πιο δύσκολα που δεν εχουν σχέση με προγραμματισμό. Το καλό είναι ότι μπορεί να βρεις κάτι άλλο να σου αρέσει, απλά μην έχεις πολλές βλέψεις για τον προγραμματισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Όχι και φουλ προγραμματισμό. Βασικά εμένα με ενδιαφέρουν κυρίως τα μαθηματικά και η πληροφορική για ατυο θεώρησα το ΗΜΜΥ καλή λύση. Αλλά πλέον σκέφτομαι και το Μαθηματικό για το παραπάνω λόγο.

Σε κάθε τμήμα πληροφορικής θα κάνεις επίσης αρκετά μαθηματικά, λίγο πολύ αντίστοιχα με αυτά που κάνουν και στους ΗΜΜΥ. Μάλιστα, αν επιλέξεις να ασχοληθείς και με το θεωρητικό κομμάτι της Πληροφορικής, θα λιώσεις στα μαθηματικά.
Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, φαντάζομαι πως είσαι στο πεδίο των Θετικών Σπουδών. Αν δεν κάνω λάθος, εκεί υπάρχουν μερικά τμήματα Πληροφορικής, και σίγουρα τα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ, Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
ο ενεργειακος τομεας στους ημμυ ξανθης ειναι δυνατος οσο στα αλλα τμηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τι εννοείς δυνατός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Τι εννοείς δυνατός;


Ωχ τι δεν καταλαβαίνεις? Αν ο ενεργειακός με τον ηλεκτρονικό βάζανε χέρι ποιος θα νικούσε? Εγώ πιστεύω πως είναι αδιάφορο, αφού ο τηλεπικοινωνιακός θα τους ξεφτίλιζε και τους 2, cheat είναι, cheat!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ωχ τι δεν καταλαβαίνεις? Αν ο ενεργειακός με τον ηλεκτρονικό βάζανε χέρι ποιος θα νικούσε? Εγώ πιστεύω πως είναι αδιάφορο, αφού ο τηλεπικοινωνιακός θα τους ξεφτίλιζε και τους 2, cheat είναι, cheat!
Λίγα τα λόγια σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Λίγα τα λόγια σου :D

With great power comes great arrogance.

Btw, δες σύμπτωση, έκανα το συνειρμό
...(Η ύλη κι αυτά που κάνει κάθε χρόνο στο μάθημα να φανταστώ δεν αλλάζουν, έτσι;)

See ya there then
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
With great power comes great arrogance.

Btw, δες σύμπτωση, έκανα το συνειρμό
...(Η ύλη κι αυτά που κάνει κάθε χρόνο στο μάθημα να φανταστώ δεν αλλάζουν, έτσι;)

See ya there then
Wtf is wrong with u :P

Ποιος είσαι; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Don't worry, you are safe. Απλώς είμαι μέλος και των 2 και το όνομά σου δεν είναι και ιδιαίτερα κοινότυπο.
Και να σου πω, δε θα καταλάβεις, είμαι φάντασμα στο 2ο :p

PS δεν είμαστε ίδιο έτος(υποθέτω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Don't worry, you are safe. Απλώς είμαι μέλος και των 2 και το όνομά σου δεν είναι και ιδιαίτερα κοινότυπο.
Και να σου πω, δε θα καταλάβεις, είμαι φάντασμα στο 2ο :p

PS δεν είμαστε ίδιο έτος(υποθέτω)
Δεν ανησύχησα, είχε πλάκα :P Ναιιι δεν είμαστε καθόλου ίδιο έτος... Φάντασμα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top