ΗΜΜΥ ΔΠΘ (Ξάνθη)

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Σημερα Κυριακη 23/10 και ωρα 7:30 το απογευμα στην κεντρικη πλατεια τις Ξανθης κατω απο το Ρολοι Θα βρεθουμε οι Πρωτοετεις του τμηματος ΗΜΜΥ. μετα απο συνεννοηση που εγινε μεσω του email : eeduth at gmail dot com. Οποιος επιθυμει να ερθει θα ημαστε εκει μεχρι τις 8 παρα 10 ( Καιρου επιτρεποντος)

Ιωανν.Κ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Έχω τελειώσει το τμημα ΗΜΜΥ στο ΔΠΘ και μπορώ να σας βοηθήσω σε οποιαδήποτε θέμα έχετε απορίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panellinios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Έχω τελειώσει το τμημα ΗΜΜΥ στο ΔΠΘ και μπορώ να σας βοηθήσω σε οποιαδήποτε θέμα έχετε απορίες
1) τι ακριβώς κάνουν οι ηλεκτρολόγοι; έχει προοπτικές; εσύ/οι συμφοιτητές σου τι κάνετε τώρα;
2) οι καθηγητές είναι καλοί; της Ξάνθης είναι πιο εύκολο από το ΑΠΘ;

εγώ είμαι τεχνολογική και δεν έχω πάρει ΑΟΘ, μου αρέσουν τα μαθηματικά και η φυσική πολύ αλλά όχι τόσο τα ηλεκτρολογικά, αλλά με πιέζουν να πάω πολυτεχνείο και από του πολυτεχνείου τα τμήματα αυτό μου αρέσει περισσότερο σε σχέση με τα υπόλοιπα τμήματα, χωρίς όμως να μου αρέσει ιδιαίτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
1) τι ακριβώς κάνουν οι ηλεκτρολόγοι; έχει προοπτικές; εσύ/οι συμφοιτητές σου τι κάνετε τώρα;
2) οι καθηγητές είναι καλοί; της Ξάνθης είναι πιο εύκολο από το ΑΠΘ;

εγώ είμαι τεχνολογική και δεν έχω πάρει ΑΟΘ, μου αρέσουν τα μαθηματικά και η φυσική πολύ αλλά όχι τόσο τα ηλεκτρολογικά, αλλά με πιέζουν να πάω πολυτεχνείο και από του πολυτεχνείου τα τμήματα αυτό μου αρέσει περισσότερο σε σχέση με τα υπόλοιπα τμήματα, χωρίς όμως να μου αρέσει ιδιαίτερα
Σκέψου το πολύ καλά μεγάλε γιατί μπορει να σου έρθει κεραμίδα με αυτά που θα συναντήσεις ...αυτό λέω μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
1) τι ακριβώς κάνουν οι ηλεκτρολόγοι; έχει προοπτικές; εσύ/οι συμφοιτητές σου τι κάνετε τώρα;
2) οι καθηγητές είναι καλοί; της Ξάνθης είναι πιο εύκολο από το ΑΠΘ;

εγώ είμαι τεχνολογική και δεν έχω πάρει ΑΟΘ, μου αρέσουν τα μαθηματικά και η φυσική πολύ αλλά όχι τόσο τα ηλεκτρολογικά, αλλά με πιέζουν να πάω πολυτεχνείο και από του πολυτεχνείου τα τμήματα αυτό μου αρέσει περισσότερο σε σχέση με τα υπόλοιπα τμήματα, χωρίς όμως να μου αρέσει ιδιαίτερα

1) Οι ηλεκτρολογοι μηχανικοι ασχολουνται με οποιαδηποτε εφαρμογη του ηλεκτρισμου, δηλαδη το επιστημονικο τους πεδιο εχει πολυ μεγαλο ευρος. Από ενέργεια, αυτοματισμούς, επεξεργασία σήματος ,τηλεπικοινωνιες, ηλεκτρονική μέχρι βιοιατρική. Στην ελλαδα απλα κάνεις μελέτες Ε.Η.Ε.(Εσωτερική ηλεκτρική εγκατάσταση, δηλαδή σχεδιάζεις την ηλεκτρική εγκατάσταση ενός σπιτιού, που θα μπουν οι μπρίζες, οι γραμμες, οι διακόπτες και τα συναφή). Με την κρίση είναι λίγο δύσκολο να ασχοληθείς με οτιδήποτε άλλο που απαιτεί γνώσεις ισοδύναμες με αυτές που θα αποκτήσεις απο το πολυτεχνειο, όπως μια εταιρία που κάνει μελέτες για εγκατάσταση ανεμογεννητριών για παραδειγμα.
Ανεξαρτητου κρισης, για να εχεις πραγματικες προοπτικες πρεπει καποιος να σε προωθησει στην αγορα εργασιας. Αυτος πρεπει να ειναι ο μηχανικός πατερας σου ή ενας γνωστος σου που εχει διασυνδεσεις. Αλλιώς ανοιγεις γραφειο και κανεις τον σταυρο σου να επιτυχεις. Μεγαλο ρισκο και θελει λεφτα εκ των προτερων. Τρεις συμφοιτητες μου ανοιξαν γραφειο πριν απο 1 χρονο (σε επαρχιακη πολη ειμαστε) και ο ενας το εκλεισε γιατι δεν εβγαλε ουτε τις ασφαλιστικες του εισφορες και οι αλλοι δυο παραπαιουν, δεν θα αντεξουν για πολυ. Ειναι υποψηφιοι ειδικοι φρουροι τωρα.
Εγώ δεν θα σου πω που δουλεψα, μονο το οτι ηταν με μπλοκακι (ΑΠΥ=Αποδειξη παροχης υπηρεσιων) δηλαδη εισαι μισθωτος (υπαλληλος με λιγα λογια) και θεωρούσουνα επαγγελματίας. Αυτο επιτρεπει τον εργοδοτη να σε απολυσει οποτε θελει και αυτο να μην θεωρειται απολυση (δεν εχει αποζημιωση).

Σε Α Π Ο Θ Α Ρ Υ Ν Ν Ω να επιλεξεις αυτη τη σχολη αν εχεις σκοπο να μεινεις Ελλαδα. Σε Ε Ν Θ Α Ρ Ρ Υ Ν Ω να σπουδασεις ΗΜΜΥ στο εξωτερικό απο την αρχή, μπατσελορ + μαστερ και μετα να μεινεις εκει.

2) Μερικοι καθηγητες της Ξανθης ειναι πολυ καλοι και απαιτητικοι. Αυτο σημαινει οτι σε μερικα μαθηματα θα χρειαστει να στρωσεις κωλο. Υπαρχουν ομως και λιγοι πολυ χαλαροι που ριχνουν το επιπεδο της σχολης. Τα τελευταια χρονια το επιπεδο της σχολης ανεβηκε κατακορυφα, πχ παλιοτερα μπορουσες να κανεις αντιγραφη καποια παπαγαλιστικα στη φυσικη, πλεον στα καινουργια κτιρια (που τα προλαβα για μια χρονια) οι αιθουσες ειναι κλειδωμενες απο πριν και ουτε κατα διαννοια να γραψεις κανενα τυπο στο θρανιο.
Για το δευτερο που ρωτας, δεν εχω σπουδασει στο ΑΠΘ για να εχω ολοκληρομενη γνωμη. Παρολα αυτα δεν πιστευω οτι ειναι πιο δυσκολο ουτε πιο ευκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Σκέψου το πολύ καλά μεγάλε γιατί μπορει να σου έρθει κεραμίδα με αυτά που θα συναντήσεις ...αυτό λέω μόνο

Φιλαράκο, μπορεις να μου αιτιολογήσεις την αποψή σου ετσι για να δω αν εχουμε κοινα βιωματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panellinios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις
σε πόσα χρόνια περίπου τελειώνουν το τμήμα οι φοιτητές; με το καινούριο νόμο θα τους διώχνουν όσους δεν τελειώσουν στα 7;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις
σε πόσα χρόνια περίπου τελειώνουν το τμήμα οι φοιτητές; με το καινούριο νόμο θα τους διώχνουν όσους δεν τελειώσουν στα 7;
Ο μεσος ορος αποφοιτησης ειναι γυρω στα 7 χρονια. Πιστευω ομως οτι θα αυξηθει γιατι σε πολλα μαθηματα εχουν σφιξει περισσοτερο τα πραγματα. Αν καποιος διαβαζει συστηματικα ομως, το πολυ να κανει 5,5 με 6 χρονια.

Δεν ξερω αν εχει βγει καινουριος νομος για αυτο που λες. Το 2007 εγινε ν+2, αρα 7 αλλα για αυτους που θα εμπαιναν καποιες χρονιες μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Φιλαράκο, μπορεις να μου αιτιολογήσεις την αποψή σου ετσι για να δω αν εχουμε κοινα βιωματα;
Ε επειδη 3 μερες τη βδομαδα εχουμε περιπου 8 ωρες τη μερα και ειμασταν απο τις 9 στο ποδι μεχρι το βραδυ:/:.
Καλα θα μου πεις πανω κατω παντου ετσι ειναι αλλα:
Δεν εχει ΤΙΠΟΤΑ να κανεις στα κενα γιατι το κτηριο των ηλεκτρολογων ειναι στου διαολου τη μανα, η εστια ειναι 15 λεπτα απο χωματοδρομο και λεωφορεια δεν εχει και τοσο συχνα δρομολογια. Αλλα εσυ θα τελειωσες λογικα πριν μεταφερθουμε εξω απο την πολη οποτε δεν θα ειχες και πολυ προβλημα;)

Σκέψου το πολύ καλά μεγάλε γιατί μπορει να σου έρθει κεραμίδα με αυτά που θα συναντήσεις ...αυτό λέω μόνο
Αυτο ξαναπες το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panellinios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
τι ακριβώς θα συναντήσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ε επειδη 3 μερες τη βδομαδα εχουμε περιπου 8 ωρες τη μερα και ειμασταν απο τις 9 στο ποδι μεχρι το βραδυ:/:.
Καλα θα μου πεις πανω κατω παντου ετσι ειναι αλλα:
Δεν εχει ΤΙΠΟΤΑ να κανεις στα κενα γιατι το κτηριο των ηλεκτρολογων ειναι στου διαολου τη μανα, η εστια ειναι 15 λεπτα απο χωματοδρομο και λεωφορεια δεν εχει και τοσο συχνα δρομολογια. Αλλα εσυ θα τελειωσες λογικα πριν μεταφερθουμε εξω απο την πολη οποτε δεν θα ειχες και πολυ προβλημα;)


Αυτο ξαναπες το...

Οντως οι πολλες ωρες μαθηματων ειναι εξουθενωτικες αλλα δεν μπορεις και να κανεις τιποτα για αυτο. Το ΗΜΜΥ ΔΠΘ εχει 65 μαθηματα, περισσοτερα απο καθε αλλο τμημα ΗΜΜΥ. Σε 2 εξάμηνα τα μαθήματα ειναι οχτω.
Στα κενα εκτος απο καφε στο κυλικειο, υπαρχει και το υπολογιστικο για να μπεις στο facebook και οπου θες. Ειναι απαραδεκτο συμφωνω οτι η τοποθεσια ειναι απαραδεκτη, παραδιπλα περνανε τα προβατα, για να πας με τα ποδια ειναι μακρια και στενος ο δρομος με λακουβες.
Εγω προλαβα την τελευταια χρονια μου τα καινουργια κτηρια, δηλαδη το 2008-2009. Διπλωμα πηρα το 2010. Η μεταφορα της σχολης εγινε με την εναρξη των μαθηματων τον Οκτωβριο του 2008 ενώ η γραμματεία μεταφέρθηκε τον Μαιο 2008. Τα εργαστηρια θα μεταφερονταν αφου θα γινοτανε μελετη για την ανεγερση τους αλλά με την παρουσα κατασταση ισως και να μην χτιστούν ποτέ. Πάντως με οσους συμφοιτητες και καθηγητες ειχαμε συζητησει, κανεις δεν ειδε με θετικο ματι αυτην την μετακινηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgiosKLMT

Νεοφερμένος

Ο GeorgiosKLMT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα,
Πέρασα ΥΜΜΗ στο ΔΠΘ κι εγώ κι στα μαθήματα που έπρεπε να δηλώσω πρόσθεσα κι τα αγγλικά(καταλάθως) οπού διδάσκουν ορολογίες του μηχανικού . Μπορείτε να με διαφωτίσετε λίγο σχετικά με το μάθημα, αν μετράει καθόλου στο μέσο όρο η γενικό αν αξίζει να το παρακολουθήσω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα,
Πέρασα ΥΜΜΗ στο ΔΠΘ κι εγώ κι στα μαθήματα που έπρεπε να δηλώσω πρόσθεσα κι τα αγγλικά(καταλάθως) οπού διδάσκουν ορολογίες του μηχανικού . Μπορείτε να με διαφωτίσετε λίγο σχετικά με το μάθημα, αν μετράει καθόλου στο μέσο όρο η γενικό αν αξίζει να το παρακολουθήσω ...

Υπάρxουν 2 μαθήματα αγγλικών, στο πρώτο και δεύτερο εξάμηνο. Το πρώτο ασχολείται με ορολογία σχετικά με την μηχανική (δηλαδή λίγο από όλα) και το δεύτερο ασχολείται με την ηλεκτρολογία και την ηλεκτρονική. Στον μέσο όρο μετράνε όλα τα μαθήματα που επιλέγεις. Αν αξίζει να το παρακολουθήσεις εξαρτάται από το επίπεδο στα αγγλικά σου. Στην ηλικία σου δεν πιστεύω να ξέρεις σε βάθος λέξεις της ηλεκτρονικής στα αγγλικά, οπότε το να πας είναι μονόδρομος γιατί η διπλωματική που θα κάνεις σε 5 χρόνια θα βασίζεται σε μεγάλο βαθμό σε δημοσιεύσεις σε αγγλική γλώσσα. Τουλάχιστον να πάρεις οπωσδήποτε το λεξιλόγιο από άλλον. Και βαθμό δεν χαρίζουν σε αυτό το μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Υπάρxουν 2 μαθήματα αγγλικών, στο πρώτο και δεύτερο εξάμηνο.
σωστο και μαλιστα το ιδιο ισχυει και για τους πολιτικους μηχ...
Στον μέσο όρο μετράνε όλα τα μαθήματα που επιλέγεις.
ΟΧΙ αν εισαι πρωτοετης σαν εμενα απο την δικια μας φουρνια και μετα ΔΕΝ μετραει σαν βαθμος στο πτυχιο με οτι βαθμο και αν το περασεις...Ειναι απλα + αν θες να πας μετα το τελος των σπουδων σου μεγαλο θετικο διοτι -νμζ- δεν θα χρειαστει να δωσεις toefl.
Αν αξίζει να το παρακολουθήσεις εξαρτάται από το επίπεδο στα αγγλικά σου
εγω εχω proficiency και να σου πω δυσκολευομαι σε αρκετες λεξεις οπως πχ σπειρα κτλπ.Ειναι αρκετα ενδιαφερον και ωραιο να πας αν εχεις χρονο.Ειμαστε λιγα ατομα( 7-8 ) και γινεται ωραιο μαθημα με χαβαλε κτλπ.Ο καθηγητης επισης ειναι πολυ καλος,κανει ΑΡΙΣΤΟ μαθημα,λεει αρκετα ενδιαφεροντα πραγματα για την ζωη στην Αγγλια και το κυριοτερο σε σεβεται..
Στην ηλικία σου δεν πιστεύω να ξέρεις σε βάθος λέξεις της ηλεκτρονικής στα αγγλικά, οπότε το να πας είναι μονόδρομος γιατί η διπλωματική που θα κάνεις σε 5 χρόνια θα βασίζεται σε μεγάλο βαθμό σε δημοσιεύσεις σε αγγλική γλώσσα.
i agree:clapup::clapup:Τ
ουλάχιστον να πάρεις οπωσδήποτε το λεξιλόγιο από άλλον.
σημειωσεις της δαπ παρε τις εχει ολες τις λεξεις που εχουμε κανει-και θα κανουμε μεσα-.Ειναι το τελευταιο cd που μας εδωσαν.Αν δεν τις εχεις στειλε pm να σου στειλω

Ρε παιδια περα απο ΔΑΠ και ΠΑΣΠ(οποιος τα θελει και δεν τα εχει να μου στειλει pm) εχετε απο καποια αλλη οργανωση,παραταξη,φιλη,φιλο,γνωστη,γνωστο οτιδηποτε χρησιμο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ξερετε ποτε ανοιγει η σχολη και αν εχει βγει προγραμμα εξεταστικης;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panellinios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Πως πάνε τα μαθήματα; θεσσαλονίκη ή ξάνθη να βάλω πρώτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Πως πάνε τα μαθήματα; θεσσαλονίκη ή ξάνθη να βάλω πρώτα;

θεσσαλονίκη ασφαλως,μιλαμε για πολη οχι επαρχια.Τωρα για τα μαθηματα προς το παρών δεν ειμαστε και top κυριως γιατι υπαρχουν υπερβολικα πολλα ατομα αλλα οσο περναει ο καιρος γινονται και καλυτερα(αδειάζουμε :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μη τη θεοποιείτε τη Θεσσαλονίκή.Ξάνθη θα βαζα εγώ.


Και για να μαι ον τοπικ: Αλεξ παρουσίες στα εργαστήρια έχετε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Και για να μαι ον τοπικ: Αλεξ παρουσίες στα εργαστήρια έχετε;:P

σε ΟΛΑ οσα εχω παει(δλδ τα υποχρεωτικά) ναι.Μαλιστα,αν αργησεις πανω απο 10 λεπτα(μπορει και λιγοτερο) δεν σου βαζουν παρουσια...Ε καλα οκ μην φανταστεις και τπτ φανταστικο στα εργαστηρια,δεν πορωθηκα και τοσο περα απο κανα 2 που καναμε java.Ολα τα αλλα αδιαφορα ως και βαρετα θα τα ελεγα:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ξερει καποιος που μπορω να βρω τα παλαιοτερα θεματα για τα μαθηματα του 1ου εξαμηνου;;;(γραμμικη αλγεβρα,φυσικη 1 κτλπ..)


ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top