ΗΜΜΥ ΔΠΘ (Ξάνθη)

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μηπως ξέρετε κανενα με video(tutorials) ή γενικα με χρησιμα πραγματα(τροπο χρησης κτλπ) σχετικά με το προγραμμα το οποιο χρησιμοποιουμε στο μηχανολογικο σχεδιο;;;

το προγραμμα λεγεται:
topsolid
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ξερει καποιος που μπορω να βρω τις στασεις(που σταματανε δλδ) που κανουν τα λεωφορεια στην ΞΑνθη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μηπως ξέρετε κανενα με video(tutorials) ή γενικα με χρησιμα πραγματα(τροπο χρησης κτλπ) σχετικά με το προγραμμα το οποιο χρησιμοποιουμε στο μηχανολογικο σχεδιο;;;

το προγραμμα λεγεται:
topsolid
:D ειδα πριν κάποιες μέρες ένα περσινό μήνυμα σου που έλεγες ότι θα παιρνούσες μάλλον σε άλλη σχολή (πληροφορική περίμενες αλλα δε θυμάμαι ποια) και δεν ήσουν πολύ χαρούμενος. :D Τελικά η ζωή δε ξέρει κανείς πως μας τα φέρνει καμιά φορά είναι ωραία και ανατρεπτική αρκεί να την χαιρόμαστε.

Δε ξέρω για τις στάσεις δεν εχω παει ποτέ Ξάνθη (μαλλον έχω πάει μια φορά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
μια μιλάει για στάσεις μια για το πρόγραμμα topsolid...τς τς σε μαθητικό φόρουμ είστε

δεν ντρέπεστε; :redface: :P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δε βρήκες τίποτα στο YouTube;; Εκεί βρίσκεις και οδηγίες πως να δεσεις τα κορδόνια σου(με τη γλώσσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μια μιλάει για στάσεις μια για το πρόγραμμα topsolid...τς τς σε μαθητικό φόρουμ είστε

δεν ντρέπεστε; :redface: :P :lol:
μη μου μιλας για αυτο το προγραμμα και κοπηκα στο σχεδιι αχ........

Τελικά η ζωή δε ξέρει κανείς πως μας τα φέρνει καμιά φορά είναι ωραία και ανατρεπτική αρκεί να την χαιρόμαστε.
indeed εχεις δικιο...


ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ plz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Τα λεωφορεια για τη σχολη δε λες;
Τι εννοεις που σταματανε;
Δεν ξερεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Τα λεωφορεια για τη σχολη δε λες;
Τι εννοεις που σταματανε;
Δεν ξερεις;

γενικα λεω ναι απο σχολη σε αφετρηρια και απο λεσχη σε αφετηρια

οχι δεν ξερω που σταματανε δλδ που ειναι οι στασεις.Τις ξερω ανεπισημα δλδ εκει που κατεβαινουν ατομα,δεν υπαρχει καπου να λεει επισημα που σταματαει????????
για πχ περα απο κοντα στο hotel elena εχει αλλη σταση στην λεωφορο στρατου;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
για οποιον ενδιαφερεται για forum της σχολης(εχουν και παλαια θεματα μεσα καθως και καποιες σημειωσεις) υπαρχει το
deece.edu.gr (εποπτευεται απο καθηγητες της σχολης ,εχει μια μικρη λογοκρισια...)
https://sfthmmy.gr/ (ανεξαρτητο forum φτιαγμενο απο μαθητες και μονο)


οποιος το ψηνει να μπει στο 2ο δεν εχει και πολυ κινηση αμαρτια ειναι,αντε να μαζευτουμε ατομα να το φουλαρουμε!!!!!!!!!!!!
μπειτε και καντε το σαν το ischool ή το esteki ή ο,τι θελετε αντε να μαζευτουμε ατομα,ο,τι θελετε καντε θεματακι εκει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Παιδιά σας έρχομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Και εγώ για Ξάνθη το κόβω :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleniMD

Νεοφερμένος

Η eleniMD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και εγω ΗΜΜΥ Ξανθη :) Πως λετε να διαμορφωθει η βαση φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
15000~16000 πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Αντε αντε καλως να σας δεχτουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Προβλέπω να περνάω κι εγώ πάνω,θα πάρω το ρίσκο τελικά και θα τη δηλώσω τη σχολή μετά το ΕΜΠ!Άντε να δούμε,καλή μας επιτυχία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Προβλέπω να περνάω κι εγώ πάνω,θα πάρω το ρίσκο τελικά και θα τη δηλώσω τη σχολή μετά το ΕΜΠ!Άντε να δούμε,καλή μας επιτυχία!;)
Πώς και απέκλεισες το ΑΠΘ και την Πάτρα Νατάσσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πώς και απέκλεισες το ΑΠΘ και την Πάτρα Νατάσσα;
Δεν ξέρω γιατί,αλλά το συγκεκριμένο τμήμα στην Ξάνθη μου άρεσε πάντα πάρα πολύ!Έχω ακούσει εξαιρετικά λόγια...Στο ΑΠΘ η βάση είναι πολύ ψηλά,οπότε ισχύουν τα ίδια με το ΕΜΠ,για το οποίο δεν έχω ιδιαίτερες ελπίδες...Όσο για την Πάτρα,θα τη δηλώσω,αλλά πιο μετά,καθώς δε μου αρέσει πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
κ εγω ερχομαι παιδες.....στους πολιτικους μηχανικους ομως....ξανθηηηηηηηηηηηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nτροπή σου ορέστη.Τρως τη θέση από μια κοπέλα που θα δήλωνε Ξάνθη για να χαρούν και αυτοί οι καημένοι εκεί πέρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
τι να κανω.....! αναγκαστικα πρεπει να μπω κ εγω καπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top