ΗΜΜΥ ΑΠΘ

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
greg εντυπώσεις απ'τη Σούλα θέλω! :P

να γραφτείτε και στο thmmy.gr, βοηθάει γενικά...
Καλή αρχή πρωτοετά!

χαχαααχ, φαντάζομαι Σούλα λέγεται μία ξανθιά με γυαλιά που ήταν στην γραμματεία ε; :P
Τις καλύτερες εντυπώσεις έχω!!! :D:D:D Έχει χαβαλέ η άτιμη, κι ας μας λέει χαμένους τους ηλεκτρολόγους, λολζ! :P

Γράφτηκες?Πότε πήγες?Εγώ δεν έχω πάει ακόμα γιατί λέω ότι δε θα γίνεται λόγω απεργιών.Μπορώ να πάω και σε ημέρα απεργίας?
ΥΓ.:Μου στέλνεις εμένα αυτά που λες ότι χρειάζονται για τη λέσχη?

Κοίτα, 1 υπάλληλος ήταν που δεν απεργούσε και γράφτηκα έτσι, αλλά ήταν μεγάλη ταλαιπωρία, 5 άτομα ήταν μόνο μπροστά από μένα στην ουρά και πέρασε 1+ ώρα για να γραφτώ. Ίσως μετά τις απεργίες να κυλάν πιο ομαλά. Θα σ' έχω υπόψιν μου, θα τα σκανάρω αυτά τα δικαιολογητικά κάποτε, σήμερα ή αύριο και θα στο στείλω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,484 μηνύματα.
Οκ,σε ευχαριστώ...Λες να πάρω τηλ. από εβδομάδα πριν πάω πάντως,έτσι?Και αν θα υπάρξει παράταση εγγραφών ή πότε αρχίζουν τα μαθήματα στους ΗΜΜΥ δεν ξέρουμε ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Οκτώβριο τα μαθήματα... Για παράταση δεν ξέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,484 μηνύματα.
Και ποιά μέρα είπαμε ότι πήγες και γράφτηκες?Και η Γραμματεία μας πού ακριβώς είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Και ποιά μέρα είπαμε ότι πήγες και γράφτηκες?Και η Γραμματεία μας πού ακριβώς είναι?

Ούτε κι εγώ είχα ιδέα που είναι, αλλά υπάρχουν πολλοί που είναι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν, οπότε μην ανησυχείς...
Εγώ κατέβηκα ΑΧΕΠΑ, πήγα προς τα "δεξιά" μέχρι την είσοδο της πολυτεχνικής, μετά από κει μπαίνεις μέσα και θα δεις μετά από κάτι σκαλάκια έναν μακρύ διάδρομο δεξιά, πας τουγρού ευθεία, ανεβαίνεις 1 όροφο σκαλιά και είσαι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Και ποιά μέρα είπαμε ότι πήγες και γράφτηκες?Και η Γραμματεία μας πού ακριβώς είναι?

ειναι στο εννιαοροφο θα το βρεις ευκολα ειναι το ποιο ψιλο κτιριο απο ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Mπααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Νομιζω με το ΤΡΕΧΟΝ παντα προγραμμα, στο απθ εχει 2 μαθηματα μαθηματικων παραπανω και απο φυσικη παιζει επισης να εχει +θερμοδυναμικη. Το εμπ ειναι γνωστο πως εχει πιο ευελικτο προγραμμα. Ωστοσο παιδια, να στε σιγουροι πως δεν υπαρχει κατι που το μαθαινουν οι ΗΜΜΥ πχ.στην πατρα και εσας σας το κρυβουν. ΗΜΜΥ θα βγειτε, και αν νομιζετε πως το προγραμμα σπουδων δεν καλυπτει τις γνωσεις που θελετε ΕΣΕΙΣ να παρετε, η βιβλιογραφια ειναι ανοικτη για ολους. Ακομα κι αν δεν διδασκεστε πχ. Θεωρια συνολων, αλλα εσεις θελετε να μαθετε πεντε πραγματα, θεωρω πως καποιος που περασε πολυτεχνειο και ποσο μαλλον που ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ μηχανικος, εχει τη (φοβερη αυτη) ικανοτητα να διαβασει ενα επιστημονικο βιβλιο. Μην κολλατε στα προγραμματα, κανεις δε σας εμποδιζει να ασχοληθειτε με κατι που σας ενδιαφερει. Για μενα, αν καποιος θεωρει πως η ξυλογλυπτικη θα τον κανει καλυτερο μηχανικο παρολο που κατι τετοιο δεν διδασκεται, αν αισθανεται τετοια αναγκη ο ιδιος, και το θεωρει "κενο" στις πλουσιες γνωσεις του, ας το μαθει. :) τριπωστε σε "ξενα" αμφιθεατρα στη τελικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianaa.bt

Νεοφερμένος

Η dianaa.bt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

εκει που εχει δυο μαθηματα την ιδια ωρα , τι ακριβως θα πρεπει εμεις να κανουμε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gth

Νεοφερμένος

Ο gth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εκει που εχει δυο μαθηματα την ιδια ωρα , τι ακριβως θα πρεπει εμεις να κανουμε ?

Get used to it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianaa.bt

Νεοφερμένος

Η dianaa.bt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ξερει μηπως κανεις αν την τριτη λειτουργει η γραμματεια για εγγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς από τους πρωτοετείς ΗΜΜΥτες του ΑΠΘ στο ischool την ομάδα αυτή στο facebook;;; Πριν λίγες μέρες την είδα και λέω "Και δεν μπαίνω;".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Και ναι, ξεκινάμε κι επισήμως την Δευτέρα 7 Οκτωβρίου, σύμφωνα με την επίσημη ανακοίνωση στο site της σχολής. I can't wait!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Oλοι μαζι θα κανουμε η μας χωριζουν σε τμηματα..;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Λογικά τμήμα ΙΙ εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Κάθε χρόνο ισχύει ο χωρισμός Α-Κ =Τμήμα Ι, Λ-Ω =Τμήμα ΙΙ.

Καλή αρχή. Μη τρελαθείτε όταν δείτε τον παναγιωτακόπουλο να κάνει επεμβάσεις στα διαφορικά. (Φυσική Ι διδάσκει :Ρ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Λογικά τμήμα ΙΙ εγώ.

Στο προγραμμα που εχει βγει, λεει και τις ωρες για καθε τμημα ξεχωριστα;; Και εγω τμημα 2 ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,484 μηνύματα.
Εγώ είμαι λογικά στο τμήμα Ι...:|

Και στο πρόγραμμα τι σημαίνει π.χ. τη Δευτέρα στις 16:00-17:00 Συστήματα Υπολογιστών (Εργ.) και Τεχν. Σχεδίασης με Η/Υ?Ανάλογα με το τμήμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
τμήμα ΙΙ και εγώ :) αλλά δε καταλαβαίνω σε ποια εργαστήρια απ'όλες τις ώρες θα πηγαίνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top