ΗΜΜΥ ΑΠΘ

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν ξέρει κανείς ....Στο ΑΠΘ το πραιρετικό μάθημα δηλώνετε στην εγγραφή ή αργότερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν ξέρει κανείς ....Στο ΑΠΘ το πραιρετικό μάθημα δηλώνετε στην εγγραφή ή αργότερα?
στην εγγραφη λογικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν ξέρει κανείς ....Στο ΑΠΘ το πραιρετικό μάθημα δηλώνετε στην εγγραφή ή αργότερα?

Πηγες σημερα?Ποιο ειναι το προαιρετικο μαθημα?Απο ενα φιλο 2ετη,μου ειπε οτι δε χρειαζεται να το δηλωσεις απο πριν(με καθε επιφυλαξη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Ναι πήγα...έχει 6 υποχρεωτικά και κάποιο είναι προαιρετικό..... Ούτε εγώ δήλωσα κάτι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Ρε παιδιά στο πρώτο εξάμηνο στο ΗΜΜΥ του ΑΠΘ δηλώνεις το προαιρετικό μάθημα ( Αγγλικα) στην εγγραφή ή αργότερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Βασικά ούτε καν θυμάμαι τι έβαλα στην εγγραφή. Φώναζε και η Σούλα να τελειώνουμε. Πίκρα. Πάντως ντάξει, δε νομίζω πως το δήλωνες στην εγγραφή αυτό. Θυμάμαι 6 κουτάκια είχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εμείς στην εγγραφή το δηλώσαμε πάντως. Τεσπα δεν είναι τελεσίδικο αυτό μωρέ, αλλάζει και να το χάσατε δεν έγινε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Βασικά ούτε καν θυμάμαι τι έβαλα στην εγγραφή. Φώναζε και η Σούλα να τελειώνουμε. Πίκρα. Πάντως ντάξει, δε νομίζω πως το δήλωνες στην εγγραφή αυτό. Θυμάμαι 6 κουτάκια είχε.
Oύτε εγώ δήλωσα τίποτα άλλο μόνο αυτά τα 6.Αυτό μας έλειπε να κάνουμε και αγγλικά τώρα στα γεράματα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Είναι terminology, όχι Αγγλικά σχολείου και θεωρείται απολύτως απαραίτητο να κάνεις, τράβα δήλωσέ το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αυτη η Σουλα ειναι πολυ φιρμα παντως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Είναι terminology, όχι Αγγλικά σχολείου και θεωρείται απολύτως απαραίτητο να κάνεις, τράβα δήλωσέ το.
Απότι ξέρω αυτά τα αγγλικά τα κάνουμε σε άλλο εξάμηνο όχι στο πρώτο,προς το τέλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Αυτη η Σουλα ειναι πολυ φιρμα παντως.:P
Σαν τη Σούλα δεν έχει!!!Η τύπισσα είναι μορφή!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Απότι ξέρω αυτά τα αγγλικά τα κάνουμε σε άλλο εξάμηνο όχι στο πρώτο,προς το τέλος...

Κοίταξε να δεις, μόλις συνειδητοποίησα ότι πρέπει να ξυπνάω στις 7.30-8 κάθε μέρα και ότι η Τετάρτη είναι η μόνη μέρα που έχω Αγγλικά (μόνο Αγγλικά though) 9-12 οπότε ό,τι θέλει ας είναι, δεν το κόβω να πατάω :P. Ειδικά αφού δεν μετράει στο βαθμό πτυχίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Σαν τη Σούλα δεν έχει!!!Η τύπισσα είναι μορφή!!!!

Ποια είναι η Σούλα ρε παιδιά...??? Η γραμματέας του πολυτεχνείου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ποια είναι η Σούλα ρε παιδιά...??? Η γραμματέας του πολυτεχνείου???

H γραμματέας των Ηλετρολόγων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια εβγαλα 18661 μορια.Τι λετε πιανω τη σχολη αυτη?Η περσινη βαση ηταν 18566.....Τωρα κατι αλλο απο οσους εχουν περασει σε αυτη τη σχολη θελω να μου πουν γυμναστηρια και ομαδες βολλευ κοντα στην περιοχη του ΑΠΘ (τοπικα πρωταθληματα πιο πολυ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
παιδια εβγαλα 18661 μορια.Τι λετε πιανω τη σχολη αυτη?Η περσινη βαση ηταν 18566.....Τωρα κατι αλλο απο οσους εχουν περασει σε αυτη τη σχολη θελω να μου πουν γυμναστηρια και ομαδες βολλευ κοντα στην περιοχη του ΑΠΘ (τοπικα πρωταθληματα πιο πολυ).

Marie μαλλον θα ειμαστε συμφοιτητες:jumpy:(ειμαι 400 μορια πανω απο τη σχολη λογικα την πιανω:lol:)

Ενδιαφερομαι και εγω να μαθω για γυμναστηρια και γενικα τις εγκαταστασεις τις σχολης(οσοι σχετικοι δωστε τα φωτα σας!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
οκ τοτε ελπιζω να μην αυξηθει πανω απο 100 μορια η βαση και χασω τη σχολη...αδικια θα ειναι.παιζεις καποιο αθλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariiiiia

Νεοφερμένος

Η mariiiiia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
hey hey! κι εγω ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ! lol!

@giorgoSac: εσυ παιδι μου και ΕΜΠ μπορει να πιασεις! εγω ειμαι στα 300 μορια πανω!

για ομαδες και γυμναστηρια ενδιαφερομαι κι εγω.. βασικα και για ιππικους ομιλους αν ξερει κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Το γυμναστήριο του Αριστοτελείου υπάρχει που είναι δίπλα στην πάνω λέσχη,απέναντι σχεδόν απο τον πύργο του παιδαγωγικού.Όσο αφορά τα πανεπιστημιακά πρωταθλήματα ξέρω ότι γίνονται σε πολλά αθλήματα,λογικά θα γίνονται κ σε βολλευ.Τώρα για ιππικούς ομίλους δν νομίζω να διαθέτει κάτι τέτοιο το πανεπιστήμιο :P,αλλά όλο κ κάτι θα υπάρχει στη Θεσσαλονίκη.Πάντως παιδιά να είστε έτοιμοι ότι μπορεί να βρείτε τα ζόρια στη σχολή.Δηλαδή θέλει κ λίγο διάβασμα :P.Δεν είναι χαλαρά όπως πολλές άλλες σχολές,αλλά γιαυτο είμαστε κ πιο μάγκες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top