Ερωτικές σχέσεις

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Αφού τον γουστάρει, γιατί το συζητάμε;:P

(Welcome back, Γιάννη:))

Γιατί είναι ήδη σε σχέση... :/

Ευχαριστώ πολύ... Η φοιτητική ζωή μ'έχει φάει και δε πολυμπαίνω... :D

Γιατί έχει σχέση με άλλον πλέον η κοπέλα. Αν κατάλαβα καλά.

Έτσι ακριβώς. Από τη στιγμή όμως που είναι σοβαρό κορίτσι, γιατί κάνει έτσι; Δείχνει περισσότερο ενδιαφέρον στον κολλητό παρά στο γκόμενό της, προτιμά να περνά περισσότερη ώρα μαζί του, είναι πιο γλυκιά κτλ. Πως μπορείς να γουστάρεις κάποιον, να σε γουστάρει κι εκεινός, αλλά ενώ είσαι σε μια σχέση που "μπάζει", να μένεις εκεί; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γιατί είναι ήδη σε σχέση... :/

Ευχαριστώ πολύ... Η φοιτητική ζωή μ'έχει φάει και δε πολυμπαίνω... :D



Έτσι ακριβώς. Από τη στιγμή όμως που είναι σοβαρό κορίτσι, γιατί κάνει έτσι; Δείχνει περισσότερο ενδιαφέρον στον κολλητό παρά στο γκόμενό της, προτιμά να περνά περισσότερη ώρα μαζί του, είναι πιο γλυκιά κτλ. Πως μπορείς να γουστάρεις κάποιον, να σε γουστάρει κι εκεινός, αλλά ενώ είσαι σε μια σχέση που "μπάζει", να μένεις εκεί; :hmm:

Βασικά μην ξεχνάς και τον παράγοντα της φίλης που της έλεγε να μην κάνει τίποτα μαζί σου(κολλητός Γιάννη). Μπορεί και αυτός να είναι ένας λόγος. Εννοώ να της έχει πει κάτι αυτή π.χ. ότι σε γουστάρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Έτσι ακριβώς. Από τη στιγμή όμως που είναι σοβαρό κορίτσι, γιατί κάνει έτσι; Δείχνει περισσότερο ενδιαφέρον στον κολλητό παρά στο γκόμενό της, προτιμά να περνά περισσότερη ώρα μαζί του, είναι πιο γλυκιά κτλ. Πως μπορείς να γουστάρεις κάποιον, να σε γουστάρει κι εκεινός, αλλά ενώ είσαι σε μια σχέση που "μπάζει", να μένεις εκεί; :hmm:

Γυναίκες... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Βασικά μην ξεχνάς και τον παράγοντα της φίλης που της έλεγε να μην κάνει τίποτα μαζί σου(κολλητός Γιάννη). Μπορεί και αυτός να είναι ένας λόγος. Εννοώ να της έχει πει κάτι αυτή π.χ. ότι σε γουστάρει.

Σε ποιο σύμπαν; Συγγνώμη, αλλά όταν βλέπεις κάποιον να ενδιαφέρεται για εσένα και τη φίλη σου να την έχει γραμμένη στα τρυφερά του, πως μπορείς να την ακούς; Και δεν πιστεύω πως ισχύει κάτι τέτοιο καθώς η κοπέλα είναι απ'αυτές που όταν θέλουν κάτι το διεκδικούν και απ'ότι φαίνεται ισχύει. Δύο μέρες δε μίλησαν και του την είπε σήμερα (αν δεν σου έστελνα εγώ, εσύ τίποτα, μας γράφεις). :P

Γυναίκες... :whistle:

Women. Delightfully mysterious or bat-crap crazy? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί έχει σχέση με άλλον πλέον η κοπέλα. Αν κατάλαβα καλά.
Γιατί είναι ήδη σε σχέση... :/
Και;

Δεν έχω διαβάσει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα απ' τις περιγραφές που κάνεις. Απ' την έκταση ένα έχω να πω: το κουράζεις ΠΟΛΥ. Πήγαινε, μίλα της στα ίσα, φάε το friendzone σου and move on. Γιατί αν μείνεις έτσι, μόνο σε friendzone θα μπεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
Εμένα με χαλάει στην όλη δουλειά...το facebook. Δεν διάβασα λεπτομερώς τόσες σελίδες αλλά κάπου πήρε το μάτι μου, αυτή τη λεξούλα που έκανε τον κόσμο να ξεχάσουν ότι είναι άνθρωποι με αισθήματα και σκέψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ κατάλαβα ότι η φίλη αυτηνής έβαζε λόγια και στις δύο μεριές. Άρα:
Η φίλη αυτηνής μπορεί να είπε ψέμματα οτι έχει γκόμενο η φίλη της.
Η φίλη αυτηνής μπορεί να είπε στη φίλη της ότι ο φίλος σου έχει γκόμενο:P

(Αν δεν καταλάβατε, πείτε:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Εμένα με χαλάει στην όλη δουλειά...το facebook.

Γιατί δεν μπορείς να ψήσεις γκόμενα, ούτε από το fb.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αυτές οι "κολλητές" έχουν καταστρέψει κόσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σε ποιο σύμπαν; Συγγνώμη, αλλά όταν βλέπεις κάποιον να ενδιαφέρεται για εσένα και τη φίλη σου να την έχει γραμμένη στα τρυφερά του, πως μπορείς να την ακούς; Και δεν πιστεύω πως ισχύει κάτι τέτοιο καθώς η κοπέλα είναι απ'αυτές που όταν θέλουν κάτι το διεκδικούν και απ'ότι φαίνεται ισχύει. Δύο μέρες δε μίλησαν και του την είπε σήμερα (αν δεν σου έστελνα εγώ, εσύ τίποτα, μας γράφεις). :P
Πόσο καλή της φίλη είναι; Γιατί πχ αν είναι κολλητές και η μία θέλει έναν που τον θέλει και η άλλη δε νομίζω να έκανε κάτι η μία με αυτόν λόγω ότι είναι και μία φιλία στη μέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
Γιατί δεν μπορείς να ψήσεις γκόμενα, ούτε από το fb.

Ακριβώς. Πόσο μέσα έπεσες. Πιο πολύ, τρολλάρεις..:worry:

Οι "αυτοκόλλητες" είναι ο πρόδρομος της κακιάς πεθεράς ..που βλέπει με μισό μάτι τον υιό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πόσο καλή της φίλη είναι; Γιατί πχ αν είναι κολλητές και η μία θέλει έναν που τον θέλει και η άλλη δε νομίζω να έκανε κάτι η μία με αυτόν λόγω ότι είναι και μία φιλία στη μέση.

Πλέον δεν υπάρχει φιλία ούτε από το μέρος το δικό της, ούτε από το δικό του. Σε'κείνον έλεγε ότι η κοπέλα ψήνεται με άλλον, ενώ δεν ίσχυε και σε'κείνη έλεγε ότι ο κολλητός μου είναι παλιοχαρακτήρας και τον έθαβε χωρίς έλεος. :mad:

Όσον αφορά το facebook, γραμμένο το'χουμε και οι δύο (όχι ότι σας ένοιαξε για'μένα, αλλά τέσπα). Από τη στιγμή που από κοντά είναι σα ζευγάρι, τι να σου κάνει το facebook..?? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πλέον δεν υπάρχει φιλία ούτε από το μέρος το δικό της, ούτε από το δικό του. Σε'κείνον έλεγε ότι η κοπέλα ψήνεται με άλλον, ενώ δεν ίσχυε και σε'κείνη έλεγε ότι ο κολλητός μου είναι παλιοχαρακτήρας και τον έθαβε χωρίς έλεος. :mad:

Όσον αφορά το facebook, γραμμένο το'χουμε και οι δύο (όχι ότι σας ένοιαξε για'μένα, αλλά τέσπα). Από τη στιγμή που από κοντά είναι σα ζευγάρι, τι να σου κάνει το facebook..?? ;)

Μα δεν ψηνόταν με άλλον εφόσον τα έφτιαξε και με άλλον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
Πλέον δεν υπάρχει φιλία ούτε από το μέρος το δικό της, ούτε από το δικό του. Σε'κείνον έλεγε ότι η κοπέλα ψήνεται με άλλον, ενώ δεν ίσχυε και σε'κείνη έλεγε ότι ο κολλητός μου είναι παλιοχαρακτήρας και τον έθαβε χωρίς έλεος. :mad:

Όσον αφορά το facebook, γραμμένο το'χουμε και οι δύο (όχι ότι σας ένοιαξε για'μένα, αλλά τέσπα). Από τη στιγμή που από κοντά είναι σα ζευγάρι, τι να σου κάνει το facebook..?? ;)

Γιατί τα κάνετε τόσο δυσεπίλυτα προβλήματα γεωμετρίας; :hmm:Απλά πράγματα και λόγω ...αδυναμίας επικοινωνίας χάνετε το μπούσουλα, η κάθε πλευρά. Το facebook είναι το άλλο πρόσωπο που ο καθένας θα ήθελε να έχει, αλλά δεν έχει. Ρυθμίζει τις δυνητικές σχέσεις. Από το προφίλ του καθενός, βλέπεις τι χαρακτήρας είναι..και πόσο στην γη πατάει. Έξω από το facebook πέφτουν οι τόνοι..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μα δεν ψηνόταν με άλλον εφόσον τα έφτιαξε και με άλλον;

Αυτό πάλι..?? Ενώ φαίνεται ότι της αρέσει ο κολλητός μου, τα'φτιάξε με τον άλλον... :worry:

Γιατί τα κάνετε τόσο δυσεπίλυτα προβλήματα γεωμετρίας; :hmm:Απλά πράγματα και λόγω ...αδυναμίας επικοινωνίας χάνετε το μπούσουλα, η κάθε πλευρά. Το facebook είναι το άλλο πρόσωπο που ο καθένας θα ήθελε να έχει, αλλά δεν έχει. Ρυθμίζει τις δυνητικές σχέσεις. Από το προφίλ του καθενός, βλέπεις τι χαρακτήρας είναι..και πόσο στην γη πατάει. Έξω από το facebook πέφτουν οι τόνοι..:confused:

Στη συγκεκριμένη όμως περίπτωση, συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο! Στο facebook είναι σα δυο ξένοι και από κοντά..... χαμός! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αυτό πάλι..?? Ενώ φαίνεται ότι της αρέσει ο κολλητός μου, τα'φτιάξε με τον άλλον... :worry:
Τι να σου πω. Μπορεί να της αρέσουν και οι δύο, δεν το αποκλείουμε αυτό. Μπορεί και να μη θέλει να χωρίσει, δεν ξέρω. Μπορεί και πολύ απλά να της αρέσει να παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Κοίτα εγώ λέω να της κάνει ένα χοντρό πέσιμο.Μετά να κρυώσει,μετά το ίδιο.Για καμιά βδομάδα.
Όταν έρθει η σειρά για να κάνει πεφτουλιά πάλι ας της ρίξει και ένα (φιλί εννοώ) :P
Μετά βλέπουμε.Είναι ένα ρίσκο που πρέπει να πάρει για να μην χάνει τον χρόνο του.


Σημείωση: Να μην είναι μπροστά ο δικός της όταν γίνει αυτό,εεεε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
αψυχολογητο το γυναικειο φυλο..αυτα τα πισωπλατα δεν μου αρεσουν καθολου..γιατι να μενει σε μια σχεση που δεν θελει η οποια ειναι ΚΑΙ προσφατη? Δεν ειναι να πεις σχεση 1+ χρονου.. Και εκτος των αλλων ειναι μονο 19 χρονων το κοριτσι απ'οτι καταλαβα! Τι κανει με καποιον που δεν θελει πραγματικα? Γιατι αν τον ηθελε, δεν θα επαιζε με αλλους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
:eek:TI EINAI AYTAAAA:hypno::jumpy: ελεος δεν αντεχω αλλο
αν ειναι δυνατον να μην μπρουμε να εκφραστουμε ελπιζω να μην του γινει μπερδεμα αλλιως μπλεχτηκε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
αψυχολογητο το γυναικειο φυλο..αυτα τα πισωπλατα δεν μου αρεσουν καθολου..γιατι να μενει σε μια σχεση που δεν θελει η οποια ειναι ΚΑΙ προσφατη? Δεν ειναι να πεις σχεση 1+ χρονου.. Και εκτος των αλλων ειναι μονο 19 χρονων το κοριτσι απ'οτι καταλαβα! Τι κανει με καποιον που δεν θελει πραγματικα? Γιατι αν τον ηθελε, δεν θα επαιζε με αλλους..

Και εσυ πιστευεις δηλαδη οτι καποια (ή και καποιος φυσικα) στα 19 του,μπορει να ξερει τι θελει πραγματικα?
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top