Ερωτικές σχέσεις

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Και εσυ πιστευεις δηλαδη οτι καποια (ή και καποιος φυσικα) στα 19 του,μπορει να ξερει τι θελει πραγματικα?
:worry:

οχι μπορει να μην ξερει ΤΙ θελει πραγματικα αλλα ξερει ΑΝ θελει πραγματικα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Τι κανει με καποιον που δεν θελει πραγματικα? Γιατι αν τον ηθελε, δεν θα επαιζε με αλλους..
Η πρώτη είναι ή η τελευταία που βρήκε ένα φουκαρά που "της κάνει" απλά για το status,να έχει το σίγουρο πήδημα και παρέα όταν δε φλερτάρει ή δεν είναι με τις φιλενάδες της;
Μιλάμε απλά για ανασφαλή άτομα που δε ξέρουν τι θέλουν!Τίποτε δεν είναι "αψυχολόγητο",όλα έχουν μια εξήγηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Δεν ξερω πως μπορεις να κοιταζεις στα ματια αυτον που εισαι οταν φλερταρεις με καποιον αλλο και μαλιστα τοσο προκλητικα.. Δεν ξερω, ισως να ζω σε καποια αλλη εποχη αλλα ειλικρινα μου κακοφαινεται πολυ! Ειναι εκτος της δικης μου πραγματικοτητας! Δεν φταιει κανενας να τον κοροιδευεις.. προκειμενου να το κανεις, χωρισε τον να τελειωνει μια και εξω το πραγμα και φλερταρε οσο θελεις..Εκει δεν θα σε κατηγορησει κανεις..Εγω προσωπικα αν ημουν αγορι δεν θα τα εφτιαχνα σοβαρα με τετοια κοπελα διοτι ανα πασα στιγμη θα μπορουσε να ενεργησει και σε μενα με τον ιδιο τροπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
1)Δεν ξερω πως μπορεις να κοιταζεις στα ματια αυτον που εισαι οταν φλερταρεις με καποιον αλλο και μαλιστα τοσο προκλητικα.. Δεν ξερω, ισως να ζω σε καποια αλλη εποχη αλλα ειλικρινα μου κακοφαινεται πολυ! Ειναι εκτος της δικης μου πραγματικοτητας! Δεν φταιει κανενας να τον κοροιδευεις.. προκειμενου να το κανεις, χωρισε τον να τελειωνει μια και εξω το πραγμα και φλερταρε οσο θελεις..Εκει δεν θα σε κατηγορησει κανεις..Εγω προσωπικα αν ημουν αγορι δεν θα τα εφτιαχνα σοβαρα με τετοια κοπελα διοτι ανα πασα στιγμη θα μπορουσε να ενεργησει και σε μενα με τον ιδιο τροπο..
Μια χαρά μπορεί εφόσον αυτός με τον οποίο είναι δε σημαίνει τίποτε άλλο για εκείνη πέρα απ'αυτά που επεσήμανα πιο πάνω (άσχετα με τα μπαρμπούτσαλα που του λέει για να τον κρατάει ζεστό)...
Για μένα πάντως σ'αυτές τις περιπτώσεις πάντα φταίει το "θύμα"!Γιατί πέραν του ότι είναι ακόμη πιο ανασφαλής και μίζερος κι από εκείνη για να κάνει τα στραβά μάτια κατά συρροή,κάτι τέτοιοι χαχόλοι είναι που χαλάνε την πιάτσα κι ύστερα δε συμμαζεύεστε με τίποτα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μια χαρά μπορεί εφόσον αυτός με τον οποίο είναι δε σημαίνει τίποτε άλλο για εκείνη πέρα απ'αυτά που επεσήμανα πιο πάνω (άσχετα με τα μπαρμπούτσαλα που του λέει για να τον κρατάει ζεστό)...
Για μένα πάντως σ'αυτές τις περιπτώσεις πάντα φταίει το "θύμα"!Γιατί πέραν του ότι είναι ακόμη πιο ανασφαλής και μίζερος κι από εκείνη για να κάνει τα στραβά μάτια κατά συρροή,κάτι τέτοιοι χαχόλοι είναι που χαλάνε την πιάτσα κι ύστερα δε συμμαζεύεστε με τίποτα!;)

Δεν είναι μίζερος και ανασφαλής, το αντίθετο μάλιστα θα'λεγα, απλώς, βρίσκει πάτημα στο ότι ο άλλος είναι απλά "γλάστρα" για εκείνη.
Το θέμα όμως είναι ότι φαίνεται πως η κοπέλα δεν είναι απ'αυτές που έχουν βρει κάποιον που ενδιαφέρεται και τον παίζουν, αλλά φαίνεται ότι κι εκείνη την "τσούζει" λίγο. Τι εννοώ, χθες, μου έστειλε μήνυμα στο facebook μετά το τέλος του μαθήματος ρωτώντας με αν είδα τι έγινε σήμερα. Επειδή ήμουνα κι εγώ λίγο στον κόσμου μου (όπως πάντα :P), δεν παρατήρησα κάτι και όταν της το'πα μου είπε ότι κάποια κοπέλα κοιτούσε τον κολλητό μου και μετά αυτή την αγριοκοίταζε και μάλιστα μου είπε πως αν αυτό ξανασυμβεί, θα της ζητήσει το λόγο που κοιτάει. :worry:
Η αλήθεια είναι πως έχασα λίγο τη μπάλα, αλλά επειδή δεν ήθελα να τη φέρω σε δύσκολη θέση, δεν τη ρώτησα το λόγο που θα κάνει τέτοιο, αλλά αν το κάνει, θα τη ρωτήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως δεν ξερω ποιος απ'ολους ειναι το θυμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως δεν ξερω ποιος απ'ολους ειναι το θυμα :P

Γιατί το λες αυτό..?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ε ρώτα την ντε!!!!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Εκεί που θα μιλάτε στο άκυρο.
Ρίξτης ένα: Η πρώην του (το όνομα του δικού σου :P) του έστειλε μήνυμα χθες να πάνε για καφέ.Μάλλον θέλει να τα ξαναβρούν.Δε ξέρει τι να κάνει,από την μία του αρέσει μία κοπελιά απ΄την σχολή αλλά από την άλλη κουράστηκε να προσπαθεί.
(Δεν συνιστάτε αν γνωρίζει την πρώην του) :ropalo:

Κόψε κίνηση εσύ,ρίξτης τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εκεί που θα μιλάτε στο άκυρο.
Ρίξτης ένα: Η πρώην του (το όνομα του δικού σου :P) του έστειλε μήνυμα χθες να πάνε για καφέ.Μάλλον θέλει να τα ξαναβρούν.Δε ξέρει τι να κάνει,από την μία του αρέσει μία κοπελιά απ΄την σχολή αλλά από την άλλη κουράστηκε να προσπαθεί.
(Δεν συνιστάτε αν γνωρίζει την πρώην του) :ropalo:

Κόψε κίνηση εσύ,ρίξτης τέτοια.
Eγω απ την αρχη αυτο θα εκανα...ειμαστε μεγαλες κατινες τα αγορια τελικα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Έτσι.. Θα του πω να σταματήσει να κόβει σιγά σιγά πιο πολύ για να δει την αντίδρασή της, να την καταστρέψει την εικόνα - αν έχει δημιουργήσει τέτοια - του "θα'μαι συνέχεια εδώ"... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ρε παιδια, οποτε προκυπτει τετοιο θεμα (οχι μονο στο forum) γενικα, με φιλους κολλητους, κοριτσια, αγορια σου ειπα, μου ειπες, τον κοιταξα, μου γελασε κλπ, αρχιζω να νιωθω οτι η χωρητικοτητα του εγκεφαλου μου δεν αρκει για τοσες πληροφοριες, ποσο μαλλον η ικανοτητα επεξεργασιας του. Τοσο δυσκολο ειναι να τα πουνε απευθειας; Απο εμπειρια, οσο λιγοτερο ανακατευονται ξενοι τοσο το καλυτερο δεν το συζητω
[εγραψα το χιλιοστο μηνυμα...:D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι κανει με καποιον που δεν θελει πραγματικα? Γιατι αν τον ηθελε, δεν θα επαιζε με αλλους..
Δεν μας ενδιαφέρει. Γιατί να είναι της κοπέλας το πρόβλημα; Για μένα, σε τέτοιες περιπτώσεις, ο "γκόμενος" της κοπέλας "φταίει", που δεν μπορεί να την κρατήσει.

Μένει για την ασφάλεια. Και μην βιαστείτε να την κατηγορήσετε, ποτέ δεν ξέρετε πού θα πέσετε. Μπορεί και να τον αφήσει πριν βρει τον επόμενο, μπορεί να βρει τον επόμενο και να τον χωρίσει μετά, μπορεί να τον κερατώσει και να τον χωρίσει, μπορεί μπορεί... δεν είναι δικό της φταίξιμο. Βρίσκει και τα κάνει, αφού δεν αντιδράει η άλλη πλευρά. Σε κάθε περίπτωση, όταν βαρεθείς, ξενοκοιτάς. Είναι νόμος της φύσης, καταγεγραμμένος στο DNA μας. Το τι θα κάνεις, είναι άλλο θέμα.

Αν κάποιος από εδώ την "θέλει" την συγκεκριμένη, στο χέρι του είναι να της κρατήσει το ενδιαφέρον...

Την ιστορία δεν την έχω διαβάσει, βαριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγω δεν ειμαι υπερ του να πει κανεις ψεματακια για να ζηλεψει ο αλλος.
Εξαλλου, ξεκαθαρα την ρωτας εσυ σας φιλος του ερωτιαρη γιατι αντεδρασε ετσι και της λες επισης πως ειναι καλυτερο να το πει η ιδια σε εκεινον και οχι σε σενα.
Το χουμε κανει σιριαλ το πραγμα.
Κι εγω συμφωνω πως οσο ανακατευονται τριτοι τοσο χανεται 1) το ενδιαφερον της υποθεσης, 2) η μαγεια (αν υπαρχει) 3) η επικοινωνια και δημιουργουνται ευκολα παρεξηγησεις.
Νταξει απο την στιγμη που εχει αγορι ισως ειναι δυσκολο να της πει ο αλλος ''Α ξερεις σε θελω ασε τον αλλο'' , ειδικα αν και αυτος ξερει τον γκομενο της.

Δεν χρειαζεται να το κουραζεται τοσο πολυ με την υποθεση με καει και κανας εγκεφαλος (ηταν το κρυο της ημερας).
Πραγματικα ομως εκατο σελιδες και καμια φοβερη εξελιξη; Αυτο θα πει θρασος!:P
Πες του να παει εκει να την τραβηξει απ το μαλλι να τη βαλει κατω και καθαρισε.
Α, επισης, μηπως αφου ηδη της εχει πει οτι του αρεσει και αφου κανετε παρεα να εμπαινε στην διαδικασια να την ρωτησει απο πού κι ως που ενω δειχνει ενδιαφερον γι'αυτον τα 'χει φτιαξε προσφατα με καποιον αλλο; Αμαρτια δεν ειναι, ουτε νομιζω να υπαρχει λογος να ντρεπεται τοσο πολυ.
Στην τελικη δεν ειναι ωραιο να παιζει απο δω κι απο 'κει γιατι ,οπως προαναφερθηκε, το κανει τωρα με αυτον τον γκομενο, ισως μπορει να το ξανακανει. Not cool at all!

Συμπερασμα κυριες και κυριοι,
Ειλικρινεια, λογια απλα, λιτα, ξεκαθαρα (πολυ κειμενα διαβασα μου φαινεται). Μην πηγαινετε Αθηνα μεσω Κωνσταντινουπολης αλλα με αεροπλανο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,868 μηνύματα.
Mεταξύ κατεργαρέων ανειλικρίνεια. Η κασέτα Χαρά, είναι χιλιοπαιγμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγω την ξαναβαζω στο play μπας και κανεις το καταλαβει αντι απλα να το διαβαζει.
Χμφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγω δεν ειμαι υπερ του να πει κανεις ψεματακια για να ζηλεψει ο αλλος.
Εξαλλου, ξεκαθαρα την ρωτας εσυ σας φιλος του ερωτιαρη γιατι αντεδρασε ετσι και της λες επισης πως ειναι καλυτερο να το πει η ιδια σε εκεινον και οχι σε σενα.
Το χουμε κανει σιριαλ το πραγμα.
Κι εγω συμφωνω πως οσο ανακατευονται τριτοι τοσο χανεται 1) το ενδιαφερον της υποθεσης, 2) η μαγεια (αν υπαρχει) 3) η επικοινωνια και δημιουργουνται ευκολα παρεξηγησεις.
Νταξει απο την στιγμη που εχει αγορι ισως ειναι δυσκολο να της πει ο αλλος ''Α ξερεις σε θελω ασε τον αλλο'' , ειδικα αν και αυτος ξερει τον γκομενο της.

Δεν χρειαζεται να το κουραζεται τοσο πολυ με την υποθεση με καει και κανας εγκεφαλος (ηταν το κρυο της ημερας).
Πραγματικα ομως εκατο σελιδες και καμια φοβερη εξελιξη; Αυτο θα πει θρασος!:P
Πες του να παει εκει να την τραβηξει απ το μαλλι να τη βαλει κατω και καθαρισε.
Α, επισης, μηπως αφου ηδη της εχει πει οτι του αρεσει και αφου κανετε παρεα να εμπαινε στην διαδικασια να την ρωτησει απο πού κι ως που ενω δειχνει ενδιαφερον γι'αυτον τα 'χει φτιαξε προσφατα με καποιον αλλο; Αμαρτια δεν ειναι, ουτε νομιζω να υπαρχει λογος να ντρεπεται τοσο πολυ.
Στην τελικη δεν ειναι ωραιο να παιζει απο δω κι απο 'κει γιατι ,οπως προαναφερθηκε, το κανει τωρα με αυτον τον γκομενο, ισως μπορει να το ξανακανει. Not cool at all!

Συμπερασμα κυριες και κυριοι,
Ειλικρινεια, λογια απλα, λιτα, ξεκαθαρα (πολυ κειμενα διαβασα μου φαινεται). Μην πηγαινετε Αθηνα μεσω Κωνσταντινουπολης αλλα με αεροπλανο!

Εγώ δεν ανακατεύομαι καθόλου, δεν είμαι το τρίτο πρόσωπο που ακούει και τις δύο πλευρές, η κοπέλα μόνο για την άλλη μου μίλησε σε τέτοιο επίπεδο, αλλά κατά τ'άλλα, μόνο με τον κολλητό το συζητάμε και του δίνω συμβουλές.
Τέλος πάντων, θα του πω να κόψει σίγα σιγά, να αραιώσει θα δούμε και την αντίδρασή της, αλλά για κάποιο ανεξήγητο λόγο έχει συμβεί το εξής: Ο αδερφός δεν είναι από Αθήνα, αλλά από Βόρεια Ελλάδα και τις προάλλες, όταν έμαθε ότι θα φύγει σε λίγες μέρες για Πάσχα, έγινε ράκος και μετά του το 'πε κατάμουτρα "Μη φύγεις, σε θέλω εδώ".

WTF??? :worry:

ΥΓ: Όσον αφορά αυτά περί Πόλης, αυτός της έχει ξεκαθαρίσει τη θέση του, δε μπορεί να κάνει τίποτε παραπάνω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ελεος με την δικαιολογια που ακουω απο καποια κοριτσια και αγορια
θα βρει γκομενο αυτη???? σπαστικο εχει καταντησει οι μ@@@@αρες θεωριτικα παντα να ειναι με τους πιο ομορφους και κατα καποιο τροπο διασημους και οι αλλοι και αλλες αν κανουν κατι θα ειναι κατορθωμα
πιστεευω οτι ο καθενας μπορει να τα καταφερει μιας και ολοι θελουμε καποιον διπλα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Με ποιον θα πάει δηλαδή η μ..ναρα ξανθια δίμετρη με γαλανά μάτια?
Με το στουπικο σπυριαρη με γυαλια και σιδερακια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top