Ερευνητική εργασία

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Λοιπόν, είμαι στο πρότζεκτ "Ανωνυμία στα κοινωνικά δίκτυα και τρόποι αντιμετώπισης." και η υποομάδα μου ασχολείται με τους τρόπους ορθής διαχείρισης των κινδύνων στα κοινωνικά δίκτυα. Μετά από μία κωλοέρευνα, αναρωτιέμαι : Αν μιλήσουμε για το Cloud Computing πιστεύετε είναι καλή ιδέα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λοιπόν, είμαι στο πρότζεκτ "Ανωνυμία στα κοινωνικά δίκτυα και τρόποι αντιμετώπισης." και η υποομάδα μου ασχολείται με τους τρόπους ορθής διαχείρισης των κινδύνων στα κοινωνικά δίκτυα. Μετά από μία κωλοέρευνα, αναρωτιέμαι : Αν μιλήσουμε για το Cloud Computing πιστεύετε είναι καλή ιδέα;:worry:
Το cloud computing δεν εντάσσεται στα κοινωνικά δίκτυα.

Το cloud computing είναι ο προσωπικός σου χώρος στο "σύννεφο", χωρίς κάποιος να παραβιάζει τα αρχεία σου. Εκτός, βέβαια, από τις εταιρίες παροχής υπηρεσιών cloud.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το έβαλα σαν μέσο αποφυγής κινδύνων κλοπής προσωπικών δεδομένων, δεν λέω ότι είναι κοινωνικό δίκτυο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το έβαλα σαν μέσο αποφυγής κινδύνων κλοπής προσωπικών δεδομένων, δεν λέω ότι είναι κοινωνικό δίκτυο :P
Still, το θέμα σου είναι τα κοινωνικά δίκτυα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Still, το θέμα σου είναι τα κοινωνικά δίκτυα:P

Ναι αλλα η υποομαδα μου ασχολειται με τροπους αποφυγης κινδυνων, μην με τρελενεις τωρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αρχικά ήμασταν χωρισμένοι σε 10 και 10 παιδιά..τα 10 ήθελαν εθισμός στο διαδίκτυο και τα άλλα 10 ιστορικό θέατρο.
Τελικά επικράτησε ο τίτλος εξαρτήσεις από το πουθενά :hehe:
Και τώρα είμαστε χωρισμένοι σε 4 ομάδες των 5 ατόμων με γενικό θέμα όπως είπα οι εξαρτήσεις..
Η ομάδα μου πήρε τον εθισμό στο διαδίκτυο :hehe: ,η άλλη την εξάρτηση από ουσίες & αλκοόλ,η άλλη εξαρτήσεις από φίλους &οικογένεια και η άλλη επέλεξε τον υπερκαταναλωτισμό...αλλά πως κατέληξαν στην κινέζικη αγορά άξιο απορίας... :P
Πάντως τον project φέτος σε κακό θα μου βγει αλλά την παλεύω ακόμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ναι αλλα η υποομαδα μου ασχολειται με τροπους αποφυγης κινδυνων, μην με τρελενεις τωρα. :P
Λοιπόν, είμαι στο πρότζεκτ "Ανωνυμία στα κοινωνικά δίκτυα και τρόποι αντιμετώπισης." και η υποομάδα μου ασχολείται με τους τρόπους ορθής διαχείρισης των κινδύνων στα κοινωνικά δίκτυα. Μετά από μία κωλοέρευνα, αναρωτιέμαι : Αν μιλήσουμε για το Cloud Computing πιστεύετε είναι καλή ιδέα;:worry:
Εσύ μη με τρελαίνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εμας στο Β'τετραμηνο το project μας εχει γινει πραγματικη αηδια. Εχουμε "θεμα" το ηλεκτρονικο περιοδικο.Καθε ομαδα πρεπει να φερνει 2 αρθρα καθε εβδομαδα οποτε ολη η δουλεια γινεται στο σπιτι . Στο σχολειο τις 2 ωρες απλα καθομαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Εμεις περσυ ημασταν 30 ατομα οποτε επικρατησαν 2 θεματα.
Ελυτης και Να αγαπας τον πλησιον σου ως σεαυτον [ειχε να κανει με ψυχολογια οχι θρησκευτικα]
Υποτιθεται εγινε κληρωση για το ποια παιδια θα μπουνε στο καθε προγραμμα γιατι το Καλλιτεχνικο ως γνωστον δεν λειτουργει σαν ενα σωικο σχολειο-.-
Ξαφνικα οσα παιδια ασχολουνταν με θεατρο, χορο και συγγραφη βρεθηκαν στον Ελυτη γιατι μετα θα οργανωναμε εμεις την τελικη παρασταση...[υπευθυνη ηταν η διευθυντρια -.- ]
Συνεπως ολοι εμεις τα ατυχα παιδια τρωγαμε καθε εβδομαδα 3 ωρες χωρις διαλλειμα τον Ελυτη στην μαπα...
Φετος ειμαστε 20 μαθητες η β λυκειου και το θεμα μας ειναι Cyber Bullying. Η ωρα του παιδιου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εμεις περσυ ημασταν 30 ατομα οποτε επικρατησαν 2 θεματα.
Ελυτης και Να αγαπας τον πλησιον σου ως σεαυτον [ειχε να κανει με ψυχολογια οχι θρησκευτικα]
Υποτιθεται εγινε κληρωση για το ποια παιδια θα μπουνε στο καθε προγραμμα γιατι το Καλλιτεχνικο ως γνωστον δεν λειτουργει σαν ενα σωικο σχολειο-.-
Ξαφνικα οσα παιδια ασχολουνταν με θεατρο, χορο και συγγραφη βρεθηκαν στον Ελυτη γιατι μετα θα οργανωναμε εμεις την τελικη παρασταση...[υπευθυνη ηταν η διευθυντρια -.- ]
Συνεπως ολοι εμεις τα ατυχα παιδια τρωγαμε καθε εβδομαδα 3 ωρες χωρις διαλλειμα τον Ελυτη στην μαπα...
Φετος ειμαστε 20 μαθητες η β λυκειου και το θεμα μας ειναι Cyber Bullying. Η ωρα του παιδιου. :P

Ωραίες επιλογές :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terziscf

Νεοφερμένος

Ο terziscf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος πιο είναι το μεγαλύτερο αεροδρόμιο της ευρώπης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Heathrow νομιζω ή Charles de Gaulle.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ρε παιδια θα αυτοκτονισω με αυτην την βλακεια που θεωρειται μαθημα δεν κανουμε τπτ μεσα και οταν παμε να ψυθιρισουμε μας λενε μη μιλαμε :knife::wall::wall::knife:
σας παρακαλω δεν ειναι οτι γενικα το μαθημα δεν βοηθα σε τπτ ειναι και οτι εχεις και να κανεις για το σπιτι και να χαλας ολη την ωρα για βλακειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ρε παιδια θα αυτοκτονισω με αυτην την βλακεια που θεωρειται μαθημα δεν κανουμε τπτ μεσα και οταν παμε να ψυθιρισουμε μας λενε μη μιλαμε :knife::wall::wall::knife:
σας παρακαλω δεν ειναι οτι γενικα το μαθημα δεν βοηθα σε τπτ ειναι και οτι εχεις και να κανεις για το σπιτι και να χαλας ολη την ωρα για βλακειες
Ειδικά όταν έχεις να κάνεις όλη την εργασία του τετραμήνου μέσα σε μία ημέρα...:P

(Παθών:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ειδικά όταν έχεις να κάνεις όλη την εργασία του τετραμήνου μέσα σε μία ημέρα...:P

(Παθών:P)
τωρα την κανω :P:(
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
ρε παιδια θα αυτοκτονισω με αυτην την βλακεια που θεωρειται μαθημα δεν κανουμε τπτ μεσα και οταν παμε να ψυθιρισουμε μας λενε μη μιλαμε :knife::wall::wall::knife:
σας παρακαλω δεν ειναι οτι γενικα το μαθημα δεν βοηθα σε τπτ ειναι και οτι εχεις και να κανεις για το σπιτι και να χαλας ολη την ωρα για βλακειες

Συμφωνώ μαζί σου...

Μας ζήτησαν να τους τελειώσουμε όλη την γραπτή εργασία μέσα σε μία εβδομάδα....68 σελίδες παρακαλώ:redface::redface::redface:
Την παραδώσαμε και ησυχάσαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου...

Μας ζήτησαν να τους τελειώσουμε όλη την γραπτή εργασία μέσα σε μία εβδομάδα....68 σελίδες παρακαλώ:redface::redface::redface:
Την παραδώσαμε και ησυχάσαμε...

68 σελιδες :eek: εκανα 5 ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου...

Μας ζήτησαν να τους τελειώσουμε όλη την γραπτή εργασία μέσα σε μία εβδομάδα....68 σελίδες παρακαλώ:redface::redface::redface:
Την παραδώσαμε και ησυχάσαμε...
πόσα άτομα 68 σελίδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
πόσα άτομα 68 σελίδες;

χμμμμ ήμασταν εγώ :D μια φίλη μου:hmm:μία άλλη φίλη μου:hmm:και άλλες 2 μισές:redface::redface::whistle::whistle::whistle:
Εντάξει αφαιρέστε 3 γιατί το ερωτηματολόγιο το είχαμε καιρό έτοιμο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
χμμμμ ήμασταν εγώ :D μια φίλη μου:hmm:μία άλλη φίλη μου:hmm:και άλλες 2 μισές:redface::redface::whistle::whistle::whistle:
Εντάξει αφαιρέστε 3 γιατί το ερωτηματολόγιο το είχαμε καιρό έτοιμο:P
wtf 68 σελίδες; όλα clopy paste;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top