Ερευνητική εργασία

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
wtf 68 σελίδες; όλα clopy paste;

όχι ρε :eek: οι 30 ήταν ποσοστά κάναμε 3 μέρες να τα βγάλουμε....Είχαμε πάρει και γυμνάσιο και λύκειο αγόρια κορίτσια κτλ κτλ...και οι ερωτήσεις στο ερωτηματολόγιο ήταν 25:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terziscf

Νεοφερμένος

Ο terziscf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμάς 25 σελίδες μας ζήτησε για γραπτή εργασία απο 4 άτομα
τρελός ειναι και ζηταει 68;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εμάς 25 σελίδες μας ζήτησε για γραπτή εργασία απο 4 άτομα
τρελός ειναι και ζηταει 68;

δεν μας τα ζήτησαν αυτοί ...Για την ακρίβεια δεν μας ζήτησαν συγκεκριμένο αριθμό σελίδων :Pεμάς μας βγήκαν τόσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Όλα τα είχαμε, το πρότζεκτ μας μάρανε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το προτζεκτ ειναι υπεροχο. Εμας μας βγηκε αρκετες σελιδες και θα αφαιρεσουμε μερικες φωτογραφιες. Και επειδη θα ειμαι στην ομαδα παρουσιασης (το θεμα του προτζεκτ μας Τατουαζ και Piercing) θα προτεινω να το κανουμε μετα μουσικης με λιγο Onyx, Blabbermouf, Rhyme Asylum, LunarC, Eminem :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το προτζεκτ ειναι υπεροχο. Εμας μας βγηκε αρκετες σελιδες και θα αφαιρεσουμε μερικες φωτογραφιες. Και επειδη θα ειμαι στην ομαδα παρουσιασης (το θεμα του προτζεκτ μας Τατουαζ και Piercing) θα προτεινω να το κανουμε μετα μουσικης με λιγο Onyx, Blabbermouf, Rhyme Asylum, LunarC, Eminem :P

Τέλειοοοοοο *.*

Γενικά από ότι βλέπω όλοι το τελειώνετε το προτζεκτ...εμείς όχι ακόμη...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Εμείς έχουμε:
"Ελληνικές αρχαιότητες στα μουσεία της Ευρώπης", από το γενικό "Ελληνικές αρχαιότητες στα μουσεία του Κόσμου".

Σκατά να φάνε. Πιο άχρηστο θέμα δεν υπάρχει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω ρε εχω για την νευρικη βουλιμια και την ανορεξια και εχω και ερωτηματολογιο ελεος τι να πω τα βαριεμαι τρελα
τασο no offence:P δεν μας χεζεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αααα καλα τελικα εμεις εχουμε γαματο θεμα. Ολο το προτζεκτ 3 που ειμαστε, η ομαδα μου ασχολειται με την Ψυχολογια των τατουαζ και piercing :P γατακια 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skrillex

Νεοφερμένος

Η Νένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πρότζεκτ...φτιάξαμε κάτι εδώ στην Ελλάδα,το ονομάσαμε πρότζεκτ και νομίζουμε πως γίναμε Φιλανδία.
Είμαι σε ένα πρότζεκτ,το οποίο δεν επέλεξα αλλά τί να κάνουμε,λόγω κάποιων θεμάτων βρέθηκα σε αυτό.Εφιαλτικό.Τέχνη και Μαθητικά.Εγώ που μισώ τα Μαθηματικά :eek: Κάνουμε για την μέτρηση της περιμέτρου της γης.Χρήσιμα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
νταξει αναλογα τι ενδιαφερει τον καθενα :P εγω μπορω να πω οτι εχω επηρεαστει και απο το θεμα του προτζεκτ μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πρότζεκτ...φτιάξαμε κάτι εδώ στην Ελλάδα,το ονομάσαμε πρότζεκτ και νομίζουμε πως γίναμε Φιλανδία.
Είμαι σε ένα πρότζεκτ,το οποίο δεν επέλεξα αλλά τί να κάνουμε,λόγω κάποιων θεμάτων βρέθηκα σε αυτό.Εφιαλτικό.Τέχνη και Μαθητικά.Εγώ που μισώ τα Μαθηματικά :eek: Κάνουμε για την μέτρηση της περιμέτρου της γης.Χρήσιμα θέματα.

Μαθηματικά εννοείς ;;;:P
συμφωνώ μαζί σου όλα τα 'χαμε το Project μας μάρανε :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εμενα το προτζεκτ μ'αρεσει παντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
νταξει αναλογα τι ενδιαφερει τον καθενα :P εγω μπορω να πω οτι εχω επηρεαστει και απο το θεμα του προτζεκτ μας :P
Πάντα επηρεάζεσαι εσύ:hehe: Πάλι καλά δεν είσαι στο school μας, που το Α4 έχει θέμα για τα ναρκωτικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πάντα επηρεάζεσαι εσύ:hehe: Πάλι καλά δεν είσαι στο school μας, που το Α4 έχει θέμα για τα ναρκωτικά:P

Αχχχχ ναρκωτικά:hehe:το έχει η 4η ομάδα μας:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω ναρκωτικα γουσταρα αλλα δεν ειχαμε επιλογη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγω ναρκωτικα γουσταρα αλλα δεν ειχαμε επιλογη :P

Και εγώ τα αρχαία ελληνικά μνημεία :D αλλά δενννννν:(:(:(:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω φανταζομαι να κανουμε παρουσιαση και να παιζει αυτο απο πισω και... 8)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγω φανταζομαι να κανουμε παρουσιαση και να παιζει αυτο απο πισω και... 8)


Με εκνευρίζεις:crazy: :hehe:
Μπράβο πάντως σε αυτόν που σκέφτηκε το θέμα σας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μας κανει η καθηγητρια που κανει Δικαιο στο σχολειο μας. Ειναι 50+ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top