Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Αριστα οχι ομως περιμενα 16-17000 και η αληθεια ειναι οτι μετα απο καθε μαθημα πηγαινα στους καθηγητες μου τους ελεγα τι απαντησα στα θεματα και μου ελεγαν οτι ηταν σωστα (για να μη στενοχωρηθω μαλλον) αλλα και στα κειμενα πραγματικα πιστευα οτι πηγα καλα

Ε ενταξει, μεσα στη περιοδο των πανελληνιων λογικο ειναι να μην θελουν να σε στενοχωρησουν....Δεν ημουν θεωρητικη, αλλα απο φιλες μου ακουσα οτι στα κειμενα υπηρχε αρκετα μεγαλη αποκλιση απο αυτο που περιμεναν και απο αυτο που τους ηρθε στο τελος....Για παραδειγμα μια περιμενε 15 και της ηρθε 11.....Τελοσπαντων, καλη επιτυχια σου ευχομαι και να περασεις εκει που θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Παιδιά (αυτό κυρίως πάει για αυτούς που δίνουν φέτος), μην πιστεύετε τους καθηγητές του σχολείου ούτε του φροντιστηρίου. Ειδικά οι πρώτοι είναι σαν να ζούνε στον κόσμο τους, πιστεύουν ότι είσαι η διάνοια που θα σώσεις τον κόσμο και δεν σταματούν να στο υπενθυμίζουν συνεχώς:mad:. Οι δεύτεροι αυτοί του φροντιστηρίου είναι λίγο πιο νορμάλ αλλά εξαρτάται στην περίπτωση που θα πέσεις. Μην κλείνετε τα μάτια στις αδυναμίες σας αν όντως νιώθεται ότι κάτι δεν πάει καλά και δουλέψτε πάνω σε αυτές. Πέρυσι όταν πήγα να πάρω τους βαθμούς του τετραμήνου στο σχολείο ο φιλόλογος μου είπε ότι στις πανελλαδικές θα γράψω τουλάχιστον 16 :whistle:. Φυσικά εγώ γελούσα από μέσα μου γιατί απλά το ήξερα ότι οι δυνατότητές μου δεν έφταναν για εκεί. Το αποτέλεσμα 12.9 στα αρχαία και δεν με στεναχώρησε καθόλου ούτε και έριξε την αυτοπεποιθησή μου. Και αναρωτιέμαι δεν βλέπουν τις πραγματικές μας ικανότητες και το τι γίνεται στα αποτελέσματα ή το κάνουν για να μας χαϊδεύουν τα αυτιά και δεν τους νοιάζει τίποτα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

la sombra

Νεοφερμένος

Ο la sombra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ε ενταξει, μεσα στη περιοδο των πανελληνιων λογικο ειναι να μην θελουν να σε στενοχωρησουν....Δεν ημουν θεωρητικη, αλλα απο φιλες μου ακουσα οτι στα κειμενα υπηρχε αρκετα μεγαλη αποκλιση απο αυτο που περιμεναν και απο αυτο που τους ηρθε στο τελος....Για παραδειγμα μια περιμενε 15 και της ηρθε 11.....Τελοσπαντων, καλη επιτυχια σου ευχομαι και να περασεις εκει που θες
Σε ευχαριστω ,η αληθεια ειναι πως στα περισσοτερα μαθηματα ειχα 3 βαθμολογητες
και ισως αυτη η διαιρεση με το 3 κατεβασε τους βαθμους μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,060 μηνύματα.
Σε ευχαριστω ,η αληθεια ειναι πως στα περισσοτερα μαθηματα ειχα 3 βαθμολογητες
και ισως αυτη η διαιρεση με το 3 κατεβασε τους βαθμους μου
Δεν γίνεται διαίρεση με το 3. Αν υπάρχει 3ος βαβμολογητής μετράνε οι δύο καλύτεροι βαθμοί. (Άδικο).


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
Τωρα με τη συγχωνευση δεν ξερω με πιον μιλαω,τελος παντων προς το χρηστη που μιλουσα πριν ξερω τη διαδικασια των κατατακτηριων ,ο μονος λογος που διαλεξα επιστημες υγειας οπως νοσηλευτικη ειναι για να δωσω μετα κατατακτηριες στο βιολογικο επειδη θα ειναι μετα πιο ευκολη η σχολη για εμενα(λογω εμπειριας απο προηγουμενη σχολη) αλλα ενω τωρα εχω ολη την καλη διαθεση για κατατακτηριες δεν ξερω αν με τα απο 4 χρονια θα την εχω η αν θα εχω την οικονομικη δυνατοτητα για αλλα 3+ χρονια σπουδων


Αριστα οχι ομως περιμενα 16-17000 και η αληθεια ειναι οτι μετα απο καθε μαθημα πηγαινα στους καθηγητες μου τους ελεγα τι απαντησα στα θεματα και μου ελεγαν οτι ηταν σωστα (για να μη στενοχωρηθω μαλλον) αλλα και στα κειμενα πραγματικα πιστευα οτι πηγα καλα
:hmm:

αν θέλεις βιολογικό κατατατκηριες να πας τει ιατρικών εργαστηρίων πρώτα η νοσηλευτική δε θα σε βοηθήσει παρα πολύ γιατι οι 2 επιστήμες δε σχετίζονται άμεσα μεταξύ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπερδεμενος123

Νεοφερμένος

Ο μπερδεμενος123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γειά σας φίλοι του ischool!!!είμαι καινούργιος εδώ και χρειάζομαι βοήθεια...δεν ξέρω ποιά σχολή να δηλώσω πρώτη..αναφέρω 3 στις οποίες περνάω αλλά δεν ξέρω για την πρώτη!ιστορίας και αρχαιολογίας (όνειρο ζωης) παιδαγωγικό Αθήνας ή διεθνών και ευρωπαίκων σπουδών???παρακαλώ help meeee!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
γειά σας φίλοι του ischool!!!είμαι καινούργιος εδώ και χρειάζομαι βοήθεια...δεν ξέρω ποιά σχολή να δηλώσω πρώτη..αναφέρω 3 στις οποίες περνάω αλλά δεν ξέρω για την πρώτη!ιστορίας και αρχαιολογίας (όνειρο ζωης) παιδαγωγικό Αθήνας ή διεθνών και ευρωπαίκων σπουδών???παρακαλώ help meeee!!:hmm:

Εφοσον αναφερεις οτι το ιστορικο-αρχαιολογικο ειναι ονειρο ζωης τοτε γιατι δεν δηλωνεις αυτο πρωτο;;
Αν θελεις παλι να επιλεξεις με κριτηριο την επαγγελματικη αποκατασταση νομιζω πως καλυτερο θα ηταν να επιλεξεις πρωτα διεθν.και ευρωπ.σπουδων,επειτα ιστοριας και αρχαιολογιας και μετα παιδαγωγικο! Παντως οσες γνωμες και να ακουσεις νομιζω πως θα πρεπει να επιλεξεις κατι που εκφραζει εσενα,κατι που εσυ επιθυμεις και φυσικα κατι που πιστευεις οτι εισαι ικανος να κανεις (πιθανον) για τα υπολοιπα χρονια. Καλη επιτυχια ο,τι και αν επιλεξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
γειά σας φίλοι του ischool!!!είμαι καινούργιος εδώ και χρειάζομαι βοήθεια...δεν ξέρω ποιά σχολή να δηλώσω πρώτη..αναφέρω 3 στις οποίες περνάω αλλά δεν ξέρω για την πρώτη!ιστορίας και αρχαιολογίας (όνειρο ζωης) παιδαγωγικό Αθήνας ή διεθνών και ευρωπαίκων σπουδών???παρακαλώ help meeee!!:hmm:

εγω θα σου προτεινα διεθνων και ευρωπαικων σπουδων..σπουδαζω εκει και ενω στην αρχη δεν μ αρεσε(ηταν η 5η επιλογη μου) τωρα καταλαβαινω ποσο τυχερη ειμαι που μπηκα εκει!ουσιαστικα απο τα δυο πρωτα βγαινεις καθηγητης (γιατι ως αρχαιολογος που θα δουλεψεις?) και δασκαλος..δεν εχει κατι αλλο..απο το ΔΕΣ μπορεις να κανεις παρα πολλα πραγματα!δεν μπορεις να φανταστεις ποσοι κλαδοι σου ανοιγονται!αρκει να εχεις διαθεση να το ψαξεις γιατι μονο του το πτυχιο δεν λεει κατι..θελει και μια ''εξειδικευση''..κανα μεταπτυχιακο..παντως για μενα εχει μελλον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,682 μηνύματα.
γειά σας φίλοι του ischool!!!είμαι καινούργιος εδώ και χρειάζομαι βοήθεια...δεν ξέρω ποιά σχολή να δηλώσω πρώτη..αναφέρω 3 στις οποίες περνάω αλλά δεν ξέρω για την πρώτη!ιστορίας και αρχαιολογίας (όνειρο ζωης) παιδαγωγικό Αθήνας ή διεθνών και ευρωπαίκων σπουδών???παρακαλώ help meeee!!:hmm:

Επειδή το μέλλον μας γενικά είναι αβέβαιο, και καμία πλέον επιστήμη δεν μπορεί να εγγυηθεί την επαγγελματική αποκατάσταση, το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να επιλέξουμε αυτό που πιστεύουμε πως θα μας γεμίσει και ολοκληρώσει σε μεγαλύτερο βαθμό! Επομένως εγώ σου προτείνω να ακολουθήσεις το όνειρό ζωής σου, και να γίνεις ένας υπέροχος αρχαιολόγος!!!:)
Το να κάνεις στη ζωή σου κάτι που αγαπάς, θα σε κάνει ευτυχισμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπερδεμενος123

Νεοφερμένος

Ο μπερδεμενος123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εφοσον αναφερεις οτι το ιστορικο-αρχαιολογικο ειναι ονειρο ζωης τοτε γιατι δεν δηλωνεις αυτο πρωτο;;
Αν θελεις παλι να επιλεξεις με κριτηριο την επαγγελματικη αποκατασταση νομιζω πως καλυτερο θα ηταν να επιλεξεις πρωτα διεθν.και ευρωπ.σπουδων,επειτα ιστοριας και αρχαιολογιας και μετα παιδαγωγικο! Παντως οσες γνωμες και να ακουσεις νομιζω πως θα πρεπει να επιλεξεις κατι που εκφραζει εσενα,κατι που εσυ επιθυμεις και φυσικα κατι που πιστευεις οτι εισαι ικανος να κανεις (πιθανον) για τα υπολοιπα χρονια. Καλη επιτυχια ο,τι και αν επιλεξεις!

ευχαριστω πολυ...αλλα πραγματικα δεν εχω προβλημα σε οποια και απο τις 3 να περασω..το προβλημα μου ειναι να βρω την καλυτερη επιλογη..πραγματικα δεν ξερω...

εγω θα σου προτεινα διεθνων και ευρωπαικων σπουδων..σπουδαζω εκει και ενω στην αρχη δεν μ αρεσε(ηταν η 5η επιλογη μου) τωρα καταλαβαινω ποσο τυχερη ειμαι που μπηκα εκει!ουσιαστικα απο τα δυο πρωτα βγαινεις καθηγητης (γιατι ως αρχαιολογος που θα δουλεψεις?) και δασκαλος..δεν εχει κατι αλλο..απο το ΔΕΣ μπορεις να κανεις παρα πολλα πραγματα!δεν μπορεις να φανταστεις ποσοι κλαδοι σου ανοιγονται!αρκει να εχεις διαθεση να το ψαξεις γιατι μονο του το πτυχιο δεν λεει κατι..θελει και μια ''εξειδικευση''..κανα μεταπτυχιακο..παντως για μενα εχει μελλον!!
αληθεια?εχεις περασει στην Παντειο η στο ΠΑΠΕΙ?αν ναι ποιο ειναι καλυτερο τμημα?

Επειδή το μέλλον μας γενικά είναι αβέβαιο, και καμία πλέον επιστήμη δεν μπορεί να εγγυηθεί την επαγγελματική αποκατάσταση, το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να επιλέξουμε αυτό που πιστεύουμε πως θα μας γεμίσει και ολοκληρώσει σε μεγαλύτερο βαθμό! Επομένως εγώ σου προτείνω να ακολουθήσεις το όνειρό ζωής σου, και να γίνεις ένας υπέροχος αρχαιολόγος!!!:)
Το να κάνεις στη ζωή σου κάτι που αγαπάς, θα σε κάνει ευτυχισμένο.
ελεγα για το τμημα ιστοριας αλλα και τα αλλα μου ακουγονται καλα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ...αλλα πραγματικα δεν εχω προβλημα σε οποια και απο τις 3 να περασω..το προβλημα μου ειναι να βρω την καλυτερη επιλογη..πραγματικα δεν ξερω...


αληθεια?εχεις περασει στην Παντειο η στο ΠΑΠΕΙ?αν ναι ποιο ειναι καλυτερο τμημα?


ελεγα για το τμημα ιστοριας αλλα και τα αλλα μου ακουγονται καλα...;)

Τοτε εφοσον σου αρεσουν και τα τρια θα σου προτεινα να επιλεξεις μια σχολη με τις καλυτερες προοπτικες για επαγγελματικη αποκατασταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
αληθεια?εχεις περασει στην Παντειο η στο ΠΑΠΕΙ?αν ναι ποιο ειναι καλυτερο τμημα?

ειμαι στο ΔΕΣ παντειου!η αληθεια ειναι πως του ΠΑΠΕΙ εχει ενα πλεονεκτημα..ειναι Διεθνων ,Ευρωπαικων και Οικονομικων σπουδων..οποτε οι πτυχιουχοι αυτου του τμηματος μπαινουν στον οικονομικο κλαδο και αυτο ισως αποτελει αβανταζ..απο την αλλη ,ομως, λενε οτι ειναι το τμημα της Παντειου ειναι πιο καλο απο αποψη μαθηματων καθως επικεντρωνεται στις διεθνεις σχεσεις και ειναι και πιο κοντα σου πιστευω αφου σου αρεσει η αρχαιολογια(προφανως θα ειναι θεωρητικος τυπος και η Παντειος εχει πολυ απ αυτο!χαχα)..ειναι και στα δυο πανεπιστημια πολυ καλο το τμημα!κοιταξε το προγραμμα σπουδων του καθενος και δες ποιο σου αρεσει πιο πολυ γιατι το καθενα εχει τα υπερ και τα κατα του;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

la sombra

Νεοφερμένος

Ο la sombra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εσεις που σπουδαζετε στο διεθνων και ευρωπαικων σπουδων θα μπορουσατε να μου πειτε λιγο για τα τμηματα αυτα οπως τι προσφερουν ,ποσο καλη ειναι η οργανωση και την επαγγελματικη αποκατασταση? Μου. ειπαν οτι ειναι αρκετα καλα και λιγο που το εψαξα μου φανηκαν ενδθαφερουσες σχολες,συγκεντρωσα με Αγγλικα και με συντελεστη 1 16745 μορια οταν περυσι ο Πειραιας ειχε καπου στο 16900(τον χανω για 200 μορια) ωστοσο δυμφωνα με τα δεδομενα του 2012 παντα φαινεται να φτανω και τις δυο(Πειραια και Παντειο) με κοινωνικα κριτηρια.Πιστευετε οτι εχω ελπιδες να περασω εστω στον Πειραια με την πτωση η τη σταθεροποιηση των βασεων η μηπως θα ανεβουν οι βασεις στις σχολες αυτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwtzws

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια ή ψυχολογια;;; ( μου αρεσουν και τα 2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Αγγλική Φιλολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
εχετε λυσσαξει ολοι με την επαγγελματικη αποκατασταση

σαφως ειναι ενας απο τους κυριους παραγοντες
αλλα το ρωτατε συνεχεια, λες και υπαρχει καποιος που ξερει τι εχει αποκατασταση και τι οχι (σε 5 χρονια απο σημερα) και οχι μονο αυτο, θα σας το πει και δωρεαν απο την καλη του την καρδια

οποιος ειχε τετοιες κοινωνικοοικονομικες ικανοτητες προβλεψης, δεν θα εμπαινε σε μαθητικα φορουμ αλλα στο χρηματιστηριο να γινει και πλουσιος

καθιστε κατω και πειτε,
τι επαγγελματα χρειαζεται και θα χρειαζεται τα επομενα 20-30 χρονια η κοινωνια? 10 επαγγελματα
ποια απο αυτα μου αρεσουν? τα 5
ποια απο αυτα φτανω σε βαση, τα 2
ε, βαζω και σαλτσες και εχω ενα μηχανογραφικο ετοιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
εσεις που σπουδαζετε στο διεθνων και ευρωπαικων σπουδων θα μπορουσατε να μου πειτε λιγο για τα τμηματα αυτα οπως τι προσφερουν ,ποσο καλη ειναι η οργανωση και την επαγγελματικη αποκατασταση? Μου. ειπαν οτι ειναι αρκετα καλα και λιγο που το εψαξα μου φανηκαν ενδθαφερουσες σχολες,συγκεντρωσα με Αγγλικα και με συντελεστη 1 16745 μορια οταν περυσι ο Πειραιας ειχε καπου στο 16900(τον χανω για 200 μορια) ωστοσο δυμφωνα με τα δεδομενα του 2012 παντα φαινεται να φτανω και τις δυο(Πειραια και Παντειο) με κοινωνικα κριτηρια.Πιστευετε οτι εχω ελπιδες να περασω εστω στον Πειραια με την πτωση η τη σταθεροποιηση των βασεων η μηπως θα ανεβουν οι βασεις στις σχολες αυτες?

ειμαι στο δες παντειου!απο οργανωση η αληθεια ειναι πως ειναι ολιγον τι χαλια αλλα δεν πειραζει:P
τα μαθηματα ειναι ενδιαφεροντα και εχουν να κανουν με τα ευρωπαικα οργανα,την πολιτικη οικονομια,την ιστορια της διπλωματιας,τις διεθνεις σχεσεις και τη στρατηγικη..απο γνωσεις,σου προσφερει παααρα πολλα το τμημα και μορφωνεσαι και καλλιεργησε πραγματικα γιατι σου δινει γνωσεις που μπορεις να χρησιμοποιησεις πχ ακομα και σε μια συζητηση.ανοιγει δηλαδη πολυ το μυαλο..απο επαγγελματικη αποκατασταση μπορεις να εργαστεις σε ευρωπαικους οργανισμους,διπλωματικο σωμα,πρεσβειες(τα πιο ''δυσκολα'') η σε εταιριες που συνεργαζονται με το εξωτερικο..τωρα που λενε για επενδυσεις στην χωρα μας πιστευω οτι θα παρουν ατομα με τετοιου ειδους πτυχιο!φετος πιστευω θα πεσουν οι βασεις και στο 1ο πεδιο οποτε ισως μπεις σε ενα απ τ δυο τμηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xarra

Νεοφερμένος

Η xarra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αναμεσα σε χρηματοοικονομικης και τραπεζικης πειραια και σε οικονομικων επιστημων μακεδονιας...τι θα επιλεγατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
με κλειστα ματια το 1ο(καθαρα προσωπικη αποψη,προς αποφυγη παρεξηγησεων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια ή ψυχολογια;;; ( μου αρεσουν και τα 2)
Τελειως διαφορετικες η μια με την αλλη , εχουν και οι δυο τις δυσκολιες τους ειναι λιγο δυσκολο να συγκρινεις και να διαλεξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top