vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Τι θες να σπουδασεις ; Να ξέρεις οτι ατυχίες συμβαίνουν . Η κοπέλα που μπήκε πέρυσι στο μαθηματικο πρώτη με 19,879 έδινε 2η φορα . Άρα σκέψου οτι την πρώτη δεν έγραψε ουτε 16.000 για να μπει στ μαθηματικο . Συμβαίνουν αυτα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τι θες να σπουδασεις ; Να ξέρεις οτι ατυχίες συμβαίνουν . Η κοπέλα που μπήκε πέρυσι στο μαθηματικο πρώτη με 19,879 έδινε 2η φορα . Άρα σκέψου οτι την πρώτη δεν έγραψε ουτε 16.000 για να μπει στ μαθηματικο . Συμβαίνουν αυτα !

Επομένως πηγαίνω φέτος ρεθυμνο και ξεκινάω την σχολή??? ή γράφομαι ρέθυμνο και δίνω στον εαυτό μου μια 2η ευκαιρία????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έχεις δει πολλές περιπτώσεις άριστων μαθητών ,που κατάφεραν να έχουν προφορικό βαθμό σε όλα τα μαθήματα 20 και άριστους βαθμούς στα διαγωνίσματα , και που πήγαν στις πανελλήνιες και νόμιζαν οτι είχαν γράψει μια χαρά (αφού είχαν δεί τις απαντήσεις του υπουργείου ,και αφού είχαν λύσει τα θέματα με τους καθηγητές του σχολείου και του φροντιστηρίου) και στο τέλος να γράφουν 15.500???

Μη σκας. Αν και όχι στην κατεύθυνση σου, είμαι ένα τέτοιο παράδειγμα. :) Ξέρω τουλάχιστον 10 ακόμα άτομα σε παρόμοια κατάσταση. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leonidas1995

Νεοφερμένος

Ο leonidas1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια ειμαι αναμεσα σε πμ πατρας και πμ αριστοτελείου.Οποιος γνωριζει πληροφοριες για αυτες τις δυο σχολες μπορει μηπως να παραθεσει την αποψη του ως προς αυτην που θεωρει καλυτερη?(μενω αθηνα και δεν υπαρχει οικονομικο προβλημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
παιδια ειμαι αναμεσα σε πμ πατρας και πμ αριστοτελείου.Οποιος γνωριζει πληροφοριες για αυτες τις δυο σχολες μπορει μηπως να παραθεσει την αποψη του ως προς αυτην που θεωρει καλυτερη?(μενω αθηνα και δεν υπαρχει οικονομικο προβλημα)

Γιατι δε μενεις Αθηνα στο Μετσοβειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
παιδια ειμαι αναμεσα σε πμ πατρας και πμ αριστοτελείου.Οποιος γνωριζει πληροφοριες για αυτες τις δυο σχολες μπορει μηπως να παραθεσει την αποψη του ως προς αυτην που θεωρει καλυτερη?(μενω αθηνα και δεν υπαρχει οικονομικο προβλημα)

θεσσαλονικη βαλε,πατρα θελω εγω,δε θα μου φας τη θεση...
χαχαχαχα
σοβαρα τωρα,https://www.prismafrontistiria.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=61
λεει πολλα πραγματα

Παιδιά μήπως μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη σας????
Ιστορικό αρχαιολογικό ρεθύμνου ( μου αρέσει περισσότερο ,αλλά έχει έξοδα η ζωή σε άλλη πόλη) ή κοινωνιολογίας παντείου??????

απο κοινωνιολογια τι θα βγεις?εδω,στα σχολεια ακομη το μαθημα το κανουν οικονομολογοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Θεωρώ ότι ένα πτυχίο ιστορίας-αρχαιολογίας(είτε με κατεύθυνση ιστορία είτε αρχαιολογία) είναι αρκετα δυνατότερο από ενα πτυχίο κοινωνιολογίας.Οι απόφοιτοι ιστορικού-αρχαιολογικού εντάσσονται στον κλάδο πε02 φιλολόγων,μπορούν να εργαστούν σε μουσέια,πινακοθήκες και αρχαιολογικούς-πολιτισμικούς χωρους.Επιπλέον,οι πτυχιούχοι με ειδίκευση αρχαιολογίας μπορούν να συμμετέχουν και σε ανασκαφές που προκηρύσσονται απο τις εκάστοτε εφορείες αρχαιοτήτων.Βέβαια,όλα αυτά που σου αναφέρω δεν είναι και τόσο ιδανικά...ο κλάδος των φιλολόγων αντιμετωπίζει μεγάλο πρόβλημα ανεργίας...ιστορικοί και αρχαιολόγοι εργάζονται σε μουσεία και ανασκαφικούς χώρους με ολιγόμηνες συμβάσεις και ταπεινωτικές αποδοχές.Για να αντέξεις τα προβλήματα του κλάδου πρέπει να έχεις πάθος με το αντικείμενο.Αν σου αρέσει πραγματικά και μπορείς να ανταπεξέλθεις οικονομικά(ζούμε και σε δύσκολους ρυθμούς) τόλμησέ το και πήγαινε στην Κρήτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leonidas1995

Νεοφερμένος

Ο leonidas1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν το πιανω.Για αυτο λεω η Θεασσαλονικη η Πατρα αλλιως εννοειται οτι θα πηγαινα μετσοβιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Δεν το πιανω.Για αυτο λεω η Θεασσαλονικη η Πατρα αλλιως εννοειται οτι θα πηγαινα μετσοβιο.

Πως ξερεις οτι δεν το πιανεις?? Για να λες οτι πιανεις Θεσσαλονικη σημαινει οτι εισαι καπου στη μεση απο τις 2 σχολες...
Αμα εισαι στη μεση των περσινων βασεων πιανεις και Μετσοβειο φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Εσυ τι θες . Άμα σαρεσει η σχολη πήγαινε κανονικα . Αν ήθελες κάτι άλλο ξαναδώσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leonidas1995

Νεοφερμένος

Ο leonidas1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
πατρα πιανω σιγουρα και θεσσαλονικη αμα πεσει 200 μορια.Πολιτικους μηχανικους ηθελα εξ αρχης με πρωτη επιλογη το Μετσοβιο.Βεβαια λιγο δυσκολο να πεσει η βαση της Αθηνας 800 μορια(απιθανο) οποτε ειμαι αναμεσα σε θεσσαλονικη και πατρα.Αν εχετε πληροφοριες για αυτα τα δυο τμηματα ενημερωστε και εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marialicious

Νεοφερμένος

Η Marialicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για τμήμα Πολιτικών Μηχανικών και γενικά για Πολυτεχνικά Τμήματα Πάτρα μακράν.....Και είναι και πιο κοντά στην Αθήνα...Αλλά ανεξάρτητα από αυτό είναι πολύ καλύτερα....Μην το σκέφτεσαι καν..

Αγαπητέ Alex...Οι δύο σχολές που αναφέρεις- Ιστορικό Αρχαιολογικό και Κοινωνιολογία- αν και οι δύο θεωρητικές είναι τελείως διαφορετικές....Εξαρτάται επαγγελματικά τι θα σου άρεσε να κάνεις όπως επίσης και αν σκέφτεσαι κάποιο μεταπτυχιακό κλπ,κλπ..... Σίγουρα το Ιστορικό αρχαιολογικό έχει κάποιες πιο "standard" λύσεις...από την άλλη έχει πολλήηηηηηηη ιστορία μέσα και αρχαία και γενικά όλα τα σχετικά.....Η κοινωνιολογία είναι πιο" light".... Σκέψου απλά τι σου αρέσει περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
για το τμημα πλαστικων τεχνων και επιστημων της τεχνης στα γιαννενα τι πιστευετε; Μια φιλη μου εχει ερωτα με τις τεχνες και την διακοσμηση αλλα αποτι φαινεται δεν πιανει ουτε Αρχιτεκτονικη ουτε εσωτερικης διακοσμησης, και σκεφτεται αυτο το τμημα. Μπορει στο μελλον με καποιο μεταπτυχιακο να στραφει προς την διακοσμηση 'η δεν γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leonidas1995

Νεοφερμένος

Ο leonidas1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Marialicious μπορεις να μου πεις που το στηριζεις αυτο για την πατρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Πολιτικός αν σ' ενδιαφέρει να βρεις δουλειά, χημικός αν θέλεις να έχεις πιο ενδιαφέροντες σπουδές.

Που θα βρει δουλεια? Με μηδενικα εργα? Πανε οι καλες εποχες της οικοδομης.

Χημικος εχεις πολλες περισσοτερες πιθανοτητες για δουλεια και πολυ πιο ενδιαφερουσες σπουδες αντι να κανεις 20 Στατικες και 15 μαθηματα Μπετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_19011

Νεοφερμένος

Η Em_19011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..οπως δειχνει και ο τιτλος της συζητησης βρισκομαι στο εξης διλημμα : Να παω σκετο Χημικο η στη σχολη του Πολυτεχνειου; Εχω τα μορια και για τις δυο.. Για το Χημικο μου λενε τα καλυτερα,και δεν εχει τοσο διαβασμα,δηλαδη περνας σχετικα πιο χαλαρα τη φοιτητικη σου ζωη. Για το ΧΜ ακουω πως ειναι αρκετα δυσκολη( αυτο το ξερω και απο μονη, Πολυτεχνικη σχολη και ευκολη γινεται?! ) αυτο δε με πτωει.. ουτε τοσο το θεμα της επαγγελματικης αποκαταστασης,γιατι ειτε εδω ειτε εξω, απο σενα εξαρταται πως θα τακτοποιηθεις. Αυτο που με κανει να δισταζω, ειναι αυτα που διαβαζω για την επιστημη αυτη..Υπαρχουν ατομα που υποστηριζουν οτι στην ουσια δεν εχεις καποιο αντικειμενο..την χαρακτηριζουν μαλιστα ως τη "χειροτερη" πολυτεχνικη σχολη.. Θα ηθελα καποια σχολια πανω σ'αυτους τους προβληματισμους μου...Σας ευχαριστω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..οπως δειχνει και ο τιτλος της συζητησης βρισκομαι στο εξης διλημμα : Να παω σκετο Χημικο η στη σχολη του Πολυτεχνειου; Εχω τα μορια και για τις δυο.. Για το Χημικο μου λενε τα καλυτερα,και δεν εχει τοσο διαβασμα,δηλαδη περνας σχετικα πιο χαλαρα τη φοιτητικη σου ζωη. Για το ΧΜ ακουω πως ειναι αρκετα δυσκολη( αυτο το ξερω και απο μονη, Πολυτεχνικη σχολη και ευκολη γινεται?! ) αυτο δε με πτωει.. ουτε τοσο το θεμα της επαγγελματικης αποκαταστασης,γιατι ειτε εδω ειτε εξω, απο σενα εξαρταται πως θα τακτοποιηθεις. Αυτο που με κανει να δισταζω, ειναι αυτα που διαβαζω για την επιστημη αυτη..Υπαρχουν ατομα που υποστηριζουν οτι στην ουσια δεν εχεις καποιο αντικειμενο..την χαρακτηριζουν μαλιστα ως τη "χειροτερη" πολυτεχνικη σχολη.. Θα ηθελα καποια σχολια πανω σ'αυτους τους προβληματισμους μου...Σας ευχαριστω!!!:)

A. "Xαλαρή φοιτητική ζωή": Αυτό σε ενδιαφέρει; :worry: Πιστεύεις ότι μια θετική επιστήμη είναι «χαλαρή» στο διάβασμα; Αν ναι, κάνεις μεγάλο λάθος. Ελπίζω να αναθεωρήσεις..:P

Β. "Σαφήνεια Επιστημονικού Αντικειμένου": Ποια άτομα είναι αυτά που λένε τέτοιες μάρες-κουκουνάρες; :confused: Γίνεται να υπάρχει επιστήμη με τόσο πολυθεματικό αντικείμενο σπουδών και να μην έχει σαφές αντικείμενο; Ο χημικός μηχανικός πιάνει και το "τμήμα" του μηχανικού ---> μελέτες μιας βιομηχανικής διαδικασίας και την υλοποίησή της. Ο χημικός είναι θεωρητικός επιστήμονας όπως κάθε επιστήμονας της ίδιας Σχολής: Φυσικός, Μαθηματικός, Βιολόγος και Γεωλόγος με την έννοια ότι δεν ασχολείται με την εφαρμογή της μελέτης του στον πραγματικό κόσμο αλλά μένει καθαρά στο κομμάτι της παροχής των υπηρεσιών (ειδικές συμβουλές εμπειρογνώμονα, επιστημονική σύνταξη της μελέτης, έρευνα).

Γ. ΣΧΟΛΙΟ: Επέλεξε αυτό που σ' εκφράζει / σ' αρέσει (τελείως φλου) και ΜΗΝ ακούς κανέναν. Κάποια πράγματα στη ζωή θέλουν ρίσκο. Σκέψου ότι θα πρέπει να μάθεις να παίρνεις ρίσκα διότι σε κάθε σου νέα φάση, τι θα κάνεις; Θα ζητάς γνώμες άλλων; Μήπως θέλεις να σου πούμε και ποιον να ερωτευτείς; :worry: Έτσι είναι και οι επαγγελματικές επιλογές, επιλογές σπουδών: προσωπικές. Εφόσον δεν σε γνωρίζουμε καν σαν άνθρωπο, δεν ξέρουμε τις ιδιαιτερότητές σου, τον τρόπο σκέψης σου ..πώς θέλεις να ξέρουμε ποιο είναι το καλύτερο για σένα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

la sombra

Νεοφερμένος

Ο la sombra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Έχεις δει πολλές περιπτώσεις άριστων μαθητών ,που κατάφεραν να έχουν προφορικό βαθμό σε όλα τα μαθήματα 20 και άριστους βαθμούς στα διαγωνίσματα , και που πήγαν στις πανελλήνιες και νόμιζαν οτι είχαν γράψει μια χαρά (αφού είχαν δεί τις απαντήσεις του υπουργείου ,και αφού είχαν λύσει τα θέματα με τους καθηγητές του σχολείου και του φροντιστηρίου) και στο τέλος να γράφουν 15.500???
Συγνωμη που παρεμβαινω αλλα εχω δει ενα τετοιο μαθητη ...εμενα ,δεν εβγαλα 15500 εβγαλα 14985
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Συγνωμη που παρεμβαινω αλλα εχω δει ενα τετοιο μαθητη ...εμενα ,δεν εβγαλα 15500 εβγαλα 14985

Δεν γινεται να νομιζεις οτι εχεις γραψει αριστα, να εχεις λυσει τα θεματα με τους καθηγητες και να πεφτεις τοσο εξω...Ισως δε μπορουσες να παραδεχτεις οτι δεν εγραψες οσο περιμενες και ειχες ανουσιες ελπιδες να τα ειχες παει καλυτερα....
Ειχα μια φιλη, που ηρθε μετα τα μαθηματικα κατευθυνσης στο φροντιστηριο, και ειπε οτι τα τα ελυσε ολα και περιμενε γυρω στο 18...Στο τελος εγραψε 6....Απλα δε μπορουσε να παραδεχτει οτι τα ειχε παει χαλια για τα δικα της δεδομενα...Πανω κατω ολοι ηξεραν τι εχουν γραψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

la sombra

Νεοφερμένος

Ο la sombra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Τωρα με τη συγχωνευση δεν ξερω με πιον μιλαω,τελος παντων προς το χρηστη που μιλουσα πριν ξερω τη διαδικασια των κατατακτηριων ,ο μονος λογος που διαλεξα επιστημες υγειας οπως νοσηλευτικη ειναι για να δωσω μετα κατατακτηριες στο βιολογικο επειδη θα ειναι μετα πιο ευκολη η σχολη για εμενα(λογω εμπειριας απο προηγουμενη σχολη) αλλα ενω τωρα εχω ολη την καλη διαθεση για κατατακτηριες δεν ξερω αν με τα απο 4 χρονια θα την εχω η αν θα εχω την οικονομικη δυνατοτητα για αλλα 3+ χρονια σπουδων

Δεν γινεται να νομιζεις οτι εχεις γραψει αριστα, να εχεις λυσει τα θεματα με τους καθηγητες και να πεφτεις τοσο εξω...Ισως δε μπορουσες να παραδεχτεις οτι δεν εγραψες οσο περιμενες και ειχες ανουσιες ελπιδες να τα ειχες παει καλυτερα....
Ειχα μια φιλη, που ηρθε μετα τα μαθηματικα κατευθυνσης στο φροντιστηριο, και ειπε οτι τα τα ελυσε ολα και περιμενε γυρω στο 18...Στο τελος εγραψε 6....Απλα δε μπορουσε να παραδεχτει οτι τα ειχε παει χαλια για τα δικα της δεδομενα...Πανω κατω ολοι ηξεραν τι εχουν γραψει
Αριστα οχι ομως περιμενα 16-17000 και η αληθεια ειναι οτι μετα απο καθε μαθημα πηγαινα στους καθηγητες μου τους ελεγα τι απαντησα στα θεματα και μου ελεγαν οτι ηταν σωστα (για να μη στενοχωρηθω μαλλον) αλλα και στα κειμενα πραγματικα πιστευα οτι πηγα καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top