Επιλογή Ομάδας Προσανατολισμού

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
τι ειναι αυτα ρε παιδια; ακου τεχνολογικη η θετικη ...μια ειναι η κατευθυνση ./..θεωρητικη!!
Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
[/SIZE][/FONT] “Χημικό μπορείς και από τεχνολογική... το ίδιο ακριβώς είναι”
“επειδή το έψαξα το θέμα... τα κενά καλύπτονται άν πχ πας χημικό από τεχνολογική”
[FONT=&quot]“[/FONT][FONT=&quot]τι να πω ... εγώ για το βιολογικό έμαθα αλλά υπέθεσα ότι γίνεται το ίδιο και με το χημικό...[/FONT][FONT=&quot]”[/FONT]
(παπαγαλάκια γιατί είναι και της μόδας)
Σ΄ αυτό το μονοδιάστατο μηχανισμό δράσης εντάσσεται η παγιωμένη νοοτροπία που περιγράφω παραπάνω.
Στο διάλογο που έχει ξεκινήσει σ' αυτό το post προσπαθώ να δώσω την δική μου διάσταση για τα πράγματα χωρίς να θέλω να σε πείσω ότι έχω εγώ ή εσύ δίκιο.

Πάντα φιλικά !!!

Μιας και τώρα είδα το μήνυμα δεν λένε κάλλιο αργά παρά ποτέ;
Ε λοιπόν αν θέλατε να πείτε κάτι για αυτά που είπα θα μπορούσατε να κάνετε παράθεση τα μηνύματα μου και όχι να τα παραθέσετε έτσι και να με αποκαλέσετε παπαγαλάκι:nono:Είστε και καθηγητής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Senorita

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τα παντα ειναι σχετικα...Περασα αυτο το μεγαλο διλημμα "θετικη ή τεχνολογικη" περυσι γιατι δεν ηξερα αν θα συνεχιζα θετικη και στην 3η. Ολοι λεγανε αν δε θελω 3ο πεδιο να μη συνεχισω θετικη..οτι και καλα ειναι δυσκολη η βιολογια..ενω το αοδε γελοιο..κλπ. Αν δεν ειστε καθολου της παπαγαλιας δεν ειναι σιγουρη η επιτυχια στο αοδε. Η βιολογια απ την αλλη δεν ειναι μονο παπαγαλια και διαβαζεται ανετα αν υπαρχει το αναλογο ενδιαφερον! Η χημεια ευκολη..ο προγραμματισμος ενα πρακτικο μαθημα. Και επισης ειναι αστοχη η συγκριση των 2 κατευθυνσεων γιατι το μεγαλυτερο ρολο παιζει το ενδιαφερον που δειχνεις για το καθε μαθημα. Εγω ας πουμε στην αρχη πανικοβληθηκα με τη βιολογια, ομως το παλεψα γιατι μου αρεσε σαν μαθημα και εγραψα και καλα!! Πιστευω πως αν ειχα παει τεχνολογικη δε θα την παλευα με το αοδε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ts@k@l@ki!!!

Νεοφερμένος

Η ts@k@l@ki!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
χριαζομαι βοηθεια!!!! τελειωσα τη πρωτη λυκειου κοντευει να αρχισει η δευτερα κ εγω οχι μονο δν ξερω τι επαγγελμα θελω να ακολουθησω αλλα ουτε καν κατευθυνση να παρω... για να με βοηθησετε ομως πρεπει να σας βοηθησω και γω... ειμαι μεταξυ της νομικης της των οικονομικων αλλα παιζουν και η θεωριτικη και η τεχνολογικη!!!! απο μικρη ηθελα να σπουδασω νομικη μαρεζε παρα πολυ βλεπετε το συγκεκριμενο επεγγελμα αλλωστε ηταν και στο χαρακτηρα μου οπως μου λεγαν ολλοι αλλα και το διαπιστωνα καθημερινα! ετσι μεχρι η τριτη γυμνασιου οι βαθμοι μου ηταν οι εξης¨19 αρχαια 20 ιστορια 20 κειμενα 18 εκθεση στη πρωτη λυκειου ομως αρχισαν να με ενδιαφερουν πιο πολυ τα μαθηματικα και οι φυσικη γραφοντας 19 σε αυτα τα μαθηματα παραμαλησα εντελως τα αλλα με αποτελεσμα να εχω 16 αρχαια ιστορια και να γραφω αριστα μαθηματικα και που καλα φυσικη. λιγο και το οτι ο πατερας μου γιατρος αποφασισα να ασχοληθω μονο με αυτακαι να σκεφτω την ιατρικη! τωρα ομως το ξανασκεφτομαι .. ειμαι διατεθιμενη να σπουδαζω 10 χρονια? και δε μαρεσει τοσο κι ολας.... και αν εξερεσω τα κενα π αφησα παντα μου αρεζε η νομικη ομως εμαθα να διαβαζω μθημαικα και δν μπρω τωρα πια αρχαια συν του οτι μου αρεσουν επισης και τα οικονομικα... σας μπερδεψα ε?να απο τη μια σκεφτομαι το οτι με οτι ασχοληθω τα καταφερνω αλλα μηπως ειναι λιγο αργα να ξαναπιαστω με αρχαια? για αυτο μηπως ειναι καλυτερα να παω τεχνολογικη κ νασχοληθω με τα οικονομικα? ουτως η αλλω ειτε νομικη ειτε οικονομικα θα μου αρεζε μετα να ασχοληθω και με τη δημοσιογραφια.... Γενικα ειναι στο χαρακηρα μου η επικοινωνια ειμαι κ πολυ κοινωνικο ατομο οπως επισης δν ειμαι ατομο με ταξη και προγραμμα... αν δν βαρεθηκατε να διαβαζετε σας παρακαλω βοηθηστε με... τι κατευθηνση να παρω τελικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μπορείς να πάς θεωρητική και να επιλέξεις ΑΟΘ (Αρχές Οικονομικής Θεωρίας) και μαθηματικά γενικής. Οποιοσδήποτε θέλει οικονομικά ανεξάρτητα απο ποιά κατεύθυνση είναι είναι υποχρεωμένος να επιλέξει ΑΟΘ και μαθηματικά γενικής για να μπορέσει να είναι υποψήφιος και να εισαχθεί σε οικονομικές σχολές. Αν αμφιταλαντεύεσαι μεταξυ νομικής και οικονομικών τότε εννοείται θα πας θεωρητική. Άλλωστε και τα ΜΜΕ που σε ενδιαφέρουν μόνο από θεωρητική μπορείς να τα δηλώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
χριαζομαι βοηθεια!!!! τελειωσα τη πρωτη λυκειου κοντευει να αρχισει η δευτερα κ εγω οχι μονο δν ξερω τι επαγγελμα θελω να ακολουθησω αλλα ουτε καν κατευθυνση να παρω... για να με βοηθησετε ομως πρεπει να σας βοηθησω και γω... ειμαι μεταξυ της νομικης της των οικονομικων αλλα παιζουν και η θεωριτικη και η τεχνολογικη!!!! απο μικρη ηθελα να σπουδασω νομικη μαρεζε παρα πολυ βλεπετε το συγκεκριμενο επεγγελμα αλλωστε ηταν και στο χαρακτηρα μου οπως μου λεγαν ολλοι αλλα και το διαπιστωνα καθημερινα! ετσι μεχρι η τριτη γυμνασιου οι βαθμοι μου ηταν οι εξης¨19 αρχαια 20 ιστορια 20 κειμενα 18 εκθεση στη πρωτη λυκειου ομως αρχισαν να με ενδιαφερουν πιο πολυ τα μαθηματικα και οι φυσικη γραφοντας 19 σε αυτα τα μαθηματα παραμαλησα εντελως τα αλλα με αποτελεσμα να εχω 16 αρχαια ιστορια και να γραφω αριστα μαθηματικα και που καλα φυσικη. λιγο και το οτι ο πατερας μου γιατρος αποφασισα να ασχοληθω μονο με αυτακαι να σκεφτω την ιατρικη! τωρα ομως το ξανασκεφτομαι .. ειμαι διατεθιμενη να σπουδαζω 10 χρονια? και δε μαρεσει τοσο κι ολας.... και αν εξερεσω τα κενα π αφησα παντα μου αρεζε η νομικη ομως εμαθα να διαβαζω μθημαικα και δν μπρω τωρα πια αρχαια συν του οτι μου αρεσουν επισης και τα οικονομικα... σας μπερδεψα ε?να απο τη μια σκεφτομαι το οτι με οτι ασχοληθω τα καταφερνω αλλα μηπως ειναι λιγο αργα να ξαναπιαστω με αρχαια? για αυτο μηπως ειναι καλυτερα να παω τεχνολογικη κ νασχοληθω με τα οικονομικα? ουτως η αλλω ειτε νομικη ειτε οικονομικα θα μου αρεζε μετα να ασχοληθω και με τη δημοσιογραφια.... Γενικα ειναι στο χαρακηρα μου η επικοινωνια ειμαι κ πολυ κοινωνικο ατομο οπως επισης δν ειμαι ατομο με ταξη και προγραμμα... αν δν βαρεθηκατε να διαβαζετε σας παρακαλω βοηθηστε με... τι κατευθηνση να παρω τελικα?
Ναι με μπερδεψες λιγο :P
Kαταρχην θα σου πω εγω οπως και οι περισσοτεροι να κανεις οτι σου αρεσει πιο πολυ.
Για την νομικη τωρα αμα εισαι διατεθημενη να λιωσεις στο διαβασμα , να διαβαζεις συνεχεια χωρις να εχεις πρωσοπικη ζωη :P οκ .
Τα κενα που αφησες στα αρχαια λογικα μπορεις να τα καλυψεις ισως αμα διαβαζες το καλοκαιρι :P .
Δλδ εισαι αναμεσα σε νομικη , ιατρικη , οικονομικα και δημοσιογραφεια .
Μετα ομως λες οτι οπου και να περασεις μετα θα ηθελες να ασχοληθεις με την δημοσιογραφια . Γιατι δεν περνας στην σχολη της δημοσιγραφειας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Tι παίζει με τα κενά που μπορεί να έχει κάποιος στα μαθηματικά;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ts@k@l@ki!!!

Νεοφερμένος

Η ts@k@l@ki!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μπορείς να πάς θεωρητική και να επιλέξεις ΑΟΘ (Αρχές Οικονομικής Θεωρίας) και μαθηματικά γενικής. Οποιοσδήποτε θέλει οικονομικά ανεξάρτητα απο ποιά κατεύθυνση είναι είναι υποχρεωμένος να επιλέξει ΑΟΘ και μαθηματικά γενικής για να μπορέσει να είναι υποψήφιος και να εισαχθεί σε οικονομικές σχολές. Αν αμφιταλαντεύεσαι μεταξυ νομικής και οικονομικών τότε εννοείται θα πας θεωρητική. Άλλωστε και τα ΜΜΕ που σε ενδιαφέρουν μόνο από θεωρητική μπορείς να τα δηλώσεις.
αμα ειναι να παω θεωριτικη πρωτων θα τα δωσω ολα για νομικη αλλα σιγουρα ναι θα παρω και οικονομια και μαθηματικα σε περιπτωση ατυχιας.... το θεμα ειναι θα τα βγαλω περα στη θεωριτικη και καποιος που κατλαβεναι μαθηματικα και φυσικη μηπως ειναι κιμα να παει θεωριτικη και λεω μηπωςπαω τεχνολογικη για οικονομικα μονολεω μηπως δε μπορεσω να τα βγαλω πεα με τα αρχαια τωρα π ξεσυνηθισα αλλα πιο παλια ημουν καλη... αχ δεν ξερω... α! και για τα μμε θελω πρωτα να σπουδασω κατι αλο σαβαση και μετα να ασχοληθω ισως με αυτα... καταλαβαινεις... λοιπον τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
κενα;;; ε εξαρταται τι κενα ειναι αυτα και τι θελει ν ακολουθησει αργοτερα...:P
-----------------------------------------
Μπορείς να πάς θεωρητική και να επιλέξεις ΑΟΘ (Αρχές Οικονομικής Θεωρίας) και μαθηματικά γενικής. Οποιοσδήποτε θέλει οικονομικά ανεξάρτητα απο ποιά κατεύθυνση είναι είναι υποχρεωμένος να επιλέξει ΑΟΘ και μαθηματικά γενικής για να μπορέσει να είναι υποψήφιος και να εισαχθεί σε οικονομικές σχολές. Αν αμφιταλαντεύεσαι μεταξυ νομικής και οικονομικών τότε εννοείται θα πας θεωρητική. Άλλωστε και τα ΜΜΕ που σε ενδιαφέρουν μόνο από θεωρητική μπορείς να τα δηλώσεις.[/quote
αμα ειναι να παω θεωριτικη πρωτων θα τα δωσω ολα για νομικη αλλα σιγουρα ναι θα παρω και οικονομια και μαθηματικα σε περιπτωση ατυχιας.... το θεμα ειναι θα τα βγαλω περα στη θεωριτικη και καποιος που κατλαβεναι μαθηματικα και φυσικη μηπως ειναι κιμα να παει θεωριτικη και λεω μηπωςπαω τεχνολογικη για οικονομικα μονολεω μηπως δε μπορεσω να τα βγαλω πεα με τα αρχαια τωρα π ξεσυνηθισα αλλα πιο παλια ημουν καλη... αχ δεν ξερω... α! και για τα μμε θελω πρωτα να σπουδασω κατι αλο σαβαση και μετα να ασχοληθω ισως με αυτα... καταλαβαινεις... λοιπον τι λες?

αμα σ αρεσει η νομικη δεν υπαρχει κριμα και ξε κριμα....κανε αυτο που θες και μην επηρεαζεσαι....:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κενα;;; ε εξαρταται τι κενα ειναι αυτα και τι θελει ν ακολουθησει αργοτερα...:P

Yποτιθέστο:P για μάρκετινγκ και επικοινωνίας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
να πας θεωρητική και να πάρεις μάθημα επιλογής μαθηματικά γενικής ώστε να ανοίξεις και το 5ο πεδίο! ξέρω πολλά παιδιά που μπήκαν οικονομικά απο θεωτητική και δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα. τώρα με την ιατρική δεν υπάρχει λόγος να επιρεάζεσαι μόνο και μόνο επειδή είναι ο μπαμπάς σ. κατά την γνώμη μου για να γίνεις γιατρός πρέπει να σου αρέσει πάρα πολύ!!! ελπίζω να σε βοήθησα! ό,τιδήποτε χρειαστείς μου λες τα έχω περάσει και εγώ αυτά και τελικά καταστάλλαξα! έναν ολόκληρο χρόνο στην ίδια κατάσταση με εσένα ήμουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Tι παίζει με τα κενά που μπορεί να έχει κάποιος στα μαθηματικά;:hmm:
:hmm:
θα σε κανω φροντηστηριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ts@k@l@ki!!!

Νεοφερμένος

Η ts@k@l@ki!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ναι με μπερδεψες λιγο :P
Kαταρχην θα σου πω εγω οπως και οι περισσοτεροι να κανεις οτι σου αρεσει πιο πολυ.
Για την νομικη τωρα αμα εισαι διατεθημενη να λιωσεις στο διαβασμα , να διαβαζεις συνεχεια χωρις να εχεις πρωσοπικη ζωη :P οκ .
Τα κενα που αφησες στα αρχαια λογικα μπορεις να τα καλυψεις ισως αμα διαβαζες το καλοκαιρι :P .
Δλδ εισαι αναμεσα σε νομικη , ιατρικη , οικονομικα και δημοσιογραφεια .
Μετα ομως λες οτι οπου και να περασεις μετα θα ηθελες να ασχοληθεις με την δημοσιογραφια . Γιατι δεν περνας στην σχολη της δημοσιγραφειας ?

βασικα ειμαι αναμεσα οικονομικα και νομικη και πιο πολυ γιατι δεν ξερω πως θα τα παω στη θεωριτικη αλλιως για μενα δεν θα υπηρχε μπερδεμα θα πηγαινα θεωριτικη θα επερνα αοθ και μαθηματικα και οπου παιρνουσα! οσο για τη διμοσιογραφια δεν θελω να κανω μονο αυτο θελω πρωτακατι αλλο και ισως το μελλον αν προκυψει...
-----------------------------------------
να πας θεωρητική και να πάρεις μάθημα επιλογής μαθηματικά γενικής ώστε να ανοίξεις και το 5ο πεδίο! ξέρω πολλά παιδιά που μπήκαν οικονομικά απο θεωτητική και δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα. τώρα με την ιατρική δεν υπάρχει λόγος να επιρεάζεσαι μόνο και μόνο επειδή είναι ο μπαμπάς σ. κατά την γνώμη μου για να γίνεις γιατρός πρέπει να σου αρέσει πάρα πολύ!!! ελπίζω να σε βοήθησα! ό,τιδήποτε χρειαστείς μου λες τα έχω περάσει και εγώ αυτά και τελικά καταστάλλαξα! έναν ολόκληρο χρόνο στην ίδια κατάσταση με εσένα ήμουν..

ευχαριστω! ναι μεχρι το σεπτεμβριο ελπιζω να αποφασισω! εσυ τελικα τι εκανεσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ειμαι μεταξυ της νομικης της των οικονομικων να σκεφτω την ιατρικη! τωρα ομως το ξανασκεφτομαι .. ειμαι διατεθιμενη να σπουδαζω 10 χρονια? και δε μαρεσει τοσο κι ολας
Θεωρητικη και επιλεγεις μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ts@k@l@ki!!!

Νεοφερμένος

Η ts@k@l@ki!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Θεωρητικη και επιλεγεις μαθηματικα γενικης και ΑΟΘ

:bye:
μαλλον αυτο θα κανω!ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eirhnou

Νεοφερμένος

Η Eirhnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Απλα επηρεαζεσαι παρα πολυ απο ολα αυτα γυρω σου, το θεμα ειναι οτι εσυ τον ξερεις απο μονη σου το στοχο σου ειναι να γινεις δικηγορος, το οτι εισαι καλη σε φυσικη και μαθηματικα ειναι πολυ καλο αλλα δεν πρεπει να σε αποπροσανατολιζει . Πηγαινε θεωρητικη , στο κατω κατω αν πας και φροντηστηριο θα σου καλυψουν τα κενα σου και δεν θα εχεις και κανενα προβλημα, παρε και ΑΟΘ για να καλυψεις και οτι αλλο σου αρεσει αλλα και να εχεισ περισσοτερες επιλογες!

Καλη τυχη :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ts@k@l@ki!!!

Νεοφερμένος

Η ts@k@l@ki!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Απλα επηρεαζεσαι παρα πολυ απο ολα αυτα γυρω σου, το θεμα ειναι οτι εσυ τον ξερεις απο μονη σου το στοχο σου ειναι να γινεις δικηγορος, το οτι εισαι καλη σε φυσικη και μαθηματικα ειναι πολυ καλο αλλα δεν πρεπει να σε αποπροσανατολιζει . Πηγαινε θεωρητικη , στο κατω κατω αν πας και φροντηστηριο θα σου καλυψουν τα κενα σου και δεν θα εχεις και κανενα προβλημα, παρε και ΑΟΘ για να καλυψεις και οτι αλλο σου αρεσει αλλα και να εχεισ περισσοτερες επιλογες!

Καλη τυχη :no1:
ευχαριστω και παλι! πολλες φορες ειναι δυσκολες αυτο που θελουμε να το αποφασισουμε! λες να υπαρχει προβλημα αν του χρονου κανω ιδιεταιρα και στη τριτη φροντηστηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Alexff7

Νεοφερμένος

Ο Alexff7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια!!Τελείωσα την ΄Β Λυκείου και ήμουν θετική και πρέπει να αποφασίσω αν θα παραμείνω θετική ή αν θα πάω τεχνολογική.Πολλοί μου λένε οτι η τεχνολογική είναι πιο εύκολη απο την θετική και οτι πρέπει να αλλάξω κατεύθυνση αλλιώς θα κάνω μεγάλη χαζομάρα.Αλλά η Βιολογία και η Χημεία(περισσότερο) μου αρέσουν πολύ και μέχρι τώρα ήμουν πολύ καλός σε αυτά.Απο πεδία με ενδιαφέρει περισσότερο το 2ο και το 4ο παρά το 3ο που με ενδιαφέρουν μόνο 1-3 επαγγέλματα!Δεν μπορώ να αποφασίσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και τα 1-3 είναι αρκετά για να μείνεις θετική;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top