Γενικό - Επαναλήψεις

Giorgio-PD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης Καλλιατζής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδιά θα κάνετε καμιά επανάληψη τα Χριστούγεννα ή θα καθίσετε να απολαύσετε χαλαροί τις διακοπές σας. Κανονικά βέβαια τα παιδιά που βγάζουν κάτω απο 15-16 θα έπρεπε να κάνουν καμιά επανάληψη αλλά εγώ τους ρωτάω όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
εγω προτεινω ν κανεις μια εαναληψη στ αρχαια.γτ αν δν τ κοιτας συχνα θ τ ξεχασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Έχω σκοπό να κάνω μια επανάληψη συνηρημένων στα Αρχαία:sick:,αλλιώς χαιρέτα μου τον πλάτανο. Και κάτι ασκησούλες στα Μαθηματικά:fss:. Προς το παρόν,χαλαρώνω γιατί κουράστηκα πάρα πολύ.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Κι εγώ πρέπει να κάνω επανάληψη στα Αρχαία..... Πότε θα αρχίσετε να διαβάζετε; Βάλατε κάποιο πρόγραμμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Έλεγα να αρχίσω από σήμερα. Αλλά πού! Αύριο όμως θα το κάνω σίγουρα! Και θα ξεκινήσω με Μαθηματικά!

Πρόγραμμα?? Τι εστί πρόγραμμα?:p Από πού κι ως πού πρόγραμμα τα Χριστούγεννα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
και εγω θα κανω επαναληψη αρχαια και φυσικη
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoulis14

Νεοφερμένος

Ο Θανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω επαναληψουλα στα αρχαια τα συνηρρημενα και τον δευτερο αοριστο και μελλοντα την χρειαζομαι αλλα δεν πιστευω να την κανω το 2008
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eγώ στο Γυμνάσιο ποτέ δε διάβαζα τα Χριστούγεννα...Έλεγα θα τα κάνω κάποια άλλη στιγμή και εκείνη τη στιγμή βαριόμουν:P..Αφήστε που πάντα ξέχναγα πότε ανοίγουν τα σχολεία και την τελευταία στιγμή έτρεχα:P


(Τώρα όμως θέλω δε θέλω θα κάτσω να φάω την ονοματολογία χημικών ενώσεων στη μάπα:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ακριβως τα ιδια! φετος ειπα να κατσω να κανω τπτ αλλα ακομα δν αξιωθηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Από του χρόνου θα αρχίσω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
κανω στα μαθηματικα γεωμετρια γιατι δεν μου περασε απο το μυαλο, να διαβασω την θεωρια τοσο καιρο ντουον,ειμαι αναγκασμενος να κανω και πιστευω οτι τα ηξερα απο της παραδοσεις ,γαλλικα που δεν παω φροντηστηριο εκανα και τελιωσα. ειχα προγραμματισει αρχαια αλλα ειμαι καλος το επιπεδο δεν εναι τοσο δυσκολο και μαλλον, μπορει να κανω το πασχα αλλιως απο του χρονου.αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Eγώ στο Γυμνάσιο ποτέ δε διάβαζα τα Χριστούγεννα...Έλεγα θα τα κάνω κάποια άλλη στιγμή και εκείνη τη στιγμή βαριόμουν:P..Αφήστε που πάντα ξέχναγα πότε ανοίγουν τα σχολεία και την τελευταία στιγμή έτρεχα:P


(Τώρα όμως θέλω δε θέλω θα κάτσω να φάω την ονοματολογία χημικών ενώσεων στη μάπα:()
Έλεος! Κι έβγαλες και 20 τρομάρα σου! Στρώσε τον κ*λο σου κάτω και διάβασε, κακομοίρη μου,γιατί μετά όντως θα τα φας στη μ***α.

ακριβως τα ιδια! φετος ειπα να κατσω να κανω τπτ αλλα ακομα δν αξιωθηκα..

Εσένα θα σε στρώσω εγώ.:P Μέχρι τότε θα μου 'χεις βγάλει επανάληψη όλα τα θετικά,κατάλαβες?:P

Από του χρόνου θα αρχίσω. :D

Τι τάξη είπαμε ότι πας? Δευτέρα? Αν ξεκινήσεις έτσι από τώρα,γράψε μου.


κανω στα μαθηματικα γεωμετρια γτ το χαζο δν φιλοτιμηθηκα να διαβασω την θεωρια τοσο καιρο ντουον και ειμαι αναγκασμενος να κανω και πιστευω οτι τα ηξερα απο της παραδοσεις ,γαλλικα που δν παω φροντηστηριο εκανα και τελιωσα ειχα προγραμματισει αρχαι αλλα ειμαι καλος το επιπεδο δν εναι τοσο δυσκολο και μαλλον αναλογος μπορει να κανω το πασχα αλλιως απο του χρονου.αυτα

Βάζουμε καμιά τελίτσα,κάνα κόμμα΄δε βλάπτουν τα καημένα. Να καταλαβαίνουμε κι εμείς τι λες. Διορθώνουμε και τα ορθογραφικά μας. Τέλος,ξεκινάμε επιτέλους τις ριμάδες τις επαναλήψεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Έλεος! Κι έβγαλες και 20 τρομάρα σου! Στρώσε τον κ*λο σου κάτω και διάβασε, κακομοίρη μου,γιατί μετά όντως θα τα φας στη μ***α.

Μα ποιός σου είπε ότι δε διαβάζω; :(

Απλώς τις διακοπές θέλω να τις νιώθω, όχι να τις περνάω πάνω από ένα βιβλίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Μα ποιός σου είπε ότι δε διαβάζω; :(

Απλώς τις διακοπές θέλω να τις νιώθω, όχι να τις περνάω πάνω από ένα βιβλίο
Εσύ είπες ότι δε διάβαζες πέρσι.

Καταλαβαίνω απόλυτα,αλλά διακοπές με όλο το νόημα δεν υπάρχουν πλέον. Σόρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εσύ είπες ότι δε διάβαζες πέρσι.

Καταλαβαίνω απόλυτα,αλλά διακοπές με όλο το νόημα δεν υπάρχουν πλέον. Σόρι.

Δεν είπα ότι δε διάβαζα γενικά

Και οκ, εγώ προτιμώ να ξεσκιστώ όλη τη χρονιά και τα χριστούγεννα να κάθομαι να τα ξύνω...That's me και δεν αλλάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Δεν είπα ότι δε διάβαζα γενικά

Και οκ, εγώ προτιμώ να ξεσκιστώ όλη τη χρονιά και τα χριστούγεννα να κάθομαι να τα ξύνω...That's me και δεν αλλάζω.
Προσωπικά,δε θα συνιστούσα να ξεκιστείς όλη τη χρονιά,αλλά να κάτσεις να διαβάσεις κάτι στις διακοπές. Με το "ξέσκιμα" χαλάει η ψυχολογία,πίστεψέ με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Προσωπικά,δε θα συνιστούσα να ξεκιστείς όλη τη χρονιά,αλλά να κάτσεις να διαβάσεις κάτι στις διακοπές. Με το "ξέσκιμα" χαλάει η ψυχολογία,πίστεψέ με.


Ρε θέλω μια περίοδο να είμαι τελείως ελεύθερος...Να μην σκέφτομαι τίποτα..Απλώς να περνάω καλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Ρε θέλω μια περίοδο να είμαι τελείως ελεύθερος...Να μην σκέφτομαι τίποτα..Απλώς να περνάω καλά..
Τι να πω...επιλογή σου. Εγώ πιστεύω ότι είναι καλύτερα να διαβάσεις. Τεσπα,ό,τι θέλεις κάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Chill out λιγο...αμα δεν διαβασετε στις διακοπες τις Α' δεν θα παθετε τιποτα....mercy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
ετσι μπραβο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top