Επανάληψη το Πάσχα

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αυτο το τελευταιο ηταν λες και ηταν η φωνη της συνειδησης μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τι τελειο το περσυνο Πασχα.

Μηδεν διαβασμα και να ασχολεισαι με τα συνεχομενα ντερμπι Μπαρτσελονα-Ρεαλ :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ασε θα χασουμε και το τελικο του champions league :(
Ξυπνημα 8 η ωρα το πρωι... Αρχιζουμε κατα τα τις 9 το διαβασμα και ανετα σε 15 μερες εχεις κανει επαναληψη σε ολα τα μαθηματα + οτι εχεις στο φροντιστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Φυσικο χυμο απο την μαμακα αντε και κανα καφεδακι σπανια(ποτε φραππε ομως) :P
Εχουμε αρχισει επαναληψης τωρα στα περισσοτερα απο την αρχη. Φυσικη μπηκαμε κυματα και μαθηματικα συνδυαστικες και απο τα 3 κεφαλαια!

ΑΟΔΕ επαναληψη το δευτερο κεφαλαιο με το τριτο
ΦΥΣΙΚΗ κυματα επαναληψη
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ επιλυση θεματων μορφης πανελληνιων απο ολη την υλη
ΑΕΠΠ βλακειουλες
ΕΚΘΕΣΗ παναϊτσα βοήθα
ΜΑΘ ΓΕΝ επιλυση θεματων μορφης πανελληνιων απο ολη την υλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά οποίος θέλει ας προστάρει το προγραμμα που θα ακολουθήσει για την επανάληψη μέσα στο πασχα!κ οποίος άλλος έχει κάποια ιδέα ας προστάρει ενδεικτικά ένα προγραμμα για να πάρουμε παραδείγματα και πολλές γνώμες:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
νιώθω πως δεν προλαβαίνω με τίποτα!!!
από τις 8 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι διάβαζα...

στο καπάκι είχα φυσική κατ 4-8...
αύριο έχω 4-8 πάλι, Μαθηματικά και Χημεία, σκοπεύω να ξυπνήσω κατά τις 7 αυτή τη φορά
Μεθαύριο έχω Έκθεση...

Δηλαδή μένουν μόνο 5 μέρες για διάβασμα μόνη μου για να καλύψω τα κενά που θέλω... αφού την άλλη βδομάδα γράφω κάθε μέρα διαγωνίσματα σε όλη την ύλη!!!

και όλοι οι καθηγητές περιμένουν να τα έχουμε άψογα διαβασμένα... ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ???? τι παίρνετε και δεν μας δίνετε γμτ!!

και όταν τους το λέω πως θέλω περισσότερο χρόνο για να κάνω το ΔΙΚΟ μου διάβασμα, η απάντηση είναι η εξής
"Μη διανοηθείς να μην εμφανιστείς στα διαγωνίσματα την άλλη βδομάδα"
"Μη διανοηθείς να μη κάνεις τις ασκήσεις που σου έδωσα για το Πάσχα"

ΕΛΕΟΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω σημερα εβγαλα την εκθεση.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ρε παιδια χαλαρωστε... Φτιαξτε το δικο σας προγραμμα... Μην ασχολεισται με τον καθε καθηγητη ετσι κ αλλιως εσεις ξερετε καλυτερα που ειναι τα κενα σας και σε ποια μαθηματα πρεπει να επικεντρωθητε! Και αμα δεν γραψεις καλα σε ενα επαναληπτικο τι θα γινει δλδ; Θα κτλβεις οτι εχεις καποια κενα και θα τα καλυψεις(το οποιο τελικα ηταν καλο ;) ). Σε 15 μερες καλυπτεις ανετα τα κενα + κανεις μια καλη επαναληψη(με προυποθεση οτι δεν καθοσουν ολη τη χρονια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Καλησπερίζω κι εγώ. ^__^
Σήμερα διάβασα λίγη Φυσική Κατεύθυνσης και λίγη Χημεία Κατεύθυνσης και πέρασαν 3 ώρες. :confused: Περνούν πολύ γρήγορα κάθε φορά που ανοίγω τα βιβλία. >.>

Άγχος δεν έχω αυτή την περίοδο αλλά μόλις αρχίσουν τα σχολεία ξέρω πως θα τρέμω σαν το ψάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
9:00:Χτυπαει το ξυπνητηρι
9:01:Αναβολη στο ξυπνητηρι
9:10:Ξαναχτυπα το ξυπνητηρι
9:11:Αναβολη στο ξυπνητηρι μεχρι τις 10
10:00:Επιτελους σηκωνομαι!
10:30:Αρχιζει το διαβασμα μεχρι τις 1
Μετα ξεκουραση φαι και τα λοιπα και διαβασμα για το φροντιστηριο(αν εχω αλλιως) μετα ξανα επαναληψη και το βραδυ καμια βολτα!
Καπως ετσι το φανταζομαι το δικο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ποπο βαριεμαι να διαβασω... αν και πρεπει... αλλα τελειωνουμε ευτυχως σε λιγο! Πραγματικα ωρες ωρες λεω δεν με νοιαζει και να πατωσω στις πανελληνιες αρκει να τελειωσει αυτο το μαρτυριο :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Καλησπερίζω κι εγώ. ^__^
Σήμερα διάβασα λίγη Φυσική Κατεύθυνσης και λίγη Χημεία Κατεύθυνσης και πέρασαν 3 ώρες. :confused: Περνούν πολύ γρήγορα κάθε φορά που ανοίγω τα βιβλία. >.>

Άγχος δεν έχω αυτή την περίοδο αλλά μόλις αρχίσουν τα σχολεία ξέρω πως θα τρέμω σαν το ψάρι.
Ναι οταν διαβαζεις ποσο γρηγορα περναει η ωρα δεν λεγετε:/:
εγω σημερα το μεσημερι αρχισα να διαβαζω βιολογια και μετα λογοτεχνια και ποτε περασε η ωρα δεν το καταλαβα:confused:....οταν σηκωθηκα απο το γραφειο μου ειχε νυκτωσει....
οσο προς το αγχος προς το παρον καλα ειμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου φαίνεται ότι δε περνάει ο χρόνος.


Εκτός απο το αοδε που κάνω 1 ώρα να διαβάσω ένα κείμενακι παραγράφου *_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ρε παιδια ειχα κανει ενα βαρβατο προγραμμα πριν τις γιορτες επαναληψης και καθ μερα το μεταθετω...εχω μεινει πολυ πισω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
τωρα στις επαναληψεις τι ωρα ξυπνατε κ κοιμαστε;; Εγω συνηθως βαζω ξυπνητηρι στις 7:30, αρα ξυπναω 8:00 .. :) Μεσημερακι κανα 2ωρο διαλειμμα (μαζι με φαι κ λιγο υπνο) κ κοιμαμαι κατα τις 12...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
τωρα στις επαναληψεις τι ωρα ξυπνατε κ κοιμαστε;; Εγω συνηθως βαζω ξυπνητηρι στις 7:30, αρα ξυπναω 8:00 .. :) Μεσημερακι κανα 2ωρο διαλειμμα (μαζι με φαι κ λιγο υπνο) κ κοιμαμαι κατα τις 12...
Ξυπνητιρι 7.00 ξυπνημα 7.10 πρωινο 7.30 διαβασμα 8-1 φαγητο διαλειμα 2-7 μαθημα 7-9 και μετα αν εχει Τσου Λου βλεπω αγωνα και κοιμαμαι.Ειδαλως καθομαι λιγο ακομα απο τις 9 μεχρι τις 10-11 μεχρι να με πιασει μια βαρια υπνηλια και κοιμαμαι στο γραφειο μεχρι τις 12 οπου καταλαβαινω οτι η μεση μου ειναι ετοιμη να μεινει στις 90 μοιρες και πηγαινω στο κρεβατι μου..Δεν υπαρχει καλυτερος υπνος πανω στον Σαββαλα παιδια TESTIFIED δοκιμαστε το :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ξυπνητιρι 7.00 ξυπνημα 7.10 πρωινο 7.30 διαβασμα 8-1 φαγητο διαλειμα 2-7 μαθημα 7-9 και μετα αν εχει Τσου Λου βλεπω αγωνα και κοιμαμαι.Ειδαλως καθομαι λιγο ακομα απο τις 9 μεχρι τις 10-11 μεχρι να με πιασει μια βαρια υπνηλια και κοιμαμαι στο γραφειο μεχρι τις 12 οπου καταλαβαινω οτι η μεση μου ειναι ετοιμη να μεινει στις 90 μοιρες και πηγαινω στο κρεβατι μου..Δεν υπαρχει καλυτερος υπνος πανω στον Σαββαλα παιδια TESTIFIED δοκιμαστε το :P

χαχαχα τσου λου λεει ο παικτης... νομιζω πως το βοηθημα λατινικων ειναι το καλυτερο μαξιλαρι εβερρρρρρρ... οι θεωρητικοι καταλαβαινουν γτ το λεω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
μπόρεσα κι έβγαλα αρκετά αλλά δεν πρόλαβα να κάνω την ιστορία καλά...και πολυ φοβάμαι ότι θα την βρω μπροστά μου....:/:

τεσπα, θα δείξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ τέλειωσα Κείμενα τα πάντα,είμαι πολύ περήφανη για αυτό το κατόρθωμα γιατί πραγματικά από τέλη Μάρτη και μετά τα έχω παίξει,δεν μπορώ να διαβάσω το οτιδήποτε και απλώς ΘΈΛΩ να τελειώνω.

Ιστορία την είχα κάνει κάποιες επαναλήψεις.
Θέλω να στρωθώ 2-3 μέρες να την βγάλω καλά και αν προλάβω μετά άλλη μια φορά πριν το τέλος.
Βιολογία 2,3 κεφάλαιο και μια επανάληψη ακόμα. Έκθεση θα κάνω 2-3 μέρες πριν δώσω,σιγά και ασχοληθώ. :P

Λατινικά για τις 4 βδομάδες που μένουν σταδιακά τα κείμενα που μου έχουν μείνει,γιατί γραμματική και συντακτικό δεν το αφήνω. Ε αυτά. :worry:
Αρχαία έχω κάνει,αλλά θέλω επανάληψη Πρωταγόρα και Πολιτικά γιατί τα έχω αφήσει..
Ίσως άλλη μια φορά και Πλάτωνα.

Δεν με ενδιαφέρει ελάχιστα αν άλλοι έχουν προλάβει να βγάλουν την ιστορία 850 φορές ή που διαβάζουν όλη μέρα. Εγώ εδώ και κάποιες βδομάδες,κάνω πολύ χαλαρά ότι μου είναι απαραίτητο,γιατί είχα ανάγκη να ξεκουράστω,αλλιώς τώρα θα ήμουν με ψυχοφάρμακα ή κάτι. :P

Αυτάα. Το πόστ δεν το έκανα για να δούν οι άλλοι τι έχω βγάλει,αλλά για να τα βάλω σε μια τάξη στο μυαλό μου και μερικοί να δείτε ότι αν πιστεύετε πως είστε πίσω στην ύλη..υπάρχουν και χειρότερα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top