Επανάληψη το Πάσχα

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Hρεμία,28 μέρες είναι,πάρτε ό,τι καλύτερο από αυτές και μετά βλέπουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ρε παιδια ειχα κανει ενα βαρβατο προγραμμα πριν τις γιορτες επαναληψης και καθ μερα το μεταθετω...εχω μεινει πολυ πισω......

σε καταλαβαινω απολυτα :P πριν το Πασχα ελεγα οτι θα διαβαζω ολη μερα γιατι δεν προλαβαινω κλπ κλπ...! τωρα το προγραμμα πηγε περιπατο. νιωθω κουραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγώ με τα διαγωνίσματα ΟΕΦΕ πάντως έκανα -αναγκαστικά- μία επανάληψη σε όλα τα μαθήματα, ακόμη και στη Βιολογία Κατεύθυνσης! :P
Ενώ δεν σκοτώθηκα στο διάβασμα, έκανα καλή δουλειά πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Aς κάνω έναν απολογισμό απώλειας εγκεφαλικών κυττάρων.

Στα μαθηματικά έλυσα πολλές ασκήσεις. Δύσκολες, παράξενες, επαναληπτικές. Έκανα και επανάληψη στη θεωρία.
Στη φυσική γέμισα 2 θέματα τετραδίου, λίγο θεωρία.
Στο ΑΕΠΠ έπιασα όλα τα 3α και 4α θέματα από εσπερινά, ημερήσια και επαναληπτικά αυτών από το 2000 μέχρι το 2009. Καμιά 80αριά θέματα. Και έκανα επανάληψη στη θεωρία.
Έκθεση, έγραψα ένα κριτήριο και φρέσκαρα πολλές θεματικές ενότητες.
Μαθηματικά γενικής, κι εκεί έλυσα διάφορα διαγωνίσματα, και έκανα επανάληψη τη θεωρία.
Και ΑΟΔΕ, την πρώτη βδομάδα διάβαζα μια σελίδα κάθε βράδυ, την δεύτερη 1 και κάτι κάθε πρωί. Μια μεσαία επανάληψη δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαχα και γω φυσικη 1 τετραδιο δυο θεματων γεμισα(Απο κει που δεν ηξερα καλα τις ραβδους τωρα ειναι το αγαπημενο μου :P) Στο μονο που δεν εκανα καλη επαναληψη ηταν η εκθεση που την βαριεμαι, και στο ΑΕΠΠ πρεπει λιγο καλυτερα την θεωρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ποτε προλαβατε ρε παιδια? Εγω ειχα μεχρι μεγαλη Πεμπτη μαθηματα και μετα αρχισα απο Τριτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ξυπνημα 9 η ωρα το πρωι και 4-5ωρο διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ποτε προλαβατε ρε παιδια? Εγω ειχα μεχρι μεγαλη Πεμπτη μαθηματα και μετα αρχισα απο Τριτη!
Εγώ είχα μέχρι μεγάλη Τετάρτη και μετά ξεκίνησα την Τρίτη πάλι αλλά πρόλαβα διαβάζοντας τα πρωινά και πηγαίνοντας το βράδυ στο μάθημα. Βέβαια, βγήκαν αρκετά δύσκολα τα μαθήματα και τις ημέρες πριν γράψουμε ΟΕΦΕ ήμουν πτώμα στο φροντιστήριο αλλά χαλάλι. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top