Εξεταστική

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
μέχρι τώρα δεν το ζήτησε κανείς, μόνο μια καθηγήτρια το έγραψε... εγώ απλώς μπαίνω στο gov και κατεβάζω το αρνητικό μου τεστ... τι παραπάνω έχει το edupass ας πούμε?
Bασικα ειναι ενα ψηφιακο εργαλειο για τα σχολεια που κανουν σελφ τεστ.
Για τα πανεπιστημια ελεγχουν το ποσοστο εμβολιασμου και βλεπουν και δηλωμενα θετικα κρουσματα.
Tωρα αν τους κατεβει να συνδεσουν το σκαναρισμα που σου κανουν με την βαση αυτη edupass δεν θα σε αφηνουν να περνας. Oποτε αφου κανεις το τεστ δηλωνε και edupass
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Bασικα ειναι ενα ψηφιακο εργαλειο για τα σχολεια που κανουν σελφ τεστ.
Για τα πανεπιστημια ελεγχουν το ποσοστο εμβολιασμου και βλεπουν και δηλωμενα θετικα κρουσματα.
Tωρα αν τους κατεβει να συνδεσουν το σκαναρισμα που σου κανουν με την βαση αυτη edupass δεν θα σε αφηνουν να περνας. Oποτε αφου κανεις το τεστ δηλωνε και edupass
υπάρχει εφαρμογή σε αυτό?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Δηλαδή πρέπει να κάνουμε αίτηση στο edupass ακόμα και αν δεν έχουμε νοσήσει σωστά? Για να δώσουμε στην εξεταστική.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Σήμερα έδινα το τελευταίο μου μάθημα, προφορικό και θέλω να πεθάνω απλά... ενώ στα άλλα έγραψα εκπληκτικά σε αυτό ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί... ήταν και προφορικό με ομάδες και έπαθα τέτοιο μπλακ άουτ που ξέχασα μέχρι και το όνομα μου. παιδιά θέλω να κλάψω, εκτός του ότι δεν το πέρασα με την καμία έγινα και ρεζίλι μπροστά σε πέντε άτομα!
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Σήμερα έδινα το τελευταίο μου μάθημα, προφορικό και θέλω να πεθάνω απλά... ενώ στα άλλα έγραψα εκπληκτικά σε αυτό ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί... ήταν και προφορικό με ομάδες και έπαθα τέτοιο μπλακ άουτ που ξέχασα μέχρι και το όνομα μου. παιδιά θέλω να κλάψω, εκτός του ότι δεν το πέρασα με την καμία έγινα και ρεζίλι μπροστά σε πέντε άτομα!
Μην σε παίρνει από κάτω. Το σημαντικό είναι πως σε όλα τα αλλα πηγες καλά. Το να χρωστάς ένα μάθημα δεν είναι τίποτα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Μην σε παίρνει από κάτω. Το σημαντικό είναι πως σε όλα τα αλλα πηγες καλά. Το να χρωστάς ένα μάθημα δεν είναι τίποτα
το θέμα είναι το ρεζιλικι που ένιωσα εκείνη την στιγμή.... μπροστά σε φίλους κιόλας, αν ήταν άγνωστοι δεν θα με ένοιαζε.... και μου λέει μια φίλη στο τέλος: καλά ρε τι έπαθες? εσύ τα έλεγες ολα απ' έξω...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Σήμερα έδινα το τελευταίο μου μάθημα, προφορικό και θέλω να πεθάνω απλά... ενώ στα άλλα έγραψα εκπληκτικά σε αυτό ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί... ήταν και προφορικό με ομάδες και έπαθα τέτοιο μπλακ άουτ που ξέχασα μέχρι και το όνομα μου. παιδιά θέλω να κλάψω, εκτός του ότι δεν το πέρασα με την καμία έγινα και ρεζίλι μπροστά σε πέντε άτομα!
Σιγα καλε εσυ και ολος ο κοσμος.
Αυτο δεν ειναι προφορική εξεταση ειναι συνέντευξη ξεπατας.
Τι ειπες ? οτι ακρωτηριον ονομαζεται η ακρη του τυριου?
8 ειχα γραψει και με εκοψε στην πενταλεπτη προφορικη...σιγα
Παμε για τον αγιο σεπτεμβριο τον παρηγορητη των νεανιδων.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Σιγα καλε εσυ και ολος ο κοσμος.
Αυτο δεν ειναι προφορική εξεταση ειναι συνέντευξη ξεπατας.
Τι ειπες ? οτι ακρωτηριον ονομαζεται η ακρη του τυριου?
8 ειχα γραψει και με εκοψε στην πενταλεπτη προφορικη...σιγα
Παμε για τον αγιο σεπτεμβριο τον παρηγορητη των νεανιδων.
δεν είπα τίποτα, αυτό είναι το θέμα.... κόλλησα άσχημα και επειδή έχασα την πρώτη ερώτηση μετά τα έχασα όλα! ουσιαστικά εγώ τόσες μέρες διάβαζα όλο το βιβλίο και αυτή ρώτησε μόνο από εισαγωγές κεφαλαίων που ούτε καν τις διάβασα
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Το να μπλοκάρεις από το άγχος σου είναι απολύτως φυσιολογικό. Καταλαβαίνω πως μπορεί να ένιωσες άσχημα εκείνη τη στιγμή αλλα δεν έχει νοημα να το σκέφτεσαι άλλο και να χαλάς τη διάθεση σου. Προχωράς παρακάτω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
δεν είπα τίποτα, αυτό είναι το θέμα.... κόλλησα άσχημα και επειδή έχασα την πρώτη ερώτηση μετά τα έχασα όλα! ουσιαστικά εγώ τόσες μέρες διάβαζα όλο το βιβλίο και αυτή ρώτησε μόνο από εισαγωγές κεφαλαίων που ούτε καν τις διάβασα
Λοιπον καλωσόρισες στι κλαμπ των υγιων φοιτητων, πιες ενα φρεντο μετριο να ηρεμήσεις.
Ειπαμε δεν ειναι προφορικη εξεταση... ειναι ξεπετα φιγουραντζας.
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Μιας που λέμε όλοι τα θέματα μας, εγώ όταν διαβασμένη περνάω με 5, θελω να εκραγω 😂💁‍♀️
Έτοιμη είμαι να του πω να με κόψει
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
το θέμα είναι το ρεζιλικι που ένιωσα εκείνη την στιγμή.... μπροστά σε φίλους κιόλας, αν ήταν άγνωστοι δεν θα με ένοιαζε.... και μου λέει μια φίλη στο τέλος: καλά ρε τι έπαθες? εσύ τα έλεγες ολα απ' έξω...



Καταλαβαίνω ότι στεναχωρηθηκες, τι ήταν αυτό που σκέφτηκες και σε μπλόκαρε όμως;

Όσο για το ρεζιλίκι που λες, δεν υφίσταται καν
Αν καθόμαστε να σκεφτόμαστε πως μας βλέπουν οι άλλοι θα παθαιναμε εγκεφαλικό
Δεν δινουν τόση σημασία όση εσύ θεωρείς ότι έδωσαν στο λαθος σου, μην είσαι τόσο αυστηρή με τον εαυτό σου, δε θα σε βοηθήσει αυτό.

Προσπάθησε εκεί την ώρα που θα μιλάς να αφαιρείς τους πάντες από τον χώρο, σαν να είσαι μόνη και μίλα 🌺
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μπορείς να βάλεις ρήτρα στο γραπτό νομίζω

ΝΑΙ, βάζω, στο συγκεκριμένο όμως ξέχασα
Είναι και να σε θέλει χαχα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Καταλαβαίνω ότι στεναχωρηθηκες, τι ήταν αυτό που σκέφτηκες και σε μπλόκαρε όμως;

Όσο για το ρεζιλίκι που λες, δεν υφίσταται καν
Αν καθόμαστε να σκεφτόμαστε πως μας βλέπουν οι άλλοι θα παθαιναμε εγκεφαλικό
Δεν δινουν τόση σημασία όση εσύ θεωρείς ότι έδωσαν στο λαθος σου, μην είσαι τόσο αυστηρή με τον εαυτό σου, δε θα σε βοηθήσει αυτό.

Προσπάθησε εκεί την ώρα που θα μιλάς να αφαιρείς τους πάντες από τον χώρο, σαν να είσαι μόνη και μίλα 🌺
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



ΝΑΙ, βάζω, στο συγκεκριμένο όμως ξέχασα
Είναι και να σε θέλει χαχα
ε εντάξει και να περάσεις κάτι με 5 δεν είναι πολύ καλύτερο από το να μη το περάσεις? :/ χαχαχ πάντως εγώ μονίμως αυτό σκέφτομαι, πώς φαίνομαι στους άλλους όταν κάνω βλακεία...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top