Εξεταστική

MariaK11

Νεοφερμένος

Η MariaK11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα κοινότητα. Είμαι με μετεγγραφή στο νέο μου τμήμα και δεν έχω παρακολουθήσει εργαστήρια μιας και δεν ήταν επιτρεπτό. Έχω μια ερώτηση. Σταα μαθήματα που έχουν και θεωρία και εργαστήρια μπορούμε να συμμετάσχουμε στην εξεταστική ή τα λέμε από Σεπτέμβρη 😂 ;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.
Καλησπέρα κοινότητα. Είμαι με μετεγγραφή στο νέο μου τμήμα και δεν έχω παρακολουθήσει εργαστήρια μιας και δεν ήταν επιτρεπτό. Έχω μια ερώτηση. Σταα μαθήματα που έχουν και θεωρία και εργαστήρια μπορούμε να συμμετάσχουμε στην εξεταστική ή τα λέμε από Σεπτέμβρη 😂 ;;
στν εξεταστικη μπορεις να πας
αλλα ο καθηγητης δινει στην γραμματεια βαθμο που προκυπτει απο την μιξη θεωριας εργαστηριου.
οποτε σε εσενα που δεν εχεις εργαστηριο ειναι δικο του θεμα αν θα στον κρατησει για του χρονου.
Οι πολλοι και οι σωστοι το κανουν .
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Καλησπέρα κοινότητα. Είμαι με μετεγγραφή στο νέο μου τμήμα και δεν έχω παρακολουθήσει εργαστήρια μιας και δεν ήταν επιτρεπτό. Έχω μια ερώτηση. Σταα μαθήματα που έχουν και θεωρία και εργαστήρια μπορούμε να συμμετάσχουμε στην εξεταστική ή τα λέμε από Σεπτέμβρη 😂 ;;
Κοίτα να δεις φίλη τι γίνεται.. εμένα μου είπαν ότι δεν μπορώ να δώσω τα μαθήματα που έχουν εργαστήρια. Πρέπει να κάνω πρώτα το εργαστήριο για να εχω βαθμό και μετά να δώσω το θεωρητικό μάθημα. Κάτι αναφέρθηκε ότι θα τα δώσω στο 2ο εξάμηνο αλλά τώρα μας τα γύρισαν και είπαν φευγαλέα ότι πάμε για Σεπτεμβρη. Εγώ εκεί θα είμαι έτσι και αλλιώς sοοο 😂. Ρώτα τους καθηγητές που σου κάνουν αυτά τα μαθήματα να δεις τι έχουν να σου πουν.
στν εξεταστικη μπορεις να πας
αλλα ο καθηγητης δινει στην γραμματεια βαθμο που προκυπτει απο την μιξη θεωριας εργαστηριου.
οποτε σε εσενα που δεν εχεις εργαστηριο ειναι δικο του θεμα αν θα στον κρατησει για του χρονου.
Οι πολλοι και οι σωστοι το κανουν .
Α ναι; Μάλλον εμάς θέλουν να μας παιδεψουν λίγο. Φταίω και εγώ.. έκανα ερωτήσεις
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.
γιατι τον σεπτεμβρη τι θα παιξει? θα κανεται εργαστηρια?
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
γιατι τον σεπτεμβρη τι θα παιξει? θα κανεται εργαστηρια?
Ηταν λίγο αψυχολογητο αυτό που πέταξε για Σεπτεμβρη. Θέλω να πιστεύω ότι στην χειρότερη περίπτωση εννοουσε τη θεωρία. Ρωτήσαμε 2-3 καθηγητές και μας είπαν ότι θα τα αναπληρώσουμε όλα στο 2ο εξάμηνο να μη τα χρωστάμε. Αλλααα όχι, σήμερα η κιουρια σηκωθηκε και λέει πως θα αγχωσουμε τα πρωτακια;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.
Ηταν λίγο αψυχολογητο αυτό που πέταξε για Σεπτεμβρη. Θέλω να πιστεύω ότι στην χειρότερη περίπτωση εννοουσε τη θεωρία. Ρωτήσαμε 2-3 καθηγητές και μας είπαν ότι θα τα αναπληρώσουμε όλα στο 2ο εξάμηνο να μη τα χρωστάμε. Αλλααα όχι, σήμερα η κιουρια σηκωθηκε και λέει πως θα αγχωσουμε τα πρωτακια;
ναι σιγα μην τρεξουνε ασκησεις πρωτου εξαμηνου στο εαρινο. ποιος θα τους πληρωσει?
αυτο το δεν δινουνε τωρα χωρις εργαστηριο αλλα δινουμε σεπτεμβρη παλι χωρις εργαστηριο ? κατι σαν τιμωρια μου φερνει.
αφροδιτη αν θυμαμαι ηθελες μετεγγραφη για απθ ? την πηρες?
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
ναι σιγα μην τρεξουνε ασκησεις πρωτου εξαμηνου στο εαρινο. ποιος θα τους πληρωσει?
αυτο το δεν δινουνε τωρα χωρις εργαστηριο αλλα δινουμε σεπτεμβρη παλι χωρις εργαστηριο ? κατι σαν τιμωρια μου φερνει.
αφροδιτη αν θυμαμαι ηθελες μετεγγραφη για απθ ? την πηρες?
Λες να μη μας τα κάνουν τελικά ε ;
Κρίμα, και είχα ήδη τα μαθηματικά να με περιμένουν στην γωνία τον Σεπτέμβρη.

Ναιιι, την πήρα την πολυπόθητη μετεγγραφη. Τώρα μπορώ να τρώω τον μουσακά της μανουλας και να προσφέρω άφθονο θέαμα στους λεωφοριατζιδες που ζουν για να με βλέπουν να τρέχω τα πρωινά για να προλάβω το αστικό.
 

MariaK11

Νεοφερμένος

Η MariaK11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ναι, αλλά ρε παιδιά πως θα συμβαδίσουν τα εργαστήρια από το πρώτο εξάμηνο με το δεύτερο ;; Δεν θα γίνει βαβούρα;
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ναι, αλλά ρε παιδιά πως θα συμβαδίσουν τα εργαστήρια από το πρώτο εξάμηνο με το δεύτερο ;; Δεν θα γίνει βαβούρα;
Καλώς ή κακώς θα υπάρξει βαβούρα. Το χεις, ένα εξάμηνο είναι. Θα περάσει το καταραμένο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.
Καλώς ή κακώς θα υπάρξει βαβούρα. Το χεις, ένα εξάμηνο είναι. Θα περάσει το καταραμένο
μα εχετε ακουσει για τετοιο προηγουμενο?
να τρεξουν μαθημα του πρωτου εξαμηνου στο εαρινο για μετεγγραφομενους?
και μαλιστα σε ενα πανεπιστημιο που δεν θελει μετεγγραφες?
εμενα παντως χλωμο μου ακουγεται.
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
μα εχετε ακουσει για τετοιο προηγουμενο?
να τρεξουν μαθημα του πρωτου εξαμηνου στο εαρινο για μετεγγραφομενους?
και μαλιστα σε ενα πανεπιστημιο που δεν θελει μετεγγραφες?
εμενα παντως χλωμο μου ακουγεται.
Το ΑΠΘ ή της πάτρας δεν θέλει τους μετεγγραφομενους; Μάλλον το δικό μου, γιατί ένας με άρπαξε όταν πήγα να κάνω μια ερώτηση σχετική με το μάθημα
Νομίζω δεν έχουν αποφασίσει και αυτοί τι θα κάνουν ακόμα για αυτό αλλα λέει ο ένας καθηγητής και άλλα ο άλλος. Σήμερα μου έστειλαν ότι θα προλάβουμε τελικά να κάνουμε το 1 από τα 2 εργαστήρια πριν την εξεταστική για να το δώσουμε. Μου φτιάξανε τη μέρα μεν αλλά αγχώθηκα δε.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.
Το ΑΠΘ ή της πάτρας δεν θέλει τους μετεγγραφομενους; Μάλλον το δικό μου, γιατί ένας με άρπαξε όταν πήγα να κάνω μια ερώτηση σχετική με το μάθημα
Νομίζω δεν έχουν αποφασίσει και αυτοί τι θα κάνουν ακόμα για αυτό αλλα λέει ο ένας καθηγητής και άλλα ο άλλος. Σήμερα μου έστειλαν ότι θα προλάβουμε τελικά να κάνουμε το 1 από τα 2 εργαστήρια πριν την εξεταστική για να το δώσουμε. Μου φτιάξανε τη μέρα μεν αλλά αγχώθηκα δε.
Αλλο ΑΠΘ αλλο Πατρα.Η πατρα φροντιζει τα μετεγγραφομενα.
τι εννοεις σε αρπαξε? σε ραπισε?
Ναι το να κανουν τωρα καποιες ασκησεις εργαστηριων ειναι συνηθες.
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Αλλο ΑΠΘ αλλο Πατρα.Η πατρα φροντιζει τα μετεγγραφομενα.
τι εννοεις σε αρπαξε? σε ραπισε?
Ναι το να κανουν τωρα καποιες ασκησεις εργαστηριων ειναι συνηθες.
E πήγα να ρωτήσω μια εξαίρεση που έλεγε στο βιβλίο, δεν του είπα ότι είμαι με μετεγγραφή και ξεκίνησε ειρωνείες, έβγαζε κακίες ότι τα έχουμε πει μέσα στο μάθημα κλ. Μετά του είπα ότι είμαι με μετεγγραφη και μαλάκωσε. Αρχισε να τα γυρίζει ότι κάθε χρόνο μένουμε πίσω εμείς με μετεγγραφή και χαζομάρεεες.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.
E πήγα να ρωτήσω μια εξαίρεση που έλεγε στο βιβλίο, δεν του είπα ότι είμαι με μετεγγραφή και ξεκίνησε ειρωνείες, έβγαζε κακίες ότι τα έχουμε πει μέσα στο μάθημα κλ. Μετά του είπα ότι είμαι με μετεγγραφη και μαλάκωσε. Αρχισε να τα γυρίζει ότι κάθε χρόνο μένουμε πίσω εμείς με μετεγγραφή και χαζομάρεεες.
α ρε ραπισε με τροπο .... μην δινεις σημασια το καθηγητηλικι δεν αγιαζει τους ανθρωπους
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Καλησπέρα κοινότητα. Είμαι με μετεγγραφή στο νέο μου τμήμα και δεν έχω παρακολουθήσει εργαστήρια μιας και δεν ήταν επιτρεπτό. Έχω μια ερώτηση. Σταα μαθήματα που έχουν και θεωρία και εργαστήρια μπορούμε να συμμετάσχουμε στην εξεταστική ή τα λέμε από Σεπτέμβρη 😂 ;;
Εξαρτάται από την σχολή,στην ιατρική Θεσσαλονίκης εργαστήριο και θεωρία είναι ένα μάθημα, έτσι του χρόνου θά τά δώσουμε αφού κάνουμε τά εργαστήρια, ίσως είπαν και στο θερινό φέτος, θα δούμε
Ή αδερφή μου στα Τρίκαλα διαιτολογία,τα εργαστήρια είναι ξεχωριστά από τή θεωρία, έτσι έδωσε όλες τις θεωρίες και τον επόμενο χρόνο παρακολούθησε τα εργαστήρια και έδωσε μόνο αυτά
 

MariaK11

Νεοφερμένος

Η MariaK11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Το να στείλω email στους καθηγητές και να τους ρωτήσω αν μπορώ να συμμετέχω στα μαθήματα τους χωρίς να έχω πάει στα εργαστήρια είναι καλή ιδέα ;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.
Το να στείλω email στους καθηγητές και να τους ρωτήσω αν μπορώ να συμμετέχω στα μαθήματα τους χωρίς να έχω πάει στα εργαστήρια είναι καλή ιδέα ;;
καλη ειναι .. και καλυτερη θα ειναι αν απαντησουν..... ενταξει θα απαντησουν.
 

MariaK11

Νεοφερμένος

Η MariaK11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γράφουν ότι δέχονται email μόνο για απορίες στην ύλη.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top