Εξεταστική

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

MariaK11

Νεοφερμένος

Η MariaK11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εντάξει το έστειλα. Άλλη μία ερώτηση, την ύλη γενικά των εξετάσεων που τη βρίσκω ;
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Εντάξει το έστειλα. Άλλη μία ερώτηση, την ύλη γενικά των εξετάσεων που τη βρίσκω ;
Στο e-class συνήθως την ανεβάζουν ή οι περισσότεροι λένε ένα γενικό "Ό,τι κάναμε στο μάθημα". Μερικές σχολές την ανεβάζουν και στο site τους.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
Την Τετάρτη δίνω το πρώτο μου μάθημα και κυριολεκτικά έχω να βγάλω ένα σχεδόν ολόκληρο σύγγραμα 500 σελίδων και πέντε άλλα που θα είναι ερωτήσεις ανάπτυξης... συν τις σημειώσεις ... δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα ειδικά στο σύγγραμα, έχω και καιρό να διαβάσω εξωσχολικά και δεν αντέχεται, πώς θα τα θυμάμαι εγώ όλα αυτά? τι τρόπος υπάρχει για να τα θυμάμαι όλα?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.
Την Τετάρτη δίνω το πρώτο μου μάθημα και κυριολεκτικά έχω να βγάλω ένα σχεδόν ολόκληρο σύγγραμα 500 σελίδων και πέντε άλλα που θα είναι ερωτήσεις ανάπτυξης... συν τις σημειώσεις ... δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα ειδικά στο σύγγραμα, έχω και καιρό να διαβάσω εξωσχολικά και δεν αντέχεται, πώς θα τα θυμάμαι εγώ όλα αυτά? τι τρόπος υπάρχει για να τα θυμάμαι όλα?
ρε ερυφιλη
γιατι σας παιδευουν ετσι
Δεν σας εχουν δωσει ερωτησεις να απαντησετε? χοντρο ζορι η τεχνη.
Εμας σε θεωρητικα μαθηματα μας δινουν 50 ερωτησεις ..βγαλτετες και ελατε. Ισως γιατι δεν ειναι το φορτε μας τα μαθηματα αυτα.Πω πω μαρτύριο ειναι.
Θα ελεγα, αστο συγγραμα στην ακρη, σημειωσεις και ερωτησεις κανε.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
ρε ερυφιλη
γιατι σας παιδευουν ετσι
Δεν σας εχουν δωσει ερωτησεις να απαντησετε? χοντρο ζορι η τεχνη.
Εμας σε θεωρητικα μαθηματα μας δινουν 50 ερωτησεις ..βγαλτετες και ελατε. Ισως γιατι δεν ειναι το φορτε μας τα μαθηματα αυτα.Πω πω μαρτύριο ειναι.
Θα ελεγα, αστο συγγραμα στην ακρη, σημειωσεις και ερωτησεις κανε.
όχι δεν έχει δώσει ερωτήσεις...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
τι να πω.. ψαξε για παλια θεματα. πηγαινε και στους δαπιτες αυτοι ασχολουνται
έχει ανεβάσει στο e class κάποια σχεδιαγράμματα το θέμα του συγγράμματος γενικότερα... αν διαβάσω τα σχεδιαγράμματα? αλλά πώς θα το αναπτύξω μόνο από τα σχεδιαγράμματα?
 

MariaK11

Νεοφερμένος

Η MariaK11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μιας και είμαι με μετεγγραφή και δεν έχω παρακολουθήσει από κοντά πολύ. Είναι καλή ιδέα να διαβάσω μόνο ότι είναι αναρτημένο στο eclass ;
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Εμάς υπάρχουν καθηγητές που δεν απαντάνε ποτε 😂
Καλά εννοείται αυτό υπάρχει και σε εμάς :hehe:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

έχει ανεβάσει στο e class κάποια σχεδιαγράμματα το θέμα του συγγράμματος γενικότερα... αν διαβάσω τα σχεδιαγράμματα? αλλά πώς θα το αναπτύξω μόνο από τα σχεδιαγράμματα?

Μιας και είμαι με μετεγγραφή και δεν έχω παρακολουθήσει από κοντά πολύ. Είναι καλή ιδέα να διαβάσω μόνο ότι είναι αναρτημένο στο eclass ;
Εσείς ξέρετε πόσο καλύπτουν οι σημειώσεις του e-class την ύλη. Δείτε τες, κάντε σύγκριση με το σύγγραμμα και αν κρίνετε ότι επαρκούν, διαβάστε μόνο αυτές. Δε μπορούμε να απαντήσουμε εμείς για το αν είστε καλυμμένες ή όχι εφόσον δεν έχουμε ιδέα για την ύλη σας και τα μαθήματά σας.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
ν
Καλά εννοείται αυτό υπάρχει και σε εμάς :hehe:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:




Εσείς ξέρετε πόσο καλύπτουν οι σημειώσεις του e-class την ύλη. Δείτε τες, κάντε σύγκριση με το σύγγραμμα και αν κρίνετε ότι επαρκούν, διαβάστε μόνο αυτές. Δε μπορούμε να απαντήσουμε εμείς για το αν είστε καλυμμένες ή όχι εφόσον δεν έχουμε ιδέα για την ύλη σας και τα μαθήματά σας.
ναι το καλύπτουν το σύγγραμα αλλά είναι σχεδιαγράμματα, δεν είναι προτάσεις , έχει δηλαδή όλες τις πληροφορίες
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,019 μηνύματα.
ναι το καλύπτουν το σύγγραμα αλλά είναι σχεδιαγράμματα, δεν είναι προτάσεις , έχει δηλαδή όλες τις πληροφορίες
Προσωπική μου γνώμη, δεν έχεις κάτι να χάσεις...μελέτησε το υλικό του eclass και μπορεί να πιάσεις κάτι στην εξεταστική. Θα είναι κέρδος, ούτως ή άλλως γιατί και να μην το περάσεις το μάθημα, θα τα έχεις πιο φρέσκα μετά
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
Μία καθηγήτρια μας έστειλε ότι πρέπει όλοι να περαστουμε στο edupass εγώ όμως δεν έχω εμβόλιο με ραπιντ πηγαίνω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.
Μία καθηγήτρια μας έστειλε ότι πρέπει όλοι να περαστουμε στο edupass εγώ όμως δεν έχω εμβόλιο με ραπιντ πηγαίνω
εριφυλη και τα παιδια που κινουνται με ραπιντ τεστ δηλώνονται στο edypass.
ειναι παιδεμα μεν αλλα μπορουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

έχει ανεβάσει στο e class κάποια σχεδιαγράμματα το θέμα του συγγράμματος γενικότερα... αν διαβάσω τα σχεδιαγράμματα? αλλά πώς θα το αναπτύξω μόνο από τα σχεδιαγράμματα?
Ωραια αφου εχει ανεβασει τετοιο σχεδιαγραμα , αυτα θα διαβασεις
Σαφως και το σχεδιαγραμμα δεν δινει της απαντησεις , αυτες θα τις ανασυρεις εσυ απο τις σημειωσεις
με βαση την αναφορα που κανει το κουτακι του σχεδιαγραμματος.
Μα κοιτα.... και ερωτησεις να εδινε, παλι χωρις απαντησεις θα ηταν, εσυ θα τις εψαχνες στις σημειωσεις.
Ευφιλη ειναι αρχη για σενα ακομα ,απο την εξεταστικη σεπτεμβρη και μετα θα τους ψυχολογήσεις τι ζητανε στις εξετασεις και θα προσαρμοστεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
εριφυλη και τα παιδια που κινουνται με ραπιντ τεστ δηλώνονται στο edypass.
ειναι παιδεμα μεν αλλα μπορουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ωραια αφου εχει ανεβασει τετοιο σχεδιαγραμα , αυτα θα διαβασεις
Σαφως και το σχεδιαγραμμα δεν δινει της απαντησεις , αυτες θα τις ανασυρεις εσυ απο τις σημειωσεις
με βαση την αναφορα που κανει το κουτακι του σχεδιαγραμματος.
Μα κοιτα.... και ερωτησεις να εδινε, παλι χωρις απαντησεις θα ηταν, εσυ θα τις εψαχνες στις σημειωσεις.
Ευφιλη ειναι αρχη για σενα ακομα ,απο την εξεταστικη σεπτεμβρη και μετα θα τους ψυχολογήσεις τι ζητανε στις εξετασεις και θα προσαρμοστεις.
και αν δεν γραφτώ στο edupass τι γίνεται?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
απο τιποτα.. μεχρι και να μην μπορεις να μπεις στην αιθουσα.
δεν ξερω τι ελεγχους κανουν στηνσχολη σου
μέχρι τώρα δεν το ζήτησε κανείς, μόνο μια καθηγήτρια το έγραψε... εγώ απλώς μπαίνω στο gov και κατεβάζω το αρνητικό μου τεστ... τι παραπάνω έχει το edupass ας πούμε?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top