Εξεταστική

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
επιτέλους βγήκε και το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμάς βγήκε μόνο 1 μάθημα από τα 5 που δώσαμε την Πέμπτη, το οποίο πέρασα με αρκετά καλό βαθμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Εμάς βγήκε μόνο 1 μάθημα από τα 5 που δώσαμε την Πέμπτη, το οποίο πέρασα με αρκετά καλό βαθμό!

7, ε:P;;

Ειναι ο μαγικος αριθμος που χαιρεσαι οταν τον βλεπεις, αλλα δεν ενθουσιαζεσαι κιολας;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
7, ε:P;;

Ειναι ο μαγικος αριθμος που χαιρεσαι οταν τον βλεπεις, αλλα δεν ενθουσιαζεσαι κιολας;)...

5,6 είναι κακοί βαθμοί,
7,8,9
είναι καλοί βαθμοί
10 είναι βαθμος για φυτά

αν λεει ένας έγραψα καλά και δε λεει το βαθμό σου τότε κατά 97% έχει πάρει ο άλλος 7 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
βγες παιδαγωγικη εχω ενα μηνα και κατι που σε εδωσα βγες:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
επιτέλους βγήκε και το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής:)
Είστε τυχεροί πραγματικά. Σε εμάς μόνο ένα μάθημα έχει ανακοινωθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
λοιπόν....έχουμε και λεμε

Ηλεκτρικές Μετρήσεις: 7,5
Διαφορικές Εξισώσεις: 10
Λογισμός Πολλών Μεταβλητών: 6
Επιχειρησιακή Έρευνα: 9-10(το μονο που δεν εχει βγει -.-)
Τεχνολογία Ηλεκτροτεχνικών και Ηλεκτρονικών Υλικών: 10
Φυσική ΙΙ: 9
Προγραμματισμός σε C: 8

και ο Μ.Ο του 2ου εξαμήνου είναι περίπου στο 8,5....
και ναι.... 14/14 μαθήματα στο 1ο έτος....ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΝΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Οκτώβρη ξανα στη σχολή....:yahoo::smoke:

χαμηλο βαθμο στη C :pfff:

καμεεεεεεεεεεεεεεεεεενε !
Μπραβο ρε συ . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Βγήκαν και τα 2 τελευταία μαθήματα σήμερα....Είμαι σε μια περίεργη κατάσταση!Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να στενοχωρηθώ!Ιστορία πίστευα ότι έγραψα καλά τελικά έπεσα έξω και η κ.Ευθυμίου μου έβαλε 4,στο μάθημα εισαγωγή στο θέατρο που δεν πίστευα ότι είχα γράψει καλά βλέπω ένα 9 και μου πετάγονται τα μάτια....Το έχετε πάθει εσείς αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Βγήκαν και τα 2 τελευταία μαθήματα σήμερα....Είμαι σε μια περίεργη κατάσταση!Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να στενοχωρηθώ!Ιστορία πίστευα ότι έγραψα καλά τελικά έπεσα έξω και η κ.Ευθυμίου μου έβαλε 4,στο μάθημα εισαγωγή στο θέατρο που δεν πίστευα ότι είχα γράψει καλά βλέπω ένα 9 και μου πετάγονται τα μάτια....Το έχετε πάθει εσείς αυτό;
αν ο καθηγητής είναι λίγο ότι να ναι δεν είναι περίεργο...και εγώ φυσική νόμιζα ότι είχα γράψει καλούτσικα,τουλάχιστον ότι την είχα περάσει αλλά με έκοψε με 4, μιλάμε για καθηγητή που γενικά δεν επικοινωνεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
βγηκε η παιδαγωγικη μετα απο 1 μηνα και κατι και το περασα με 7 μια χαρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ponokos

Νεοφερμένος

Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γεια και απο εμένα παιδια, αυτο που θέλω να σας ρωτήσω εμένα δεν μου έτυχε ποτε όσο σπουδαζα,και γιαυτο θέλω να το ρωτήσω,ακουσα λοιπόν πως οταν κάποιος φοιτητής ειναι παντελώς άσχετος σε κάποια μαθηματα και πως με αρκετό διαβασμα δεν μπορει να καταφέρει να το περασει στην εξεταστική,τότε καλεί άλλους ανθρωπους που δεν χρειάζεται να διάβασουν και πολυ λόγω οτι ειναι ο τομέας του η το γνωρίζουν καλα και τέτοια,δεν ξέρω μπορει να συμβέι κατι τέτοιο να δωσει κάποιος άλλος αντί για τον ίδιο φοιτητή που δεν τα καταφέρνει ;μου ακούστηκε περίεργο αυτο και ποτε δεν μου είχε συμβεί γιαυτο και διερωταμαι μηπως εχετε ακούσει εσεις κατι. Φυσικα και ο άλλος που θα δωσει δεν νομίζω να το κάνει και αφιλοκερδώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Γεια και απο εμένα παιδια, αυτο που θέλω να σας ρωτήσω εμένα δεν μου έτυχε ποτε όσο σπουδαζα,και γιαυτο θέλω να το ρωτήσω,ακουσα λοιπόν πως οταν κάποιος φοιτητής ειναι παντελώς άσχετος σε κάποια μαθηματα και πως με αρκετό διαβασμα δεν μπορει να καταφέρει να το περασει στην εξεταστική,τότε καλεί άλλους ανθρωπους που δεν χρειάζεται να διάβασουν και πολυ λόγω οτι ειναι ο τομέας του η το γνωρίζουν καλα και τέτοια,δεν ξέρω μπορει να συμβέι κατι τέτοιο να δωσει κάποιος άλλος αντί για τον ίδιο φοιτητή που δεν τα καταφέρνει ;μου ακούστηκε περίεργο αυτο και ποτε δεν μου είχε συμβεί γιαυτο και διερωταμαι μηπως εχετε ακούσει εσεις κατι. Φυσικα και ο άλλος που θα δωσει δεν νομίζω να το κάνει και αφιλοκερδώς.
Δεν νομίζω να γίνεται, αφού όταν παραδίδουμε το γραπτό μας επιδεικνύουμε τη φοιτητική μας ταυτότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν νομίζω να γίνεται, αφού όταν παραδίδουμε το γραπτό μας επιδεικνύουμε τη φοιτητική μας ταυτότητα.
αυτό δεν συμβαίνει σε όλες τις σχολές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
αυτό δεν συμβαίνει σε όλες τις σχολές!
Αλήθεια; Πως επιβεβαιώνουν , τότε , τον αριθμό μητρώου που έχει αναγραφεί στη κόλα αναφοράς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ponokos

Νεοφερμένος

Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Τι σχέση εχει αυτο δεν μπορει παράδειγμα να την εχει ξεχάσει και απλα να θυμάται τον αριθμό απ έξω και έτσι να δωσει παρανομως ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Τι σχέση εχει αυτο δεν μπορει παράδειγμα να την εχει ξεχάσει και απλα να θυμάται τον αριθμό απ έξω και έτσι να δωσει παρανομως ;
Στο δικό μου τμήμα όσους δεν είχαν μαζί τους τη φοιτητική ταυτότητα τους έστελναν στη γραμματεία να βγάλουν βεβαίωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ponokos

Νεοφερμένος

Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Άρα λοιπόν δεν μπορει να γινεται κατι τέτοιο!!!αρα λαδωνουν τον καθηγητή για να τον περασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Άρα λοιπόν δεν μπορει να γινεται κατι τέτοιο!!!αρα λαδωνουν τον καθηγητή για να τον περασει
Απο προσωπική μου εμπειρία σε αυτό το συμπέρασμα μπορώ να καταλήξω. Δεν γνωρίζω αν η σχολή που αναφέρεις λειτουργεί με διαφορετικές μεθόδους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Πριν δυο χρόνια, που τα πάσο ήταν κάτι χαρτονάκια της πλάκας, μπορούσες άνετα να αλλάξεις φωτογραφία. ΄Με τα καινούργια πάσο δεν μπορεί να γίνει.

Αλλά και πάλι, δεν είναι μόνο θέμα σχολής, είναι θέμα επιτηρητών. Μπορεί να τύχει σε εξέταση να υπογράψεις χωρίς καν να σου ζητήσουν πάσο.

Όσον αφορά το συγκεκριμένο ζήτημα, γνωρίζω άτομα που έχουν δώσει για άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ponokos

Νεοφερμένος

Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ε δεν νομίζω τώρα καθηγητης που και για 500 ευρω δεν θα δεχόταν να περασει ενα μαθητή έστω και με 5,ειδικά και σήμερα με την κρίση που τους έκοψαν και τους μισθούς πολυ δύσκολο μου ακούγεται να μην τα δεχτούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top