Εξεταστική

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αλήθεια; Πως επιβεβαιώνουν , τότε , τον αριθμό μητρώου που έχει αναγραφεί στη κόλα αναφοράς;
εμ, και πάλι δεν ζητάνε σε όλες τις σχολές τον αριθμό μητρώου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εμας και τον αριθμο μητρωου τσεκαρουν και το πασο ζητανε,μολις παραδιδουμε το γραπτο..Και μας κοιτουν εντονα,αν ειμαστε εμεις στη φωτογραφια...Μια φορα μια κοπελα, ειχε ξεχασει το πασο της και εδωσε ταυτοτητα..Και τοτε, ρωτουσαν οι επιτηρητες,αν την ξερουμε..Και μολις μια καθηγητρια ειπε ''την ξερω εγω',τοτε της πηραν το γραπτο..Αλλιως δε την αφηναν,να το παραδωσει..Αυτο γινεται σε εμας..Τωρα σε αλλες σχολες,δε ξερω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Μπαίνω στο 4ο έτος στη φαρμακευτική και είναι η πρώτη φορά που δε θα διαβάσω για την εξεταστική του Σεπτεμβρίου μιας και δε χρωστάω κανένα μάθημα.Περίεργο πραγματικά να κάθεσαι τέτοιον καιρό.Το κακό είναι ότι όλοι οι φίλοι μου διαβάζουν και δεν έχω τι να κάνω πολλές φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
-Κάνε παρέα άτομα που δεν χρωστάνε μαθήματα.
-Βοήθησε τους φίλους σου στο διάβασμα.
-Πήγαινε βιβλιοθήκη και διάβασε τα εκτός ύλης.
-Διάβασε καλύτερα τα μαθήματα που πέρασες με λιγότερο απο 8.5.

Υπάρχουν πολλά που μπορείς να κάνεις...πάντως σε νιώθω πρέπει να είναι πολύ βαρετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
-Πήγαινε βιβλιοθήκη και διάβασε τα εκτός ύλης.
-Διάβασε καλύτερα τα μαθήματα που πέρασες με λιγότερο απο 8.5.

Σοβαρά τώρα, υπάρχουν άτομα που θα κάνουν αυτά τα 2; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Όλα τα μαθήματα με λιγότερο από 8,5 τα πέρασα.:P
Περιμένω να αρχίσει το Eurobasket.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Dota 2!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα, υπάρχουν άτομα που θα κάνουν αυτά τα 2; :hmm:

Το πρώτο ίσως το 0.2% των φοιτητών.
το δεύτερο δεν νομίζω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μπορείτε επίσης αν παίζετε LoL να φτάσετε Gold και να πάρετε το ανάλογο δώρο ή αν είστε ήδη να προσπαθήσετε να φτάσετε Diamond.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ξέρετε πώς πέρασα τα μαθήματα?Θα γελάσετε πολλοί αλλά δεν πειράζει.
Χώρισα το Μάρτιο και το έριξα στο διάβασμα για να ξεχαστώ.Τον Ιούνιο πέρασα όλα τα μαθήματα του εξαμήνου + 4 που χρωστούσα.Σύνολο 9.
Κάθε εμπόδιο για καλό που λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
-Κάνε παρέα άτομα που δεν χρωστάνε μαθήματα.
-Βοήθησε τους φίλους σου στο διάβασμα.
-Πήγαινε βιβλιοθήκη και διάβασε τα εκτός ύλης.
-Διάβασε καλύτερα τα μαθήματα που πέρασες με λιγότερο απο 8.5.
Υπάρχουν πολλά που μπορείς να κάνεις...πάντως σε νιώθω πρέπει να είναι πολύ βαρετά.
Να προσθέσω κι εγώ κάτι;
- Βρες τα βιβλία και σημειώσεις των δύο επόμενων εξαμήνων και πριν αρχίσουν τα μαθήματα στρώσου στο διάβασμα, ώστε να είσαι έτοιμος για όλη την επόμενη χρονιά.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Να προσθέσω κι εγώ κάτι;
- Βρες τα βιβλία και σημειώσεις των δύο επόμενων εξαμήνων και πριν αρχίσουν τα μαθήματα στρώσου στο διάβασμα, ώστε να είσαι έτοιμος για όλη την επόμενη χρονιά.


Εγω βασικα αυτο θα εκανα μονο...οχι πως στο σχολη μου υπαρχει ενδεχομενο να μη χρωστας τιποτα αλλα anyway:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα, υπάρχουν άτομα που θα κάνουν αυτά τα 2; :hmm:

Ναι αν γουσταρεις το αντικειμενο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα, υπάρχουν άτομα που θα κάνουν αυτά τα 2; :hmm:

ω ναι! και δεν το κάνουν γιατί είναι "φυτά" , απλά τους αρέσει αυτό που σπουδάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ξέρετε πώς πέρασα τα μαθήματα?Θα γελάσετε πολλοί αλλά δεν πειράζει.
Χώρισα το Μάρτιο και το έριξα στο διάβασμα για να ξεχαστώ.Τον Ιούνιο πέρασα όλα τα μαθήματα του εξαμήνου + 4 που χρωστούσα.Σύνολο 9.
Κάθε εμπόδιο για καλό που λένε.

Γιατί να γελάσουμε ρε μαν ;


Ωραίος πάντως, 4ο έτος και να μην χρωστάς κανένα...Άρχοντας είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Να προσθέσω κι εγώ κάτι;
- Βρες τα βιβλία και σημειώσεις των δύο επόμενων εξαμήνων και πριν αρχίσουν τα μαθήματα στρώσου στο διάβασμα, ώστε να είσαι έτοιμος για όλη την επόμενη χρονιά.

Aυτό κάνω εγώ από τον Αύγουστο και με κοροιδεύουν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παμε δυνατα σημερα , πρωτοπορουμε εμεις φετος , Εξεταστικη Εαρινου εξαμηνου την κανουμε Σεπτεμβρη ! Μαθηματικα 2 θα σε τεντωσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αύριο δίνω 1ο μάθημα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα παιδιά όσοι δώσατε σήμερα και καλή επιτυχία για εμάς που ξεκινάμε από αύριο.......Ποίηση είναι η 3η φορά και η φαρμακερή σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hürrem Sultan

Νεοφερμένος

Η Hürrem Sultan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Καλή εξεταστική μας παιδιά!:P
Εγω ξεκινάω από Τετάρτη...
βέβαια, αν κρίνω από το διάβασμα μου...
θα μπω, θα δω και θα βγω χεχεχε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top