Εξεταστική

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
στο ανδροιδ όλοι τζαμπατζίδεσ είναι ( βάζω και τον εαυτό μου μέσα! ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
στο ανδροιδ όλοι τζαμπατζίδεσ είναι ( βάζω και τον εαυτό μου μέσα! ) :P

aυτοι όμως που έχουν iphone δεν είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Το Matlab είναι επιλογής :P

Τσου...Έχει matlab το υποχρεωτικό του Γραββάνη στο τρίτο εξάμηνο,νομίζω αριθμητική ανάλυση λέγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τσου...Έχει matlab το υποχρεωτικό του Γραββάνη στο τρίτο εξάμηνο,νομίζω αριθμητική ανάλυση λέγεται...

Είναι η αριθμητική ανάλυση MATLAB??? :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Πάντως εγώ άκουσα ότι κάνουμε Java στο επόμενο. Ή C++, αλλά μάλλον java.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Είναι η αριθμητική ανάλυση MATLAB??? :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Πάντως εγώ άκουσα ότι κάνουμε Java στο επόμενο. Ή C++, αλλά μάλλον java.

Το τρίτο έχει σίγουρα C++...Kαι Java κάνουμε,αλλά δεν ξέρω πότε....Και ναι,η αριθμητική έχει μέσα Matlab....:D:/:Εσύ το πήρες επιλογής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μεγαλος Γραββανης, τον ειχε απο κοντα ο αδελφος μου σε μεταπτυχιακο και διδακτορικο :D Μηπως κανετε Matlab απο κανενα βιβλιο που το ονομα του συγγραφεα του μοιαζει με το nickname μου :P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το τρίτο έχει σίγουρα C++...Kαι Java κάνουμε,αλλά δεν ξέρω πότε....Και ναι,η αριθμητική έχει μέσα Matlab....:D:/:Εσύ το πήρες επιλογής?
Ναι.
Μεγαλος Γραββανης, τον ειχε απο κοντα ο αδελφος μου σε μεταπτυχιακο και διδακτορικο :D Μηπως κανετε Matlab απο κανενα βιβλιο που το ονομα του συγγραφεα του μοιαζει με το nickname μου :P?

Περίπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Τσου...Έχει matlab το υποχρεωτικό του Γραββάνη στο τρίτο εξάμηνο,νομίζω αριθμητική ανάλυση λέγεται...

Σε ποια σχολη λένε το ματλαμπ αριθμητική ανάλυση ; Καμια σχέση !

Η java ειναι η αγαπημένη μου γλώσσα . Βασικα ξέρω μονο java , c++ , fortran . Αλλα η java ειναι φοβερή και με πολλεεεεες δυνατότητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Σε ποια σχολη λένε το ματλαμπ αριθμητική ανάλυση ; Καμια σχέση !

Η java ειναι η αγαπημένη μου γλώσσα . Βασικα ξέρω μονο java , c++ , fortran . Αλλα η java ειναι φοβερή και με πολλεεεεες δυνατότητες

Δεν είπα αυτό που λες...Είπα ότι στο μάθημα που λέγεται αριθμητική ανάλυση χρησιμοποιούμε matlab.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εντάξει το ποιο έξυπνο πράγμα που έχει να κάνεις κάποιος που μαθαίνει προγραμματισμό σε σχολές όπως η πληροφορική και το ημμυ είναι να μάθει ειτε android είτε windows mobile είτε Ios και να φτιάχνει προγράμματα και παιχνίδια ώστε να βγάζει χρήματα.

σαν χομπι ειναι καλο ναι , αλλα μεσω ελλαδας να βγαλει χρημα απο εφαρμογη λιγο αδυνατο , οσο καλη και να ειναι δεν θα εχει την σωστη προωθηση που χρειαζεται στην αγορα και δεν θα γινει γνωστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
σαν χομπι ειναι καλο ναι , αλλα μεσω ελλαδας να βγαλει χρημα απο εφαρμογη λιγο αδυνατο , οσο καλη και να ειναι δεν θα εχει την σωστη προωθηση που χρειαζεται στην αγορα και δεν θα γινει γνωστη


:hmm:

Όταν κάνεις μια εφαρμογή για κινητά απευθύνεσαι σε παγκόσμια αγορά και όχι μόνο στην Ελληνική. Το ότι έχουμε πολλούς απόφοιτους πληροφορικής και κανένας δεν ασχολείται με το developing επειδή απλά δε τους το έμαθαν στο πανεπιστήμιο ή στο πολυτεχνείο (ημμυ) ακούγεται μάλλον αστείο.

Αν περιμένουν με το java και την c++ να κάνετε καριέρα δε κάνουν τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ναι γιατί είναι δύσκολο το mobile dev και πρέπει να μας το μαθαίνει το πανεπιστήμιο ( παραλείπουμε το ποιος υποτίθεται πως είναι ο ρόλος του πανεπιστημίου ). Χέσε μας ρε φόκο.

Εγώ λέω να σουτάρουμε τα μαθήματα συναρτησιακού και αντικειμενοστραφούς προγραμματισμού και να βάλουμε visual basic και τη γλώσσα του iOS ή όπως σκατά λέγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μην ακουσω παραπονα για το βιβλιο η για τον καθηγητη σας, θα σας καρφωσω :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Επιτέλους βαθμός!!!
9,5 στην επιχειρησιακή έρευνα!!! Την αγαπώ ρε φίλε!! :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μην ακουσω παραπονα για το βιβλιο η για τον καθηγητη σας, θα σας καρφωσω :devil:

Όχι, ο Γραββάνης είναι φοβερός (με τον τρόπο του). Και ο διδακτορικός που μας έκανε μάθημα πολύ καλός. 9 πήρα στο μάθημα του!

Αλλά το βιβλίο έχει τα προβληματάκια του :P Για πες μας, ο αδερφός σου είναι στο πανεπιστήμιο μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Επιτέλους βαθμός!!!
9,5 στην επιχειρησιακή έρευνα!!! Την αγαπώ ρε φίλε!! :clapup: :clapup:
και εγωωωωωωωωωωωω...... 9,5:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Όχι, ο Γραββάνης είναι φοβερός (με τον τρόπο του). Και ο διδακτορικός που μας έκανε μάθημα πολύ καλός. 9 πήρα στο μάθημα του!

Αλλά το βιβλίο έχει τα προβληματάκια του :P Για πες μας, ο αδερφός σου είναι στο πανεπιστήμιο μας?
Στο ανοιχτο πανεπιστημιο Θρακης δουλευει, διδακτορικος του ηταν παλια οποτε τωρα θα ειναι αλλος λογικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top