Εξεταστική

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Εγώ πάντως όσο περισσότερο διαβάζω τόσο καλύτερα γράφω. νορμαλ καταστάσεις δλδ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Yπάρχουν πολλοί από σας τους φοιτητές οι οποίες δε κατεβαίνουν ποτέ σε εξεταστική τελείως αδιάβαστοι οπότε δε μπορείτε να κρίνετε πολλοί από σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
εκτος απο τα αγγλικα δεν γινεται ρε μαγκες να πας αδιαβαστος κ να γραψεις πανω απο 2-3 σε οποιοδηποτε μαθημα (κ αυτο απο σποντα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πάει και η ενζυμολογία, δεν με ικανοποίησε ο βαθμός αλλά ας το σκεφτόμουν νωρίτερα.
Το σίγουρο είναι ότι στα 3 από τα 4 τον Σεπτέμβρη θα βάλω ρήτρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φυσιολογία 1 πήγα αδιάβαστος και πέρασα με 5
και μικροβιολογία 1 το ίδιο (ήταν το έτος που δούλευα οπότε δε είχα χρονο να διαβάσω).

(Όταν λέω αδιάβαστος δεν είχα παρακολουθήσει καμία ώρα δεν είχα ανοίξει καν το βιβλίο)--> για μερικούς το αδιάβαστος σημαίνει απλά δεν έβγαλα ολη την ύλη....

Ο λόγος που πέρασα δεν ήταν επειδή ήταν εύκολο το μάθημα αλλά επειδή είχα γενικές γνώσεις από την άλλη σχολή.

Πιστεύω ότι οι καθηγητές στα μαθήματα θέλουν να ξέρουμε την ουσία και όχι να παπαγαλίζουμε και να μην ξερουμε τι παπαγαλίζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Λοιπόν, αυτό το εξάμηνο πήγε αρκετά καλά.
5,6,7,7,9 και ένα γαμημένο 4 στην Βιοχημεία 1 και ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΟΛΟΙ ΔΙΑΚΟΠΈΣ. -.-
Θα με στοιχειώσει αυτό το μάθημα μέχρι το πτυχίο. :P

3 έχω για Σεπτέμβρη, ελπίζω να ξεμπερδεύω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freak Of Nature

Νεοφερμένος

Ο Freak Of Nature αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μάλλον έχουνε φύγει όλοι. περιμένω (ουμε) τα τρία τελευταία εδώ και μία βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
εκτος απο τα αγγλικα δεν γινεται ρε μαγκες να πας αδιαβαστος κ να γραψεις πανω απο 2-3 σε οποιοδηποτε μαθημα (κ αυτο απο σποντα )

Εγώ έχω γράψει 7 σε εργαστήριο οπτικής και στην Μηχανική. Αλλά μιλάμε για τελείως αδιάβαστη. Άντε στα άλλα κάτι διάβαζα την προηγούμενη μέρα. Βέβαια, δεν το κάνεις αυτό , παραείναι ρίσκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
2 για σεπτ :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Κανενα για σεπτ :D :D αλλος 1 μηνας ξυσιματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εγω 4 εχω για σεπτεμβρη αντε και καλη επιτυχια να εχω:)(δλδ θελω να ελπιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Κανενα για σεπτ :D :D αλλος 1 μηνας ξυσιματος
πωω μιλαμε τρελο αλανι :eek: :P
εγω 3 για σεπτεμβρη . διατιθεται κανεισ να μου μαθει προγραμματισμο?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Εγω παντως την εψηνα αγρια να δωσω 1-2 εξεταστικες παραπανω, απο το να βαραω σκοπιες στα συνορα:/:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
πωω μιλαμε τρελο αλανι :eek: :P
εγω 3 για σεπτεμβρη . διατιθεται κανεισ να μου μαθει προγραμματισμο?:P:P

Κ εγώ θέλω!!Ειλικρινά έχω αρχίσει να πιστεύω ότι δε θα μάθω ποτέ...Τι προγραμματισμό έχεις να δώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Κ εγώ θέλω!!Ειλικρινά έχω αρχίσει να πιστεύω ότι δε θα μάθω ποτέ...Τι προγραμματισμό έχεις να δώσεις?

αστα να πανε :P φορτραν κ ματλαμπ, εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
αστα να πανε :P φορτραν κ ματλαμπ, εσυ?

Χαχαχα δε μου κάνεις...Μatlab του χρόνου εγώ,προς το παρόν C και Java...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
developing για android δε σας μαθαίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
developing για android δε σας μαθαίνουν;

σε μασ σεμιναριακα ειναι οποιοσ θελει τα παρακολουθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μatlab του χρόνου εγώ
Πως και έτσι? :P
developing για android δε σας μαθαίνουν;
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εντάξει το ποιο έξυπνο πράγμα που έχει να κάνεις κάποιος που μαθαίνει προγραμματισμό σε σχολές όπως η πληροφορική και το ημμυ είναι να μάθει ειτε android είτε windows mobile είτε Ios και να φτιάχνει προγράμματα και παιχνίδια ώστε να βγάζει χρήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top