Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τι καλος που εισαι βρε τεο.....
παντα με γλυκολογα..... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χεχε.Δεν το λεω με κακια!Απλα ετσι πως πατας την υποβολη των στοιχειων σου,τσουπ!,απο κατω ακριβως στην ιδια σελιδα φαινονται.Και το ματι σου θα εστιασει αυτοματα στο αποτελεσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα του ECCE βγήκαν.
Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι βρε παιδι μου αυτο λεμε απο χτες!Εδωσες μεμονωμενος ή μεσω φροντιστηριου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν την μπορώ τη θεοποίηση του Listening, από μερικούς (τάχα είναι δύσκολο). Ιδίως στο ECCE, τι πιο απλό, από το να ακούς 2 σειρές διάλογο και να επιλέγεις μία εικόνα 0.ο

Τώρα αν η αποτυχία οφείλεται σε φασαρία, πάω πάσο.
________________________________________________________________
Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν:D Όσοι δεν πέρασαν, έχουν πάντα τη "δεύτερη ευκαιρία" το Δεκέμβριο ή σε κάποια άλλη στιγμή της ζωής τους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ναι βρε παιδι μου αυτο λεμε απο χτες!Εδωσες μεμονωμενος ή μεσω φροντιστηριου?
χαχα σόρρυ δεν είδα τα προηγούμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo k.

Νεοφερμένος

Ο teo k. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ecpe και δεν ειμαι καλα..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
παιδια δν γινεται να δω τα αποτελεσματα στο σιτε τησ hau??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
παιδια δν γινεται να δω τα αποτελεσματα στο σιτε τησ hau??

Αν έχεις δώσει μέσω φροντιστηρίου όχι ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Να σας ρωτησω κατι παιδια. Η ξαδερφη μου ειχε List:F GVR:HP Speak:LP και Wr:P και κοπηκε.Αν δηλαδη εχεις ενα fail κοβεσαι ασχετα με το πως τα εχεις παει στο υπολοιπο τεστ?Ξερει κανεις να μου πει?
Τι αδικια κι αυτη να εχεις μεσο ορο πανω απο το κανονικο και να μην περνας γιατι δεν τα πηγες καλα σε ενα section.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelika

Νεοφερμένος

Η aggelika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
να σας ρωτησω κατι/? γνωρίζετε αν υπάρχει η δυνατότητα να δει κανείς το γραπτό του μετά τα αποτελέσματα αν το ζητήσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
Με ένα fail κόβεσαι σε όλη την εξέταση.Με 1 Borderline fail κι με τα υπόλοιπα από LP και πάνω περνάς.
Τώρα για το αν είναι αδικία δεν ξέρω.Το fail είναι πολύ άσχημο πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vitriolis

Νεοφερμένος

Ο vitriolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να σας ρωτησω κατι παιδια. Η ξαδερφη μου ειχε List:F GVR:HP Speak:LP και Wr:P και κοπηκε.Αν δηλαδη εχεις ενα fail κοβεσαι ασχετα με το πως τα εχεις παει στο υπολοιπο τεστ?Ξερει κανεις να μου πει?
Τι αδικια κι αυτη να εχεις μεσο ορο πανω απο το κανονικο και να μην περνας γιατι δεν τα πηγες καλα σε ενα section.

Νομιζω πως αυτος ειναι και ο λογος που πολλοι δινουν ecpe. Αν ειχε αυτα τα αποτελεσματα στο ecpe θα συμψηφιζονταν και θα περνουσε. Μπορει να κανω και λαθος βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
Νομιζω πως αυτος ειναι και ο λογος που πολλοι δινουν ecpe. Αν ειχε αυτα τα αποτελεσματα στο ecpe θα συμψηφιζονταν και θα περνουσε. Μπορει να κανω και λαθος βεβαια.

Ισχύει και για το ecpe.Με fail δεν περνάς ,ακόμα κι αν στα άλλα έχεις σκίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Να σας ρωτησω κατι παιδια. Η ξαδερφη μου ειχε speak:LP Wr:P GVR:HP kai List:F και κοπηκε. Αν δηλαδη εχεις ενα fail δεν περνας ασχετα απο το πως τα εχεις παει στα υπολοιπα? Ξερει κανεις να μου πει?
Τι αδικια κι αυτη. Να εχεις πανω απο το 65% και να κοβεσαι επειδη δεν τα πηγες καλα σε ενα section.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo k.

Νεοφερμένος

Ο teo k. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
οσοι βαζουν κατι στο φορουμ ας γραφουν πρωτα πρωτα ecce ή ecpe να ξερουμε κ μεις να το διαβαζουμε ή οχι...!!!!!

περιμενω να το δω στη πραξη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε καμια εξεταση του μισιγκαν δεν πρεπει να χετε F,αλλα το πολυ ενα ΒF για να περασετε και τουλαχιστο 3 LΡ.3 ΗΡ και ενα F και κοβεσαι,3 LΡ και ενα ΒF περνας.2 ακραια παραδειγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azazel

Νεοφερμένος

Ο azazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έδινα το ecce και είχα ένα BL fail στο grammar και τα υπόλοιπα LP και μου είπαν ότι δεν πέρασα, γιατί; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ισως δεν στα ειπαν καλα
περιμενε μεχρι τη δευτερα για να σιγουρευτεις
θα μπεις τοτε και θα τα δεις μονος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top