Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τα δικά μου αποτελέσματα αναλυτικά:
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: HP
GVR: HP
WRI: P
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
να κάνω μια απλή ερώτηση: εκτός από το απλό και κλασσικό "pass" μπορεί να αναγράφει και τίποτε άλλο;;

υπαρχει και το pass with honours αν εχεις παντου high pass!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StefBriscoe

Νεοφερμένος

Η StefBriscoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μια ερωτηση: Οταν γραφει Final: Pass, σημαινει οτι το πτυχιο εχει αποκτηθει μ Β?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μια ερωτηση: Οταν γραφει Final: Pass, σημαινει οτι το πτυχιο εχει αποκτηθει μ Β?
Όχι, λέει αν το πήρες ή κόπηκες.
Μετά σε κάθε μέρος βλέπεις με πόσο το πήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StefBriscoe

Νεοφερμένος

Η StefBriscoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν το πηρες το αναφερει και αμεσως μετα,οταν λεει P/F: ____.Γ αυτο ρωταω!Δεν πειραζει,αυτα ειναι λεπτομερειες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giourouki

Νεοφερμένος

Ο giourouki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε όλους.για το ecpe ξερετε πότε θα βγει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Αν το πηρες το αναφερει και αμεσως μετα,οταν λεει P/F: ____.Γ αυτο ρωταω!Δεν πειραζει,αυτα ειναι λεπτομερειες!:)
Απλά το final result είναι Pass ή Fail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giourouki

Νεοφερμένος

Ο giourouki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ξερεις κανείς για το ecpe?

Απαντήστε μου αν ξέρει κανείς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
απο την επομενη βδομαδα to ecpe... !!! πφφφφφφ..! ειναι αδικοο....ή ολα μαζιιι..ή τιποταααααα.!!! εγω τ 2009 ecce ειχα..
oral : Pass
gvr : High Pass
writing : Low Pass
listening: Low Pass
παιδια στ φετινα θεματα ecpe φοβαμαι πολυ το gcvr..... τα κειμενα ηταν παλουκιαααα !! :///
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cathygourdo

Νεοφερμένος

Η cathygourdo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
'Εχει κανένας απο εσάς κοπεί με 645 /1000 στο ecce (listening) κι αν ναι τι σας είπαν? Γενικά μπορούμε να έχουμε εικόνα απο τά ποσοστά του Michigan ECCE?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
απο την επομενη βδομαδα to ecpe... !!! πφφφφφφ..! ειναι αδικοο....ή ολα μαζιιι..ή τιποταααααα.!!! εγω τ 2009

Δεν έχω καταλάβει ούτε εγώ αυτή την τακτική.
Με ποιο σκεπτικό το ecpe βγαίνει λίγες μέρες μετά το ecce?
Υπομονή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
θελω τη βοηθεια οσων οσοι εδωσαν και ειδαν ηδη τα αποτελεσματα τους, ή ακομη και απο τα παιδια απο προηγουμενες εξετασεις...
οταν εισαγετε τα στοιχεια σας (κωδικος και ημερομηνια γεννησης) και μετα πατατε υποβολη...
τα αποτελεσματα σας τα εμφανιζει χυμα με τη μια?
δηλαδη παθαινεις το σοκ αμεσως?
ή σου εχει πχ καποια αλλη επιλογη καποιο κουμπακι ξερω εγω?
φοβαμαι μην τα δω ξαφνικα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
δυστυχως στα πετααει ετσι χυμα.! :Ρ :Ρ καλο κουραγιο! :Ρ κ παρε υπογλωσσιο πριν πατησεις το ΟΚ !:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lida Ι.

Νεοφερμένος

Η Lida Ι. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ο αδερφός μου fail! Λόγω listening!
Που σε όλα τα practice tests είχε πάνω από 85%
Κάκη ακουστική του χώρου! Καθόταν σε παράθυρο και δίπλα σε ένα γήπεδο παιζόταν αγώνας!
Είναι μετά να μην βαράς το κεφάλι σου;;;;;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
α οκ
ευχαριστω

το υπογλωσσιο θα με περιμενει μερικες μερουλες μεχρι να βγει το προφ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Με βλέπω να πέφτω απ' την καρέκλα όταν πατήσω υποβολή. :P


Ο αδερφός μου fail! Λόγω listening!
Που σε όλα τα practice tests είχε πάνω από 85%
Κάκη ακουστική του χώρου! Καθόταν σε παράθυρο και δίπλα σε ένα γήπεδο παιζόταν αγώνας!
Είναι μετά να μην βαράς το κεφάλι σου;;;;;;:mad:

Κρίμα !Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω.Μάλλον έπρεπε να ζητήσει να αλλάξει θέση. :/
Καλά αποτελέσματα με το ecpe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
εγω παλι θα φοβαμαι και να το πατησω........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
εγω θα βαλω καμια φιλη μ να τ πατησει :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lida Ι.

Νεοφερμένος

Η Lida Ι. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Κρίμα !Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω.Μάλλον έπρεπε να ζητήσει να αλλάξει θέση. :/
Καλά αποτελέσματα με το ecpe...

Eυχαριστώ πολύ!:D
Α! και η καθυστέρηση του ecpe λογικά οφείλεται στο ότι και οι εξετάσεις γενικά έγιναν αργότερα απο του ecce!
Για παράδειγμα εγώ speaking έδωσα 13 ιουνίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν θα αλλαξει και κατι αν το πατησει αλλος το κουμπι για τα αποτελεσματα!Παντως ανοιγει ξαφνικα η σελιδα με τα αποτελεσματα και το εγκεφαλικο ειναι ακαριαιο.χεχεχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top