Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καθε χρονο ετσι γινεται!
Καλωσορισες στο iSchool!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Τσέκαρε κόσμος που έχει μαζευτεί. :eek:

Όσοι είστε ecce προσπαθήστε να μη χαλάτε τη μέρα σας.Πηγαίντε καμιά βόλτα τώρα που βραδιάζει , ξεκολλήστε και απ' το pc αν είναι δυνατόν και κοιμηθείτε την ώρα που κοιμάστε καθημερινά το καλοκαίρι (δηλαδή αργά).Είναι προτιμότερο αύριο να ξυπνήσετε και να μάθετε απευθείας τα αποτελέσματα ή να σας ξυπνήσουν για να σας πουν τα αποτελέσματα απ' το να ξυπνήσετε νωρίς νωρίς και να κάθεστε 9.55 πάνω απ' τον υπολογιστή σας σε φάση Πάρκινσον !

Οι υπόλοιποι για το ecpe μόνο υπομονή μπορούμε να κάνουμε μέχρι να βγει κάποια ανακοίνωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι αν ειστε απο φροντιστηριο μην χαλιεστε αυριο και προσπαθειτε να τα δειτε διοτι ετσι και αλλιως ΔΕΝ θα μπορειτε.Πρηχτε ελευθερα τα φροντιστηρια σας και τους καθηγητες σας.Ετσι ο σερβερ δεν θα πεσει και θα μπορεσουν οι μεμονωμενοι να τα δουν στην ωρα τους!
Τα αποτελέσματα ECCE Μαΐου 2011 του Πανεπιστημίου του Michigan θα είναι διαθέσιμα για τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών και τους μεμονωμένους υποψήφιους μέσω της πλατφόρμας Orfeas την Παρασκευή 29 Ιουλίου 2011. Όσοι ενδιαφερόμενοι έχουν smart phone μπορούν να επωφεληθούν από το νέο τρόπο ενημέρωσης και να έχουν πλήρη πρόσβαση στα αποτελέσματα μέσω της συσκευής τους.
Τα αποτελέσματα σε έντυπη μορφή θα ταχυδρομηθούν σε όλα τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών τη Δευτέρα 1 Αυγούστου 2011.
Τη Δευτέρα 1 Αυγούστου 2011, τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν στον ιστότοπο της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης και θα ταχυδρομηθούν σε όλους τους υποψήφιους.

by HAU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Voula~5

Νεοφερμένος

Η Voula~5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αν τα αποτελέσματα του ecce βγουν αύριο, μετά από πόσες μέρες θα είναι διαθέσιμα για όλους τους υποψήφιους; Έδοσε ο αδερφός μου....και νομίζω πως είναι ο μόνος που δεν θέλει να τα δει...:eek::eek::eek:....αλλά εγω η πονηρή αδερφή, του πήρα τον κωδικό....:whistle:......Επίσης, για το ecpe έχουμε κάτι νεότερο...;....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΕCCE για ολους 1 Αυγουστου.
ECPE γυρω στις 1 με 3 Αυγουστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo k.

Νεοφερμένος

Ο teo k. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
δηλαδη το ecpe απο την αλλη εβδομαδα σιγουρα ετσι??(καινουριος-->καλως σας βρηκα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ετσι ελπιζουμε...:hmm:
α! και καλως ήρθες:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Καλώς ήρθες ! :)
Αρχές της επόμενης βδομάδας τα αποτελέσματα του ecpe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
τελικα δν θελω να βγουν.. πωωωωωω.!!!! 1-3 αυγουστου? ωραιαααααααααααα :ΟΟ :/ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ορεστης97

Νεοφερμένος

Ο Ορεστης97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...καινουριος εδω... και γω ecce εχω δωσει και πραγματικα εχω μπερδευτει τελειως με οτι γινεται :Ρ αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα ετσι? εγω εχω δωσει με φροντιστηριο..θα μπορω να τα δω συμπληρωνοντας μοναχα ημερομηνια γενησης και τον 7ψηφιο αριθμο μου η χρειαζεται και τιποτα αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
τελικα δν θελω να βγουν.. πωωωωωω.!!!! 1-3 αυγουστου? ωραιαααααααααααα :ΟΟ :/ :Ρ
-.-"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...καινουριος εδω... και γω ecce εχω δωσει και πραγματικα εχω μπερδευτει τελειως με οτι γινεται :Ρ αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα ετσι? εγω εχω δωσει με φροντιστηριο..θα μπορω να τα δω συμπληρωνοντας μοναχα ημερομηνια γενησης και τον 7ψηφιο αριθμο μου η χρειαζεται και τιποτα αλλο?

Καλώς όρισες !Η αλήθεια είναι πως έχει γίνει όντως ένα μπέρδεμα με τις ημερομηνίες τελευταία.Αύριο θα μάθεις τα αποτελέσματα απ' την καθηγήτρια του φροντιστηρίου σου.Ο κωδικός με την ημερομηνία είναι για τους μεμονωμένους υποψήφιους.Θα μπορέσεις κι εσύ να δεις τα αποτελέσματα ηλεκτρονικά ύστερα από 2 μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
εγω ειχα δωσει στα 15 και 16 δυο φορες το ecce και δεν το πηρα ειχα βεβαια πολλα κενα και ημουν ανωριμος....φετος εκανα μια παρα πολυ οργανωμενη εξασκηση και στα τεστ στο φροντιστηριο πηγαινα πολυ καλα....εδωσα στο hotel park στην λεωφορο αλεξανδρας ειχαμε παρα πολυ μεγαλο με την ακουστικη στο λισενινκ με αποτελεσμα να μην ακουω καλα πολλες φορες και συν οτι υπηρχαν απο πανω μου φωτα σποτακια τα οποια εκανανν αντανακλαση στο πορτοκαλι χαρτι.......ειμαι σιγουρος οτι εχω κοπει στο λισενινκ με fail και στα αλλα οτι εχω περασει....αρα ξερω οτι αυριο θα εχω κοπει αλλα οχι επειδη δεν ημουν εγω αλλα γιατι ειναι αυτοι κομπογιανητες.......σκεφτομαι μετα απο αυτα να τα παρατησω.....να σημειωσω οτι και στη σχολη μου εχω καθε εξαμηνο αγγλικα και οτι εκει τα παω καλα σχετικα και δεν εχουν καμμια σχεση με το λοουερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ειναι μονο το Michigan παντως.Υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες και πιστεψε με το Lower δεν ειναι κατι ακατορθωτο οταν το παιρνουν παιδια Α Γυμνασιου ή ακομα και ΣΤ Δημοτικού!;)
Καλα αποτελεσματα οπως και να χει σου ευχομαι και αυριο να ακουσουμε τα ευχαριστα απο σενα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
εγω το ανακοινωνω απο τωρα FAIL στανταρ.....και το πιο λογικο ειναι τα να τα παρατησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rabo97

Νεοφερμένος

Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
τα lower ειναι υπερεκτιμημενα πιστεψτε με. εγω περσι (Α γυμνασιου) εδωσα και michigan και cambridge του lower και τα περασα και τα δυο και φετος περιμενω για το ecpe. είπα βλέπετε να το δωσω με 1 χρονια αντι για 2, σκεπτομενος : "Τί έχω να χασω πέρα απο(στην εσχατη των περιπτωσεων) 180€?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τα lower ειναι υπερεκτιμημενα πιστεψτε με. εγω περσι (Α γυμνασιου) εδωσα και michigan και cambridge του lower και τα περασα και τα δυο και φετος περιμενω για το ecpe. είπα βλέπετε να το δωσω με 1 χρονια αντι για 2, σκεπτομενος : "Τί έχω να χασω πέρα απο(στην εσχατη των περιπτωσεων) 180€?"
Την ψυχικη οδυνη δεν εχεις λαβει υποψην σου.:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
το bordeline ειναι 50-64%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Χα!

Διπλό άγχος:P Θα ανακοινώσω τα αποτελέσματα σε μία φίλη μου (ECCE, μεμονωμένη, δεν έχει internet) και περιμένω τα δικά μου αποτελέσματα.

Perfect:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lida Ι.

Νεοφερμένος

Η Lida Ι. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Όσοι δίνουν μέσω καθηγητή ιδιαιτέρων θεωρούνται ως μεμονωμένοι...; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top