Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
TEO.. μια απορια.. παιδια απο φροντηστηρια που εδωσαν Lower αν βαλουν τους κωδικους τους μπορουν να τα δουν? επειδη οι φιλοι μου οι περισσοτεροι lower εδιναν :P ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ.. παντως τεο επειδι ρωτησες ως τωρα 5 φιλοι μου περασαν το lower ηταν ευκολα μαλλον εγω οταν ειχα δωσει πριν 2 χρονια ειχα hp speaking ,lp writing, p listening ,p gvr

τωρα στο προφφ περιμενω lp -p writing , lp-p gcvr , p- hp speaking, bf-lp listening:P(ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
εγω περιμενω κασεττα:fail gvr:low pass εκθεση:pass προφορικα:pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Μόλις με πήρε ο καθηγητής μου και μου είπε ότι...το Πήραααα! :D Δυστυχώς το σήκωσε η μάνα μου (γτ εγώ κοιμόμουνα :whistle: ) και έμαθα ότι έχω 2HP.. Για τα άλλα δεν ξέρω ακόμη... Θα πάω αργότερα στο γραφείο και θα σας πω αναλυτικά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια που εδωσαν με φροντιστηρια απευθυνονται σε αυτα ή περιμενουν ως τη Δευτερα για να τα μαθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
το πηρα!!!!!!ναι!!!!!!!!!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mickey mouse

Νεοφερμένος

Η Μίκυ Λιαβέρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους τους νέους ECCEούχους ;-) i-schoolίτες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πως τα πηγαν τα παιδια Μικυ μου?Το περασαν ολοι?

Για πειτε αναλυτικα πως τα πηγατε παιδια που σας αξιζουν πολλα συγχαρητηρια ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
εγω κυρια μαρια παρε με τηλεφωνο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryHemsworth

Νεοφερμένος

Η MaryHemsworth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ τώρα θα πρέπει να πρήξω την καθηγήτριά μου για να μάθει τα αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yannis

Νεοφερμένος

Ο yannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
για όσους έκαναν ιδιαίτερα, αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα οτι μπορούν να δουν τα αποτελέσματα στο https://results.hau.gr/.. και εγώ νόμιζα οτι θα μπορούσα να τα δω επειδή είμαι μεμονωμένος αλλα τελικά η καθηγήτρια μου, με είχε δηλώσει με τον δικό της κωδικό και έτσι τα έμαθα από αυτήν! ..και τελικά το πήρα! καλή επιτυχία σε όλους εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mickey mouse

Νεοφερμένος

Η Μίκυ Λιαβέρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ναι teol το πήραν τα χρυσάφια μου :D και τώρα μένει η αγωνία του ανηψιού μου για το ecpe :worry: αλλά ήταν πολύ καλός οπότε άδικα αγωνιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yannis

Νεοφερμένος

Ο yannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
φίλε οικονομολόγε, ήμουν και εγώ ακριβώς στη ίδια κατάσταση με εσένα! είχα δώσει στα 15 και στα 16 και είχα κοπεί και είχα απογοητευτεί τότε πολύ και αποφάσισα να τα παρατήσω και να τo δώσω μόλις τελειώσω το σχολείο (βλακεία μου βέβαια)! τώρα σπουδάζω και αποφάσισα το φεβρουάριο που μας πέρασε να το δώσω το ριμάδι, αν και δεν σου κρύβω οτι στη σκέψη, και μόνο, μιας ενδεχόμενης αποτυχίας ακόμη θα τρελενόμουν.. εύχομαι να το έχεις πάρει γιατί είμαστε στην ίδια θέση και σε καταλαβαίνω απόλυτα.. (και μην φοβάσαι για το ακουστικό, μπορεί να έχεις πάρει BF και να το περάσεις !)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αμα μαθετε και πως τα πηγατε σε καθε μερος θα ηταν πολυ χρησιμο να το ανεβασετε εδω,διοτι ειδα σχετικα χαμηλους βαθμους αυτη την εξεταστικη στο φροντιστηριο που πηγαινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
γεια ecpe τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stuart2945

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
θοδωρη .. με μια διαφορα οτι τα παιδια που ξαναεδωσαν αν δεν κανω λαθος εδωσαν σε αλλα θεματα

Σίγουρα θα έδωσαν σε άλλα θέματα.. απλώς εννοώ ότι ίσως μερικοί που δεν είχαν πάει καλά στα πρώτα θέματα να πήγαν καλύτερα στα δεύτερα.. και αυτό περισσότερο ισχύει στην έκθεση λόγω των θεμάτων ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
κοπηκαααααααααααααα.......fail listening......low pass gvr-εκθεση...pass προφορικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryHemsworth

Νεοφερμένος

Η MaryHemsworth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα!! Θα πεθάνω από αγωνία! Αναρωτιέμαι πώς άντεξα τόσο καιρό περιμένοντας. Και θα ήθελα μια συμβουλή. Τώρα θα πάω τρίτη γυμνασίου και οι αδερφές μου με πιέζουν εάν πάρω το ECCE, να δώσω κατευθείαν και το ECPE. Εγώ δεν ξέρω τί θα πρέπει να αποφασίσω, γιατί δεν ξέρω αμα θα τα προλαβαίνω όλα μαζί. Εννοώ πως θα περνάμε σχεδόν όλες μας τις μέρες στο σχολείο κάνοντας πρόβες για θεατρικά, μετά θα έρθει η πενταήμερη μπλα μπλα... Τί λέτε να κάνω ρε παιδιά; Να το δώσω ή να περιμένω; Γιατί όπως και να έχει το ECPE δεν είναι παίξε-γέλασε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vangos83

Νεοφερμένος

Ο vangos83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά!! Καινούργιος στην παρέα

Exam Results

Examination: ECCE MAY 2011
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: LP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
Performance Range

HP = High Pass.
P = Pass.
LP = Low Pass.
BF = Borderline-Fail.
F = Fail.
Y = Examinee did not take this section of the examination.

Από ότι φαίνεται ήμουν οριακά.. αλλά σημασία έχει ότι πέρασα :)
Συγχαρητήρια σε όλους τους υποψηφίους κυρίως για την προσπάθεια αυτό το χρόνο!!
Καλά αποτελέσματα στα παιδιά που περιμένουν το ecpe
Πάμε για άλλα τώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ορεστης97

Νεοφερμένος

Ο Ορεστης97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εμενα παιδια απο το φροντιστηριο δεν με εχει παρει κανεις ακομα..και δεν προκειται να παρω και γω...θα προτιμουσα σιγουρα να μπορουσα να δω τα αποτελεσματα μου μονος...διπλο το αγχος ετσι,οποτε λεω να περιμενω την δευτερα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valentina_p

Νεοφερμένος

Η valentina_p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παρακολουθώ μέρες τώρα το άγχος σας, παιδιά, και θα ήθελα να δώσω κουράγιο σ'αυτούς που ακόμα περιμένουν. Συγχαρητήρια σε όλους γιατί γενικά οι εξετάσεις σας (και μας, ως καθηγητές) προκαλούν ένα τεράστιο άγχος που ειδικά εσείς δε θα έπρεπε να το βιώνετε...Τέλοσπάντων, καλή συνέχεια σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top