Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MaryHemsworth

Νεοφερμένος

Η MaryHemsworth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
WIIIII!!! ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οριστε τα αποτελεσματα του φροντιστηριου μου.
Ελπιζω να κανετε και σεις το ιδιο υποψηφιοι και φροντιστηριουχοι για να δουμε φετος τι δυσκολεψε τα παιδια και πως βαθμολογηθηκαν.

Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: P
GVR: LP
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GVR: LP
WRI: LP

Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: LP
GVR: F
WRI: LP

Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: F
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GVR: LP
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: BF
GVR: LP
WRI: LP

Final: F
P/F: Fail
ORAL: HP
LST: BF
GVR: BF
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: LP
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: LP
WRI: LP


Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: P
GVR: LP
WRI: LP

Oι περισσοτεροι μαθητες ηταν σε πολυ καλο επιπεδο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vangos83

Νεοφερμένος

Ο vangos83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Οριστε τα αποτελεσματα του φροντιστηριου μου.
Ελπιζω να κανετε και σεις το ιδιο υποψηφιοι και φροντιστηριουχοι για να δουμε φετος τι δυσκολεψε τα παιδια και πως βαθμολογηθηκαν.

Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: P
GVR: LP
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GVR: LP
WRI: LP

Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: LP
GVR: F
WRI: LP

Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: F
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GVR: LP
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: BF
GVR: LP
WRI: LP

Final: F
P/F: Fail
ORAL: HP
LST: BF
GVR: BF
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: LP
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: LP
WRI: LP


Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: P
GVR: LP
WRI: LP

Oι περισσοτεροι μαθητες ηταν σε πολυ καλο επιπεδο.:)
από τα αποτελέσματα που ανάρτησες και συγκρίνοντας με τα δικά μου γενικά έπεσε πολύ LP.. Για να πω την αλήθεια σε κάποια part όπως στην έκθεση πχ περίμενα να έχω πάει καλύτερα.. Λεπτομέρειες βέβαια, αλλά εκ πρώτης όψεως αυτό βλέπω. Σημασία βέβαια έχει να το πάρεις και όχι τόσο ο βαθμός. Συγχαρητήρια και πάλι στα παιδιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lida Ι.

Νεοφερμένος

Η Lida Ι. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πάντως η διαδικασία του να παίρνεις ''τρίτο'' και να ρωτας είναι πολυ ψυχοφθόρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staman

Νεοφερμένος

Ο staman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μόλις έμαθα τα αποτελέσματα απο το φροντιστήριο μου...

Speaking: pass
Listening: pass
GVP: Pass
Writing: Low pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratz φιλε μου και καλωσορισες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η φίλη μου πέρασε τελικά:P

Άντε να δούμε τα δικά μας αποτελέσματα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valentina_p

Νεοφερμένος

Η valentina_p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Επειδή το ζήτησε ο teo:
Final: P
P/F: Pass
ORAL: BF
LST: P
GVR: LP
WRI: LP

Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GVR: LP
WRI: P
Γενικά πάντως φέτος νομίζω οτι δεν τα πήγαν και πολύ καλά...ειδικότερα στο GVR, που είναι σχεδόν πάντα το "αγκάθι". Π.χ. Τα δεύτερα αποτελέσματα είναι του μικρότερου αδερφού μου, ο οποίος δεν είχε ξεπατωθεί και στο διάβασμα, αν με εννοείτε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους ανεξαρτητως αποτελεσματος !! αντε να δουμε και τα ecpe τι θα γινει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Οριστε τα αποτελεσματα του φροντιστηριου μου.

Κανονικά θα έπρεπε να έχει μείνει το πολύ πολύ ένας σε ένα τόσο εύκολο πτυχίο, δεν είναι καλά λοιπόν τα αποτελέσματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ρε παιδια να κανω μια χαζη ερωτηση?
πριν απο τα αποτελεσματα σας εχει το final και το f/p
λογικα οτι λεει το ενα λεει και το αλλο
αρα ποιος ο λογος υπαρξης και των 2?
ή μηπως δεν εχω καταλαβει καλα? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo k.

Νεοφερμένος

Ο teo k. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ρε παιδια μαθετε τιποτα και για ecpe!!!!ελεοςς...δεν λεει τιποτα και η hau...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εεε λογικά Πέμπτη-Παρασκευή θα βγούνε και τα ecpe..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Tιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????????????? τρελαθηκα τωρα!!!!! 1-3 δεν λεγανε????? μην μ τα λετε αυτα....... ελεοσ κουραστηκα να περιμενω!!!!!!!!!!!!πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ααα σόρρυ! Δεν είχα δει κάτι τέτοιο! Πρόβλεψη έκανα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
σουτττττττττ!! θα βγουνε δευτερα!! τεο.. εσυ που ξερεις υπαρχει περιπτωση να βγαλουν ανακοινωση το σαββατοκυριακο ? δουλευουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
ναι θα τρεξουν εδω ολη την βδομαδα δεν κανουν τιποτα θα δουλεψουν σκ?!χαχα :Ρ
συγχαρητηρια σε ολους οσους τα πηγαν καλα με τις εξετασεις και σ αυτους που δεν περασαν μην στεναχωριεστε τοσο υπαρχουν αλλα πραγματα πιο σημαντικα να στεναχωριομαστε :)
για τους φροντιστηριουχους αν θελετε μπορω να σας πω τα περσινα μου και της φιλης μου του ecce :Ρ
για μας τα κοροιδα του ecpe υπομονη περιμεναμε κοντα 3 μηνες οι 3-4 μερες θα περασουν αργα και βασσανιστικα αλλα θα περασουν!
https://www.youtube.com/watch?v=epAHCh8bEdQ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Και η ΗΡΩ το περασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Και η ΗΡΩ το περασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Xαχαχαχα!Δεν πας καλά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Περσι το ΕCΡΕ βγηκε Δευτερα και στειλανε μηνυματα τη Κυριακη.Με αυτους μην αποκλειτε τιποτα!Κατα τα αλλα διαφαινεται μια δυσκολια στα θεματα φετος με χαμηλες πτησεις βαθμολογιων.Αυτο δειχνουν τα ως τωρα στοιχεια.Το ακουστικο παραδοξως δεν κατεστρεψε πολλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top