Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rabo97

Νεοφερμένος

Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Πω πω παιδια δεν θελω να εκπεμπω άγχος απο ακτινα ενος χιλιομετρου, αλλα μονο στην ιδεα των αποτελεσματων του ecpe με πιανει αναγουλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ολοι εχουμε περασει απο αναλογη θεση.Απλα υπομονη λοιπον.Αν δινατε Κεμπριτζ θα ξερατε εδω και ενα μηνα τα αποτελεσματα.

Αυτό πάντα το είχα απορία και θέλω να μου απαντήσεις αν ξέρεις:Γιατί το cambridge είναι τόσο γρήγορο και το michigan κάνει 350.000 χρόνια;Αφού και τα 2 περίπου τον ίδιο όγκο γραπτών έχουν και τα βαθμολογούν με υπολογιστές :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γιατι το Κεμπριτζ εχει 10.000 βαθμολογητες και ειναι Αγγλοι με ολη τη σημασια της λεξεως.Και εχουν και μερη της εξετασης που επεμβαινουν ανθρωποι πριν περαστουν απο τον οπτικο αναγνωστη σε αντιθεση με το μισιγκαν που μονο μια εκθεση διορθωνουν.Θεμα οργανωσης φιλε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αλλη μια μερα που δεν προκειται να ανακοινωθουν τα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
εγω εχω τα αποτελεσματα και δεν τα δινω σε κανεναν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
πειρα ξανα τηλ την ελληνοαμερικανικη...και μου ειπε οτι ελπιζουν το πολυ μεχρι την Παρασκευη να τα εχουν...αλλιως αρχες αυγουστου...
Εγω εχω ενα προβλημα...εχω χασει το χαρτι που μας ειχαν δωσει που γραφει πανω τον κωδικο μας...Δε μπορω με καποιον τροπο να το ανακτησω αυτον το κωδικο??

-Αρης-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Τι αλλιώς αρχές Αυγούστου?Μας έχουν σκάσει :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos95

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Efi Αν πας σε φροντιστηριο λογικα θα τον εχουν.. ,και ουτος ή αλλος θα στα πει η καθηγητρια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
πειρα ξανα τηλ την ελληνοαμερικανικη...και μου ειπε οτι ελπιζουν το πολυ μεχρι την Παρασκευη να τα εχουν...αλλιως αρχες αυγουστου...
Εγω εχω ενα προβλημα...εχω χασει το χαρτι που μας ειχαν δωσει που γραφει πανω τον κωδικο μας...Δε μπορω με καποιον τροπο να το ανακτησω αυτον το κωδικο??

-Αρης-

αν έδωσες με φροντιστήριο θα το έχει το φροντιστήριο σου.... διαφορετικά πάρε ένα τηλ. στην ελληνοαμερικανική και ελπίζω να σε βοηθήσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia951

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Hellenic American Union
The ECCE results may be out at the end of this week OR at the beginning of the next, while the ECPE results will be available next week.
https://www.facebook.com/pages/Hellenic-American-Union/190351730982971
Υπομονή παιδιά! Μία βδομάδα ακόμη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Ποια επόμενη βδομάδα?
Εγώ γιατί περίμενα αυτή τη βδομάδα? :mad:
Καλά , μας δουλεύουν όλοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν πάνε καλά-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia951

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και εγώ αυτή τη βδομάδα περίμενα.. αλλά από ότι βλέπεις....... πφφ...!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
:(:( έλεος όμως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
παιδια καλη επιτυχια να εχετε!(κι εγω πριν 6 μηνες βρισκομουν στην ιδια θεση με εσας!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
next week?? παιζουν με τα νευρα μας δηλαδηηηηηηη? -.- ελεος πιααα.! αμαν πειτε μια ριμαδα ημερομηνια π καθομαστε κ περιμενουμε μια ζωη.! :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια καλη επιτυχια να εχετε!(κι εγω πριν 6 μηνες βρισκομουν στην ιδια θεση με εσας!)


σ'ευχαριστούμε πολύυυυυυυυυυυυυυυ :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silvi123321

Νεοφερμένος

Η silvi123321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μήπως ξέρετε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα απο το michigan lower???.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
μήπως ξέρετε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα απο το michigan lower???.....

Δες την προηγούμενη σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stuart2945

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
την επόμενη εβδομάδα???:eek::eek::eek::eek::eek: σίγουρα παίζουν με τα νεύρα μας!!!! :(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top