Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marina Sfg

Νεοφερμένος

Η Marina Sfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το πηραμε το πηραμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matthaios

Νεοφερμένος

Ο Matthaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδιά πέρασα κι εγώ! Τηλεφώνησαν από το φροντιστήριο το πρωί στη μητέρα μου, αλλά θα επικοινωνήσω κι εγώ αργότερα μαζί τους. Δ
Δε γνωρίζω πληροφορίες ακόμα, αύριο θα μπω με τον κωδικό και θα postάρω αναλυτικά τα αποτελέσματα.

Μη στενοχωριέστε, παιδιά! Οι δευτερες ευκαιρίες είναι μπροστά σας, αρκεί να τις αξιοποιήσετε! Ας γίνει και μια αποτυχία, δεν είναι ανάγκη όλα να πηγαίνουν ρολόι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary1234

Νεοφερμένος

Η mary1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους κι απο μενα.....κ εγω LP σε writ,gcvr και speak. και P σε listening.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaHemsworth

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ και πάλι θα πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο για να δω τι στο καλό έκανα, αφού η χαζή διευθύντρια του φροντηστηρίου μου είναι τόσο ανέυθυνη και τώρα απολαμβάνει τις διακοπές της ενώ εμείς πεθαίνουμε από αγωνία.. Έλεος ποιος περιμένει μέχρι αύριο :'(

*Btw, συγχαρητήρια σε όσους το πήραν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Στο results.hau.gr δεν είναι διαθέσιμα πάντως για υποψηφίους από φροντιστήρια,τουλάχιστον δεν βγάζει τα δικά μου!!!Εσείς όλοι είστε individual candidates?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Tο πήρα !!!! :clapup::yahoo::jumpy::alljumpy::panwkatw::vroum:

Listening HP
GCVR HP
Writing HP
Speaking HP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Helen D

Νεοφερμένος

Η Helen D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Συγχαρητηρια παιδιαααααααα!!! Και οσοι δεν πηγαν καλα μην απογοητευεστε!! ;) Παντα υπαρχουν ευκαιριες,αγχος δεν χρειαζεται...
Παντως στην εκθεση ηταν αυστηροι γενικοτερα απο οσο καταλαβα..? Ειχα LP ενω περιμενα καλυτερα,αλλα δεν βαριεσαι :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marymary

Νεοφερμένος

Η Marymary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Tο πήρα !!!! :clapup::yahoo::jumpy::alljumpy::panwkatw::vroum:

Listening HP
GCVR HP
Writing HP
Speaking HP

μπραβο καλε. πες μου οτι εισαι 15 χρονων και ξερεις τοσο καλα αγγλικα. οσο πατε και πιο εξυπνα γινεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maryli

Νεοφερμένος

Η Maryli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους..... το πήρα και εγώ! όσοι δεν το πήρατε δεν πειράζει προσπαθήσατε γερά για το Δεκέμβριο και θα σκίσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
μπραβο καλε. πες μου οτι εισαι 15 χρονων και ξερεις τοσο καλα αγγλικα. οσο πατε και πιο εξυπνα γινεστε

Όχι 17 είμαι ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Fuck yeah! Το πήρα το γ@#%μένο!

Listening: HP -> 895 / 1000
GCVR: HP -> 995 /1000 (!!!) (ακόμα τρίβω τα μάτια μου, εγώ υπολόγιζα γύρω στα 800)
Writing: P
Speaking: LP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dorinagal

Νεοφερμένος

Η dorinagal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κι εγώ το πήραααααα και με λίγα μαθήματα που είχα κάνει!!!!:clapup:

Final: P
ORAL: LP
LST: LP
LST Score: 700
GCRV: LP
GCRV Score: 715
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ρε παιδια ειμαι μεμονωμενος υποψηφιος και ακομα δεν μπορω να δω τα αποτελεσματα....βαζω κωδικο και ημ γεννησης και μου βγαζει οτι τα αποτελεσματα δεν ειναι διΘεσιμα ακομα.... Η καθηγητρια μου μου λεει οτι τα αποτελεσματα μου θα τα Μαθω την δευτερα..ειναι δυνατον? εσεις που τα χετε.δει ειστε μεμονωμενοι απο φροντιστηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ρε παιδια ειμαι μεμονωμενος υποψηφιος και ακομα δεν μπορω να δω τα αποτελεσματα....βαζω κωδικο και ημ γεννησης και μου βγαζει οτι τα αποτελεσματα δεν ειναι διΘεσιμα ακομα.... Η καθηγητρια μου μου λεει οτι τα αποτελεσματα μου θα τα Μαθω την δευτερα..ειναι δυνατον? εσεις που τα χετε.δει ειστε μεμονωμενοι απο φροντιστηριο?

Εγω ειμαι απο φροντιστηριο αλλα ειχα το κωδικο της καθηγητριας για σενα λενε απο αυριο αλλα ισως και την Δευτερα γιαι μπορει και καλα να μην δουλευουν σαβατοκυριακα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin19

Νεοφερμένος

Ο justin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εννοείς,δεν σε έγραψε το φροντιστήριό σου?Γράφτηκες μόνος σου?Και λογικά,τα στοιχεία σου τα βάζεις σωστά,αλλιώς θα έγραφε Student Not Found!!!!Δεν ξέρω,μήπως έχει κάποιο πρόβλημα ο server ή είναι φορτωμένος?Εγώ που είμαι από φροντιστήριο δεν μπορώ να δω τα αποτελέσματα στο results.hau.gr!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Ρε παιδια ειμαι μεμονωμενος υποψηφιος και ακομα δεν μπορω να δω τα αποτελεσματα....βαζω κωδικο και ημ γεννησης και μου βγαζει οτι τα αποτελεσματα δεν ειναι διΘεσιμα ακομα.... Η καθηγητρια μου μου λεει οτι τα αποτελεσματα μου θα τα Μαθω την δευτερα..ειναι δυνατον? εσεις που τα χετε.δει ειστε μεμονωμενοι απο φροντιστηριο?

εκανες αιτηση εγγραφης μονο σου? ή μηπως σε εγγραψε η καθηγητρια σου μεσω του φρο που ισως δουλευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πολυ κριμα για τα παιδια που ειχαν HP σε ολα και κοπηκαν στο listening...πολυ περιεργο κιολας...τωρα τι να πεις εγω προσωπικα νιωθω οτι κανονικα θα επρεπε να τους περναγαν αφου εδω περνανε αυτοι που πηραν σε ολα LP και BLF...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω τι σας δυσκολεύει στο listening:P

Ειδικά τους ECCEδες με τις εικονίτσες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top