Γενικό - Εξετάσεις Α' Γυμνασίου

Είναι δύσκολες οι εξετάσεις;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αν ψάξεις στο θέμα Εξετάσεις Α Γυμνασίου θα βρεις θέματα, θυμάμαι τα γράφαμε συνήθως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akirvass

Νεοφερμένος

Ο akirvass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
α οκ ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akirvass

Νεοφερμένος

Ο akirvass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ πολύ όλους!εδωσα σήμερα! ολα καλά! Λογοτεχνία τελικά Ν Παιδαγωγική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το θέμα κλειδώνεται, του χρόνου πάλι:lock:

Η συνέχεια εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δύο εβδομάδες έμειναν για το ξεκίνημα των εξετάσεων και το θέμα ξεκλειδώνεται για να δεχτεί τα σχόλια και τις ερωτήσεις σας. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakis1821

Νεοφερμένος

Ο lakis1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
γεια σας χθες γράψαμε αρχαία να τι έπεσε
κείμενο:η ομορφιά δεν είναι το παν..αυτό με ερωτήσεις κατανόησης έπιανε 8
1)λέξεις να βάλετε σε σωστή στήλη:εθνικά γονεωνυμικά...:worry::hmm::confused:
2)λέξεις από τον λεξιλογικό πίνακα :πόλη πολίτης .... μέσα σε προτάσεις:clapup:
3)σου έδινε ένα ουσιαστικό και διπλά σου έλεγε την πτώση και εσύ έπρεπε να γράψεις το ουσιαστικό όπως στο ζητούσαν:clapup:
4)είχε προτάσεις και διπλό από κάθε πρόταση μέσα σε μια παρένθεση ένα ρήμα και τον χρόνο που έπρεπε να τον βάλεις.το πρόσωπο τον έβρισκες από μόνος σου:/:
5)κάποιες λέξεις μέσα από το κείμενο (η ομορφιά δεν είναι το παν ) να βρεις τι είναι συντακτικά (αντικείμενο,υποκείμενο,κατηγορούμενο,ρήμα):clapup::/::hmm::confused:

σε λογικά πλαίσια εύκολο ελπίζω και σε εσάς να φανεί τόσο εύκολο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
γεια σας χθες γράψαμε αρχαία να τι έπεσε
κείμενο:η ομορφιά δεν είναι το παν..αυτό με ερωτήσεις κατανόησης έπιανε 8
1)λέξεις να βάλετε σε σωστή στήλη:εθνικά γονεωνυμικά...:worry::hmm::confused:
2)λέξεις από τον λεξιλογικό πίνακα :πόλη πολίτης .... μέσα σε προτάσεις:clapup:
3)σου έδινε ένα ουσιαστικό και διπλά σου έλεγε την πτώση και εσύ έπρεπε να γράψεις το ουσιαστικό όπως στο ζητούσαν:clapup:
4)είχε προτάσεις και διπλό από κάθε πρόταση μέσα σε μια παρένθεση ένα ρήμα και τον χρόνο που έπρεπε να τον βάλεις.το πρόσωπο τον έβρισκες από μόνος σου:/:
5)κάποιες λέξεις μέσα από το κείμενο (η ομορφιά δεν είναι το παν ) να βρεις τι είναι συντακτικά (αντικείμενο,υποκείμενο,κατηγορούμενο,ρήμα):clapup::/::hmm::confused:

σε λογικά πλαίσια εύκολο ελπίζω και σε εσάς να φανεί τόσο εύκολο:)

Σας επεσε η ομορφια δεν ειναι το παν;:redface: κι σε εμας αυτο επεσε περυσι... Ναι καλα ευκολα πολυ ευκολα! Τι υποκειμενα κλπ γελοια και φυσικα αυτο με τα ουσιαστικα πολυ πολυ πολυ ευκολα! Παρομοια θεματα με εμενα περυσι ειχες:redface::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakis1821

Νεοφερμένος

Ο lakis1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ναι ήταν εύκολο πιστεύω θα έχω πάρει 18+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ναι ήταν εύκολο πιστεύω θα έχω πάρει 18+

Σου ευχομαι να τα πας καλα και στα υπολοιπα λοιπον:)
εγω ειμαι σκραπας στα αρχαια
βασικα σε ολα τα φιλολογικα λιγο πολυ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakis1821

Νεοφερμένος

Ο lakis1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σου ευχομαι να τα πας καλα και στα υπολοιπα λοιπον:)
εγω ειμαι σκραπας στα αρχαια
βασικα σε ολα τα φιλολογικα λιγο πολυ :redface:
ευχαριστώ πολύ και εσύ ελπίζω να τα πας καλά
γιατί δεν προσπαθείς να διαβάσεις λίγο παραπάνω:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ και εσύ ελπίζω να τα πας καλά
γιατί δεν προσπαθείς να διαβάσεις λίγο παραπάνω:):):):):)

Σε χιλιοευχαριστω :) αν και εγω ειμαι β γυμν;)
δεν μου αρεσουν :pfff:με το ζορι τα κανω βασκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakis1821

Νεοφερμένος

Ο lakis1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω παντως πρωτη γυμνασιου ειχα ενα αγχος για τα αρχαια πρωτο μαθημα
παραλιγο να κανω εμμετο :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγω παντως πρωτη γυμνασιου ειχα ενα αγχος για τα αρχαια πρωτο μαθημα
παραλιγο να κανω εμμετο :Ρ

Εγω εγραφα παλι γλωσσα αλλα δεν ειχα καθολου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Σας επεσε η ομορφια δεν ειναι το παν;:redface: κι σε εμας αυτο επεσε περυσι... Ναι καλα ευκολα πολυ ευκολα! Τι υποκειμενα κλπ γελοια και φυσικα αυτο με τα ουσιαστικα πολυ πολυ πολυ ευκολα! Παρομοια θεματα με εμενα περυσι ειχες:redface::hmm:

Και σε εμας αυτο ειχε πεσει... Αυτο με το ελαφι δεν ειναι?:redface::redface::redface:

εγω παντως πρωτη γυμνασιου ειχα ενα αγχος για τα αρχαια πρωτο μαθημα
παραλιγο να κανω εμμετο :Ρ

Κι εγω, πιο πολύ γιατι δεν ηθελα να απογοητευσω την φιλολογο μου, αλλα δεν ηξερα τιποτα και καθισα και τα διαβασα ολα σε ενα ΣΚ, και εγραψα 18!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω εγραφα παλι γλωσσα αλλα δεν ειχα καθολου:P

μετα ειδα οτι ειναι για τον λουτσο :P και τα επομενα μαθηματα χαλαρα:P
εδω τωρα περιμενω να ερθει η αγια μερα να δωσω αλγευρα το τελευταιο δυσκολο
13 και σημερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και σε εμας αυτο ειχε πεσει... Αυτο με το ελαφι δεν ειναι?:redface::redface::redface:

Ναι αυτο ειναι... Το ειχα κανει και μεταφραση για την φιλολογο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakis1821

Νεοφερμένος

Ο lakis1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
παιδιά ξέρει κανείς τι μπορεί να πέσει Οδύσσεια :book:γράφουμε την πέμπτη :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
παιδιά ξέρει κανείς τι μπορεί να πέσει Οδύσσεια :book:γράφουμε την πέμπτη :wall:

καλα ρε ολα τα φιλολογικα μαζι;:confused:
σε εμας επεσε ερωτηση εισαγωγης τι ειναι οι αιωδοι νομιζω. Επεσε η σκηνη εκεινη με την Καψυψω και τον Οδυσσεα ξερεις περιγραφη νησιου κλπ. Ηθογραφιση Οδυσσεα,και να εντοπισουμε τις παρομοιωσεις νομιζω... ααα και τι ονομαζουμε παρομοιωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakis1821

Νεοφερμένος

Ο lakis1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
καλα ρε ολα τα φιλολογικα μαζι;:confused:
σε εμας επεσε ερωτηση εισαγωγης τι ειναι οι αιωδοι νομιζω. Επεσε η σκηνη εκεινη με την Καψυψω και τον Οδυσσεα ξερεις περιγραφη νησιου κλπ. Ηθογραφιση Οδυσσεα,και να εντοπισουμε τις παρομοιωσεις νομιζω... ααα και τι ονομαζουμε παρομοιωση
ευχαριστω πολυ ναι ρε πρωτα αρχαια μετα οδυσεια μετα ιστορια μετα γεωγραφια μετα βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top