Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία: Γενικό Θέμα

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
όχι
Δεν το ξευτιλίζουν απλώς στον Θαλή περνάνε του Γυμνασίου με χαμηλες Βάσεις. Στον Ευκλειδη περφτει κοψιμο γιατί θες οπως και δηποτε 3 Θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nilos

Νεοφερμένος

Ο nilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγω δεν περασα απο τον Θαλη και εγραψα 2.5 Θεματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
2.5 αλλά σωστά. γιατί πρεπει με να τα βγαζεις με σωστο τρόπο και οχι μπακαλιστι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Στον Ευκλειδη περφτει κοψιμο γιατί θες οπως και δηποτε 3 Θέματα

Ό,τι νάναι λες :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Οκ, περνας με 1 θέμα από τον Ευκλείδη για Αρχιμήδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nilos

Νεοφερμένος

Ο nilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
2.5 αλλά σωστά. γιατί πρεπει με να τα βγαζεις με σωστο τρόπο και οχι μπακαλιστι.

Σωστα τα εγραψα! Και τα ανεπτυξα κι' ολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliaA

Νεοφερμένος

Η iliaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδιά εδωσα και πέρασα ομως τώρα δεν βρίσκω πουθενα θέματα ευκλείδη για β λυκείου εχει κανεις καμία ιδέα???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliaA

Νεοφερμένος

Η iliaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εχει κανείς καμία ιδέα για το που θα βρω θέματα ευκλείδη ?????????περασα και δεν βρίσκιω πουθενά για να δώ πως είναι!!παρακαλωωωωωωω βοήθεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγω δεν περασα απο τον Θαλη και εγραψα 2.5 Θεματα!

Κι εγώ μάλλον 2.5 σωστά έγραψα(καλά, μην αρχίσετε, δεν παίρνω και όρκο) αλλά δεν πέρασα... Τεσπα, για τη συμμετοχή και μόνο ήταν μια καλή εμπειρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Σωστά, έτσι κι αλλιώς there's always next year. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros11

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ακούστε λίγο την περίπτωση μου, γιατί δεν έχω βγάλει ακόμα άκρη.
Μπαίνω πριν λίγες μέρες στο site της ΕΜΕ που είχαν βγεί τα αποτελέσματα και δεν βρίσκω το όνομα μου στους επιτυχόντες της Γ' Γυμνασίου, ενώ είχα γράψει τα 3 θέματα ολόσωστα, ελεγμένα και από τις λύσεις και ποστάροντας τα εδώ που κάποιος μου είπε ότι είμαι σωστός.
Δεν το πίστευα ότι θα με κόβανε έτσι, αλλά μετά έψαξα για κάποιους άλλους από Ρόδο. Στη Γ' Γυμνασίου, δεν έβρισκα κανέναν από Ρόδο. Έψαξα σε όλες τις τάξεις (από Β' Γυμνασίου έως Γ' Γυμνασίου) προσεκτικά και ενώ είχε αρκετούς από τη Δωδεκάνησο κανένας δεν ήταν από Ρόδο !!
Δεν φένετε λίγο παράξενο ρε παιδιά?? Γινότανε χαμός τότε που δίναμε και ένας δεν βρέθηκε να περάσει ???

Και το πιο περίεργο:
Μου λένε σήμερα συγχαρητήρια στο σχολείο (εμένα και σε έναν συμμαθητή μου), γιατί λέει περάσαμε στο Θαλή... :s :s
Ξαναμπαίνω τώρα στο site της ΕΜΕ για να ξαναδώ τη λίστα και διαπιστώνω ότι είναι η ίδια με αυτή που ξαναείδα πριν λίγες μέρες... Ούτε εμένα λέει ούτε τον άλλο, ούτε κανέναν από τη Ρόδο...

Τι γίνεται εδώ :what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ναι υπήρχε προβλημα με το εξεταστικό σας κέντρο. Ότι σας είπανε ισχυει περάσατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Κάτι έγινε και δεν περάστηκαν τα ονόματα απο Ρόδο. Η λίστα στο site δεν έχει ακόμα ανανεωθεί, λογικά θα το φτιάξουν και αυτό. Τα λέμε στον Ευκλείδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros11

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ναι υπήρχε προβλημα με το εξεταστικό σας κέντρο. Ότι σας είπανε ισχυει περάσατε

Κάτι έγινε και δεν περάστηκαν τα ονόματα απο Ρόδο. Η λίστα στο site δεν έχει ακόμα ανανεωθεί, λογικά θα το φτιάξουν και αυτό. Τα λέμε στον Ευκλείδη!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις...
Τουλάχιστον περάσαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις...
Τουλάχιστον περάσαμε...
συγχαριτηρια συντοπιτη!!!!τα λεμε στη δευτερη φαση:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εχει κανείς καμία ιδέα για το που θα βρω θέματα ευκλείδη ?????????περασα και δεν βρίσκιω πουθενά για να δώ πως είναι!!παρακαλωωωωωωω βοήθεια!!

Στο site της εμε δεν υπαρχουν πια αν ομως ψαξεις στα site των παραρτηματων της εμε οπως ημαθιας θεσσαλονικης κλπ κατι μπορει να βρεις......αλλιως παρε το βιβλιο της εμε με τα θεματα και τις λυσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nilos

Νεοφερμένος

Ο nilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Με πηραν χθες τηλεφωνο και μου ειπαν οτι περασα!:D Περιεργο.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkAngel2010

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και εγω εδωσα και περασα!!!:)Ετσι τα λεμε στη δευτερη φαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Και συ νωρίς ε, μέχρι τώρα ξέρω 3-4 άτομα που έδωσαν και πέρασαν όταν ήταν Α' Γυμνασίου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pckokos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και συ νωρίς ε, μέχρι τώρα ξέρω 3-4 άτομα που έδωσαν και πέρασαν όταν ήταν Α' Γυμνασίου. :P

Μα για να δώσεις δεν πρέπει να είσαι από β' και πάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top